קרא את התיאור הרשמי

דובאי המכון לעיצוב וחדשנות (DIDI) מציעה חינוך עיצוב ייחודי, בצורה של ארבע שנים תואר ראשון של עיצוב תואר (BDes) . הראשון מסוגו באזור, תוכנית הלימודים של DIDI כבר בעל מבנה בשיתוף עם המכון הטכנולוגי של מסצ 'וסטס (MIT), ו Parsons הספר לעיצוב , ומציעה תוכנית ייחודית, מוטבע היטב חשיבה עיצוב ופתרון בעיות יצירתי.

פתיחת הדלתות שלו בסתיו 2018, DIDI הוא פרטי, לא למטרות רווח המכון לעיצוב.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

דובאי המכון לעיצוב וחדשנות סבור כי העתיד של עיצוב החינוך הוא ניסיוני, טרנספורמטיבי, משבש ו לחצות דיסציפלינרי. אנו מתכוונים להפוך לבית הספר המועדף על הדור הבא של מקבלי השינוי אשר יזמינו וליצור פתרונות עיצוב בר קיימא לבעיות של היום לטובת החברה של מחר.

DIDI מכין את התלמידים ביעילות להגיב לעולם המשתנה במהירות עם מיומנויות להעברה כי הם לחצות משמעת ופתרון בעיות על ידי עיצוב. אנו לצייד את הדור הבא של מקבלי שינוי להשתמש בעיצוב ככלי כדי ליצור שינוי חיובי. התלמידים שלנו ילמדו אוריינות ויזואלית ויכולת טכנולוגית לעצב, ליצור וליצור עתיד בר-קיימא. DIDI יתמוך כישרון העיצוב המתעוררים ברחבי האזור באמצעות קוד פתוח וגישה שיתופית העריכה שיתוף פעולה ושותפות. אנו משקיעים בחדשנות לימודית משולבת ובניסויים טכנולוגיים.

  • DIDI תיצור מנהיגים ומשפיעים של המאה ה -21.
  • DIDI תספק תוכנית הלימודים ברמה עולמית ומחקר עולמי כדי ליצור דור חדש של אנשים מיומנים באזור.
  • DIDI תספק מערכת אקולוגית חדשה של חוויות למידה.
  • DIDI יספק לסטודנטים הדרכה ו גישה לתמיכה הדגירה.
  • DIDI ישתמש עיצוב כמו שפה חדשה של שינוי.

58555_16123_104_Aerial_View_01-min.jpg

הקמפוס של דידי מציע חלל עבור מינים יצירתיים כדי לשאוף.

קמפוס DIDI יספק סביבת עבודה אינטראקטיבית ועכשווית עבור מעצבים צעירים באמירויות, בלב קהילת Creative ב D3.

עוצב על ידי פוסטר + שותפים, הקמפוס יוצר סביבת למידה ייחודית לתלמידים לטפח ולהציג את החדשנות שלהם ויצירתיות.

גרם מדרגות "חברתי" הממוקם בלב הבניין מקשר בין כל שש הקומות, יוצר מרחבים לא רשמיים לאינטראקציה, לדיון ולתצוגה, ומחבר בין אולפנים. רצפות שונות בכל קומה יוצרות טרסות פנימיות דינמיות המשקיפות על אטריום מרכזי.

המרחב הוא הניח בסטודיו "מגה" , יחד עם מתקני ברמה עולמית, המאפשר שיתוף פעולה בין תחומי העיצוב, להביא סטודנטים וסגל יחד בסביבה דינאמית. הקמפוס הוא להפיץ מעל 100,000 מטרים רבועים של הקהילה יצירתי ב D3 ויהיה מסוגל להכיל 550 תלמידים.

מעבר לסטודיו

סטודנטים המתגוררים בדובאי, תהיה גישה מעוררת קנאה ללוח השנה מדהים של אירועים עיצוביים הכוללים דובאי עיצוב שבוע, דובאי עיצוב ימי אופנה קדימה, ו Abwab.The העיר עתידני של דובאי מתגאה החופים הזהב, המדבריות, ואת הרחבת אמנויות רחוב סצינת תרבות, על רקע קו הרקיע של דובאי.

עתידני, רב תרבותי ובטוח, דובאי היא עיר של חדשנות מברך מקבלי שינוי של מחר.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) הוא פרטי, ללא כוונת רווח, אוניברסיטה, מוכר על ידי משרד ההשכלה הגבוהה של איחוד האמירויות הערביות. ... [+]

ממוקם בלב רובע העיצוב של דובאי, D3, Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) הוא אוניברסיטה פרטית ללא כוונות רווח, המוכרת כאוניברסיטה על ידי משרד ההשכלה הגבוהה. עם הצריכה הראשונה שלה בשנת 2018, DIDI מתמקדת בטיפוח, חונכות ויצירת הדור הבא של המעצבים.

דידי חתם שיתוף פעולה אסטרטגית עם המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) ובית ספר פרסונס בית הספר החדש לעיצוב לפתח תכנית לימודים אשר נועד להעצים את התלמידים למפות המסע החינוכי של ארבע השנים שלהם, שהגיע לשיאה המשולב הראשון של האזור תואר ראשון בעיצוב , עם מבחר של ריכוז בתחומים של עיצוב מוצר, עיצוב מולטימדיה, עיצוב אופנה, וניהול עיצוב אסטרטגי .... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Student Life at DIDI

The Vision of DIDI

The Institute

The Future

http://didi.ae/
כתובת
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
Dubai, Dubai, איחוד האמירויות הערביות
טלפון
+971 3434 392