קרא את התיאור הרשמי

SAE היא המחנכת המובילה בעולם בתעשיות המדיה היצירתית. נוסדה בשנת 1976, אנו עכשיו להקיף את העולם עם 55 קמפוסים ב -28 מדינות.

בדובאי, SAE מספקת קורסים ליותר מ -300 תלמידים.

SAE מציעה קורסים מוכר הממשלה כולל תעודות, תעודות, ותואר ראשון. התוכניות שלנו מכסות 5 זרמי משמעת מומחים:

 • אנימציה
 • שֶׁמַע
 • לְעַצֵב
 • סרט צילום
 • משחקים

ב SAE אנו גאים על אספקת תוכניות יוצאת דופן במתקנים ברמה עולמית. אנו מבטיחים לתלמידים שלנו לקבל חינוך מצטיין, הכישורים המוכרים בעולם, ומיומנויות רלוונטיות בתעשייה.

הבוגרים שלנו באמת יש יתרון תחרותי.

SAE דובאי

במיקום מרכזי, SAE דובאי היא חלק מהעיר תוססת ומלאת חיים ערים מדיה ואינטרנט כמו גם דובאי כפר הידע. זוהי קהילת האמנויות והתרבות של העיר. הקמפוס מתגאה בקהילת סטודנטים גדולה ומגוונת, וצוות של אנשי מקצוע ייעודיים ובעלי ידע, המחויבים ללימודי הוראה ולמידה טובים ביותר.

SAE דובאי מציעה לך:

 • תשומת לב חד-פעמית והזדמנויות למידה משותפות
 • ציוד תעשייתי ומתקני
 • קורסים מיוחדים
 • כיתות אמן מיוחדות
 • קישורים עם מספר אולפנים בקהילות היצירתיות השכנות
 • מועצת תלמידים פעילה ומבורכת
 • קשרים חזקים עם אודיו שונים, סרטים, עיצוב גרפי, אינטרנט, משחקים ואנימציה פיתוח חברות

מאפיינים / שרותים / מתקנים:

 • מתקנים ברמה עולמית מאז 2005
 • חדש בקמפוס דובאי חדש עם vibe נהדר
 • אולפני הקלטה אנלוגיים ודיגיטליים
 • חדרי בקרה מרובים
 • מסך ירוק גדול וצילום סטודיו
 • חבילת עריכה ענקית באינטרנט
 • מתקן תאורה תקורה
 • מצלמות High-end
 • תוכנות מובילות בתעשייה

ההיסטוריה שלנו

SAE אוסטרליה

SAE הוקמה באוסטרליה בשנת 1976 כמכון הראשון בעולם להנדסת אודיו. ההצלחה המוקדמת של SAE ואת הדרישה שלנו מעשיים, תיאוריה מבוססי הכשרה בתעשייה הרלוונטי במהירות הובילה להקמת קמפוסים אחרים ברחבי הארץ. בשנת 1982, היה SAE קמפוסים ב בריסביין, סידני, מלבורן, אדלייד ופרת '. קמפוס ביירון ביי נבנה במטרה, המציע מתקני שמע מתחרות, נפתח בשנת 2003.

מאז הקמתם של המוסדות הראשונים של SAE וקורסים, הוכנסו הממשלה הסמכה VET והכישורים השכלה גבוהה. SAE התפתחה כעת להיות מובילה עולמית בחינוך התקשורת היצירתית.

בשנת 2004, רכשה SAE Qantm College, מחנך מדיה דיגיטלית מובילה המתמחה 3D אנימציה, עיצוב משחקים ותכנות, פיתוח אינטרנט ועיצוב גרפי.

Qantm, אחד ספקי החינוך הראשון להציע תוכניות תואר בעיצוב משחקים, יש אילן יוחסין מרשים. המכללה הוקמה בשנת 1996 עם תמיכה קולקטיבית של:

 • קווינסלנד מחלקת המדינה לפיתוח וחדשנות
 • אמנויות קווינסלנד
 • ממשלת הטריטוריה הצפונית
 • אוניברסיטת קווינסלנד
 • אוניברסיטת קווינסלנד הדרומית
 • אוניברסיטת ג'יימס קוק
 • אוניברסיטת גריפית
 • טוינס קווינסלנד

עם SAE, Qantm מאז התרחבה לזירה העולמית כמחנך המדיה הדיגיטלית המובילה.

בפברואר 2011, מכון SAE ומכללת Qantm הפכו לחלק מ- Navitas, ספקית עולמית מובילה בתחום החינוך.

המומחיות המאוחדת ומשאבים של SAE, Qantm ו Navitas מבטיחה לתלמידים שלנו יש את הכישורים ואת הידע בתעשייה שהם זקוקים לקריירה מתגמלת בתעשיות הבידור ויצירתית התקשורת.

המכון SAE ו Qantm קולג ', כחלק Navitas, ידועים כיום בשם SAE אוסטרליה.

SAE בינלאומי

בעקבות ההצלחה של SAE באוסטרליה, הקמפוס הראשון SAE החוץ נפתח בלונדון בשנת 1985. כמו באוסטרליה, בזירה הבינלאומית, SAE הוכיח להיות מוצלח מאוד במתן איכות, מעשית תיאורטית הלימודים לאנשי מקצוע שאפתן תעשיית המוסיקה.

זמן לא רב לאחר פתיחת הקמפוס בלונדון, הקימה את המכון האירופאי הראשון במינכן. מינכן היה להיות הראשון של רבים בשפות זרות SAE מכונים ברחבי העולם.

SAE הוקמה היטב באירופה, אסיה וניו זילנד עד אמצע שנות ה -90. הראשון מבין 7 קמפוסים נפתח בשנת 1998 בארה"ב.

מאת התחלות הצנועה שלנו סטודיו סידני, SAE היום משתרע על פני כדור הארץ עם 53 קמפוסים ב -27 מדינות. החל עם אודיו, SAE הבינלאומי התפתח במשך השנים, ועכשיו גם מציע כישורים בתחומים אחרים מדיה יצירתיים - אנימציה, עיצוב, עיתונות דיגיטלית, סרטים, משחקים, אינטרנט

כל הקורסים שלנו עוקבים אחר העקרונות המייסדים של SAE - איכות גבוהה, מתמקדת בתעשייה, מעשית ותיאורטית אפשרויות חינוכיות עבור אנשים יצירתיים ומוכשרים.

אודות Navitas

Navitas הוא מנהיג חינוך עולמי אוסטרלי המספק תוכניות קדם-אקדמיות ואוניברסיטאיות, קורסי שפה אנגלית, שירותי חינוך והשתלמות מהגרים, חינוך מדיה יצירתי, גיוס סטודנטים, פיתוח מקצועי ושירותי הכשרה ארגונית ליותר מ -80,000 תלמידים ברשת של למעלה מ -100 מכללות ואת הקמפוסים ב 23 מדינות. Navitas היא חברה מובילה 200 ASX.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

SAE Institute UAE

לקחת את תואר ראשון של אודיו ב SAE ולבנות את היכולות שלך לקריירה בתעשיית השמע. החל מיומנויות וידע בתחומים של הפקה אולפן, שלאחר הייצור וצליל חי באמצעות תוכנה סטנדרטית בתעשי ... [+]

לקחת את תואר ראשון של אודיו ב SAE ולבנות את היכולות שלך לקריירה בתעשיית השמע. החל מיומנויות וידע בתחומים של הפקה אולפן, שלאחר הייצור וצליל חי באמצעות תוכנה סטנדרטית בתעשייה ושולחנות אודיו בקנה מידה גדול מן הענקים בתעשייה כגון Neve, SSL, Audient, ואחרים.

במהלך הזמן שלך ב SAE, תוכלו ללמוד על מגוון רחב של תוכנה סטנדרטית בתעשייה, כולל Pro כלים, לוגיקה Pro X, Ableton Live ועוד.

אתה תתחייב יחידות מיוחדות המיועדות לסטודנטים להשתתף בפרויקטים בעולם האמיתי בהנחיית צוות SAE מומחה. עם סגנון זה הוראה ייחודית, תוכלו להדגים את הכישורים שלך ואת הידע הטכני בסביבה שיתופית מבוסס סטודיו הלמידה מבוסס.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 - 8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
SAE Institute UAE

לקחת את תואר ראשון של עיצוב (עיצוב גרפי) ב SAE ולהתחיל את הקריירה שלך בעולם אינסופי של תעשיית העיצוב. חקור את כל תחומי העיצוב מ טיפוגרפיה, מראש הקש, עיצוב מדיה הדפסה דיגי ... [+]

לקחת את תואר ראשון של עיצוב (עיצוב גרפי) ב SAE ולהתחיל את הקריירה שלך בעולם אינסופי של תעשיית העיצוב. חקור את כל תחומי העיצוב מ טיפוגרפיה, מראש הקש, עיצוב מדיה הדפסה דיגיטלית ועוד. תוכלו להתמקד ביצירת תמונות ויזואליות ולפתח הבנה רחבה בכל תחומי תעשיית העיצוב עם דגש על עיצוב גרפי ורכיבים של עיצוב אתרים ומעבר.

תוכלו ללמוד את המושגים ואת המתודולוגיות של ציור באמצעות מגוון רחב של אמצעי התקשורת עם דגש על ציור מהחיים, כולל מחקרים אנטומיים וטכניקות פרספקטיבה על הסביבה ועל בניית אופי.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 - 8 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
SAE Institute UAE

לקחת את תואר ראשון של פיתוח משחקים ב SAE ולבנות את המומחיות שלך תכנות או עיצוב משחקים. להחיל מיומנויות וידע בתעשייה זו מרגש בתחומים כגון עיצוב ברמה, פיתוח משחקים חברתיים ... [+]

לקחת את תואר ראשון של פיתוח משחקים ב SAE ולבנות את המומחיות שלך תכנות או עיצוב משחקים. להחיל מיומנויות וידע בתעשייה זו מרגש בתחומים כגון עיצוב ברמה, פיתוח משחקים חברתיים וניידים, תכנות מנוע המשחק, תכנות משחק, עיצוב המשחק, ניהול פרויקטים, משחקים רציניים ועוד.

במהלך הזמן שלך ב SAE, תעבוד עם תוכנה סטנדרטית בתעשייה כגון Unreal מנוע 4, Unity3D, Autodesk 3D Studio Max, ו MAYA. כסטודנט בפיתוח משחקים, תוכלו גם לעבוד עם טכנולוגיות כגון Oculus Rift, Android, iOS ושימוש בתעשייה שפות תכנות סטנדרטיות כגון C, Javascript ו- C #.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 - 8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
SAE Institute UAE

את BA BAE של הסרט הוא על הידיים על הסרט filmmaking כיסוי מישוש מיומנות קשה אלמנטים של filmmaking בעידן המודרני. צורות חדשות של הפצת סרטים שינו את סביבת הצפייה בסרט, אך מי ... [+]

את BA BAE של הסרט הוא על הידיים על הסרט filmmaking כיסוי מישוש מיומנות קשה אלמנטים של filmmaking בעידן המודרני. צורות חדשות של הפצת סרטים שינו את הצפייה בסרט הסביבה אבל מיומנויות היסוד הדרושים כדי ליצור סרטים הם עדיין הליבה לעתיד של הפקת הסרט.

מיומנויות רכות הן תכונות שלא יסולא בפז עבור התלמידים והם נלמדים באמצעות ארגון של הפקות סרטים ברמת התלמיד. תקשורת, תזמון ומיומנויות ארגוניות הן ליבת יחידות הסטודיו המועברות בשלב II לצד מיומנויות היסוד. יצירת סרטים קצרים באיכות גבוהה עם ערכי הפקה גבוהים להוביל תלמידים דרך המשלוח הזה משולב טכנית אנשים מוכווני נותן להם את קרש קפיצה לכל תחומי הקולנוע.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 - 8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
SAE Institute UAE

לקחת את תואר ראשון של אנימציה ב SAE ולבנות את המומחיות שלך בכל ההיבטים של אנימציה. התלמידים יפתחו מיומנויות בסיסיות וידע בתעשייה המרתקת בתחומים כמו מודלים תלת-ממדיים, אני ... [+]

לקחת את תואר ראשון של אנימציה ב SAE ולבנות את המומחיות שלך בכל ההיבטים של אנימציה. התלמידים יפתחו מיומנויות בסיסיות וידע בתעשייה המרתקת בתחומים כמו מודלים תלת-ממדיים, אנימציה אופי, זיוף, מרקמים, ניהול פרויקטים, עבודת צוות, תאורה, עיבוד ועיבוד.

פיתוח הבנה מוצקה של תחומים אלה מספק לתלמידים בסיס מוצק והקשר למחקר נוסף לפני בחינה מפורטת של תחומי המומחים.

במהלך הזמן שלך ב SAE, תוכלו ללמוד על תוכנה סטנדרטית בתעשייה כגון מאיה, Autodesk 3D מקס, ואת Adobe יצירתי Suite.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 - 8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Keiran Bartlett Introduces SAE Dubai

SAE Dubai

Bachelor's Degrees in Creative Media. Enrol now to start your career!