קרא את התיאור הרשמי

110624_foto1.jpg

האם אתה חולם על קריירה בינלאומית בעסקים? האם אתה להוט להרחיב את האופק שלך צעד מחוץ לאזור הנוחות שלך? למה לא להתחיל את הקריירה שלך בגנט, בלב אירופה ? העולם הוא מגרש המשחקים שלך עם תואר בתכניות רווקים אנגלית מאוניברסיטת Artevelde University of Applied Sciences . אנו מציעים שני רווקים בעסקים: International Office Management או International Business Management.

Artevelde University of Applied Sciences , חברה באגודת אוניברסיטת גנט (AU GENT), היא אחת ממכללות האוניברסיטאות הגדולות ביותר בפלנדרס (13,000 תלמידים, גנט ממוקמת בפלנדרס) ונמצאת במרחק של 30 דקות בלבד מבריסל, אנטוורפן, ברוז ' צרפת והולנד, עם 70,000 הסטודנטים שלה, גנט היא עיר הסטודנטים הגדולה ביותר בבלגיה , קמפוסים של אוניברסיטאות ומכללות אוניברסיטאיות מפוזרים ברחבי העיר , אשר מעצימים את האווירה, אי אפשר לדמיין את גנט ללא תלמידיה. כדי להציע מגוון רחב של הזדמנויות לימוד.גנט יש הכל: חיים, חיי לילה, חינוך מהשורה הראשונה ופעילויות פנאי רבות.110622_foto2.jpg

יתר על כן, Artevelde University of Applied Sciences מגרה צוות היוצא ניידות התלמיד בחום מברך תלמידים נכנסים בינלאומיים וצוות . לבסוף, מלבד תוכניות הלימודים הרגילות, Artevelde University of Applied Sciences מציעה שתי תוכניות רווקים בינלאומיות באנגלית, עם דגש ברור על אינטרדיסציפלינאריות. אנו מציעים גם את האפשרות לעקוב אחר קורסים בהולנדית כדי להבטיח שילוב מוצלח כסטודנט זר.

המכללה האקדמית מחנכת אנשי מקצוע אשר יצירתיות, דרך חשיבה חדשנית ותחושת יזמות חוצים גבולות. ללמוד באוניברסיטת Artevelde University of Applied Sciences , הידועים בשירותים המכוונים לסטודנטים, בחינוך ובהדרכה, בהחלט יעמדו בציפיות שלך, כמו גם בפעילויות החברתיות, התרבותיות והתיירותיות האטרקטיביות של העיר גנט להציע.110628_foto3.jpg

5 סיבות ללמוד עסקים גנט, בלגיה!

  1. כאשר אתה לומד עסקים בבלגיה אתה משיק את הקריירה שלך בלב אירופה . הרבה ארגונים גלובליים יש מטה שלהם בבלגיה, וגם האיחוד האירופי נאט"ו נמצאים כאן.
  2. אתה לא רק לגלות בלגיה במהלך השהייה הבינלאומית שלך: ערים מרכזיות באירופה כמו פריז, לונדון, ברלין, אמסטרדם נמצאים רק כמה שעות משם.
  3. גנט היא אחת מערי הסטודנטים הגדולות בבלגיה. הקמפוסים של האוניברסיטה ושל מכללות האוניברסיטה מפוזרים ברחבי העיר ההיסטורית.
  4. גנט היא עיר תרבותית והיסטורית ייחודית . הוא משלב גדלה של ימי הביניים עם אטרקציה תרבותית, עם פסטיבלי המוזיקה והקולנוע החשובים שלה, כמו גם את התיאטרון המגוון שלה ואת סצינת הביצועים.
  5. השפה המדוברת בגנט היא הולנדית, אך הבלגים הם רב לשוניים. עם שלוש שפות רשמיות בבלגיה, תמצא את זה קל לשוחח באנגלית, צרפתית והולנדית !
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • הוֹלַנדִי

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Artevelde University of Applied Sciences

האם יש לך תשוקה לשפות ואנשים? על כל מה שקשור לעולם הדיגיטלי? האם אתה רוצה להרחיב את האופקים שלך צעד מחוץ לאזור הנוחות שלך? העולם הוא מגרש המשחקים שלך! ... [+]

האם אתה נלהב לגבי שפות ואנשים? האם אתה רוצה לעבוד כמנהל המשרד, מנהל הפרויקט, קצין הגיוס או יועץ התהליך של חברה בינלאומית , בארץ הבית או בחו"ל? זה הכל בהישג יד שלך עם תואר בניהול משרד בינלאומי !

למה רווקים בניהול משרד בינלאומי?תלמדו עם קבוצה של סטודנטים בינלאומיים : חוויה מעשירה.עם שלוש התמחויות, הרצאות אורח רבות, ביקורי חברה, טיולים ללימודים בחו"ל, מקרים בעלי אוריינטציה בינלאומית וכו ', התיאוריה מתעוררת לחיים .תלמד לתקשר בצורה מקצועית באנגלית ושתי שפות זרות אחרות .... [-]
בלגיה Ghent
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Artevelde University of Applied Sciences

האם אתה חולם על קריירה בינלאומית? האם אתה להוט להרחיב את האופק שלך? האם השאיפות שלך להגיע מעבר לגבולות המדינה שלך? אז התואר הראשון שלנו בניהול עסקים בינלאומיים יהיה כוס ה ... [+]

האם אתה חולם על קריירה בינלאומית? האם אתה להוט להרחיב את האופק שלך? האם השאיפות שלך להגיע מעבר לגבולות המדינה שלך? אז התואר הראשון שלנו בניהול עסקים בינלאומיים יהיה כוס התה שלך. זה שלוש שנים מלא רווק התוכנית היא לימדה באנגלית . יהיו לך הזדמנויות כמו מנהל זוטר במוצרי צריכה, משאבי אנוש, מכירות, ייצוא, שיווק, רווח חברתי, כספים, IT, וכו 'פשוט לקחת את הבחירה שלך!

למה רווקים בניהול עסקים בינלאומיים?שיתוף פעולה עם החיים העסקיים הופך אמיתי באמצעות ביקורי החברה, הרצאות אורח, מקרי מבחן בינלאומיים, מרצים מנוסים, וכו 'קבוצות המעמד הקטן יבטיחו אינטראקטיביות לנושא שבו המוקד טמון בכישורים עסקיים וגישות .אתה תקבל אימון אישי בכישרוןתוכנית רווקים זו נלמדת כולה באנגלית לקבוצת סטודנטים בינלאומית.בוגרי עם חשיבה בינלאומית ידע מעמיק של אנגלית נמצאים ביקוש גבוה על ידי מעסיקים בימים אלה.... [-]
בלגיה Ghent
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Artevelde University College Ghent

כתובת
Voetweg 66 9000 Ghent
9000 Ghent, Flanders, בלגיה
Website
טלפון
+32 9 234 70 00