קרא את התיאור הרשמי

אקדמית Backstage מספק את ההכשרה הטובה ביותר האפשרית עבור תעשיית אירועי חיים הפורחת עם קישורי תעשייה פנטסטיים וגישה למתקני ייצור להוראה וללמידה.

נוסד ביולי 2009, אנחנו במהירות הרווחנו מוניטין כמרכז של מצוינות לאימון מאחורי קלעים, המתמחה בקורסי תואר, קורסים קצרים ותכניות הכשרה העידו עבור תלמידים צעירים, אנשי מקצוע הוקם וקבוצות בקהילה.

אנחנו מבוססים ווייקפילד, במערב יורקשייר, במתחם בזירת חזרות הגדול ייעודי ייצור באירופה, LS-חי, אשר מונה ג'יי זי, הסטון רוזס, Dizzee Rascal, ליידי גאגא, רובי וויליאמס, ה- BBC, ITV ו- Monster אנרגיה בקרב לקוחותיה.

כארגון במימון פרטי, אנו לגשר על הפער בין התעשייה והחינוך, בשיתוף פעולה הדוק עם אנשי מקצוע מובילים להגיב במהירות מחסור במיומנויות נוכחית ולכתוב תוכניות אימונים עולים בקנה אחד עם דרישות ספציפיות.

אנו מספקים רלוונטיים, עַדכָּנִי אימונים כדי שהתלמידים תואר לקבל טעימה אמיתית איך ייראה חיים בתעשיית הבידור מאחורי הקלעים, עם דגש על יכולת תעסוקה.

הבוגרים שלנו הלכו על מנת להשיג תעסוקה עם ההופעות העולמיות ג'יי זי, אולימפיאדת החורף, Mumford & Sons סיור, מנהלת אתר גלסטונברי, לידס פסטיבל, LS-חי, אלטון טאוורס, אירועים מרוצים ובכן וג'נסיס תיאטרון.

timthumb

התעשייה שלנו

ישנם מגוון רחב של קריירות בתחום האירועים החי, מן Tour Manager, מנהל קריאייטיב וקישור אמן, כדי תאורה מתכנתת, טכנאי Venue ואת מהנדס סאונד, רק כדי שם כמה. כל אירוע, בין אם זה חלטורת מוסיקה, תצוגת אופנה, אירוע ספורט, אירוע חברה, הפקה בפסטיבל או תיאטרון, דורש צוות של אנשים שעובדים בשיתוף, באמצעות skillsets השונה שלהם לייצר תוצאה סופית מוצלחת. כדי לשים אותו לתוך פרספקטיבה, ג'ובי בון "כי אנחנו יכולים" בעולם סיור משולב 250,000 טון של גורמי ייצור ברחבי חמישה שלבי תיור, 200 כוח אדם, שישה אוטובוסים של תיירים ושוב 80 משאיות שאפשרו האירופיים, האמריקאי אוסטרלי תאריכי ההופעות. מגזר אירועים של בריטניה (כנסים, תערוכות, ירידים, אירוח אירועי ספורט) מייצר עודף של 33 מיליארד £ בכל שנה, עם התחזית כי זה יגדל ל £ 40 מיליארד ידי 2020. מקור: בריטניה עבור אירועי סקטור האירועים יוצר קריירה מעניינת, עבור צעירים ומבוגרים, גברים ונשים, מיומנים פחות מיומנים, בכל התרבויות. זה ממקסם מגוון רחב של כשרונות יצירתיים, טכניים ואישיים לייצר אירועים מעוררי השראה שישנה את העולם. מקור: "אירועים הם בריטניה" הדו"ח על ידי ביקורים עסקיים ואירועים שותפות (BVEP), מרץ 2014 "כתעשייה, אירועים להוביל במתן מעל 530,000 מקומות עבודה (מלא שווה ערך הזמן) מרמה החניכות כלפי מעלה ... והכי חשוב, את השאיפה של התעשייה להרחיב ידי 12bn £ ידי 2020 תומך פרק הצמיחה בבריטניה". מקור: כל דו"ח חקירת תעשיית המפלגה פרלמנטרית קבוצה בבריטניה האירוע לתוך 'התחרותי הבינלאומית של תעשיית האירועים בבריטניה "אחד במאי - אוגוסט 2013

ourfacilities

המתקנים שלנו

יש Backstage אקדמית חלק המתקנים הטובים בארץ להכשרת קריירה מאחורי קלעים. בהתבסס על פארק הפקה ב ווייקפילד, הבית של עסקים כולל Litestructures, שלבים מבריק, פרי סניק Creative, קומפלקס חזרות בזירה-חי LS, ואירועים KB, סטודנטים נהנים גישה המדינה- of-the-art בחלל הסטודיו, היערכות מחלקת השכרת, להגדיר מתקני הבנייה וחללי לימוד חיים אמיתיים.

ארנה חזרות

אחד הדברים שעושה אותנו כל כך ייחודי הוא שזיקתנו בזירה חזרות LS-חי במטה שלנו, אשר אנו משתמשים עבור מפגשי הדרכה מעשית על הידיים. זהו שטח שנבנה במיוחד וגמיש ביותר המשמש בדרך כלל לחזרות מופע תיור, לצילום סרטים, השקות מוצר, בדיקת בונה ואירועים.

32m ארוך ידי 42m הסטודיו רחב בעל קיבולת גג 128 טון קורות המפרשים הגבוהים 18.2m שלה, 1200A (3 שלב) כוח, וארבעה מפרצי העמסה, כלומר זה יכול להתאים לכל ייצור בקנה מידה גדולה. סטודיו עשוי לשמש לאימונים חבלול, Practicals תאורה, שלב בונה הפעלות מעשי אחרים. תלמידים יכולים גם יינתנו ההזדמנות לעשות ניסיון עבודה על ההפקות שמגיעות אל סטודיו.

קשה לדמיין עד כמה עצום מתקן Studio הוא כאן, לכן מומלץ בחום לבוא באחד הימים הפתוחים שלנו ואביט לאחור אם אתם שוקלים לבוא לכאן כדי ללמוד!

מפרטים

 • פינה: 1641 מ"ר (17,664 מ"ר)
 • אורך: 42m (138ft)
 • רוחב: 39m (128ft)
 • גוֹבַה:
  • 16.5m (54ft) כדי התחתון של gantry
  • 18.2m (60ft) גובה קרן איבזור
  • 19.8m (65ft) גובה מרבי עובד
 • Gantry: קיבולת גג Tonne 128
 • כוח: 1200A (שלב 3)
 • ריצוף: לְהִשְׁתַלֵב 5mm R-Tek אריחי שלובים

פרק הפקה

פרק הייצור הוא אירועי טרום ייצור השלמים חיים מרכז עבור בריטניה, ואת ביתם הקמפוס העיקרי של Backstage האקדמיה, שהיא חולקת עם תערובת אקלקטית של עסקי אירועי חיים כוללים פרי סניק Creative, שלבים מבריקים, Litestructures ו LS-חי.

ישנם חמישה שבאתר של אולפן חזרות להביא מגוון של סיורים ברמה עולמית והפקות לפארק, כולל: Muse, טייק דאת, פירנצה ואת לוחמי מכונת Foo.

פרק הייצור מספק סביבת אירועים ייחודית לחלוטין, חיים ואמיתית לתלמידים תוך שהם מסיימים את לימודיהם בבית Backstage האקדמיה.

כל המתקנים הנם זמינים להשכרה לכנסים, אירועים ומסיבות. נא להתקשר LS-חי לקבלת מידע נוסף: 01977 659888 או דוא"ל sales@ls-live.com או כדי לברר פרטים נוספים בקרו אתר פארק הפקה.

עבודות אחדות

שוחזרו לאחרונה, הכיתה ב 'רשומה במה להופעות חיות, אחדות העבודות ווייקפילד נפתחו בספטמבר 2014 והיא הבסיס לתואר הפקת BA החזותית שלנו, כמו גם מתן סביבות הוראת הקורסים לתואר השני שלנו.

