קרא את התיאור הרשמי

VUZF University בקצרה


114504_261-1024x255.jpg

VUZF01VUZF University היא מוסד פרטי להשכלה גבוהה, הממוקם בעיר הבירה של בולגריה - עיר סופיה. היא האוניברסיטה הפרטית הראשונה המתמחה בתחום הפיננסים, הביטוח, הניהול והשיווק של הרפובליקה של בולגריה. היא נוסדה בשנת 2002 על ידי החלטה של האסיפה הלאומית. בחמש השנים האחרונות, היא התמקדה בחוזקה בתכנית הלימודים שלה בתחומי מימון, חדשנות, עסקים ויזמות.

VUZF מציעה לימודי תואר ראשון, מאסטר ודוקטורט בתחום המקצועי בכלכלה. תכניות הלימודים בתכניות רווקים ותואר שני מוצעות בצורות למידה רגילות, במשרה חלקית וברחוקים. Ph.D. תוכניות מוצעות באופן קבוע, במשרה חלקית צורות וגם בצורה של הכנה אישית. האוניברסיטה בעלת הסמכה ארצית (הסמכה מוסדית ותכניתית) שניתנה על ידי הסוכנות הלאומית להערכה והסמכה והסמכה בריטית שניתנה על ידי מועצת ההסמכה הבריטית. זה מאשר כי האוניברסיטה יש משולבים סטנדרטים באיכות גבוהה של תהליך חינוכי, סגל, צוות ומתקנים בהתאם לכל הסטנדרטים החלים על המוסדות להשכלה גבוהה בבריטניה.
במשך 16 השנים האחרונות, VUZF הצליחה להקים את עצמה כאחת האוניברסיטאות הטובות ביותר בבולגריה בתחום עסקים וכלכלה. המהדורה האחרונה של אוניברסיטת בולגרית מערכת הדירוג בשנת 2018 מדורגת VUZF ב 5 העליון בתחום המקצועי של כלכלה מתוך 26 אוניברסיטאות בתחום זה.

המשימה של VUZF היא להכשיר מומחים מוכשרים במימון, עסקים ויזמות לפתח ידע תיאורטי ומעשי בהתאם לצרכי הנוהג העכשווי. המדיניות האקדמית של האוניברסיטה נועדה לשלב את השיטות החינוכיות הטובות ביותר באירופה. מחד גיסא, מטרתו העיקרית היא לספק מחקרים איכותיים והצלחות מקצועיות של התלמידים על ידי שמירה על שיתוף פעולה טוב מאוד עם הקהילה העסקית. כ -90% מבוגרי האוניברסיטאות מתחילים לעבוד בתחום המיגזר הנרכש במגזר הפיננסי הפרטי, וכן במיזמים עסקיים.

VUZF University הן:

ü התמחות בתחום הכלכלה המספקת קשר הדוק בין הידע התיאורטי והמעשי בתוכניות המוצעות

ü צוות אקדמי בעל ניסיון עסקי וניסיון רב

üWide תיק של תוכניות המוצעות הן בוגר תואר ראשון ושני

F גמישות יחד עם קשרים חזקים עם העסק המאפשר יישום מהיר של חידוש בחינוך של פתיחת תוכניות חדשות קורסים

ü אוניברסיטת בוטיק, טיפול פרטני, מתמקדת בשביעות רצון התלמיד ובנסיונו בלימודים

לעתים קרובות מאוד, VUZF University להתחיל עסק משלהם. כדי לסייע להם, האוניברסיטה מספקת שירותי ייעוץ ללא תשלום הנוגעים להכשרה במגמות שונות, וכן הזדמנויות להתפתחות מקצועית ואישית. מאידך, VUZF University מציעה הכשרה ברמה גבוהה, בהתאם לאוניברסיטאות המובילות באירופה. עדות אחת העדיפויות העיקריות במדיניות הפיתוח של VUZF הוא יישום של שיתוף פעולה עם אוניברסיטאות זרות בתוך רווקים שונים, הורים, ותארים מתקדמים. VUZF University שותפים עם 20 אוניברסיטאות באירופה תחת ERASMUS, ויש לו שיתוף פעולה מוצק עם מובילים באירופה ובאוניברסיטאות בעולם.

114501_12670173_10153334358623314_3374912197086528175_n-Copy.jpg


למרצים יש תרומה חשובה לאיכות הלימודים הגבוהה של האוניברסיטה. חברי הסגל הם בין החוקרים הבולטים בארץ, עם הכשרה נרחבת וניסיון מעשי. לרבים מן המרצים יש גם מעמד טוב בחברה המקצועית כמנכ"לים של חברות, מנהלי המגזר העסקי וראשי רשויות המדינה (למשל שרים לשעבר, כיסאות של רגולטורים פיננסיים, חברי הפרלמנט הלאומי). למידע נוסף על VUZF University באתר האינטרנט: www.vuzf.bg

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

VUZF University

החינוך במימון תוכנית באוניברסיטת VUZF University נבדלת על ידי לימוד של דיסציפלינות קלאסיות, תוך, בעת ובעונה אחת, החלת שיטות מודרניות של הוראה וגישה בין תחומית. מבט חדש על ... [+]

על התוכנית

החינוך במימון תוכנית באוניברסיטת VUZF University נבדלת על ידי לימוד של דיסציפלינות קלאסיות, תוך, בעת ובעונה אחת, החלת שיטות מודרניות של הוראה וגישה בין תחומית.

מבט חדש על מימון ארגוני, כולל ידע מתחום הפסיכולוגיה העסקית, לימוד תפקידן של מערכות ה- IT והגורם האנושי לניהול פיננסי מוצלח.

יכולות מפתח

הבוגרים:

לדעת את עקרונות הניהול הפיננסי;בעל ידע כיצד להשקיע ולנהל בהצלחה כספים פיננסיים;יש יכולות לנתח את התוצאות הכספיות כדי לקבל את החלטות ניהוליות הנכון;להיות מודעים לעקרונות התפקוד של השווקים הפיננסיים.הִתמַמְשׁוּת... [-]
בולגריה Sofia
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

VUZF University

כתובת
1 Gusla Str., Ovcha Kupel District
1618 Sofia, Sofia City Province, בולגריה
Website
טלפון
+359 2 40 15 807; +359 2 40 15