Backstage Academy

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אקדמית Backstage מספק את ההכשרה הטובה ביותר האפשרית עבור תעשיית אירועי חיים הפורחת עם קישורי תעשייה פנטסטיים וגישה למתקני ייצור להוראה וללמידה.

נוסד ביולי 2009, אנחנו במהירות הרווחנו מוניטין כמרכז של מצוינות לאימון מאחורי קלעים, המתמחה בקורסי תואר, קורסים קצרים ותכניות הכשרה העידו עבור תלמידים צעירים, אנשי מקצוע הוקם וקבוצות בקהילה.

אנחנו מבוססים ווייקפילד, במערב יורקשייר, במתחם בזירת חזרות הגדול ייעודי ייצור באירופה, LS-חי, אשר מונה ג'יי זי, הסטון רוזס, Dizzee Rascal, ליידי גאגא, רובי וויליאמס, ה- BBC, ITV ו- Monster אנרגיה בקרב לקוחותיה.

כארגון במימון פרטי, אנו לגשר על הפער בין התעשייה והחינוך, בשיתוף פעולה הדוק עם אנשי מקצוע מובילים להגיב במהירות מחסור במיומנויות נוכחית ולכתוב תוכניות אימונים עולים בקנה אחד עם דרישות ספציפיות.

אנו מספקים רלוונטיים, עַדכָּנִי אימונים כדי שהתלמידים תואר לקבל טעימה אמיתית איך ייראה חיים בתעשיית הבידור מאחורי הקלעים, עם דגש על יכולת תעסוקה.

הבוגרים שלנו הלכו על מנת להשיג תעסוקה עם ההופעות העולמיות ג'יי זי, אולימפיאדת החורף, Mumford & Sons סיור, מנהלת אתר גלסטונברי, לידס פסטיבל, LS-חי, אלטון טאוורס, אירועים מרוצים ובכן וג'נסיס תיאטרון.

timthumb

התעשייה שלנו

ישנם מגוון רחב של קריירות בתחום האירועים החי, מן Tour Manager, מנהל קריאייטיב וקישור אמן, כדי תאורה מתכנתת, טכנאי Venue ואת מהנדס סאונד, רק כדי שם כמה. כל אירוע, בין אם זה חלטורת מוסיקה, תצוגת אופנה, אירוע ספורט, אירוע חברה, הפקה בפסטיבל או תיאטרון, דורש צוות של אנשים שעובדים בשיתוף, באמצעות skillsets השונה שלהם לייצר תוצאה סופית מוצלחת. כדי לשים אותו לתוך פרספקטיבה, ג'ובי בון "כי אנחנו יכולים" בעולם סיור משולב 250,000 טון של גורמי ייצור ברחבי חמישה שלבי תיור, 200 כוח אדם, שישה אוטובוסים של תיירים ושוב 80 משאיות שאפשרו האירופיים, האמריקאי אוסטרלי תאריכי ההופעות. מגזר אירועים של בריטניה (כנסים, תערוכות, ירידים, אירוח אירועי ספורט) מייצר עודף של 33 מיליארד £ בכל שנה, עם התחזית כי זה יגדל ל £ 40 מיליארד ידי 2020. מקור: בריטניה עבור אירועי סקטור האירועים יוצר קריירה מעניינת, עבור צעירים ומבוגרים, גברים ונשים, מיומנים פחות מיומנים, בכל התרבויות. זה ממקסם מגוון רחב של כשרונות יצירתיים, טכניים ואישיים לייצר אירועים מעוררי השראה שישנה את העולם. מקור: "אירועים הם בריטניה" הדו"ח על ידי ביקורים עסקיים ואירועים שותפות (BVEP), מרץ 2014 "כתעשייה, אירועים להוביל במתן מעל 530,000 מקומות עבודה (מלא שווה ערך הזמן) מרמה החניכות כלפי מעלה ... והכי חשוב, את השאיפה של התעשייה להרחיב ידי 12bn £ ידי 2020 תומך פרק הצמיחה בבריטניה". מקור: כל דו"ח חקירת תעשיית המפלגה פרלמנטרית קבוצה בבריטניה האירוע לתוך 'התחרותי הבינלאומית של תעשיית האירועים בבריטניה "אחד במאי - אוגוסט 2013

ourfacilities

המתקנים שלנו

יש Backstage אקדמית חלק המתקנים הטובים בארץ להכשרת קריירה מאחורי קלעים. בהתבסס על פארק הפקה ב ווייקפילד, הבית של עסקים כולל Litestructures, שלבים מבריק, פרי סניק Creative, קומפלקס חזרות בזירה-חי LS, ואירועים KB, סטודנטים נהנים גישה המדינה- of-the-art בחלל הסטודיו, היערכות מחלקת השכרת, להגדיר מתקני הבנייה וחללי לימוד חיים אמיתיים.

ארנה חזרות

אחד הדברים שעושה אותנו כל כך ייחודי הוא שזיקתנו בזירה חזרות LS-חי במטה שלנו, אשר אנו משתמשים עבור מפגשי הדרכה מעשית על הידיים. זהו שטח שנבנה במיוחד וגמיש ביותר המשמש בדרך כלל לחזרות מופע תיור, לצילום סרטים, השקות מוצר, בדיקת בונה ואירועים.

32m ארוך ידי 42m הסטודיו רחב בעל קיבולת גג 128 טון קורות המפרשים הגבוהים 18.2m שלה, 1200A (3 שלב) כוח, וארבעה מפרצי העמסה, כלומר זה יכול להתאים לכל ייצור בקנה מידה גדולה. סטודיו עשוי לשמש לאימונים חבלול, Practicals תאורה, שלב בונה הפעלות מעשי אחרים. תלמידים יכולים גם יינתנו ההזדמנות לעשות ניסיון עבודה על ההפקות שמגיעות אל סטודיו.

קשה לדמיין עד כמה עצום מתקן Studio הוא כאן, לכן מומלץ בחום לבוא באחד הימים הפתוחים שלנו ואביט לאחור אם אתם שוקלים לבוא לכאן כדי ללמוד!

מפרטים

 • פינה: 1641 מ"ר (17,664 מ"ר)
 • אורך: 42m (138ft)
 • רוחב: 39m (128ft)
 • גוֹבַה:
  • 16.5m (54ft) כדי התחתון של gantry
  • 18.2m (60ft) גובה קרן איבזור
  • 19.8m (65ft) גובה מרבי עובד
 • Gantry: קיבולת גג Tonne 128
 • כוח: 1200A (שלב 3)
 • ריצוף: לְהִשְׁתַלֵב 5mm R-Tek אריחי שלובים

פרק הפקה

פרק הייצור הוא אירועי טרום ייצור השלמים חיים מרכז עבור בריטניה, ואת ביתם הקמפוס העיקרי של Backstage האקדמיה, שהיא חולקת עם תערובת אקלקטית של עסקי אירועי חיים כוללים פרי סניק Creative, שלבים מבריקים, Litestructures ו LS-חי.

ישנם חמישה שבאתר של אולפן חזרות להביא מגוון של סיורים ברמה עולמית והפקות לפארק, כולל: Muse, טייק דאת, פירנצה ואת לוחמי מכונת Foo.

פרק הייצור מספק סביבת אירועים ייחודית לחלוטין, חיים ואמיתית לתלמידים תוך שהם מסיימים את לימודיהם בבית Backstage האקדמיה.

כל המתקנים הנם זמינים להשכרה לכנסים, אירועים ומסיבות. נא להתקשר LS-חי לקבלת מידע נוסף: 01977 659888 או דוא"ל sales@ls-live.com או כדי לברר פרטים נוספים בקרו אתר פארק הפקה.

עבודות אחדות

שוחזרו לאחרונה, הכיתה ב 'רשומה במה להופעות חיות, אחדות העבודות ווייקפילד נפתחו בספטמבר 2014 והיא הבסיס לתואר הפקת BA החזותית שלנו, כמו גם מתן סביבות הוראת הקורסים לתואר השני שלנו.

אחדות Works כוללת:

 • מקום 600 מושבים (800 עומד)
 • 100-מושבית פונקציה בחדר
 • מעבדת מחשבים הייטק עם תחנות עבודה HP Z400, עם Adobe Creative Cloud, Autodesk, AutoCAD, 3ds Max, D3 ו WYSIWYG
 • חמישה מקומות בכיתה גמישים שטח מעשי עבור הדמיות לחקור וטכנולוגיה
 • תחנת עבודה 4k

סוויטות טכנולוגיה

מצ"ב לזירה הם המתקנים המודרניים של Backstage האקדמיה, כוללים חבילת ה- IT המבוססת Pro MacBook אפל מפעילה מגוון תוכניות סטנדרטיות בתעשייה, הדמיית D3 מלאה לערוך Suite כולל הקרנת HD ו סראונד, מערכת הקרנת סטריאוסקופית 3D ומגוון של כיתה ומרחבי סמינר כדי להכיל שני עבודות אקדמיות ומעשיות.

סוויטות הטכנולוגיה שלנו התקינו את התוכנות הבאות

 • Photoshop
 • Pro כלים
 • לגמר הגדול
 • Adobe Creative Suite
 • WYSIWYG
 • Suite Autodesk
 • D3
 • איזדורה
 • Vectorworks
 • חזון ESP

Spaces כיתה ו הסמינר

יש לנו מגוון של מקומות בכיתת סמינר המודרניים כדי להכיל שני עבודות אקדמיות ומעשיות.

Spaces סדנה

יש לנו מספר המקומות הגמישים שיכול לשמש עבור מגוון של שונות יצירתי, סדנות מעשיות. רוב מצויד אספקת חשמל 3-שלב, מיזוג אוויר תריסי אפלה.

הפגנת מוצרים

אנחנו לא רק ללמד אותך על מגוון מוצרים וטכנולוגיה מקושרת עם תעשיית אירועי חיים; אנחנו מדגימים מה הם יכולים לעשות גם כן.

יש לנו מגוון רחב של מקומות בהם ניתן להשתמש עבור מוצר הפגנות, ומאפשר לך לראות את הטכנולוגיה בפעולה מקרוב ואפילו יש ללכת בעצמך.

מיקומים

ווייקפילד

Backstage Academy

כתובת
Production Park
Unit 5 Langthwaite Road
South Kirkby

WF9 3AP ווייקפילד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
טלפון
+44 1977 659880

ווייקפילד

כתובת
Westgate
Wakefield
West Yorkshire

WF1 1EP ווייקפילד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת