קרא את התיאור הרשמי

התואר ראשון בניהול International Hotel, מתנהל בנסיכות אנדורה.
אנדורה היא מדינה אירופית קטנה הממוקמת בדרום מערב אירופה בהרי הפירנאים בין ספרד וצרפת, רק 190 ק"מ מברצלונה.
זוהי המדינה השנייה הכי בטוח בעולם שבו יש יותר ימי שמש כדי ליהנות עונת השלג.
עם כלכלה הבוסס בעיקר על כלכלת תיירות ועד מקלט מס לאחרונה, מתמקד תיירות הר שלג, מסחר ספורט מרכזי ואירועי תרבות היוו מדינה עצמאית, משפטית, דמוקרטית וחברתית, שדמותה של הממשלה היא שיתוף בנסיכות פרלמנטרית.
שטחו של הכפר מאורגן שבע קהילות עם אוכלוסייה כוללת של 78,014 תושבים. בירתה היא אנדורה לה וולה.

המערכת הפוליטית שלה היא דמוקרטיה פרלמנטרית. השפה הרשמית היא קטלאנית שגרה עם ספרדית ובמידה פחותה צרפתית ופורטוגזית.

צוות ההוראה Vatel היא מורכבת של אנשי מקצוע פעילים של תעשיית המלונאות והתיירות, הדרך היחידה שבה נוכל להבטיח כי התלמידים שלנו לפתח את הידע והכישורים שלהם בהתאם לצרכים של המגזר היום.

Vatel מציע לך תשומת לב אישית לכל אורך תקופת המחקר וצוותי עבודה קטנה. הדרכה Vatel אנדורה זה מתבצע בכיתות מאוד אקסקלוסיבי, מקסימום 30 תלמידים בכיתה.

כדי מאן דבעי:

  • תלמידי תיכון
  • השנייה תלמידי קולג '(מקצועית)
  • סטודנטים מהמחלקה התיירות והאירוח.
  • סטודנטים
  • מקצוע עתיד בניהול תיירות ומלונאות

מה אתה מעלה:

הכשרה זו מכינה אותך מקצועית ואישית להיות מנהל ומנהל חברות מגזר המלונאות ותיירות הבינלאומיים.
התוכניות המוצעות יכול לכסות את צורכי ההכשרה של תעשיית המלונאות הבינלאומית והתיירות, המותאמים לדרישות החדשות והדרישות של המגזר.

סילבוס התואר הראשון ב International Hotel Management ב ספרד, ברצלונה, אנדורה הרווקה בניהול אירוח הבינלאומי למד במלון ספר לעסקים הבינלאומי ותיירות הניהול Vatel, נותן לך הדרכה מוסמכת ויוקרתית כדי להפוך אזור ניהול מקצועי גדול בענף המלונאות והתיירות הבינלאומית.

הרווק לימד אנדורה תימשך שלוש שנים יתקיימו ארבעה עשר חודשים של תרגול ברחבי העולם (רצוי במדינות לשפר שפה זרה: אנגלית, גרמנית, סינית, ספרדית, וכו ').

בשנה השנייה יש לנו תוכנית לחילופי סטודנטים (מרקו פולו) שבו התלמיד יכול לבצע את לימודיהם בפועל בכל אחד 40 בתי ספר אחרים Vatel בעולם התפשט על פני אסיה, אמריקה, אירופה ואפריקה.
עם השנה החליפין הזה, התלמידים יכולים לגלות ארץ חדשה, הסתגלות לתרבות חדשה ושליטה בשפה זרה נוספת.
Vatel הוא מספק מתודולוגיה משלב הכשרה אקדמית עם מיקומי עבודה בשנה הראשונה, להבטיח כי התלמידים שלנו לאחר סיום לימודים מותאמים באופן מלא לדרישות החדשות ואת הדרישות של מגזר הולך ומתרחב ויותר תחרותי.

שלושת החלקים העיקריים של המודל החינוכי שלנו: התמחות, הסתגלות לשוק, ופיתוח של ידע ומיומנויות בסביבה הגלובלית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • ספרדית
  • צָרְפָתִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

VATEL Andorra

התואר ראשון תכנית ניהול International Hotel מיועד למועמדים אשר עברו בהצלחה את לימודי תיכון או מחזור אימונים של רמה גבוהה יותר ומכוון בסופו של דבר להכשיר אנשי מקצוע בעתיד ... [+]

התוכנית בעל תואר ראשון לפחות International Hotel Management היא מכוונת מועמדים שעברו בהצלחה את לימודי תיכון או מחזור אימונים של רמה גבוהה יותר ומכוונים בסופו של דבר להכשיר אנשי מקצוע בעתיד כותרת עבור כל חברת מלונאות והתיירות.

התוכנית לימדה יכול לענות על הצרכים הכשרה בתחום המלונאות והתיירות, סטודנטים מציעים הכשרה ייעודית.

המתודולוגיה הוראה: שילוב ואיזון מוצלח בין שיטות אימון הכשרה באונ' מותאמות לדרישות חדשות וצורכים שוטפים של המגזר. ... [-]

אנדורה Andorra la Vella
בקשת מידע
ספרדית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית