קרא את התיאור הרשמי

על Success Point College

מוסד חינוכי לשבחים באמירויות, Success Point College מציעה דיפלומה, רווקים, ותוכניות מאסטר שאושרו על ידי אוניברסיטת מערב סקוטלנד לשאוף סטודנטים ואנשי מקצוע עובדים. על פי דירוג האוניברסיטה העולמית 2019, האוניברסיטה נבחרה כאחת 500 העליון בעולם.

היא הוקמה בשנת 2015 באמצעות ברית חזקה בין ממשלת הודו לבין ממשלת שרג'ה תחת חסותו של לשכת המסחר של שרג'א והודו סחר והתערוכה מרכז. במהלך השנים, המכללה חיזקה את קשריה עם ממשלת הודו יחד עם הקמת שותפויות חדשות עם אוניברסיטאות בבריטניה. אחת השותפויות האחרונות שלנו הוא עם הבינלאומי מיומנות פיתוח תאגיד. זה עזר לנו לעצב את הקמפוס שלנו על פי ISDC Global Business School בתקנים של איחוד האמירויות הערביות (IGBS).

כל התוכניות מוכרות על ידי גופים מקצועיים בינלאומיים, כולל CIMA, ACCA, IPA ו- CMI, המספקים לתלמידים יתרון תחרותי על פני אחרים לאחר סיום הלימודים. הם מיועדים לתלמידים כדי להשיג שילוב מושלם של ידע תיאורטי וניסיון מעשי. זה לא רק מגביר את הקריירה שלהם, אלא גם מצייד אותם עם הכישורים הדרושים כדי להתמודד עם מצבים נדיר במקום העבודה.

בניית עתיד מוצלח

ב Success Point College , אנו מאמינים בבניית העתיד על ידי הכשרה התלמידים להחזיק את המיומנות הטובה ביותר הנדרשת על ידי תעשיות מרובות. זה אפשרי רק בגלל המאמצים המשותפים של הפקולטה המעניינת והמיומנת שלנו, צוות תמיכה ייעודי, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וקביעת תלמידינו.

אנו מציעים שילוב של תוכניות המתבצעות על בסיס משרה מלאה, סוף שבוע ומרחק. התלמידים יכולים לבחור אחד שמתאים את לוח הזמנים שלהם הכי טוב ועובד לקראת ההצלחה שלהם בעזרת הפרופסורים שלנו וחומרי הלימוד המסופקים על ידם. אנו מאפשרים שירותי הסעה מיוחדים לתלמידים במשרה מלאה, אשר יוצאים מסארג'א, עג'מאן ודובאי לקמפוס.

הכנת תלמידים לעולם האמיתי

השיעורים שלנו ב- Sharjah מצוידים בטכנולוגיה חדישה כדי לסייע לתלמידים ללמוד בצורה הטובה ביותר. הקמפוס שלם עם ספריה ענקית, מרכז פנאי, ואזור הספורט בחוץ שבו התלמידים יכולים לבלות את הזמן הפנוי שלהם עם חברים.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Success Point College

BA (Hons) עסקים בינלאומיים הוא 3 שנים למעלה תואר תואר התוכנית הוענק על ידי אוניברסיטת המערב של סקוטלנד. התוכנית מותאמת להתמקד בתחומים הקשורים לשאיפות הקריירה העתידיות שלך ... [+]

על אודות

BA (Hons) עסקים בינלאומיים הוא 3 שנים למעלה תואר תואר התוכנית הוענק על ידי אוניברסיטת המערב של סקוטלנד. התוכנית מותאמת להתמקד בתחומים הקשורים לשאיפות הקריירה העתידיות שלך, כגון ארגון ויזמות, מכירות ושיווק או ניהול משאבי אנוש.

שלב א 'מורכב מ 4 סמסטרים שבהם התלמידים מועברים לעסקים באמצעות קורסים כמו תקשורת, סביבה, כספים, משאבי אנוש, שיווק, ניהול פרויקטים, אסטרטגיה, אתיקה וכו'.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Sharjah
Success Point College

תואר ראשון (Hons) עסקים בינלאומיים ... [+]

על אודות

תואר ראשון (Hons) עסקים בינלאומיים

התוכנית מובילה ל 9 פטור (F1-F9) עבור ACCA ופטורים עד דיפלומה מתקדמת בניהול חשבונות למעט תפעולית

[-]
איחוד האמירויות הערביות Sharjah
Success Point College

BA גלובל עסקים מאוניברסיטת המערב של סקוטלנד שואפת להבטיח ידע, מיומנויות וחדשנות לפתח ולפתח עסק חדש או קיים. ... [+]

על אודות

BA גלובל עסקים מאוניברסיטת המערב של סקוטלנד שואפת להבטיח ידע, מיומנויות וחדשנות לפתח ולפתח עסק חדש או קיים.

התוכנית חותרת במיוחד לאנשי מקצוע שעובדים בתיכון או בעלי כשירות מקבילה, כגון "דיפלומות לאומיות גבוהות". התוכנית מועברת במצב מעורבב בסופי שבוע עם תקופת סיום צפויה של 12 חודשים.

[-]
איחוד האמירויות הערביות Sharjah
כתובת
Ground Floor, ITEC Campus, Near Expo Centre, Sharjah
Sharjah, Sharjah, איחוד האמירויות הערביות