קרא את התיאור הרשמי

Salzburg College

Salzburg College היא מוסד להשכלה גבוהה הממוקם בזלצבורג, אוסטריה. זה המשימה של Salzburg College לספק תוכניות חינוך בינלאומי במסורת האקדמית האמריקאית של אמנות ליברלית.

פילוסופיה חינוכית

Salzburg College עבודה בכיתה, לימוד שדה, ניסיון במקום העבודה האקדמית נסיעה משלימים אחד את השני. מעודדים את התלמידים להפוך את חוויותיהם האישיות לחלק מהלימודים האקדמיים שלהם. הלמידה החברתית והחווייתית מהווה חלק מרכזי מכל תכניות Salzburg College .

כל השיעורים נלמדים באנגלית, בעיקר על ידי פרופסורים אירופאים, וסטודנטים מקבלים אשראי אמריקאי קבוע על עבודתם האקדמית. סטודנטים לומדים במכללת Salzburg College לסמסטר, מפגש קיץ או תכנית אקדמית מלאה.

פרופיל סטודנט

במשך למעלה מארבעים שנה Salzburg College כבר בברכה סטודנטים מכל רחבי העולם, בעיקר מארצות הברית של אמריקה. סטודנטים מ -500 מכללות ואוניברסיטאות שונות ברחבי העולם השתתפו באחת מתוכניות Salzburg College של Salzburg College .

קשרים מוסדיים

Salzburg College מזוהה עם למעלה מ -150 מכללות ואוניברסיטאות ברחבי ארצות הברית באמצעות שותפויות ישירות ועקיפות. סטודנטים עצמאיים מרחבי העולם המבקשים להירשם באחת התוכניות Salzburg College של Salzburg College להעברה אמריקאית אשראי יכול לעשות זאת על ידי החלת דרך הספר האמריקני שלנו הרשומה, צפון אוניברסיטת אילינוי.

שותף אקדמי בזלצבורג: המכללה הבין-תרבותית

נכון לשנת 2013 Salzburg College כבר משתף פעולה עם מכללת Intercultural של אוניברסיטת זלצבורג על דיפלומה לתואר שני תוכנית MA. המכללה הבין-תרבותית הוקמה על ידי קבוצה שאפתנית ונלהבת של אנשי אקדמיה מאוניברסיטת זלצבורג ואוניברסיטאות אירופאיות אחרות, החולקות את החזון של יצירת וניצול סינרגיות בין-תרבותיות וטיפוח אינטגרציה על-ידי שמירה על השונות התרבותית. משימתם לטפח יכולת לעודד חברה מגוונת יותר.

במכללה הבין-תרבותית, ממצאי המחקר והמחקר של המדינה משולבים עם תוכניות אקדמיות המותאמות לחינוך מומחים עתידיים בתחום הכישורים הבין-תרבותיים. בנוסף לתואר שני במחקרים בין-תרבותיים (גרמנית ואנגלית), ובעל הסמכה לכישורים בין-תרבותיים (גרמנית ואנגלית), המכללה הבין-תרבותית מציעה גם סדנאות מותאמות באקדמיה הבין-תרבותית שלהם.

היסטוריה

Salzburg College עוקב אחר החזון של ביצוע תוכניות חינוך בינלאומי בזלצבורג אישית, intercultural ניסיון טבילה וצמיחה על ידי מתן הגדרה לשיתוף פתוח של רעיונות ותרבות.

חזון המשימה

Salzburg College עוקב אחר החזון של ביצוע תוכניות חינוך בינלאומי בזלצבורג אישית, intercultural ניסיון טבילה וצמיחה על ידי מתן הגדרה לשיתוף פתוח של רעיונות ותרבות.

Salzburg College מאפשרת למידה בין-תרבותית לא רק ברמה אקדמית, אלא גם ברמה האישית והמקצועית, בכך שהיא מעודדת את תלמידיה להבין ולהשתמש במגוון תרבותי באמצעות יכולת.

Salzburg College שואפת ללמד את התלמידים לחשוב באופן ביקורתי בעולם גלובלי צובר אקדמי, כמו גם מיומנויות מקצועיות ומיומנויות החיים. מצוינות אקדמית היא תנאי מוקדם שלנו.

הִיסטוֹרִיָה

Salzburg College נוסדה כתכנית ללימודים בחו"ל עבור אוניברסיטת אילינוי המדינה ואוניברסיטת צפון אילינוי על ידי ד"ר Ina Stegen בשנת 1970 והתחלתי עם תוכנית הלימודים האירופית הקלאסית של קורסים באמנויות ליברליות.

ב -1975 נוספה לקורסים הקיימים תוכנית לצילום ולסטודיו.

בסביבות 1985, שני תחומי מחקר חדשים - עסקים ותקשורת - הרחיבו את תוכנית הלימודים. זמן קצר לאחר מכן, התמחויות בינלאומיות הוכנסו כדי לאפשר טבילה עוד יותר לתוך התרבות האוסטרית-אירופית.

2013 סימנה ציון דרך חדש עבור Salzburg College עם ההחלטה לשתף פעולה עם מכללת Intercultural באוניברסיטת זלצבורג בהצעת תוכניות תואר ראשון שלה בתחום לימודי Intercultural.

החל מ 2014/15 Salzburg College יהיה גם מציע הראשון שלה מלא BA תוכנית באתר זלצבורג.

התוכניות מועברות ב:
  • גֶרמָנִיָת
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

כתובת
Bergstraße,12
5020 Salzburg, Salzburg, אוסטריה