Emirates College for Management & Information Technology

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מכללת האמירויות לניהול & טכנולוגיית מידע (ECMIT) מוסד 4 שנים להשכלה גבוהה אשר במקור הוקמה ומורשה הוא על ידי משרד החינוך UAE בשנת 1998 כמרכז אמירויות עבור ניהול טכנולוגיית מידע. בשנת 2004, במרכז הוחלף בשם המכללה האמירויות עבור ניהול טכנולוגיית המידע, ומערכת של חמישה שערים מונחה המשימה פותחה שהיה לעצב את עתידה של המכללה. בשנת 2003, המכללה הציעה המשרד להשכלה גבוהה (MOHESR) של איחוד האמירויות משלה 2 שנים AS לתואר במדעי תחומי עם מגמות בעסקים IT אשר ניתן הסמכה ראשונה בשנת 2004.

5 שנות התכנית האסטרטגית הראשונה של ECMIT ל2006-2011 פותחה ב2006. כפי שכונו "תכנון למצוינות ב ECMIT", התכנית זיהתה שבע אסטרטגיות לפיתוח. התכנית שימשה כבסיס שעליו כל תכנון, הערכה, והערכת המחזורים של המכללה נבנו לאורך השנים. בשנת 2010, המכללה פתחה תכנית יסוד 2-סמסטר מורכב קורסים בסיסיים במקצועות אנגלים, מתמטיקה, IT, ערבית מיומנויות הלימוד להכין תלמידים חלשים מבחינה אקדמית שלא יכל לספק את דרישות הקבלה שקבעו MOHESR ללימודים גבוהים יותר באיחוד האמירויות. התוכנית אושרה על ידי MOHESR באותה שנה.

בשנת הלימודים 2011-12, ECMIT פתח תכנית האסטרטגית שנייה עם קבוצה של אסטרטגיות מורחבות ויעדים שכללו השקת תוכניות לתואר ראשון, הרחבת משאבי למידה מחדש בהרכב הסגל עם בעלי תואר סופנית. באותה השנה, המשימה המוסדית והמטרות עודכנו על מנת להתאימה האסטרטגיות המתוקנות.

במהלך שנת לימודי 2012-13, המכללה מתוקנת בהצלחה ושודרגה כל תוכניות התעודה שלה, ומתגבר באופן ניכר הספרייה שלה משאבי ה- IT. באותה התקופה, המוסד עבר סדרה של ערכות על ידי CAA שהוביל הסמכה המלאה של כל התוכניות האקדמיות הכלולות שלה וההסמכה הראשונה של תכנית BBA 124 אשראי.

המכללה עברה כברת דרך ארוכה מאז הקמתה בשנת 1998. היא פתחה מבנה ניהולי בסגנון מערבי שבו המכללה מונהגת בידי נשיא עם ניסיון רב צפון אמריקה מערכת השכלה גבוהה ועל ידי דיקן לעניינים אקדמיים מי הוא בעל מומחיות במערכות השכלה גבוהות בחו"ל. זה מחדש הסגל שלה עם בעלי תואר מסוף 90%. בסביבות 84% של חברי הסגל 17 שלה עכשיו לעבוד במשרה מלאה. כתוצאה מכך, ההרשמה עדים לצמיחה משמעותית מ 137 (הנמוך ביותר) בסתיו של שנת 2012 263 באביב 2014.

העניינים האקדמיים של המכללה מאורגן בחמש חטיבות אקדמיות: קרן מתקנת, חינוך כללי ולימודי אנגלית, עסקים, טכנולוגיית מידע והן בחטיבת לימודי המשך. חטיבות אלה נתמכות על ידי רשת מאורגנת היטב של יחידות עזרו כגון, ייעוץ ורישום, מחשב ו- IT שירותים, ספרייה, קבלה ושיווק, ואת לענייני סטודנטים. התוכניות מועברות באנגלית בסביבה מגדרית אחידה המאפשרת לסטודנטים וסטודנטיות ללמוד יחד. יתר על כן, מכללת קימה יחידה לתכנון אפקטיבי מוסדיים מתפקד היטב שיפקידו לתאם תומך במאמצים של ECMIT על מנת להבטיח איכות בכל ההיבטים של פעילותה. היחידה מבצעת סקרי דעת וסיפוק, אוספת, יוצרת ומנתחת מידע למחקר ותאימות מוסדיים.

במשך תקופה של 15 שנים, במכללה סיימה מעל 20 כיתות בהיקף מעל 2000 סטודנטים. היום תלמידים אלה תופסים עמדות אסטרטגיות בממשלה, בעסקים, ציבור ומגזר פרטי תורם תרומה משמעותית לכלכלה הלאומית. במהלך השנים, ECMIT הלך האידיאלית של חשיבה עצמאית מעשית בהוראת תלמידי המיומנויות וידע שהם צריכים כדי להצליח בחיים. למרות שהם באים מרקע שונה, תלמידים חולקים מחויבת להשגת שאיפות הקריירה האישית שלהם. המכללה טיפחה את אותה התחייבות, בסביבה אקדמית קשוב לצרכים המשתנים של העבודה ועל ידי מתן תמיכה תכנון קריירה חזקה ותשומת לב לצרכיו של כל תלמיד. הדגש הקבוע ECMIT כבר לבנות רשת קהילה באמצעות קשריה עם מעסיקים פוטנציאליים ושולח סביבה תומכת שבה תלמידים יכולים להשיג את מטרותיהם.

מיקומים

דובאי

Emirates College for Management & Information Technology

כתובת
ECMIT, Al Nahda Area II
דובאי, דובאי, איחוד האמירויות הערביות
אתר אינטרנט
טלפון
+971 4 267 5016