קרא את התיאור הרשמי

על אודות

התלמידים שלנו נמצאים בלב האקדמיה למוסיקה וסאונד, הנתמכים על ידי צוות המורים שלנו. אנו מציעים למוסיקה ביצועים מוסמכים והפקה חינוך, מכין אותך לקריירה בתעשיית המוסיקה המודרנית עם הכישורים המוזיקליים המוכרים.

נוסדה בשנת 1994, האקדמיה למוסיקה וסאונד מציעה חינוך מוסיקה על ידי מוזיקאים מקצועיים לגילאי 16-19, עד לתואר ראשון ולימודי המשך באדינבורו, אקסטר, גייטסהד, גלזגו, סאות'המפטון, סווינדון ו Online.

עם אמנים בבריטניה שולטים בסצינת המוסיקה העולמית ואת הפופולריות הגוברת של פסטיבלים ומוסיקה חיה המביאה 4 מיליארד ליש"ט לתוך הכלכלה הבריטית, זוהי תעשייה מרגשת להיות חלק. יש מגוון עצום של נתיבי הקריירה לך לעקוב, מ songwriting והפקה עד לשלב הבמה והנדסת קול. מקור: בריטניה מוסיקה, הלוואי שהיית כאן.

בוגרי AMS כיום בהצלחה עובד בתוך בריטניה תעשיית המוסיקה העולמית, הבוגרים הבולטים כוללים:

טריסטן אוונס של הפנסים

טריסטן אוונס - המתופף ב EMI הבתולה חתמה על הלהקה, The Vamps. הוא גם המפיק של רבים משיריהם. הם השיקו תווית משלהם ושיחקו באיצטדיונים ברחבי העולם.

לורנס ג 'ונס בלוז אמן השנה

לורנס ג 'ונס - Songwriter, גיטריסט ו זמר, זוכה הצעיר בלוז אמן השנה בשנת 2014, 2015 ו 2016. הוא תמך ואן מוריסון, ג' יימס ביי, Jools הולנד ואדי גיא.

בוגרים ג 'וש קומרה

ג 'וש קומרה - חתום על Sony RCA, הוא כתב במשותף את מספר 1 יחיד, "אל תלך" עם Wretch 32. הולך לשחרר את האלבום שלו, לשתף פעולה עם אוהב של שובב בוי אמלי Sandé.

אדי תראוור מתופף על תחתית האוקיינוס ​​האטלנטי

אדי Thruer - המתופף תחתון אטלנטיס, מוכר 6 סיורים בבריטניה כמו גם שיש 2 אלבומים למעלה 40. יש להם מוסיקה בהשתתפות משחקים כגון טוני הוק גיטרה גיבור.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Academy of Music & Sound Online

השווה לשנה השלישית של התואר, זה קורס 1 שנה נועד לעקוב אחרי ללמוד תואר מוסיקלי הקשורות למוסיקה, HND או ניסיון בתעשייה מוכרת עם הכישורים. ואושר על ידי אוניברסיטת וולברהמפטו ... [+]

השווה לשנה השלישית של התואר, זה קורס 1 שנה נועד לעקוב אחרי ללמוד תואר מוסיקלי הקשורות למוסיקה, HND או ניסיון בתעשייה מוכרת עם הכישורים. ואושר על ידי אוניברסיטת וולברהמפטון, הוא פותח כדי לשקף את Pathways הקריירה העיקריים בתעשייה, כולל ביצועים, ייצור, ועסקים.

תואר ראשון (HONS) מקצועי מוסיקה עסקיםפרטי הקורסקוּרסשכר לימוד, ייעוץ והדרכה ממדריכים בתעשייהרשת ולשתף פעולה עם מוזיקאים אחרים ואנשים בעלי דעות דומותהשג ידע מעמיק של ידע כיצד העסק ומוסיקה פועליםנהל ושווק את מוצרי המוסיקה שלךהרחב את קורות החיים שלך תיק עם ניסיון בחיים האמיתיים ומוצריםBA (Hons) מקצועי מוסיקה יחידותהפרוייקט המקצועי... [-]
הממלכה המאוחדת Edinburgh Exeter Glasgow Southampton  + 1 יותר
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית