Ferrari Fashion School

מבוא

קרא את התיאור הרשמיבואו לראות כיצד עתידכם בעולם האופנה יהיה! הצטרפו לבית Ferrari Fashion School וצרו איתנו את העתיד המקצועי שלכם. בחר את הקורס "בהתאמה אישית" עבורך והעמיד את הכישרון והיצירתיות שלך במבחן. Ferrari Fashion School היא אקדמיה לאופנה שמייצרת את גיבורי האופנה החדשים, באמצעות השכלה מיוחדת מאוד המעניקה "ידע" ו"ידע "לתלמידיה. Ferrari Fashion School הוא אקדמיה לאופנה שבה התשוקה היא מקור האנרגיה וההשראה הבלתי פוסקים לצעירים מכל רחבי העולם, להפוך לאנשי המקצוע הטובים ביותר בעתיד. Ferrari Fashion School מקיים יחסי שותפות עם חברות רבות בעולם האופנה ועם התלמידים, הנוכחים והבוגרים כאחד, כדי להציע להם הזדמנויות עבודה, פיתוח וצמיחה לכל שלבי הקריירה שלהם. הצטרפות לביה"ס לאופנה זו פירושה שאתה תהיה חלק מדרך חינוכית ברמה גבוהה ותשייך לקבוצה ייחודית של אנשי מקצוע מוערכים ומוערכים.

עיין באתר שלנו למידע על קורסים ומאסטרים מקצועיים: סטייליסט, איור אופנה, מעצב, חייטות, צילום אופנה, מעצב קאד, אמן דו מימדי ותלת מימד ורבים אחרים! במילאנו, עיר שהייתה ידועה מאז ומעולם כבירת האופנה, אייקון של סגנון ועיצוב מצוינות, Ferrari Fashion School יש את המטה החדש שלה בויה סבונה 97, בלב מחוז האופנה החדש של העיר, המארח כיום את המרבית בתי אופנה ואולמות תצוגה בינלאומיים חשובים, ביניהם ארמני, קנאלי, פנדי, דיזל, אליזבטה פרנצ'י ורבים אחרים. זה רק כאן, כמה צעדים מן המציאויות החשובות הללו, שם Ferrari Fashion School מבצע את עבודתו, שם הם מגדירים סגנונות וטרנדים חדשים, וזה גם במה לאירועים הבינלאומיים הגדולים ביותר שקשורים לאופנה.

לא רק בית ספר אלא "חברת אופנה" בפועל שמזייפת את אנשי המקצוע העתידיים בעולם האופנה.

עולם האופנה נמצא בהתפתחות ושינוי מתמיד, והוא מחפש תמיד צעירים שהשיגו במהלך דרכם לא רק מיומנויות וטכניקות טכניות ברמה גבוהה אלא גם גישה ושיטת עבודה הקרובה יותר לעולם העבודה. וחברות.

מהירות הלמידה ואיכות הקורסים שלנו מובטחות על ידי גורמים רבים:

  • שיעורי התייחסות פרטניים: המורה עוקב באופן פרטני אחר כל תלמיד על ידי כיבוד מלא של היצירתיות והטעם האישי שלו.
  • תוכניות לימוד בהתאמה אישית: בהתאם לרמת הידע של התלמיד ניתן לקבוע, לאחר ראיון עם המורה, תוכנית לימודים "מותאמת אישית".
  • מועצת המורים: נבחרים בין אנשי המקצוע הטובים ביותר בענף, המעוניינים לחלוק את ניסיונם ומקצועיותם, על ידי מתן התלמידים לתלמידים את ה"ידע "וה"ידע".
  • מבחנים תקופתיים ומבחנים: להעריך את השיפורים של התלמיד ולפעול מייד במקרה של בעיות או צברויות לגבי תוכנית הלימוד.
  • חומר לימודי: חיתוך קצוות ומסופק עם תכנים מלאים ומעודכנים כל העת, בעקבות המגמות והשיטות הבינלאומיות האחרונות.
  • עבודת צוות: לפתח מיומנויות יחסים טובות ולהציע הזדמנויות מעניינות להתמודד עם אנשי מקצוע בענף.
  • כיתות לימוד: הכיתות מצוידות בכלים מודרניים ומקצועיים, המאפשרים לתלמידים לעשות שימוש באותו ציוד שהם ימצאו בעולם העבודה בעתיד.
  • הזדמנות להצטרף לסדנאות, ימי עיון ותחרויות: לכל התלמידים שלנו יש אפשרות לגשת לניתוח או להתמחות מעמיקים ולעבוד בקשר הדוק עם אנשי המקצוע בענף.

ספרי לימוד וחומרים חינוכיים

החומר החינוכי המורכב מספרי לימוד, תבניות וריבועים, ניתן לתלמידים שלנו בחינם. התוכן שלם ותמיד מעודכן על ידי ביצוע המגמות והשיטות הבינלאומיות האחרונות.
יתר על כן, אנו נותנים לכל התלמידים שלנו אפשרות לגשת לספריית בית הספר, שם הם יכולים להתייעץ עם ספרים וחומרים, על מנת לפתח מספר פרויקטים במהלך השנה.

מעבדת האופנה פרארי

הכיתות מסופקות עם ציוד שלם ומתוחכם כל הזמן, הזמין לחלוטין לתלמידים שלנו ומאפשר להם לעשות שימוש בכלים וחומרים שהם ימצאו שוב בעולם העבודה אז. לא ממש "כיתות" טיפוסיות אלא סביבה רב-פונקציונלית : ממשרד הסטייל , בו סטייליסטים ומעצבים מפתחים את הקולקציות שלהם ומעניקים אוורור ליצירתיות שלהם שמשתמשת במעבדת הדוגמנות והתפירה , שם מתרחש העיצוב והייצור של קולקציות שלמות. בית ספר, שנועד כחברת אופנה בפועל , בו תוכלו לעבוד בצוות ולהשוות את עצמכם ישירות עם מספר אנשי המקצוע, וניתן לתכנן ולפתח זהות של מותג אמיתי , על ידי ביצוע כל מחזור העיצוב והייצור של קולקציה. , מהתפיסה ועד המוצר הסופי .

אירועים ומופעי מסלול

מילאנו ידועה מאז ומתמיד כבירת האופנה הבלתי מעורערת ויש לה לוח שנה מלא באירועים הקשורים לעולם מערכת האופנה, שנמשכת כל השנה. Ferrari Fashion School הוא אקדמיה לאופנה שמעניקה לתלמידיה את ההזדמנות להצטרף לאירועים ותצוגות במהלך שבוע האופנה במילאנו ולבקר בתערוכות ובמוזיאונים וכן בתערוכות המסחר החשובות ביותר בענף האופנה של הסקירה הבינלאומית.

סדנאות וסמינרים

במהלך השנה יש לסטודנטים שלנו אפשרות להצטרף לסדנאות וימי עיון בנושאים הקשורים לעולם האופנה, עיצוב והתאמה, ולפגוש אנשים מקצועיים בתעשייה, כמו גם להיות חלק מאירועים, תערוכות ומופעי מסלול מסלול.

מיקומים

מילאנו

כתובת
Via Savona 97
20144 מילאנו, לומברדיה, איטליה

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: