קרא את התיאור הרשמי

על KdG

Karel De Grote University College יש יותר מ -12,000 סטודנטים רשומים ומעסיקה כ -1,000 אנשי צוות. זה עושה לנו את המכללה האוניברסיטאית הגדולה ביותר באנטוורפן.

משימה, חזון וערכים

המשימה Karel De Grote University College ( KdG ) תומך בפיתוח בר קיימא: לסטודנטים, צוות, והחברה. באינטראקציה הדדית, המבוססת על סביבת למידה, חיים ועבודה מזמינים. תמיד לקבל את הטוב ביותר של כולם, כדי לשאוף למצוינות יחד. חזון Karel De Grote University College ( KdG ) יוצרת מאתגר ומניע להקשר ההקשר הלמידה. לכל מי שרוצה להתפתח למקצוען עם אישיותו. אנו מחנכים ומדריכים את התלמידים שלנו, כך שהם מגלים ומפתחים את כשרונותיהם, ורכשים את הכישורים הדרושים כדי לספק תרומה לחברה. מודעות עצמית, עם תחושה של אחריות מוערך על ידי החברה. אנו מעודדים את הצוות שלנו להמשיך לצמוח הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. KdG הוא ארגון צדדי. אנחנו חושבים קדימה ויש לנו תחושה של הדינמיקה של ההקשר הגלובלי המשתנה במהירות. אנו חולקים ידע ומשקיעים בשיתוף פעולה חזק עם השותפים שלנו: הודות לאינטראקציות אלה ולפתרונות המבוצעים על-ידי המכללה האקדמית שלנו מצטיינים ומחדשים בחינוך (אמנות), במחקר מונחה-תרגול ובשירותים. ערכים כארגון מונחה ערכים אנו בוחרים:

  • פעולות מוכווני סטודנטים
  • השגת תוצאות
  • משתפת פעולה בביטחון
  • להתחייב לעולם טוב יותר
  • חדשנות בת קיימא.

פרספקטיבות על החינוך

Karel De Grote University College שואפת לתת לתלמידיה ואנשי הצוות הזדמנות לגלות את הכישרון שלהם ולפתח אותם. אנו מאמינים כי עבודת צוות מאפשרת הן לסטודנטים והן לחברי הצוות לרכוש יכולות כגון ידע, מיומנויות, תובנות ועמדות - שהן חיוניות בהקשר עבודה, כמו גם בהקשר הרחב יותר של החברה שלנו. אחד הכישורים החשובים ביותר הוא, ללא ספק, את היכולת לעשות מאמץ עבור מי, בשל נסיבות מסוימות, אינם מסוגלים לפתח במלואם את כישוריהם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Karel De Grote University College

בשלוש השנים הקרובות, תוכלו לפתח יצירתיות חדשנית ומיומנויות טכניות שיעזרו לכם להאיר בעולם המהיר של המולטימדיה. ... [+]

תמיד על המשמר פריצות דרך בטכנולוגיה? יש לך היוזמה היזמית ואת הרעיונות להתחיל לחדש?

בואו לגלות כיצד אנו עושים טכנולוגיה עבורנו, לפתוח את הפוטנציאל שלה והחברה עשויה להודות לך.

תואר ראשון במולטימדיה ותקשורת הוא תואר אנגלית, המכינה תלמידים בעלי תודעה עולמית לקריירה בעולם הדיגיטלי.

החל ויכול לבלות את שלוש השנים הבאות בעיר התוססת וההיסטורית של אנטוורפן בבלגיה.

התואר בקצרה

תוכלו לפתח את המיומנויות הטכניות, חיתוך יצירתיות ותובנה אסטרטגית כדי לעזור לך לזרוח בעולם המהיר של המולטימדיה.... [-]

בלגיה Antwerp
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Karel De Grote University College

תואר ראשון במנהל עסקים - עסקים בינלאומיים הוא הקבלה שלך למשימה מרתקת בעולם העסקים הבינלאומי. ... [+]

ניהול עסקי (עסקים בינלאומיים) היא תוכנית תלת-שנתית לתואר אנגלית, המכינה תלמידים בעלי שם עולמי לקריירה בעסקים בינלאומיים.

הוא מציע לסטודנטים הזדמנות ללמוד בכיתה בינלאומית, כאשר כ -40% מהתלמידים מצטרפים לתוכנית מחו"ל. המרצים הם מגוונים באותה מידה, ועם הידע שלהם בתעשייה תלמד כיצד ליישם את הידע התיאורטי שלך באמצעות תרגילים ractical p , מקרים, משימות צוות.

תוכלו לגלות את העקרונות של פרקטיקה עסקית אתית וקיימות, ולפתח את הכישורים המקצועיים שלך ואת המודעות התרבותית מוכן לעבודה בעולם. קורס זה הוא גם קרש קפיצה לתוכנית של מאסטר.... [-]

בלגיה Antwerp
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antwerp, Flanders, בלגיה
Website
טלפון
+32 350 221 92