Bucks New University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

העבר שלנו

Bucks New University נוסדה במקור בשנת 1891 כמו בית הספר למדע ואמנות. באותו זמן הציע בית הספר שיעורים בערב לאנשים באזור המקומי - ובמימון הראשון עם מס על בירה ורוח!

במאה ה -20, בית הספר התחיל לפתח קשרים חזקים עם מלאכת יד מקומית כמו ריהוט רהיטים וארון. זה היה ההתחלה של הקשר הארוך שלנו עם עיצוב רהיטים וייצור.

לאחר מלחמת העולם השנייה, בית הספר התרחבה והפכה ידועה כמו High Wycombe המכללה לאמנות וטכנולוגיה. היי ווייקומב הפכה למרכז לתעשיית הרהיטים, לפי הערכות, כ -80% מכל כיסאות העץ של האומה נעשו בעיר בשנות ה -60.

בשנת 1999 הוענק לנו מעמד אוניברסיטת קולג 'על ידי הממשלה והוכר בשם Buckinghamshire Chilterns University College. זה לא היה עד 2007 כי שינינו את זה שם snappier של האוניברסיטה החדשה Buckinghamshire.

תקופה של התפתחות

עד שנות האלפיים האוניברסיטה פוצלה במספר אתרים. בשנת 2009 התגבשנו ויצרנו שלושה קמפוסים. המאוגדים המאוחרים ראו עבודות פיתוח רבות עם הרחבת הקמפוס, ובניין השערים החדשני שלנו נפתח בקמפוס High Wycombe.

עכשיו אנחנו מספקים חינוך ליותר מ -125 שנה, ומקבלים בברכה כ -9,000 סטודנטים לקמפוסים שלנו.

כמה בוגרים מפורסמים

  • נואל פילדינג - נואל הוא קומיקאי ידוע ומקורב בכוכב בוס. אתה תמצא אותו עכשיו בערוץ 4 של הבריטים הגדולים אופים כבוי. נואל למד עיצוב גרפי ופרסום כשהוא היה כאן.
  • נעמי ריצ'ס - נעמי היא זמרת מסתגלת שזכתה במדליית ארד בנבחרת הקיץ של 2008 ובזהב בהנחיית הקיץ 2012. אולי מתאים מאוד, כפי שהיא למדה עיצוב מתכת
  • קלואי רוג'רס - קלואי היא אחת השחקניות הטובות ביותר בהוקי, וזכתה במדליית ארד אולימפית בלונדון 2012. היא שיחקה באנגליה ובבריטניה 162 פעמים.

ההווה שלנו

כיום יש באקס שלושה קמפוסים עיקריים, היי ווייקומב, אוקסברידג 'ואילסבורי. High Wycombe הוא המקום שבו רוב הקורסים שלנו מבוססים. Uxbridge הקמפוס הוא הבית שלנו מגוון רחב של סיעוד ובריאות קורסים, בעוד קמפוס האוניברסיטה Aylesbury Vale מציעה שורה של קורסים כי הם מכוונים קריירה ותוכניות מקצועיות.

במהלך עשר השנים האחרונות או כך, השקענו למעלה מ -100 מיליון ליש"ט במתקנים שלנו כדי לוודא שהם עומדים בצוות שלנו ובצרכים של התלמידים. Gateway, בניין הדגל שלנו, הוא קומפלקס חדשני המארח אולפני ייצור מדיה, ספרייה, מתקני ספורט וחדר כושר תחת קורת גג אחת. השער היה כזה מקום חדשני כה נערץ כי זכה בפרס RIBA הנחשק בשנת 2010.

ב -2016 פתחנו את המרכז האנושי לתפקוד והתעמלות ורווחה של מיליוני פאונד, שהוא מגדלור לספורט פרמיום ולמדעי ההתעמלות. במרכז יש מסלול ריצה תלת-נתיבי עם טכנולוגיית לכידת תנועה תלת-ממדית, יחד עם פגיעה בספורט ומרפאת פיזיותרפיה. זה כבר הפך לרכזת עבור מיזוג ספורט וטיפול באזור.

