קרא את התיאור הרשמי

העבר שלנו

Bucks New University נוסדה במקור בשנת 1891 כמו בית הספר למדע ואמנות. באותו זמן הציע בית הספר שיעורים בערב לאנשים באזור המקומי - ובמימון הראשון עם מס על בירה ורוח!

במאה ה -20, בית הספר התחיל לפתח קשרים חזקים עם מלאכת יד מקומית כמו ריהוט רהיטים וארון. זה היה ההתחלה של הקשר הארוך שלנו עם עיצוב רהיטים וייצור.

לאחר מלחמת העולם השנייה, בית הספר התרחבה והפכה ידועה כמו High Wycombe המכללה לאמנות וטכנולוגיה. היי ווייקומב הפכה למרכז לתעשיית הרהיטים, לפי הערכות, כ -80% מכל כיסאות העץ של האומה נעשו בעיר בשנות ה -60.

בשנת 1999 הוענק לנו מעמד אוניברסיטת קולג 'על ידי הממשלה והוכר בשם Buckinghamshire Chilterns University College. זה לא היה עד 2007 כי שינינו את זה שם snappier של האוניברסיטה החדשה Buckinghamshire.

תקופה של התפתחות

עד שנות ה -2000 הייתה האוניברסיטה מחולקת למספר אתרים. בשנת 2009 אנו מאוחדים, יצירת שלושה קמפוסים, עם המתקנים העיקריים בקמפוס High Wycombe שלנו. המנוחות המאוחרות ראתה הרבה עבודות פיתוח כשהקמפוס הורחב, ובניית השער החדשני שלנו נפתחה. קומפלקס הלמידה המשוכלל הזה היה מקדים את זמנו וזכה בפרס RIBA יוקרתי ב -2010.

עכשיו אנחנו מספקים חינוך ליותר מ -125 שנה, ומקבלים בברכה כ -9,000 סטודנטים לקמפוסים שלנו.

כמה בוגרים מפורסמים

  • נואל פילדינג - נואל הוא קומיקאי ידוע ומקורב בכוכב בוס. אתה תמצא אותו עכשיו בערוץ 4 של הבריטים הגדולים אופים כבוי. נואל למד עיצוב גרפי ופרסום כשהוא היה כאן.
  • נעמי ריצ'ס - נעמי היא זמרת מסתגלת שזכתה במדליית ארד בנבחרת הקיץ של 2008 ובזהב בהנחיית הקיץ 2012. אולי מתאים מאוד, כפי שהיא למדה עיצוב מתכת
  • קלואי רוג'רס - קלואי היא אחת השחקניות הטובות ביותר בהוקי, וזכתה במדליית ארד אולימפית בלונדון 2012. היא שיחקה באנגליה ובבריטניה 162 פעמים.

ההווה שלנו

כיום יש באקס שלושה קמפוסים עיקריים, היי ווייקומב, אוקסברידג 'ואילסבורי. High Wycombe הוא המקום שבו רוב הקורסים שלנו מבוססים. Uxbridge הקמפוס הוא הבית שלנו מגוון רחב של סיעוד ובריאות קורסים, בעוד קמפוס האוניברסיטה Aylesbury Vale מציעה שורה של קורסים כי הם מכוונים קריירה ותוכניות מקצועיות.

במהלך עשר השנים האחרונות או כך, השקענו למעלה מ -100 מיליון ליש"ט במתקנים שלנו כדי לוודא שהם עומדים בצוות שלנו ובצרכים של התלמידים. Gateway, בניין הדגל שלנו, הוא קומפלקס חדשני המארח אולפני ייצור מדיה, ספרייה, מתקני ספורט וחדר כושר תחת קורת גג אחת. השער היה כזה מקום חדשני כה נערץ כי זכה בפרס RIBA הנחשק בשנת 2010.

ב -2016 פתחנו את המרכז האנושי לתפקוד והתעמלות ורווחה של מיליוני פאונד, שהוא מגדלור לספורט פרמיום ולמדעי ההתעמלות. במרכז יש מסלול ריצה תלת-נתיבי עם טכנולוגיית לכידת תנועה תלת-ממדית, יחד עם פגיעה בספורט ומרפאת פיזיותרפיה. זה כבר הפך לרכזת עבור מיזוג ספורט וטיפול באזור.

עדכנו לאחרונה גם את האגף הדרומי של הקמפוס שלנו המלכה אלכסנדרה כביש, High Wycombe, כדי ליצור ייעודי ו bespoke תחומי לימוד, יחד עם מרחבים בלתי רשמיים לסטודנטים.

יחד עם זאת, ההשקעה שלנו בכפר הסטודנטים Hughenden פארק אומר שיש כיום למעלה מ 400 חדרים עם חדר אמבטיה זמין לסטודנטים, כולם רק הליכה קצרה מהקמפוס שלנו High Wycombe.

כמה בולטות הקורסים

אנו מציעים מסלולי נסיעה ותעופה מובילים בתעשייה, ומעניקים לסטודנטים הזדמנות ללמוד רישיון פיילוט מקצועי תוך כדי לימודים באוניברסיטה.

תוכלו למצוא כמה קורסים וניהול המוסיקה רק בבריטניה כאן. אנו מציעים גם סרטים וטלוויזיה הייצור יש מזויפים שותפויות מתגמלת עם כמה שמות בתעשייה פרופיל גבוה בתקשורת.

אנחנו אחת האוניברסיטאות מעטים מאוד המציעים תואר בשיטור , נותן בוגרי הזדמנות לעבור לקריירה במשטרה.

Bucks הוא גם אחד הספקים המובילים של הסמכה סיעוד בדרום מזרח, המציע מבוגרים, ילד ובריאות הנפש מראש סיעוד סיעוד.

העתיד שלנו

אצל באקס, התלמידים עומדים בלב כל מה שאנחנו עושים. יש לנו תוכניות מרגש לעתיד כדי להפוך את המתקנים שלנו שירות אפילו יותר השראה מתגמל לכל מי שלומד איתנו.

אנו נבנה על המוניטין המצוין שלנו להרחיב את תפקידנו כרכזת ללמידה, להגיע לקהילות מקומיות, לאומיות ובינלאומיות. כמו כן אנו רוצים לפתח את המוניטין שלנו למחקר ולארגון, על פני דיסציפלינות אקדמיות ומקצועיות.

חלל דיגיטלי חדש

כדי לעורר צעירים לנוע לתוך קריירה מרגש ומתגמל, אנחנו עובדים בשיתוף עם מכללת איילסבורי כדי ליצור מרכז חדש כדי לתמוך עסקי הזנק במגזר הדיגיטלי. המתקנים יכללו חבילת סייבר-אבטחה וסטודיו וירטואלי להנדסת מציאות. עסקים יוכלו לקבל ייעוץ, תמיכה ומרחב כדי לעזור להם לגדול ולשגשג.

אנחנו רוצים לראות תרבות טרנספורמטיבי שבו חדשנות, יצירתיות הארגון לפרוח. הבוגרים שלנו הולכים לשנות את העולם. יהיה להם עתיד מרגש, וכך גם באקס.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא פשוט. אנחנו רוצים להפוך לאוניברסיטה מובילה לחינוך מקצועי ויצירתי ומחקר יישומי. לכן אנו מפתחים בקפידה את תיקי הקורסים שלנו כדי לוודא שהם מה שסטודנטים זקוקים להם, ויעזרו להם בדרך להגשמת תעסוקה.

ישנם שלושה גדילים עיקריים לחזון שלנו: חינוך, מחקר ועמנו.

  • עבור החינוך , אנחנו לעצב למידה באוניברסיטה נגיש כדי להפוך את החיים ואת לטפח את היכולות של הבוגרים שלנו כדי לשנות את העולם. אנחנו רוצים למתוח ולאתגר את התלמידים שלנו להצליח, ונבנה שותפויות חזקות עם ארגונים כדי לתת לתלמידים שלנו הזדמנויות חסרות תקדים.
  • במונחים של מחקר , נוכל להגדיל ולשפר את כמות המחקר צוות כדי להשיג מוניטין חזק עוד יותר למצוינות. הפעילות המחקרית והארגונית שלנו תעשיר ותגביר את חוויות התלמידים שלנו, ונפתח מחקר חוצה-תחומי ליצירת חשיבה חדשנית.
  • האנשים שלנו יעזרו להניע את השינויים האלה. אנו נוודא כי לעובדינו יש הבנה ברורה של תפקידיהם ואחריותם. אנו נשקיע בתשתית דיגיטלית מתקדמת כדי לעודד דרכים חדשות ומשופרות לעבודה. בזכות ההקדשה המתמשכת של כל הצוות שלנו, אנחנו נעשה את ההבדל האמיתי של חיי התלמידים שלנו.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Bucks New University

תעשיית התעופה היא אחת פרוגרסיבית כל הזמן מתפתח בטכנולוגיות, תהליכים ופרוטוקולים. אנו מחפשים אנשים בעלי יכולת הסתגלות עצמית, שיש להם גישה הגיונית ומוח קריטי. באקס יש מוניט ... [+]

סקירת הקורס

תעשיית התעופה היא אחת פרוגרסיבית כל הזמן מתפתח בטכנולוגיות, תהליכים ופרוטוקולים. אנו מחפשים אנשים בעלי יכולת הסתגלות עצמית, שיש להם גישה הגיונית ומוח קריטי. באקס יש מוניטין רב שנים עבור מעלות התעופה שלה זה קורס תגובה משקף את השינויים המתמידים בתוך תעשיית מרגש זה.

תוכנית זו מקפידה על שינויים מתמשכים בתוך תעשיית התחבורה האווירית, כדי להבטיח לך לסיים עם מיומנויות זה מגזר האנרגטי דרישות.... [-]

הממלכה המאוחדת High Wycombe Uxbridge
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bucks New University

תוכלו לחקור את פיתולים רבים של אופנה, כמו גם כיצד לחקור ולפתח רעיונות לייצר אופנה מרגש וחדשני. הקורס מטפח דרכים חדשות של חשיבה וחשיבה. מעבר לתכנון ובנייה, תוכלו גם ללמוד ... [+]

סקירת הקורס

לפתח סגנון ייחודי משלך עם תואר ראשון (Hons) עיצוב אופנה. עם דגש על אומנות וחדשנות, אנו לצייד אותך עם ידע רחב של אופנה עיצוב, ניסויים, חיתוך דפוס ובנייה לשים יחד האוסף שלך. אם אתה רוצה לעשות את הסימן שלך על תעשיית האופנה, אתה יכול להתחיל עם הקורס הזה.

עם גדול, מאובזר סדנה וציוד בתעשייה תוכלו להשתמש בחלל כדי ליצור עיצובים בודדים.

להבין אופנה

תוכלו לחקור את פיתולים רבים של אופנה, כמו גם כיצד לחקור ולפתח רעיונות לייצר אופנה מרגש וחדשני. הקורס מטפח דרכים חדשות של חשיבה וחשיבה.... [-]

הממלכה המאוחדת High Wycombe
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BSc

Bucks New University

במהלך תוכנית זו, תוכלו ללמוד מודולים מפתח חוקי האוויר, מטאורולוגיה ומכשירים לצד נושאים רחבים יותר כגון תעופה גלובלית ופעילויות שדה התעופה. תוכלו לקחת הכשרה בסיסית טייס תי ... [+]

סקירת הקורס

אם אתה רוצה להעפיל כמו טייס מסחרי, קורס דינמי זה מכסה את תחומים רבים של ניהול התחבורה האווירית מכין אותך לקריירה מוצלחת כמו טייס מסחרי. זהו אחד רק כמה אוניברסיטאות בבריטניה יש FNPT II Flight Simulator, שבו תשתמש במהלך השנה האחרונה של הלימודים שלך, לעזור לך להתכונן לשלב הסופי של הטיסה הטיסה שלך.

ייחודי בבריטניה המגזר השכלה גבוהה, תוכנית Bucks New University תאפשר לך להשיג תואר באוניברסיטה ו קפוא ATPL רק שלוש שנים של מחקר במשרה מלאה - בעלות נמוכה יותר מאשר עושה אותם בנפרד.... [-]

הממלכה המאוחדת High Wycombe
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bucks New University

אם אתה באמת נהנה לשלוט על הנתונים, אז חשבונאות האוצר הוא נתיב הקריירה המושלם בשבילך. כל ארגון זקוק למידע פיננסי מדויק כדי לשרוד ולקבל החלטות לגבי צמיחה עתידית. תוכל לזהות ... [+]

סקירת הקורס

אם אתה באמת נהנה לשלוט על הנתונים, אז חשבונאות האוצר הוא נתיב הקריירה המושלם בשבילך. כל ארגון זקוק למידע פיננסי מדויק כדי לשרוד ולקבל החלטות לגבי צמיחה עתידית. תוכל לזהות את המגמות ולחקור דרכים לשמור על העסק לצוף, כדי לוודא את הרווחים להישאר והוצאות להישאר נמוך.

כמו זה תואר משותף, כמובן זה יהיה לטובת אלה שואפים להיות רואי חשבון או עובד בעולם האוצר. הוא כולל מיומנויות הבנויות על השקעות בנקאות מסחרית, ביטוח, ייעוץ ושווקים פיננסיים.... [-]

הממלכה המאוחדת High Wycombe Uxbridge
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bucks New University

לדעת איך לעזור למישהו להתגבר על האתגרים שלהם הוא לא קל. קורס זה נותן לך את התובנה ואת הידע כדי לעזור להם להתגבר על מחסומים. המחקר שלך ישלב את תיאוריית הכיתה עם ניסיון מעש ... [+]

סקירת הקורס

האם אתה 'איש אנשים'? האם יש לך עניין אמיתי באנשים? האם יש לך סבלנות והתמדה? אז אתה יכול להיות עובד סוציאלי. כעובד סוציאלי רשום באופן מקצועי, אתה תעשה את ההבדל בחיי אנשים.

קבל ניסיון בעבודה עם קבוצות פגיעות

לדעת איך לעזור למישהו להתגבר על האתגרים שלהם הוא לא קל. קורס זה נותן לך את התובנה ואת הידע כדי לעזור להם להתגבר על מחסומים. המחקר שלך ישלב את תיאוריית הכיתה עם ניסיון מעשי בתחום החיים, שחלקם כרוך בעבודה לצד עובדים סוציאליים שוטפים. תוכלו גם לקבל הבנה של איך העבודה החברתית משתלב עם מדיניות ממשלת בריטניה חקיקה.... [-]

הממלכה המאוחדת High Wycombe Uxbridge
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bucks New University
כתובת
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ High Wycombe, England, הממלכה המאוחדת
Website
כתובת
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, England, הממלכה המאוחדת
כתובת
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, England, הממלכה המאוחדת