קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לIHC

בינלאומי אופקים מכללה מורשה ומוכרת על ידי משרד איחוד האמירויות הערביות להשכלה גבוהה ומחקר מדעי (MOHESR). המכללה היא מוסד לתואר ראשון עצמאי ובינלאומי מחויב למלא סטנדרטים גבוהים של מצוינות ורלוונטיות אקדמיים ל21 המאה.

המוסד מספק לתלמידים מבחינה לימודית ביצוע גבוהים מאזור MENASA עם השכלה גבוהה בסגנון אמריקנית באמנויות, מדעים ומחקרים קדם מקצועיים ומשמש כמסלול להעברה לאוניברסיטאות עילית בארצות הברית, כמו גם מוסדות אזוריים. חינוך מיוחד וכללי יתרות בינלאומיות אופקים מכללה על מנת שהתלמידים שלנו להשיג את הבסיס חזק לקריירות שונות באופן נרחב בעסקים ובתעשייה, המקצועות, בשירות ציבורי, בהוראה ובאמנות.

מהו מודל IHC 2 +2

IHC מכין את התלמידים במהלך שתי שנות הלימוד בדובאי להעברה לאוניברסיטאות בארה"ב. הכנה מתחילה בשנת א 'בIHC, כאשר תלמידים לעבוד עם יועצים אקדמיים כדי לפתח תכנית אקדמית ברורה. התכנית האקדמית מבוססת על הכישרון הטבעי של התלמידים ותחומי עניין. התכנית האקדמית מפרטת את האוניברסיטאות האידיאלית ואת הדרישות הספציפיות שלהם לכל תלמיד.

2 +2 המודל שלנו מאפשר לתלמידים כדי לחסוך כסף, לצבור הכנה אקדמית יותר ולהיות קרוב יותר לבית על ידי השלמת שתי השנים הראשונות של התואר הראשון בדובאי ולאחר מכן לנוע על השנתיים האחרונות באוניברסיטאות עילית בארה"ב או באזורים אחרים .

חזון

IHC יהיה ידוע בכל אזור MENASA לחינוך שלנו מתקדם תכנית לימודים אמריקאיות במכללה ושיעורים מעולים של הצלחה תלמיד.

יעדים אסטרטגיים ומטרות: 1. להגדיל את הנגישות להשכלה גבוהה של קבוצות מתחת שמש באזור MENESA.

  1. לטפח חדשנות בהוראה ובלמידה כדי לשפר את ההצלחה של תלמידים - הקמת הגלובלית בכיתה ובכל זמן בכל מקום לימוד 3. לקדם אינטראקציה מכללה רחבה עם, והקבלה, עמים שונים, תרבויות, אמנות ונקודתי מבט.

  2. לעסוק כל חברי קהילת המכללה בתכנית מתמשכת של שימור קיימות ומשאבים סביבתיים.

משימה

IHC הוא מוסד עצמאי וסטודנט לתואר ראשון בינלאומי סלקטיבית מחויב למלא סטנדרטים גבוהים של מצוינות אינטלקטואליות רלוונטיות למאה ה -21. המוסד מספק לסטודנטים גבוהים מבחינה אקדמית ביצוע בתוך המזרח התיכון, צפון אפריקה ודרום אסיה אזור (MENASA) עם מכללה לחינוך תכנית לימודים אמריקאי באמנויות, מדעים ומחקרים קדם מקצועיים ומשמש כגשר להעברת גישה לאוניברסיטאות עילית בארצות מדינות ומוסדות אזוריים. בIHC לאזן חינוך מיוחד וכללי, כדי להבטיח שהתלמידים שלנו להשיג את הבסיס חזק לקריירות שונות באופן נרחב בעסקים ובתעשייה, המקצועות, שירות ציבורי, הוראה ואמנות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

International Horizons College (IHC)

IHC מכין את התלמידים במהלך שתי שנות הלימוד בדובאי להעברה לאוניברסיטאות בארה"ב. הכנה מתחילה בשנת א 'בIHC, כאשר תלמידים לעבוד עם יועצים אקדמיים כדי לפתח תכנית אקדמית ברורה. ... [+]

2 + 2 תואר ראשון 2 +2 דגם

המודל של IHC 2 + 2 מאפשר לתלמידים כדי לחסוך כסף, לצבור הכנה אקדמית יותר ולהיות קרוב יותר לבית על ידי השלמת שתי השנים הראשונות של התואר הראשון בדובאי ולאחר מכן בשנתיים האחרונות באוניברסיטאות עילית בארה"ב או באזורים אחרים. תלמידים חייבים להשיג ממוצע ציונים מינימליים של 3.0 בIHC כדי שתהיה לו הזדמנות להעביר לאוניברסיטות מובילות בארה"ב או באזורים אחרים. 3.2-3.5 צריכים להיות GPA היעד. מעל 3.5 עמדות תלמיד טוב מאוד לקבלה לאוניברסיטה בארה"ב עליונה. ההתמקדות העיקרית להשלמת התכנית הראשון תהיה מאוניברסיטת קליפורניה (UC) של המערכת. שמונה מתשע האוניברסיטאות מדורגות ב100 אוניברסיטאות החדשות & World Report למעלה בארה"ב. בנוסף למערכת UC, תלמידים יכולים גם להתקבל למערכת אוניברסיטת מדינת קליפורניה (CSU) של מעל 20 אוניברסיטאות. בנוסף לUC וCSU, IHC הוא בדיונים עם בארצות הברית ובאזורי המזרח התיכון, צפון אפריקה ודרום אסיה כמה 100 אוניברסיטאות מובילות. הסכמים אלו יוכרזו בחודשים הקרובים.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית