קרא את התיאור הרשמי

העמותה, שמטהו ממוקם יער (1190), 97 Besme Avenue, שמטרתו לארגן ההוראה. זה יכול לנקוט פעולות הקשורות במישרין או בעקיפין את מטרתו או צפוי להקל על מימוש זה. זה יכול, בפרט, לארגן השתלמויות, מחקר יישומים ושירות לקהילה. זה יכול לעבוד כחלק המטרה הארגונית שלה, עם כל האמנות אדם או מוסד. 3 לתקנון).

העמותה תאמץ מדיניות פיתוח חינוכית קבועה: ארגון קורסים חדש (שאותו) אימון (שאר) לאומי באמצעות CREA, הקדמה של מאסטרים חדשים, שיתוף סיום לימודים, התקרבות טכנית עם קורסים שונים המאורגנים על ידי קידום חברתי (PAAC) והמשיך ב -1 ביולי 2011, לקידום חברתי של לשכת אופטיקה ריימונד Tibaut (IORT) עם יצירה של חינוך פסיכומוטורי ב 2012-2013.

חיפוש

מחקר יישומים הוא אחת המשימות שהוקצו הוא הדירקטוריון שלנו יש הרצון לפתח מגזר זה. מחקר הוא אכן המקור העיקרי של שיפור והעשרה של פרקטיקות מקצועיות קיימות.

כדי לעשות זאת, הכיוון של UDR (יחידת מחקר), אשר dépendhiérarchiquement מנהלת נשיאות, נמצא בקשר שוטף עם כל מחלקות מכהן בועדת ההנהלה.

UDRagit בעיקר כמנחה לפתח פרויקטים במחקר יישומים הם בתוך קטגוריות רוחביות בפרויקטי interne.Elle pluricatégorielsen גם המקיף משתפי פעולה חיצוניים.

הפרויקטים המוצעים על ידי קטגוריות UDR והחתכים, לעתים קרובות בתגובה לקריאות להצעות חיצוניות, אלא גם באים מתוך הקטגוריות עצמן בנויות בתוך UDR. אז זהו מבנה תמיכה טובה כדי לשרת את הקהילה.

התוכניות מועברות ב:
  • צָרְפָתִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

ובכל זאת או תמונות נעות לפלוש יותר ויותר בחיי היומיום שלנו. הפקה זו יכולה להיות מובטחת רק על ידי טכנאי מוסמך! ... [+]

הפרויקט החינוכי של תיכון בריסל -

טכניקות הדימוי הראשונה (מטרה: טכניקה של צילום) של תיכון בריסל - איליה פריגוז'ין (INRACI לשעבר)

חינוך מקיף

ובכל זאת או תמונות נעות לפלוש יותר ויותר בחיי היומיום שלנו. הפקה זו יכולה להיות מובטחת רק על ידי טכנאי מוסמך!

ההדרכה כלולה בקטע התמונה HELB רוצה בקנה אחד עם הדרישות ודרישות של הסביבה המקצועית.

הדרכת תמונה מאפשרת להשתלט על התמונות טכניות, וידאו ומולטימדיה בקלילות. הראשון זה כרוך הידע של העקרונות של תאורה, קומפוזיציה ודקדוק של התמונה של קודים אסתטיים ... עבור mettreensuite הכוח לרצות עונש, גישה, סגנון יצירתיות כי הוא מעורב בתמונת הפרסום, תיעודית או הכתבה.... [-]

בלגיה Brussels
בקשת מידע
צָרְפָתִית
תכנית מלאה
6 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

ממשק בין הנהלה לקהל הפנימי וחיצוני, קצין פניות הציבור אחראי לניהול הדימוי של הארגון שלה על ידי הקמה ועיצוב ... [+]

מיומנויות תקשורת בליבה של עסק ומדיה

ממשק בין הנהלה לקהל הפנימי וחיצוני, קצין פניות הציבור אחראי לניהול הדימוי של הארגון שלה על ידי הקמה ועיצוב:

תכנית תקשורת באמצעות כלי תקשורת בצורה רלוונטיות מותאמים קהלי יעד. תכנית מדיה עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה של החברה, ועל קשרי מדיה לניהול, מדיה חברתית, אינטרנט ומידע אורקולי. אירועים המותאם לצרכיו של הארגון, לתזמן משימות, לנהל צוותים, שליטה על התקציב. ... [-]
בלגיה Brussels
בקשת מידע
צָרְפָתִית
תכנית מלאה
6 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

הרווק באקולוגיה חברתית מאורגנת על שלוש שנות לימוד, במהלך היום. CESS יש צורך (או שווה ערך של תעודה גמר של תיכון או סטודנט לתואר ראשון). ... [+]

הרווק באקולוגיה חברתית מאורגנת על שלוש שנות לימוד, במהלך היום. CESS יש צורך (או שווה ערך של תעודה גמר של תיכון או סטודנט לתואר ראשון).

האווירה של EOS מאופיינת אוכלוסיית הסטודנטים מגוונת מאוד: לאומים רבים, מגוון רחב של גילאים החל 18 שנים 40 שנים, שילוב מושלם, תלמידים עם תשוקות, תרבויות, אינטרסים אנשים שונים, צעירים מאוד עם תחושה של אחריות, של מבוגרים כבר במקום העבודה. כל לשלב לתת חינוך אווירה תוססת.... [-]

בלגיה Brussels
בקשת מידע
צָרְפָתִית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית