IPB University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

IPB University היא מוסד להשכלה גבוהה המייצר חידושים באיכות לאומית ובינלאומית. במשך עשר שנים רצופות (2008-2018), ל- IPB יש את החידוש הרב ביותר בהשוואה לאוניברסיטאות אחרות באינדונזיה על בסיס הערכה ממרכז החדשנות העסקית - משרד המחקר, הטכנולוגיה והשכלה גבוהה של אינדונזיה בחדשנות הפוטנציאלית ביותר באינדונזיה (39,71% ).

לא ניתן להפריד בין ההצלחה של ה- IPB עם כל הישגיו מתפקיד המנהיגות של רקטורי ה- IPB הקודמים. ההיסטוריה של הנהגת ה- IPB מעת לעת כדלקמן:

פרופ 'ד"ר סריף טייב (יו"ר נשיאות IPB 1963)

פרופ 'ד"ר איי ג'יי דארמן (יו"ר נשיאות ה- IPB 1963)

פרופ 'ד"ר טב. Bachtiar Rifai (רקטור ה- IPB 1964 - 1965)

פרופ 'ד"ר סג'וגיו (רקטור ה- IPB 1965 - 1966)

פרופ 'ד"ר ג'ה חוטסוייט (יו"ר נשיאות IPB 1966)

פרופ 'ד"ר טוייב חדיג'ג'ה (רקטור ה- IPB 1966 - 1971)

פרופ 'ד"ר AM סאטארי (רקטור ה- IPB 1971 - 1978)

פרופ 'ד"ר אנדי חכים נסוטיון (רקטור ה- IPB 1978 - 1987)

פרופ 'ד"ר סיטנאלה ארסאד (רקטור ה- IPB 1987 - 1996)

פרופ 'ד"ר סולה סולחודין (רקטור ה- IPB 1996 - 1998)

פרופ 'ד"ר RHM אמן וירקרטקוסומה (רקטור ה- IPB 1998 - 2002)

פרופ 'ד"ר אחמד אנסורי מטג'יק (רקטור ה- IPB 2002 - 2007)

פרופ 'ד"ר Herry Suhardiyanto (רקטור ה- IPB 2008 - 2012)

פרופ 'ד"ר Herry Suhardiyanto (רקטור ה- IPB 2012 - 2017)

ד"ר עריף סתריה (רקטור ה- IPB 2017 - 2022)

נשיאת קו התווית "חדשנות מעוררת השראה ביושרה", רקטור ה- IPB מעודד כיום יצירת חידושים וגילויים שונים המועילים לקהילה. IPB גם שואפת להפוך לקמפוס המוליד יזמים צעירים המעודדים עצמאות לאומית בעתיד.

130437_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpgברוק קאגל / Unsplash

חָזוֹן

החזון של IPB University לתקופה 2019-2023 הוא: להפוך לאוניברסיטה מבוססת מחקר ולהוביל בחדשנות לעצמאות לאומית לקראת אוניברסיטה יזמית טכנית-חברתית המצטיינת ברמה העולמית בחקלאות, מדעי ביו טרופיים.

מיסיון

המשימה של IPB University לתקופה של 2019-2023 היא:

  1. ארגון ההשכלה הגבוהה על ידי חיזוק בסיס המחקר של האוניברסיטה לייצור בוגרי טכנו-סוציו-פרנייר מעולה, בעלי אופי אצילי המבוסס על אמונה וחסידות לאלוהים, לאומנות גבוהה, יכולת מקצועית, כישורים רכים במילניום, מנהיגות, תובנות גלובלית והופכים למגמה של חדשנות ושינוי.
  2. חלוץ מחקרים מעולים ומובילים במדע וטכנולוגיה טרנספורמטיבית ליצירת איכות חיים ברת קיימא וחדשנות לכלכלת האנשים והתעשייה הלאומית.
  3. חקור את המדעים האחרונים בתחום החקלאות, הימים והמדע הביולוגי הטרופי כדי לקבוע מגמות של מדע עכשווי ברמה הלאומית והעולמית.
  4. שפר שירותים פרואקטיביים התורמים ופותרים בעיות קהילתיות ומשפרים את התפקידים IPB University בקביעת כיוון המדיניות הלאומית.
  5. חיזוק מערכת הניהול של אוניברסיטת המדינה המסוגלת להנחות את פיתוח מערכות הניהול המודרניות להשכלה גבוהה בעידן 4.0.

היעדים של IPB University לתקופה של 2019 - 2023 הם:

  1. ייצרו בוגרי טכנו-סוציו-פרנייר מעולים שיש להם אופי אצילי המבוסס על אמונה וחסידות לאלוהים יתברך, בעלי לאומנות גבוהה, מיומנות מקצועית, מיומנויות רכות באלפי המילואים, נשמת המנהיגות, השקפה עולמית והופכים למגמה חדשה של חדשנות ושינוי.
  2. ייצר מדע, טכנולוגיה ואמנות טרנספורמטיבית כדי ליצור את איכות החיים בת-קיימא, וחידושים קונקרטיים לכלכלת האנשים והתעשייה הלאומית.
  3. IPB University שהופך את IPB University לקובעת במדעים האחרונים בתחום החקלאות, מדעי הביולוגיה הימיים והטרופיים ברמה הלאומית והעולמית.
  4. הפיכת IPB University לאוניברסיטה הפותרת באופן יזום את בעיות הקהילה ועוזרת לקבוע את כיוון המדיניות הלאומית.
  5. IPB University שהופך את IPB University לחלוץ בפיתוח מערכת ניהול מודרנית להשכלה גבוהה.

זהות IPB

IPB הוקמה ב -1 בספטמבר 1963 כסוג של חשיבה חזיונית ממנהיגי האומה ומאלה שאכפת להם מההשכלה הגבוהה בחקלאות, ולכן לאומה הגדולה הזו יש אוניברסיטה ברמה עולמית שיש לה יכולות בחקלאות, מדעי הביולוגיה, ותחומים נלווים שונים. עניין זה נועד לשפר את ביטחון המזון, ביו-אנרגיה, יצירת מקומות עבודה, מיגור עוני ושמירה על הסביבה. לידתו של ה- IPB ב- 1 בספטמבר 1963 על סמך החלטתו של השר להשכלה גבוהה ומדעים מס '91/1963 שאושר לאחר מכן על ידי נשיא אינדונזיה הראשון עם החלטה מספר. 279/1965

קו קו

מעניק השראה לחדשנות ביושר בחקלאות, אוקיינוס ומדעי החיים לעולם בר-קיימא

חיי הקמפוס

אומנות

IPB University השתתפה באופן פעיל בשימור האמנות והתרבות של אינדונזיה. באוניברסיטה יש יחידת פעילות סטודנטים (UKM) לסטודנטים החולקים אינטרסים משותפים באמנות, כמו לינגקונג סני סונדה (Lises) UKM, ג'נטרה כהנמן, X-pression לחקלאות מוסיקה (מקסימום !!) UKM ומקהלת הסטודנטים של IPB (PSM) ) אגריאסווארה. בנוסף, ישנן פעילויות נוספות שקשורות לאמנות ותרבות שתלמידים יכולים להצטרף אליהן IPB University . אחד מהם הוא Gebyar Nusantara.

ספּוֹרט

"Mens סאנה בקורפור סנו", בגוף בריא יש נשמה חזקה. החיים בעולם ההרצאות צפוף אינו גורם לסטודנטים IPB University לשכוח להתעמל. בנוסף לזמינותם של מתקני ספורט שונים המנוהלים על ידי היחידה לספורט ואמנויות, פעילויות הספורט בקרב התלמידים חיות גם בגלל נוכחותן של מספר יחידות פעילות סטודנטים (UKM) בתחום הספורט.

קהילת סטודנטים

מעורבות בארגונים בקמפוס בעקיפין תביא רוח של מנהיגות ומקצועיות בקרב הסטודנטים. סטודנטים יכולים לפתח פוטנציאל מנהיגות ומקצועיות באמצעות ארגונים שונים בקמפוס, כולל הוועד המנהל של הסטודנטים (BEM), מועצת נציג הסטודנטים (DPM), היחידה לפעילות הסטודנטים (UKM), אגודת הסטודנטים (Himpro) והקהילה.

מחקר שדה

חיי המכללות קשורים קשר הדוק לתרגול שדה בהתאם לתחום המדעי הנרקם. פרקטיקום מיועדת כאמצעי להעמקת החומר כך שתלמידים יוכלו להבין טוב יותר את התרגול בחיים האמיתיים בכל יום.

פְּנִימִיָה

IPB University מחייבת סטודנטים שנה א 'להתגורר במעונות בקמפוס. תקנה זו מונעת על ידי אזורי מוצא שונים של סטודנטים IPB University . עם המגוון האתני והתרבותי הרחב, ניתן לומר כי IPB University היא מיניאטורה של אינדונזיה. המגוון התרבותי הזה ניהל אז על ידי IPB University באמצעות הנדסה חברתית בצורה של מדיניות מעונות חובה לסטודנטים חדשים.

מיקומים

Dramaga

כתובת
Kampus IPB Dramaga, Bogor
Dramaga, מערב ג'אווה, אינדונזיה

Bogor

כתובת
IPB Campus Baranangsiang
Jl Padjajaran Bogor

Bogor, מערב ג'אווה, אינדונזיה

Bogor

כתובת
Jl. Burangrang No.6, RT.03/RW.03, Babakan, Kecamatan Bogor Tengah, Kota Bogor, Jawa Barat 16128
Bogor, מערב ג'אווה, אינדונזיה

Bogor

כתובת
School of Business IPB
Gedung SB-IPB Kampus IPB Gunung Gede, Jl. Raya Pajajaran, RT.03/RW.06

Bogor, מערב ג'אווה, אינדונזיה

Bogor

כתובת
Gedung SB-IPB Kampus IPB Gunung Gede, Jl. Raya Pajajaran, RT.03/RW.06
Bogor, מערב ג'אווה, אינדונזיה