Pontificia Universidad Católica Argentina

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

באנר

משימה של האוניברסיטה שלנו

הכנסייה מקדמת בעצמה מחודשת המשימה הדחופה של evangelizing תרבות ותרבויות. ארגנטינה האוניברסיטה אפיפיורית הקתולית, היוותה ידי הבישופות של ארגנטינה כקנוניות ציבור של חברה, היא מכירה את עוצמה מכשיר מיוחס מאמץ evangelizing זה, על פי תורתו הברורה של הוותיקן שנייה, הקוד של חוק Canon, חוקה האפוסטולית "אקס Corde Ecclesiae" ואת הצו של ארגנטינה ועידת האפיסקופלית ויסות יישומו, המסמך "הנוכחות של הכנסייה על התרבות ובאונ'", בין מסמכים סמכותיים אחרים.

המשימה של האוניברסיטה היא בחיפוש מתמיד אחר האמת באמצעות מחקר, שימור ותקשורת של הידע האנושי לטובת החברה (Ecclesiae Corde אקס, 30), בתוך מסגרת של מצוינות אקדמית, מנהיגות בתחום הידע ומחויבות לקהילה.

במקביל, באוניברסיטה, כמו קתולי, מחקרים ותורתו צריך לבצע וללמד לאור האמונה, כלומר, הכרה האמת מתגלה, כך שהפעילות מנוהלת ובהשראת האמת הזאת, נמצאת קודש ומסורת, עם הדרכתו של המגיסטריום של הכנסייה על ידי מוסד אלוהי, היא יצירת המופת והמשמורת שלו (ECE 27). לכן, האמונה הקתולית מחלחלת:

  • במחקר ובהוראה,
  • הכשרת חברי הקהילה לאוניברסיטה
  • המשימה של שירות ומחויב לחברה והכנסייה.

האוניברסיטה מארגנת חינוך והדרכה מקיפה להכין נוער וכל אלה עם ייעוד באונ', בעבודה המסוימת של תרבות, מחקר מדעי, משרד לימודים מתקדמים ואת המימוש של בעלי המקצועות החופשיים, סיעוד על מנת לקדם הן מומחיות טכנית ומדעית שלהם, מקצועי, אמנותי או, כמו התרבות באוניברסיטה ומעלה, מה שהופך אותו מסוגל לממש ייעוד עם סמכותן ותחושה ישר הקתולית של חובות של אחד וכך לשחק תפקיד dirigencial בחברה.

עבור זהות משלה, האוניברסיטה הקתולית חייבת לתת מענה הולם לבעיות הראויות לשמו, במיוחד בארגנטינה מציאות אזורית בתחום המורכב של תרבות האינטלקטואלית מודרנית, מגלה מתגלה על ידי אלוהים לשאילתא Word, מנדט ו פרנסה.

האוניברסיטה מבקשת להשיג "נוכחות, אם אפשר לומר כך, ציבור, רציף ואוניוורסלי של מחשבה נוצרית בכל מאמץ לקדם תרבות גבוהה גם כדי ליצור גברים גדולים ליידע, מוכן לבצע פעולות של אחריות בחברה ולחזות את אמונתם בעולם "(הוותיקן השני, Gravissimum Educationis, n. 10).

כמוסד תלויה של ועידת האפיסקופלית ארגנטינה, ארגנטינה באוניברסיטה הקתולית, כפי שהוא בסופו של דבר התבקש על ידי הבישופים הבישופות, ככל האפשרויות שלה ועמידה הקנוני לבין החוק האזרחי, אתה יכול ליצור פקולטות ברחבי הארץ, הציל תנאים סבירות והיתכנות אקדמית וכלכלית של כל פרויקט.

למרות כל זה, זה חייב להיות קהילה אותנטית כמו, מרחב אנושי כלומר vitalized ידי אמונה המספקת פיתוח מאוזן ובלתי נפרד של האדם.

במשימתו, האוניברסיטה משולהבת באמצעות רוח אוונגליסטים מיסיונרית של פתיחות ופלורליזם. לכן חייב לספק השדה שבו הדיאלוג בין מאמינים כופרים יקודם, מבלי להקריב את האמת, ברוב הצדקה.

בקיצור, ארגנטינה באוניברסיטה הקתולית חייב לספק הכשרה מקיפה כדי לבצע סינתזה של מצוינות בתחום המקצועי ומחויבות חברתית מהשקפה הומניסטית-נוצרי.

באנר

מטרות וקווי פעולה

מטרות:

UCA מתכוונת להיענות לאתגרים של העולם של היום תורמים מה ראוי מבחינת:

אוניברסיטה: עבודה באמצעות מחקר, הוראה מחשבה לשירות האדם.

לשם כך, הוא מקדם את בחינת המציאות עם השיטות של דיסציפלינות שונות ומשלבת אותם לתוך דיאלוג הכרחי בין האמונה והתבונה. כזה מוכנס שילוב מדע אינו רק שאלה אפיסטמולוגית, הוא מיסודה הכנסה במציאות.

החיפוש המתמיד אחר איכות ומצוינת מן נקודת המבט האקדמית מבטיח להכשרת אנשי מקצוע מסוגל, על ידי מורים מוכנים לשפר ומעודכנים באופן שוטף ומצבורי מחקר לספק פתרונות לבעיות של המדינה.

הקתוליתככזה, הוא מבקש לשמור על הזהות שלה ולקיים נוכחות חיה של הכנסייה ומסר שלה ישועה בקולג ותרבות. חוק פי ערכים נוצריים מתורגמים במצב מוסרי של נוגעי פירושו מחויב כי היא רכשה לחיים ופרויקטים אישיים וחברתי. האוניברסיטה הקתולית היא אוניברסיטה פתוחה המבקשת עשיר המגוון ודיאלוג כבוד, אשר מנסה ליצור לא רק את מקצועי ויעיל אשר מספק פתרונות טכניים לבעיות הקהילה, אלא גם לאזרחים ומנהיג כנה.

ארגנטינהמוצע כדי לענות על הצרכים של אנשים היום, עם הוספת פנים גלויה לעם ולעולם:. האוניברסיטה חייבת להיות נוכחת בתחומים המגוונים ביותר המציעים תשובות מהוראה, מחקר והתבוננות ולעולם לאבד את הראייה הם באים במובן אמיתי כאשר הם יכולים להיות מיושמים לאתגרים ספציפיים.

באנר

קווי פעולה:

כדי למלא את ייעודה, את האוניברסיטה הקתולית של ארגנטינה, תחת הפרויקט המוסדי 2001-2006, שהציב כמה קווי פעולה, ביניהם:

  • המשימה של ההשכלה הגבוהה יש לחלחל וחיוני המבנה כולו משתקפת בכל פעילויותיה, כך הוא היווה כמרכז להשכלה גבוהה, על פי התפיסה קפדני ביותר של אוניברסיטה אמיתית, על ידי צוותי מחקר, הוראה ושירותים מצוינים מורכב פרופסורים וחוקרים מוסמכים להכין צעירים לממש את ייעודם עם יכולת וחוש ישר קתולית של החובה.
  • הדיאלוג בין המדע ואמונה, המזוהה כעדיפות על ידי הכנסייה, נוקט ברחבי האוניברסיטה, ומעל לכל, את נוהג הרגיל ההוראה והמחקר, ובאמצעות פעולות קונקרטיות המקדמות שילוב יעיל של ידע. בפרט, קורסים, כנסים, ימי עיון ומחקר הם יקודמו בעיקר באמצעות לשכת שילוב של ידע בכל הפקולטות. בפקולטות תיאולוגיה ופילוסופיה צריכות לשחק תפקיד מרכזי בתחום זה.
  • הנושאים פילוסופית ותיאולוגית צריך להיות מיושם שנוסח בשיתוף עם דיסציפלינות ספציפיות, כך הם מגיבים על אחדות ידע והכשרה מקיפה של התלמיד. הם יהיו נוכחים בתכנית הלימודים של גזעים שונים, כך שהם בעצם אימון. לרגל חידוש הלימודים, מכון תרבות הרחב אונ' יהוו ועדה שתפקידה לבדוק את הנושא הזה ולהעלות את מסקנותיה למועצה.
  • ליצירת קהילה באונ' אמיתית קדמו פגישות ורוחניות, פסטורלית, פעולות תרבות, חברה ופנאי לתלמידים, מורים, בוגרים, מנהלים ועובדים מנהליים. תשומת לב מיוחדת ראוי שילוב של סטודנטים הלומדים במטה של ​​קפיטל פדרל ומתוך המדינה. לשם כך, יש לו לחפש פעולה מתכנסת של לשכת יחידות פעולה פסטורל ​​ואקדמיות, בעיקר באמצעות השומרים בשנים הראשונות של מחקר ועיצוב של פעילויות אינטגרציה נפוצות, כגון הגדרת קורסים, פעילויות של מרכז התרבות של האוניברסיטה, וכו '
  • ספורט ופעילויות אמנותיות קודמו ככלים חשובים לפיתוח אינטגרלי של האדם ואת האינטגרציה של קהילת האוניברסיטה.

מיקומים

בואנוס איירס

כתובת
Av. Alicia Moreau de Justo 1300
C1107AAZ בואנוס איירס, בואנוס איירס, ארגנטינה

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: