קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים אל VIVES University College . המכללה החדשה היא תוצאה של שיתוף הפעולה בין KATHO, עם קמפוסים Kortrijk, Roeselare, Tielt, Torhout, ו KHBO, עם קמפוסים ב Brugge ו Oostende. ברגע זה, מיזוגים בתחום ההשכלה הגבוהה הם מגמה שכיחה בפלנדרס. עם כ 13,000 תלמידים, VIVES הוא המכללה האוניברסיטאית הגדולה ביותר פלנדריה.

לעצב את העתיד שלך

VIVES University College , עם ההשכלה הגבוהה המודרנית והמקצועית שלה, המחקר המעשי החדשני שלה ושירותיה הניתנים לחברה, מציעה מענה הולם לאתגרים החברתיים של ימינו ושל המחר. VIVES הוא מעריך, ידידותי, אנשים מוכווני באוניברסיטה המכללה אשר מתמקדת בוגר תואר בכיוון מקצועי ותארים עמיתים. במסגרת זאת, המכללה האקדמית מבטיחה שתלמידיה יתרמו לעולם הגלובלי הן כבני אדם והן כאנשי מקצוע.

VIVES מחויבת באופן מלא ומחויב לפיתוח יכולות. לסטודנטים ניתנת כל הזדמנות לעבוד על עתידם. עיצוב העתיד שלך כמו הבסיס של מכללת האוניברסיטה מדגיש את זה. VIVES מאמין שחשוב לעובדי הסגל לעשות את עבודתם בהתלהבות. זו הסיבה המכללה באוניברסיטה מציעה להם הזדמנויות נרחבות לפתח ולהפיץ את המומחיות שלהם.

VIVES בוחרת לתת למרכז הבמה אחריות ואחריות, הערכה וכבוד לכל אדם. קיימות היא עוד מחויבות חשובה עבור VIVES. VIVES שואפת להיות מגמה בתחום החינוך המקצועי הגבוה באמצעות חדשנות.

הצהרת משימה


נהיגה/>

  • להפוך את הטוב ביותר שאתה יכול להיות. סטודנטים ומרצים ממשיכים לפתח את כוחותיהם ולהעמיק את הזהות האישית והמקצועית שלהם בהתלהבות. הם עושים בחירות כי הם בהתאם הכישרון שלהם ואת המטרות.
  • ניהול תהליך הלמידה שלך. סטודנטים ומרצים מנהלים את תהליך הלמידה שלהם. כאנשי מקצוע, הם מחויבים ללמידה לאורך החיים, ולהרחיב ולהעמיק את הבנתם ואת מומחיותם.


חיבור/>

  • לומדים זה מזה. סטודנטים ומרצים לומדים יחד כצוות. הם בונים רשת מקצועית משלהם עם הזדמנויות ללמידה בלתי פורמלית וללמידה בין-תחומית. כדי להשיג זאת, הם עושים שימוש מלא של המתקנים של העולם הדיגיטלי.
  • למצוא את דרכך להשכלה גבוהה. כדי לסייע לתלמידים בבחירות הנכונות, וכדי לסייע להם לעלות בסולם הלימוד, VIVES עובדת יחד עם שותפיה החינוכיים. VIVES גם מכיר את הכישורים שנרכשו בעבר.
  • עיסוק בדיאלוג פעיל עם מקום העבודה והחברה בכללה. סטודנטים ומרצים לומדים ומגורמים חיצוניים. הם לוקחים מבט ביקורתי על החברה ולהפוך את המומחיות שלהם זמין מחוץ לסביבה של האוניברסיטה בקולג '.


חדשנות/>

  • עיצוב החינוך מעורר השראה של מחר. סטודנטים ומרצים עובדים בסביבה לימודית מאתגרת, אשר עשויה להיות בלתי תלויה בזמן ובמקום. חידושים מבוססים על תוצאות המחקר ועל הציפיות של הדורות הנוכחיים והעתידיים של התלמידים, סביבת העבודה והחברה.
  • מתכונן למשרות העתיד. סטודנטים ומרצים שואפים לרכוש את הכישורים הדרושים למשרות של ימינו ומחר. האינטראקציה בין תיאוריה ומעשה מאתגרת אותם לדחוף את גבולותיהם. החינוך, הניסיון המעשי והמחקר המבוסס על הפרקטיקה שלהם שזורים זה בזה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

VIVES University College

תואר ראשון מתקדם של ניהול עסקים בינלאומיים הוא רווקים לאחר תוכנית רווקים. זוהי תוכנית של 12 חודשים במשרה מלאה, המתקיימת בקמפוס קורטרייק שבבלגיה. במהלך שלושת החודשים האחרו ... [+]

אנו מציעים מלא 1 שנה (12 חודשים) רווקים בינלאומי ניהול לסטודנטים שכבר יש לפחות תואר ראשון. התוכנית כולה באנגלית.

רצוי להודות לתלמידים, שלמדו בתחום מדעי המסחר וניהול עסקים. אבל אנו מברכים על מספר מצומצם של תלמידים שלמדו מקצועות אחרים כגון טכנולוגיה ... לאחר חקירה ואישור הבקשה על ידי הוועדה שלנו, תלמידים אלה יכולים להתקבל.

על מה התוכנית הזאת?

ניהול עסקי בינלאומי הוא רווקים לאחר תוכנית רווקים. זוהי תוכנית של 12 חודשים במשרה מלאה, המתרחשת בקמפוס קורטרייק שבבלגיה. במהלך שלושת החודשים האחרונים, אתה תהיה עובד במהלך התמחות.... [-]

בלגיה Kortrijk
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
VIVES University College

תוכנית זו זמינה החל מהשנים 2020-2021 - כסטודנט לתואר ראשון במינהל עסקים, אתה מקצוען אשר נמצא בבית באופן מושלם בעולם האירוח המרתק. תוכנית ניהול המלון מציעה רמה גבוהה של י ... [+]

על אודות

בתור רווקים בניהול מלון, אתה מקצועי אשר הוא מושלם בבית בעולם מרתק של האירוח. תוכנית ניהול המלון מציעה רמה גבוהה של ידע מקצועי ומיומנויות, שלוש או ארבע שפות זרות, תשתית כלכלית חזקה, מיומנויות תקשורתיות טובות, יכולת לעבוד בצוות, מיומנויות תצוגה ומיומנויות בינלאומיות.

מיומנויות אלה גם מוערך מאוד בתעשיות רבות אחרות יציע לך את ההזדמנות להמשיך את הלימודים ולקבל תואר שני או תואר ראשון נוסף. תלמידי בית הספר הם דינמיים ומעוניינים בקשרים חברתיים תכופים, אתגרים ועבודת צוות יצירתית. ההסמכה המוקדמת מבית הספר קייטרינג אינו נדרש. יש יותר ללמוד מאשר ללמוד לבד. אם אתה רוצה, אתה יכול להצטרף SorHoMa, מועדון הסטודנטים של מלון ניהול. מועדון הסטודנטים מארגן כל מיני פעילויות לתלמידים בתכנית וקולוקוויום עם רמקולים מרכזיים מתחום האירוח.... [-]

בלגיה Bruges
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
6 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
VIVES University College

התוכנית לניהול עסקים מיועדת לסטודנטים בלגיים ובינלאומיים המעוניינים לרכוש ידע מעמיק בתחומי ניהול שונים ולקבל תואר עסקי בינלאומי במסגרת ההקשר הבין-תרבותי של עולם גלובלי. ס ... [+]

התוכנית לניהול עסקים מיועדת לסטודנטים בלגיים ובינלאומיים המעוניינים לרכוש ידע מעמיק בתחומי ניהול שונים ולקבל תואר עסקי בינלאומי במסגרת ההקשר הבין-תרבותי של עולם גלובלי. סטודנטים בינלאומיים, מרצים זרים, סיורים לימודיים ואפשרויות חליפין ישפרו את המודעות הבין-תרבותית והתקשורתית.

בעל תואר ראשון במינהל עסקים, התמחות עסקית

Kortrijk הוא הלב הפועם של יזמות פלמית עיצוב המעודד חדשנות ויצירתיות. העיר נמלים שונים רב לאומיים גדולים כמו Barco, Bekaert, וכו ', אלא גם מגוון רחב של תעשייה או שירות מוכווני SMEs. זה מספק את האזור עם השני שיעור האבטלה הנמוך ביותר בתוך אירופה. מרכז העיר ההיסטורי העתיק מציע רקע מעורר השראה ועיר האוניברסיטה (הקולג ') התוססת נמצאת במיקום אסטרטגי בכל חלק מהמטרופולין הבלגי-צרפתי של Kortrijk, Lille ו- Tournai.... [-]

בלגיה Kortrijk
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

VIVES | Mission Statement