Murdoch University Dubai

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

לימודים במורדוק

כסטודנט מרדוק, יהיה לך את המבנה, התמיכה והמרחב לזייף מסלול משלך, כך שתסיים לא רק מוכן לעבודה, אלא מוכן לחיים. גלה את מגוון הקורסים הרחב שלנו וגלה כיצד להגיש מועמדות להצטרפות לקהילה העולמית של הוגי הדעות החופשיים שלנו כיום.

Murdoch University Dubai היא סניף ליבה של אוניברסיטת מרדוק, שבסיסה בפרת ', מערב אוסטרליה. הקמפוס התוסס שלנו בדובאי נותן מענה לביקוש הגובר של האזור לאנשי מקצוע מיומנים במגוון תעשיות. כל הקורסים עומדים על אותן דרישות אקדמיות כמו הקורסים המוצעים באוסטרליה, הנלמדים על ידי מרצים בינלאומיים מוסמכים מאוד. התארים המוענקים מונפקים מאוסטרליה והם זהים לחלוטין לאלה המועברים בקמפוס באוסטרליה.

קמפוס דובאי נחנך בשנת 2008 על ידי הוד מעלתו שייח נהאיאן בן מובארק אל נהאיאן, שר האיחוד האמירויות להשכלה גבוהה ומחקר מדעי, ונמצא בעיר האקדמית הבינלאומית דובאי. הסניף מורשה על ידי הרגולטור הממשלתי בדובאי, רשות הידע והפיתוח האנושי (KHDA).

אפשרויות הלמידה הגמישות שלנו מותאמות כך שתאפשר לך לעצב את מסלול הלימוד שלך בהתאם לדרישות האישיות שלך. מדוע לבחור בין עסקים ומדיה כשאפשר לעשות את שניהם? האפשרות העיקרית הכפולה שלנו מאפשרת לך לשלב שתי דיסציפלינות שונות לחינוך מעוגל אחד מבלי להאריך את זמנך באוניברסיטה.

ב- Murdoch אנו גאים בכך שהפקולטה המוסמכת בינלאומית תלמד אתכם תארים מוכרים ברחבי העולם. לא משנה אם אתה סטודנט לתכנית קרן או סטודנט לתואר ראשון או לתואר ראשון, איכות המורים והתכניות המוצעות הן ברמה העולמית.

לימוד באוניברסיטת Murdoch University Dubai לא נוגע רק למידה בתחום שנבחר. זה גם לבחון דרכי חשיבה חדשות, לגלות נקודות מבט שונות ולמצוא דרכים לעשות את ההבדל.

יש לנו את התמיכה, המתקנים והגמישות שיעזרו לך להשיג את הכישורים, הידע ואת חווית החיים שאתה צריך כדי להשיג את המטרות שלך.

 • 100 המובילים העולמיים: מדורגת מבין 100 האוניברסיטאות הצעירות בעולם (דירוג האוניברסיטאות הצעירות 2017, טיימס השכלה גבוהה)
 • דירוג חמישה כוכבים: לקבלת שכר התחלת בוגרים וניסיון חינוכי (מדריך האוניברסיטאות הטובות 2018)
 • מצוינות במחקר: תקן ברמה העולמית ומעלה ב 85 אחוז מתחומי המחקר (מצוינות במחקר לאוסטרליה (ERA) מועצת המחקר האוסטרלית לשנת 2015)128515_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

מדוע לבחור את מרדוק בדובאי?

 • אורח חיים אטרקטיבי לסטודנטים: הוצאות המחיה באיחוד האמירויות הן מהנמוכות מבין המדינות המתפתחות והמתפתחות. העיר מוקפת בחולות, וחלקה ההוגן של חופים מדהימים ומים חמים ומקבלת שמש לאורך כל השנה. גם איחוד האמירויות הוא מדינה בטוחה ומודרנית מאוד, עם רמות נמוכות מאוד של פשע אלים ורכושני.
 • עיר רב-תרבותית וקוסמופוליטית: התרבות הערבית נטועה עמוק בדובאי, אך עם איחוד האמירויות כמדינה לשעבר, יש מגוון כה רב תרבותי. סטודנטים יכולים ליהנות מאורח חיים קוסמופוליטי ובינלאומי בדובאי, עם הרבה הזדמנויות לקיים אינטראקציה עם אנשים ממדינות לאומיות ומרקעים תרבותיים שונים. אתה תרגיש מאוד בבית בדובאי כל עוד אתה מציית לחוק ומכבד את התרבויות והערכים.
 • תיהנו מעבודה חלקית בזמן הלימודים: תלמידי מרדוק בעלי היתר עבודה מורשים לעבוד במשרה חלקית באזורי החינם. אין מגבלות על שעות רשמיות, כל עוד זה עומד בלוח הזמנים של הלימודים.
 • עיר של הזדמנויות: לבוגרים בדובאי יש שפע של אפשרויות תעסוקה הפתוחות בפניהם עם קבלת התואר, עליית ההזדמנויות המקצועיות מונעה על ידי ההתפשטות המהירה של תחום הלא נפט כמו ענף הבנייה.
 • ארץ פלא: דובאי אינה רק בשלה מאטרקציות טבעיות, יש גם מספיק אטרקציות מעשה ידי אדם כדי שתעסיק אתכם. לומדים בדובאי, אתם עומדים לקבל הרבה הזדמנויות לתדירות באטרקציות המוערכות הללו.

מתקני הקמפוס

Murdoch University Dubai , הממוקמת בעיר האקדמית הבינלאומית של דובאי, מספקת מתקנים חדישים וטכנולוגיה ברמה העולמית כך שלסטודנטים תהיה גישה לסטנדרטים הגבוהים ביותר לחינוך ברחבי העולם.

המתקנים בקמפוס שלנו בדובאי כוללים תיאטראות הרצאה מודרניים, משרדי ניהול ושירותי תמיכה לסטודנטים. הקמפוס כולל טלוויזיה היי-טק מקצועית לחלוטין וכן מתקני פוסט-ייצור. ספרייה הממוקמת במרכז משמשת כחנות עצירה ללמידה ושירותים של סטודנטים. זה גם מציע לסטודנטים גישה לכל בסיסי הנתונים האלקטרוניים המסופקים על ידי הקמפוס הראשי באוסטרליה.128516_pexels-photo-1543895.jpg

מתקני הקמפוס:

 • סטודיו לקולנוע
 • ערכת סוויטה
 • מעבדת מחשבים
 • חדר משותף
 • סִפְרִיָה
 • הסעות סטודנטים

העיר האקדמית הבינלאומית דובאי

העיר האקדמית הבינלאומית דובאי (DIAC) היא האזור החופשי היחיד בעולם המוקדש להשכלה גבוהה. DIAC הוקמה בשנת 2007 כחלק מ- TECOM השקעות, ומטרתה לפתח את מאגר הכשרונות של האזור ולהקים את איחוד האמירויות ככלכלה מבוססת ידע.

DIAC הוא היעד הבולט ביותר להשכלה גבוהה באזור, הממוקם בקמפוס הכולל 18 מיליון מ"ר הכולל מתקנים מודרניים עדכניים. DIAC מארחת כיום 21 קמפייני סניפים בינלאומיים כחלק מהמספר הכולל של איחוד האמירויות, 37, המספר הגדול ביותר בכל מקום אחד.

עם שלל חנויות קמעונאיות, העיר האקדמית הבינלאומית דובאי היא קהילה שמספקת עצמית המציעה לדייריה ומבקריה חנויות מזון ומשקאות (כולל קוסטה קפה, רכבת תחתית, בומביי צ'אוואפטי וכל היום מינימארט), מכון לנהיגה, מתקני השכרת טיפול, סוכנות נסיעות, פעוטון לילדים, מכוני יופי ומרפאת שיניים ורפואה.

מיקומים

דובאי

כתובת
Block 10, 4th Floor, Dubai International Academic City, Academic City Road
דובאי, דובאי, איחוד האמירויות הערביות