עדכנו לאחרונה גם את האגף הדרומי של הקמפוס שלנו המלכה אלכסנדרה כביש, High Wycombe, כדי ליצור ייעודי ו bespoke תחומי לימוד, יחד עם מרחבים בלתי רשמיים לסטודנטים.

יחד עם זאת, ההשקעה שלנו בכפר הסטודנטים Hughenden פארק אומר שיש כיום למעלה מ 400 חדרים עם חדר אמבטיה זמין לסטודנטים, כולם רק הליכה קצרה מהקמפוס שלנו High Wycombe.

כמה בולטות הקורסים

אנו מציעים מסלולי נסיעה ותעופה מובילים בתעשייה, ומעניקים לסטודנטים הזדמנות ללמוד רישיון פיילוט מקצועי תוך כדי לימודים באוניברסיטה.

אנו מציעים גם הפקת סרטים וטלוויזיה ויצרנו שותפויות מתגמלות עם כמה שמות בתעשייה בפרופיל גבוה בתקשורת.

אנחנו אחת האוניברסיטאות מעטים מאוד המציעים תואר בשיטור , נותן בוגרי הזדמנות לעבור לקריירה במשטרה.

Bucks הוא גם אחד הספקים המובילים של הסמכה סיעוד בדרום מזרח, המציע מבוגרים, ילד ובריאות הנפש מראש סיעוד סיעוד.

העתיד שלנו

אצל באקס, התלמידים עומדים בלב כל מה שאנחנו עושים. יש לנו תוכניות מרגש לעתיד כדי להפוך את המתקנים שלנו שירות אפילו יותר השראה מתגמל לכל מי שלומד איתנו.

אנו נבנה על המוניטין המצוין שלנו להרחיב את תפקידנו כרכזת ללמידה, להגיע לקהילות מקומיות, לאומיות ובינלאומיות. כמו כן אנו רוצים לפתח את המוניטין שלנו למחקר ולארגון, על פני דיסציפלינות אקדמיות ומקצועיות.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא פשוט. אנחנו רוצים להפוך לאוניברסיטה מובילה לחינוך מקצועי ויצירתי ומחקר יישומי. לכן אנו מפתחים בקפידה את תיקי הקורסים שלנו כדי לוודא שהם מה שסטודנטים זקוקים להם, ויעזרו להם בדרך להגשמת תעסוקה.

ישנם שלושה גדילים עיקריים לחזון שלנו: חינוך, מחקר ועמנו.

  • עבור החינוך , אנחנו לעצב למידה באוניברסיטה נגיש כדי להפוך את החיים ואת לטפח את היכולות של הבוגרים שלנו כדי לשנות את העולם. אנחנו רוצים למתוח ולאתגר את התלמידים שלנו להצליח, ונבנה שותפויות חזקות עם ארגונים כדי לתת לתלמידים שלנו הזדמנויות חסרות תקדים.
  • במונחים של מחקר , נוכל להגדיל ולשפר את כמות המחקר צוות כדי להשיג מוניטין חזק עוד יותר למצוינות. הפעילות המחקרית והארגונית שלנו תעשיר ותגביר את חוויות התלמידים שלנו, ונפתח מחקר חוצה-תחומי ליצירת חשיבה חדשנית.
  • האנשים שלנו יעזרו להניע את השינויים האלה. אנו נוודא כי לעובדינו יש הבנה ברורה של תפקידיהם ואחריותם. אנו נשקיע בתשתית דיגיטלית מתקדמת כדי לעודד דרכים חדשות ומשופרות לעבודה. בזכות ההקדשה המתמשכת של כל הצוות שלנו, אנחנו נעשה את ההבדל האמיתי של חיי התלמידים שלנו.

מיקומים

וויקומה הגבוה

Bucks New University

כתובת
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ וויקומה הגבוה, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

אוקסברידג '

כתובת
106 Oxford Road
UB8 1NA אוקסברידג ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

אילסברי

כתובת
59 Walton Street
HP21 7QG אילסברי, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת