Independent College Dublin

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למה המכללה העצמאית

מכיוון שאנו מחויבים למצוינות אקדמית

אנו נחושים לספק לכל תלמידינו השכלה מתגמלת, מקצועית וממוקדת קריירה באיכות הגבוהה ביותר. חברי הסגל שלנו מחויבים לשמור על מצוינות אקדמית לא רק באמצעות הוראה נהדרת אלא באמצעות תמיכה אישית, פרטנית.

מכיוון ששכר הלימוד שלנו אין שני

המרצים והמדריכים שלנו הם מהאקדמאים המוערכים ביותר בתחומם. המרצים שלנו הם אנשים עם ניסיון אמיתי ותובנות בענף. מידות הכיתה קטנות כך שכל אחד יכול לתרום לדיון ודיון ואף אחד לא יישאר מאחור.

מכיוון שהתוצאות שלנו הן מהטובות במדינה

בית הספר למשפטים הוא הספק הגדול ביותר במדינה להעברת תכניות הכנה לבחינות הכניסה לאגודה למשפטים של אירלנד. במשך ארבע מחמש השנים האחרונות סיימו תלמידי תכנית זו במקום הראשון בבחינות הכניסה למדינה. תוכניות ההכנה של בית הספר לבחינות הכניסה לפונדקים של המלך ולבחינות הבר של ניו יורק הוכיחו כמוצלחות ביותר.

מכיוון שאנחנו בלב מרכז עיר תוסס

Independent College Dublin יש את המיקום המושלם לחיי הסטודנטים בדבלין: אנו נמצאים ממש במרכז העיר, מוקפים באטרקציות תרבותיות, אקדמיות ופנאי.

כי זו סביבת למידה אידיאלית

תיאטראות ההרצאות שלנו בנויים במטרה להציע את הטובים ביותר בנוחות, בסגנון ובטכנולוגיה: כולם ממוזגים וכוללים גישה מהירה לאינטרנט אלחוטי וגישה לרשת יחד עם ציוד המצגת והווידיאו העדכניים ביותר.

מכיוון שההסמכה שלך תוכר בינלאומית

התוכניות של Independent College Dublin תקפות בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן ברמה הלאומית והן הבינלאומית. ההסמכה החדשה שלך מייצגת הישגים אקדמיים אך גם הבנה מעמיקה יותר של הנושא שלך במונחים מעשיים וזה מוערך מאוד בתחומך.

כי תיהנו מזמנכם כאן

לא משנה מה הנושא וההסמכה שתבחרו, אנו מבטיחים שתהיה לכם חווית לימוד מעניינת ומעוררת מחשבה בה תוכלו לצפות קדימה לכל כיתה. חיי הסטודנטים שלך יועשרו לא רק על ידי המכללה והקורס, אלא על ידי חברים, קולגות ועיר נהדרת.

על המכללה העצמאית

כנשיא Independent College Dublin של Independent College Dublin , אני שמח שאתה שוקל להמשיך את לימודיך האקדמיים עם המכללה שלנו.

המטרה העיקרית של Independent College Dublin ' Independent College Dublin היא להביא את הסטודנטים שלנו דרך תכניות למידה רלוונטיות, להישאר איתך לנצח, הם היסודות להצלחה העתידית שלך ולהביא לכישורים המוערכים מאוד בתחום שבחרת.

עם השלמתך, הפרס הראשון שלך, התואר הראשון או המקצועי בתחומים השונים יוכר בכל מקום שאתה הולך, גם באירלנד וגם מעבר לים.

אנחנו מכללה ממוקדת מטרה ומכוונת קריירה. אנו גאים בשכר הלימוד המותאם אישית שלנו, המועבר בסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר בסביבת למידה אינטראקטיבית על ידי צוות ההוראה המוסמך והידידותי ביותר.

זמנך במכללת Independent College Dublin , אם תרשמו איתנו, יהיה זמן מהנה ומתגמל אקדמי כשאתם מתכוננים לפרק הבא בחייכם. תוכלו ללמוד מכמה מהמרצים המנוסים והמוערכים ביותר בענף בתחום הקהילה האקדמית התוססת האינטלקטואלית. זה יספק לך לא רק את המדרגה לקריירה שבחרת, אלא גם שיעורי חיים, חברויות וקשרים שיחזיקו מעמד הרבה בעתיד.

אנו מצפים לקבל את פניכם כחלק מהצריכה הבאה שלנו של סטודנטים.

פדרייג חוריגן

מנכ"ל

130766_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

שירותי סטודנט

הסביבה החיובית, האנרגטית הגבוהה של Independent College Dublin , המחלקה והצוות המחויבים עמוקות ורשת חזקה של מערכות תמיכה הופכות אותה למקום המושלם עבורך למצוא את הגומחה שלך - אקדמית, חברתית ומקצועית.

אינדוקציה אקדמית

להשתתף במכללה בפעם הראשונה יכול להיות סיכוי מרגש. עם זאת, רבים מוצאים גם שהסיכוי לעבור מהדרגה השנייה למוסד ברמה השלישית יכול להיות חוויה מפחידה. Independent College Dublin אנו רוצים להבטיח שהמעבר הזה יהיה כואב ככל האפשר. מסיבה זו אנו מארגנים השראת סטודנטים לפני תחילת כל תוכנית לתואר ראשון. זה מאפשר לכל הסטודנטים את ההזדמנות לפגוש את ראש מנהל הפקולטה שלהם, רכז הקורס ועמיתיהם.

תמיכה אקדמית

בכל תכנית אקדמית יש איש צוות ייעודי העוסק בכל נושא אקדמי בו התלמידים עשויים להיתקל. לצוות המינהל של הפקולטה יש מדיניות משרדית פתוחה בין השעות 9.30 בבוקר - 17.30 בערב, שני עד שישי.

ייעוץ קריירה

Independent College Dublin מודעת לאתגרים ההולכים וגדלים העומדים בפני סטודנטים. קורות חיים טובים חיוניים בעת הגשת מועמדות למשרות. חשוב מאוד להתכונן לראיונות. קצין הקריירה שלנו יסייע לתלמידי הגמר בכתיבת קורות החיים שלך ויציע הדרכה וייעוץ בהכנות לראיון שלך.

שירותי מחשוב

גישה לשירותים כמו Moodle, משאבים ועיתונים מקוונים, גישה לאינטרנט אלחוטי ואחסון מקוון ניתנים בחינם לכל התלמידים הרשומים.

סטודנט

בין אם אתם מחפשים ספורט וכושר, ארגוני סטודנטים, חיי לילה מקומיים או פעילויות סטודנטים, Independent College Dublin מציע לכם משאבים גדולים וגישה למתקנים המשובחים ביותר. במיקום מרכז העיר של Independent College Dublin שפע של שירותים נמצאים על סף דלתנו.

הנחות סטודנטים

השתמש בכרטיס הסטודנטים של Independent College Dublin כדי להיעזר בהנחות בלעדיות אלה:

  • אנרג'י פיטנס, רחוב קלרנדון
  • טאוור רקורדס - 10%
  • יוז
  • החווה, רחוב דוסון - 10%
  • KC Peaches, רחוב נסאו - 10% ותוכנית כרטיסי נאמנות
  • קפה סול, רחוב דוסון- 15% ותוכנית כרטיסי נאמנות
  • בית המרקחת של היקי - 15% הנחה על מרשמים ו -10% הנחה על פריטים אחרים
  • דוקטור, רחוב סופוק - דמי ייעוץ בסך 10 אירו

רווחת סטודנטים

אנו מציעים ייעוץ ותמיכה לכל הסטודנטים במכללה. בין אם זה מודאג לבחינות, משימות, מגורים או כספים, קצין שירותי הסטודנטים זמין כדי לעזור בדאגות שלך. עם זאת, אם אתה זקוק לסיוע נוסף ומעוניין לשוחח עם יועץ המכללה, תקבל לך הפניה.

שירות זה הוא חינמי וסודי לחלוטין.

שירותי סטודנטים בינלאומיים

שירותים ספציפיים זמינים לסטודנטים בינלאומיים לפני שהם נוסעים לאירלנד, וכניסה לאחר מכן, על מנת לסייע במעבר שלהם לאירלנד.

Sponsored by Google Chromebooksברוק קגל / לא מפשלים

המיקום שלנו

הקמפוס הראשי של המכללות העצמאיות ממוקם ברחוב הפלדה, רחוב פולי, דבלין 1. הפלדה היא מבנה מרשים בן חמש קומות עם 40 כיתות.

מתחם הפלדה ממוקם במרכז העיר שבין רחוב טלבוט לרחוב אמיינס בסביבת IFSC. הקמפוס נמצא כ- 600 מטר מאזור הקניות הראשי של רחוב הנרי

חי כאן

בדבלין מבחר רחב של דירות, מושבים, לינה, בתי הארחה ואכסניות שבהם הסטודנטים הופכים את ביתם מדי שנה. יש כל כך הרבה מה לעשות ולראות עם אלפי פאבים, מסעדות ומועדונים מסורתיים ועכשוויים. בעיר יותר מחלקה ההוגן של מוזיאונים, גלריות ומבנים היסטוריים.

ספורט

פארק קרוק נמצא מעט צפונית לנהר ובית ענפי הספורט הלאומיים של אירלנד בהילוכים וכדורגל גאלי. עם קיבולת של 82,300, זהו האצטדיון השלישי בגודלו באירופה. רוגבי משוחק באצטדיון האביבה החדש והמדהים שבדרום סייד, בעוד שיש בו מאות כדורגל, רוגבי, כדורגל גאלי, זירות, טניס, שחייה ומועדונים נוספים ברחבי העיר.

האומנויות

לדבלין היסטוריה ספרותית מפורסמת בעולם, לאחר שהפיקו דמויות ספרותיות בולטות רבות, כולל פרס נובל וויליאם באטלר ייטס, ג'ורג 'ברנרד שו וסמואל בקט. סופרים ומחזאים משפיעים אחרים כוללים את אוסקר ווילד, ג'ונתן סוויפט ובראם סטוקר. ביולי 2010 נקראה דבלין בשם עיר הספרות של אונסק"ו, אדינבורו, מלבורן ואיווה סיטי עם התואר הקבוע. ישנם כמה תיאטראות במרכז העיר והידועים שבהם כוללים את שמחת החיים, המנזר, האולימפיה, השער והתעלה הגדולה.

בידור

בדבלין חיי לילה מרגשים והיא נחשבת לאחת הערים הצעירות ביותר באירופה, כאשר הערכה של 50% מהאזרחים היא צעירה מגיל 25. ישנם פאבים רבים ברחבי מרכז העיר, עם האזור סביב רחוב סנט סטפן ורחוב גרפטון, במיוחד רחוב הרקורט, רחוב קמדן, רחוב וקספורד ורחוב ליסון, עם מועדוני הלילה והפאבים הפופולריים ביותר. האזור הידוע ביותר לחיי הלילה הוא טמפל בר, דרומית לנהר ליפי. מוזיקה חיה מושמעת באופן פופולרי ברחובות ובמקומות ברחבי דבלין בכלל.

131223_pexels-photo-697244.jpegהלנה לופס / פיקסלים

מיקומים

דבלין

כתובת
The Steelworks, Foley Street
D01 X997 דבלין, מחוז דבלין, אירלנד