קרא את התיאור הרשמי

היום 's המשתנה במהירות בסביבה העסקית, הצלחה דורשת נקודת מבט ייחודית ואת היכולת להתאים באופן יזום מגמות גלובליות המתעוררים. העולם - ועולם העסקים - משתנה כל הזמן. ובעוד העולם סביבנו משתנה, וכך גם את הדרך בה אנו עושים עסקים. אוניברסיטת סידני עסקים בית הספר הוא בית ספר ברמה עולמית עסקים בחזית העסקית הגלובלית וחינוך וניהול. רלוונטי מרוכז על העולם 's היום העסק, זה הספר לעסקים רק באוסטרליה עם accreditations העולמי בשילוב של AACSB, CEMS ו EQUIS. חלק גדול מהתוכניות שלנו גם מוכר מבחינה מקצועית, משלים בבסיס ההכרה כבוד העולמי של האוניברסיטה ההסמכה של בית הספר למנהל עסקים בסידני. למה ללמוד בבית הספר למינהל עסקים? אוניברסיטת הספר לעסקים של סידני מציעה החינוך הדינמי ביותר עסקי ניסיון אוסטרליה מציעה חבילה בהתייעצות עם ראשי התעשייה. ללמוד באוניברסיטה של הספר לעסקים של סידני ייתן לך לגשת לקהילה למידה ללא תחרות שלנו, accreditations בינלאומיים יספק לך דרכון לרשת עולמית של גבוהה להשגת ובוגרים מוצלחים. בית הספר למנהל עסקים מציע נקודות מבט חדשות על בעיות עסקיות ואנחנו השראה לתלמידים שלנו לחשוב, לערער וליצור.אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק מאוד עם שותפים אוסטרליים ובינלאומיים שלנו חברות, כמו הספר לעסקים סבור כי העסק העכשווית והחינוך העסק הרלוונטי הם בלתי נפרדים. על ידי בחירת ללמוד באוניברסיטה של הספר לעסקים של סידני, אתה לא מרוויח רק תואר. אתה פותח את הדלת ללמידה והטבות אורח חיים כי אוניברסיטת סידני יכולים להציע, והגדרת כמובן לעתיד שלך בעולם העסקים. לימודים לתואר ראשון: 360 ° בפרופיל לימודים לתואר ראשון באוניברסיטת הספר לעסקים של סידני הוא דינמי יותר ומחובר תעשיית רלוונטי יותר מאי פעם. הקורסים שלנו להתמקד בעסקי העולם האמיתי, ומציעים סביבת immersive למידה באמצעות התמחות מקומיים ובינלאומיים ותוכניות השמה. זו גישה כוללת למידה מציע הספר לעסקים של התלמידים להשלים 360 ° ראיית העולם סביבך, מה שמאפשר לך לפתוח את הקריירה שלך בביטחון. מה התשוקה שלך, מעלות את איכות התוכניות באוניברסיטת הספר לעסקים של סידני נועדו לסייע לכם להשיג שאיפות הקריירה שלך.

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

University of Sydney - Business School

מ 2011, באוניברסיטת הספר לעסקים של סידני יציע ראשון המתחדשת תואר המסחר כי שופרה כדי לתת לך את ההתחלה הטובה ביותר לקריירה שלך בעסק ... [+]

ראשון של מסחר (BCom)

מ 2011, באוניברסיטת הספר לעסקים של סידני יציע ראשון המתחדשת תואר המסחר כי שופרה כדי לתת לך את ההתחלה הטובה ביותר לקריירה שלך בעסקים.

תואר יציע:

למידה משולבת בתחומי מפתח של העסק

היחידות החדשות הליבה של המחקר משולבים עם דגש על מסחריות נועדו בהדרגה לפתח את הידע והמיומנויות לאורך כל התואר. גישה זו תסייע לך המעבר מבית הספר לאוניברסיטה ואחר כך בעולם העסקים בקלות.... [-]

אוסטרליה Sydney
ינואר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Sydney - Business School

תואר ראשון במדעי המסחר (הליברלים) משלים את לימודי המקצוע המקצועיים וההסמכה של תואר ראשון במחקרים נוספים בשפות ... [+]

תואר ראשון בלימודי המסחר הליברלי

תואר ראשון במשפטים (ליברלים) משלים את לימודי המקצוע המקצועיים וההסמכה של תואר ראשון במחקרים נוספים בשפות, מדעי הרוח והמדעים. תוכנית זו, בת ארבע השנים, מאפשרת לתלמידים לפתח מיומנויות תקשורת משופרות ורמת ידע ללא תחרות מהלימודים בתחומים נבחרים, הן מהפקולטה לאמנויות ומדעי החברה והן מהפקולטה למדעים.

כללי קורס

על מנת לזכות בתואר ראשון ללימודים (הליברלים), יש להשלים בהצלחה סך של 192 נקודות זכות הכוללות:... [-]

אוסטרליה Sydney
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית