Amity University: Dubai

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על אמיטי

הארגון לחינוך של אמיטי, שהוקם לפני יותר מעשרים וחמש שנים, הוא היום קבוצת חינוך מובילה, המציעה חינוך ברמה עולמית מקדמת בית הספר ועד לתואר דוקטור. רָמָה. עם 150,000 סטודנטים ברחבי העולם, רשת הרחבתה המהירה של אמיטי של מוסדות בינלאומיים, הביאה לקמפוסים ברחבי דובאי, לונדון, סינגפור, ניו יורק, מאוריציוס, סין ורומניה עם תוכניות נוספות להקמת קמפוסים ב -25 מדינות. אמיטי מתמקדת בחידושים פורצי דרך במדע

קַמפּוּס

קבוצת החינוך של אמיטי היא אחת מקבוצות ההשכלה הפרטיות המובילות בהודו, המספקת כיום שירותי חינוך ברמה עולמית מקדמת בית הספר ועד לתואר דוקטור. רָמָה.

החל בקמפוסים בהודו, אמיטי יש כיום קמפוסים ברחבי העולם ומטרתה יש קמפוסים ב -25 מדינות בשנים הקרובות. DIAC היא ביתו של אוניברסיטת אמיטי בדובאי. התמקדותה של אמיטי בחידושים פורצי דרך במדע ובטכנולוגיה, תשתית גלובלית המושתתת על ביצועים גלובליים והצעות לתעסוקה, הביאה ישירות למכוני אמיטי המתעוררים בין היעדים המבוקשים ביותר.

מכונים מובילים

אוניברסיטת אמיטי ומוסדותיה כולל אמיטי Business School, בית הספר אמיטי להנדסה

דירוגים אלה ניתנו על פרמטרים שונים, כולל תשתית, מצוינות אקדמית, תוכנית הלימודים ומחקר.

מחקר להתמקד

יוזמות מקרה

במסגרת המפגש של האוניברסיטה עם האזור, אוניברסיטת אמיטי דובאי בתים במזרח התיכון Centric מקרה מרכז, אשר מאוד תורם להבנה עמוקה יותר של העסק בתוך האזור. המקרים מתארחים במאגר העולמי הגדול ביותר של תיקי ניהול, מאמרים וספרים הידועים בשם 'מרכז המקרים'. בנוסף עבודה זו במקרה המחקר, האוניברסיטה פרסמה גם קומפנדיום של מקרים ממוקד המזרח התיכון נכתב על ידי סגל פנים.

העניין במחקרי המקרה הוא גלובלי ולא רק באוניברסיטאות, אלא גם בעולם העסקים. לדוגמה, הם משמשים תוכניות ניהול אינטואיציות כגון אוניברסיטת Cranfield, אוניברסיטת מרילנד, ואת אוניברסיטת Witwatersrand. בנוסף, ארגונים ברמה של מקינזי

הפופולריות הזו מוסברת בחלקה על ידי נשימת המחקרים, שכן הם מכסים אזורים מגוונים כמו האזורים החופשיים של איחוד האמירויות הערביות; קונגלומרטים בצורת לנדמרק ואמאאר, ורב-לאומיות כמו נוקיה ויום! (במזרח התיכון); תוכניות ממשלתיות כמו Takamul ו Nitaqat; או את ההשפעה של Expo 2020 על מגזרים שונים של כלכלת איחוד האמירויות הערביות. כתוצאה מכך, הם מספקים חוויה מרגשת לתלמידים כאשר הם מגורמים כדי לדון על פתרונות אפשריים קיימא למצבים אותנטיים מודגשת. זה בתורו מבטיח כי המשימה של Amity כדי להעשיר את חוויית הלמידה של התלמידים ברחבי העולם מובטחת.

מיקומים מובילים

אוניברסיטת אמיטי, דובאי הפכה את נוכחותה הרגישה בעולם הארגונית ב איחוד האמירויות הערביות בטווח קצר של קיומו של איחוד האמירויות הערביות.

הוא הפך למקור הרצוי לגיוס טריים על ידי חברות מובילות במגזרים שונים, באמצעות הפעילות שנוצרה על ידי פעילות מתמשכת של מרכז משאבי החברה (CRC) בקמפוס. שבוע השהות השנתי של האוניברסיטה, שנערך בחודשים מארס / אפריל, הוא משיכה ענקית בעולם העסקים. למעלה מ -35 חברות מובילות ביקרו בקמפוס השנה במהלך שבוע ההנפקה, כולל כמה מהחברות המובילות ברשימת מקומות העבודה הגדולים של המעסיקים המבוקשים במזרח התיכון כמו Danzas, UAE UAE

מלבד זאת CRC גם תומכת באופן פעיל כל התלמידים במעבר חלקה ויעילה שלהם מן הכיתה למקום העבודה. זה מושג על ידי מפגשים על כתיבת קורות חיים, ראיון טיפול מיומנויות, מיומנויות חשיבה ביקורתית, מפגש ראיון מדומה, חשיפה מודלים תפקיד בתעשייה באמצעות הרצאה אורח סדרה, בוגרי אינטראקציות וביקורים בתעשייה בזמן. תוכנית התמחות חודשיים של חודש בחודש יולי

רשת בוגרים

טיפוח וטיפוח היחסים שלנו עם בוגר של אמיטי הוא לב ליבה של הקיום שלנו כמרכז של מצוינות אקדמית. רשתות בוגרים הן פלטפורמה חשובה לעבודה ברשת, חברתית ומקצועית.

כחלק מהמאמץ שלנו להיות מעורבות בוגרי יותר בפעילות המוסדית, מרכז המשאבים הארגוניים כולל את פורום בוגרי אמיטי.

פורום זה הוא פלטפורמה לראווה את הבוגרים כמודל ושגריר לתלמידים שלנו ולאחר מכן לשלב אותם בתוכנית BUDDY / MENTOR בקמפוס. באמצעות פורום זה בוגרי תפקידים בוגרי לשתף סודות של הצלחה עם סטודנטים בקמפוס כמו "בוגרי מאסטרס". לסטודנטים יש הזדמנות להיפגש פנים אל פנים עם מנכ"ל תאגיד של מיליארד דולר או להבין את המסלולים כדי להיכנס למגזר המועדף על ידי מנהל מצליח מהחברה המובילה בתחום.

חוויות כאלה יכולות לכוון את העתיד עבור התלמידים, ואת Amity בוגרי מאסטרס פורום הופך אותם לזמינים לתלמידים אמיטי דובאי. כאשר הם בונים את חייהם ואת הקריירה, הם משמשים כמדריכים ומודלים לחיקוי לתלמידים הנוכחיים.

מתן הזדמנות לתלמידים הזדמנות לקיים אינטראקציה עם כמה בוגרי אוניברסיטת אמיטי הבוגרים המשפיעים נותן לתלמידים נקודת מבט שונה על הצלחה. סטודנטים שקראו רק ביוגרפיה על מישהו אולי לא מבינים את הקשיים והכישלונות שחוו בדרכם להצלחה.

התוכנית מנצלת את החוויה והחוכמה בקרב בוגרי הבוגרים של אמיטי, ומביאה את בוגריה המצליחים בחזרה לקמפוס כדי לקיים אינטראקציה עם סטודנטים ואנשי סגל. באמצעות מגוון רחב של אירועים ופגישות, התלמידים לומדים על "חיי המאסטר" מעבר לקורות החיים, הזמנים הרעים והטוב.

כמעט אף אחד לא מקבל את זה נכון בניסיון הראשון, ועל ידי חשיפת תלמידים לרעיון כי צרות וכישלון יכול בסופו של דבר להוביל משהו חיובי, ולכן הם מוכנים הרבה יותר כאשר הם נכנסים הקריירה שלהם.

בוגרים מאסטרס הם גברים ונשים ממגוון מקצועות אשר קבע סטנדרטים חדשים של הישג על ידי אחרים אשר למדוד את עצמם. ולכל אחד מהם, החינוך שלהם באוניברסיטת אמיטי היה תחילת הצלחתם.

התוכנית גם משתדלת לתת חסות לבוגרים (בכל אחת מהתוכניות למנהלי תואר שני במנהל עסקים, אם הם רוצים לשפר את מערכות המיומנות שלהם) כצעד לקראת ההצלחה הכוללת של התוכנית ולהוסיף בוגרי אמיטי בולטים עם כישורים ייחודיים לגליל הבוגרים שלנו .

מיקומים

דובאי

כתובת
Amity University Dubai
דובאי, דובאי, איחוד האמירויות הערביות