אחדות Works כוללת:

 • מקום 600 מושבים (800 עומד)
 • 100-מושבית פונקציה בחדר
 • מעבדת מחשבים הייטק עם תחנות עבודה HP Z400, עם Adobe Creative Cloud, Autodesk, AutoCAD, 3ds Max, D3 ו WYSIWYG
 • חמישה מקומות בכיתה גמישים שטח מעשי עבור הדמיות לחקור וטכנולוגיה
 • תחנת עבודה 4k

סוויטות טכנולוגיה

מצ"ב לזירה הם המתקנים המודרניים של Backstage האקדמיה, כוללים חבילת ה- IT המבוססת Pro MacBook אפל מפעילה מגוון תוכניות סטנדרטיות בתעשייה, הדמיית D3 מלאה לערוך Suite כולל הקרנת HD ו סראונד, מערכת הקרנת סטריאוסקופית 3D ומגוון של כיתה ומרחבי סמינר כדי להכיל שני עבודות אקדמיות ומעשיות.

סוויטות הטכנולוגיה שלנו התקינו את התוכנות הבאות

 • Photoshop
 • Pro כלים
 • לגמר הגדול
 • Adobe Creative Suite
 • WYSIWYG
 • Suite Autodesk
 • D3
 • איזדורה
 • Vectorworks
 • חזון ESP

Spaces כיתה ו הסמינר

יש לנו מגוון של מקומות בכיתת סמינר המודרניים כדי להכיל שני עבודות אקדמיות ומעשיות.

Spaces סדנה

יש לנו מספר המקומות הגמישים שיכול לשמש עבור מגוון של שונות יצירתי, סדנות מעשיות. רוב מצויד אספקת חשמל 3-שלב, מיזוג אוויר תריסי אפלה.

הפגנת מוצרים

אנחנו לא רק ללמד אותך על מגוון מוצרים וטכנולוגיה מקושרת עם תעשיית אירועי חיים; אנחנו מדגימים מה הם יכולים לעשות גם כן.

יש לנו מגוון רחב של מקומות בהם ניתן להשתמש עבור מוצר הפגנות, ומאפשר לך לראות את הטכנולוגיה בפעולה מקרוב ואפילו יש ללכת בעצמך.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Backstage Academy

תואר ראשון הפקת אירועים בשידור חי כמובן תואר (בהצטיינות) הנו קורס חדשני המציג לכם את כל התחומים השונים של הפקת אירועים, בכל המגזרים. קורס זה זמין גם בתור תואר בסיס 2 בשנה ... [+]

ה BA הפקת אירועים בשידור חי (בהצטיינות) כמובן תואר הוא קורס חדשני המציג לכם את כל התחומים השונים של הפקת אירועים, בכל המגזרים. קורס זה זמין גם בתור תואר בסיס 2 בשנה.

קורס זה מתמקד רב על יכולת תעסוקה, להבטיח לך לעזוב עם פורטפוליו רחב של ניסיון רלוונטי, יחד עם הכישורים הנכונים ואת היחס לעבוד בצורה בטוחה ואחראית. אתה תרוויח מגוון של תעודות מבוססי בתעשייה במהלך המודול הראשון, אשר יהיה לצייד אותך עם הידע והכישורים הבסיסיים כדי לגרום לך יותר תעסוקה על אירועים במהלך הקורס, כדי לבנות על תיק ניסיון בעבודה שלך. עד סוף את השנים הראשונות, אתה תהיה מסוגל לעסוק במגוון של תהליכים יצירתיים, מעיצוב עבור מוסיקת חיה, כדי מודעות למותג, התמודדות עם אמנים או פשוט ניהול הציפיות של הלקוח שלך, ואתה תהיה הבנה טובה של תהליכים וטכנולוגיות השונים המשמשים בתעשייה.... [-]

הממלכה המאוחדת Wakefield
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Backstage Academy

אומת על ידי אוניברסיטת בולטון, הפקת אירועים בשידור חי BA (Top-up) (בהצטיינות) תואר מציעה מסלול התקדמות לסטודנטים שסיימו אירועים חיים FDA הייצור שלנו בהצלחה או ההסמכה רמה ... [+]

אומת על ידי אוניברסיטת בולטון, הפקת אירועים בשידור חי (Top-up) תואר ראשון (בהצטיינות) תואר מציעה מסלול התקדמות לסטודנטים שסיימו אירועי החיים שלנו בהצלחת הייצור FDA או הסמכת רמת 5 נלווים אחרות.

בשנה Top Up מתמקדת בניהול יספק תובנות רבות יותר לגבי סוגיות מפתח המעורבים בניהול האסטרטגי של אירועים גדולים, פסטיבלים ומקומות. פיתוח אישי ומקצועי יודגש ועודד במהלך התכנית יחד עם כישורי תעסוקה ומחויב להמשך התפתחות מקצועית. המודולים להדגיש את אופיו המקצועי של התוכנית נועדו ללמד את התלמידים לתכנן, לפתח ולפרוס אסטרטגיות לניהול מעל תחומים מרכזיים במגזר אירועים פעילים ניהול קריירה אירוע מוצלח.... [-]

הממלכה המאוחדת Wakefield
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Backstage Academy

התואר הראשון בניהול במה (בהצטיינות) התואר הוא הראשון מסוגו מוקדש אספקת הדור הבא של מנהלים במה לאירועים חיים, לרבות: תיאטרון, הופעות, תאגידים, ספורט, ולחיות אירועים ופסטיב ... [+]

ה ניהול שלב תואר ראשון (בהצטיינות) התואר הוא הראשון מסוגו מוקדש אספקת הדור הבא של מנהלים במה לאירועים חיים, לרבות: תיאטרון, הופעות, תאגידים, ספורט, ולחיות אירועים ופסטיבלים חיצוניים. ישנם מגוון מרתק של אירועים הדורשים מיומנויות ניהול הבמה מומחיות כדי להבטיח ריצת החלקה שלהם וזה עם הקורס הזה אנחנו נותנים תובנה ייחודית לניהול כל דבר, החל במות תיאטרון לעבודה במיקום טלביזיה, ואירועי ספורט לפסטיבלים.... [-]

הממלכה המאוחדת Wakefield
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Backstage Academy

תוכנן במיוחד כדי לעבור עם המגמות של אירועים מודרניים, BA עיצוב וההפקה החזותי החי מאחורי קלעי אקדמיה (בהצטיינות) הקורס נחשב פורץ דרך בתעשיית האירועים החייה. ... [+]

תוכנן במיוחד כדי לעבור עם המגמות של אירועים מודרניים, אקדמית Backstage עיצוב חזותי Live and BA ייצור (בהצטיינות) כמובן נחשב פורץ דרך בתעשיית האירועים החייה.

ייצור חי הוא שוק בולט יותר ויותר, ואת במשרה המלאה שלנו, לשלוש שנתי לימודים כבר מפוסלת לצד חברות בתעשיית כרטיסים גבוהים כגון טכנולוגיות D3, FIX8Group, גרין היפו, PRG XL וידאו ו- Panasonic כדי לטפח תלמידים מבטיחים לתוך בתעשייה לטיפול מקצוע מוכן.

המנהיג כמובן הוא לא אחר מאשר שאנון הארווי, גידול וחסון תעשיית השראה ארה"ב יליד שאת רשימת הלקוחות כוללת מותגים כגון לואי ויטון, היינקן, יגואר ואת נייקי, עובד על פרויקטים אשר ממשיכים לקחת אותו ברחבי העולם. הידע שלו, החזון ותשוקת זיהומיות לעתיד ייצור חזותי שעושים את הקורס הזה באמת ייחודי, המציגים סטודנטים עם מסוע של אתגרים חדשים בקנה אחד עם הנוף המשתנה של הענף המקצועי.... [-]

הממלכה המאוחדת Wakefield
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית