קרא את התיאור הרשמי

מרכז קולנוע הספר הוקם בשנת 2008 כדי להציע הוראה אישית ומעשית מאוד על ידי אנשי מקצוע עובדים.

ספר לקולנוע מרכזי מספק הדרכה רלוונטית, מעשית בסביבה תומכת, שיתופית ויצירתית. קטן וידידותי, הספר מספק גישה רציפה מורים ויש לו את אחד מיחסי תלמיד-הציוד הגבוהים ביותר של כל בית ספר בבריטניה.

בית הספר הוא שותף של ברטה קרן, ארגון צדקה אשר אלופי צורות של אקטיביזם כי לחולל שינוי. עולה בקנה אחד עם מטרות הקרן, בית הספר לקולנוע מרכזי שואף לטפח כשרון לתמיכה ביצירת תוכן שיכול לשנות דברים בעולמנו, וזו הסיבה לכך שאנו כבר הצגנו קורסי MA חדשים תיעוד השפעה חברתיות בדיוני בימוי.

כל המורים שלנו עובדים אנשי מקצוע בתעשיית הקולנוע כולל את אלו בחזית טכנולוגיות חדשות ומתפתחות.

אחד תורתו המפתח בבית הספר לקולנוע הוא שבעוד מיומנות טכנית בקולנוע יש צורך, זה לא יכול לעסוק ולבדר קהל בלי דגש אמיתי על סיפור.

אנחנו רוצים לפתח תלמידים עם הערכה יסודית וחזקה של סיפור סיפורים מקוריים, ויזואלי - לימוד תהליך "רעיון הדור 'להתגרות גישות יצירתיות ורעננות סיפוריות.

בית הספר מודה לכל היותר מאה תלמידים בכל התוכניות בכל שנה על מנת לשמור תלמידים בכיתות אינטימיים וידידותי, כדי להבטיח אינטראקציה מקסימלית עם מורים, וכדי לתת גישה נהדרת לכל הציוד והמתקנים שלנו.

מרכז קולנוע הספר עבר ביקור ניטור פיקוח חינוכי על ידי סוכנות אבטחת האיכות להשכלה גבוהה (QAA) קבל את הדו"ח הסופי שלה, אשר זמין במלואו בכתובת: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ? UKPRN = 10,024,024.

ביקור הניטור הביא לתוצאה הבאה: צוות המעקב QAA הגיע למסקנה כי בית הספר לקולנוע מרכזי הוא התקדמות לשבח ביישום תכנית הפעולה מהסקירה לפיקוח חינוכי.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Central Film School

כמובן תואר בהצטיינות התואר הראשון זה תוכנן לתת מענה לביקוש לתוכניות תואר ראשון העוסקים בהכנת בוגרים לתעסוקה על ידי מתן עם הכישורים הנדרשים על ידי מעסיקים בענפי מסכך. ההת ... [+]

כמובן תואר בהצטיינות התואר הראשון זה תוכנן לתת מענה לביקוש לתוכניות תואר ראשון העוסקים בהכנת בוגרים לתעסוקה על ידי מתן עם הכישורים הנדרשים על ידי מעסיקים בענפי מסכך. ההתמקדות העיקרית שלנו היא על תרגול והכנה לתעסוקה מקצועי.

הקורס מציע סכום גבוה בהרבה של הוראה מעשית מאשר קורסי תואר סטנדרטיים בקולנוע. תלמידים לומדים לעבוד בשיתוף פעולה לקראת סטנדרטים מקצועיים באמצעות המודל כמובן שרואה את הרצאה, סמינר והכשרת סדנה ואחריו היישום המעשי של לימוד על סט.... [-]

הממלכה המאוחדת London
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Central Film School

תסריטאות תואר בהצטיינות התואר הראשון היא תכנית כתיבת מסלול מהיר ייחודית המספקת את ההזדמנות ללמוד את האמנות ומלאכת תסריטאות בקצב מואץ. ... [+]

תסריטאות תואר בהצטיינות התואר הראשון היא תכנית כתיבת מסלול מהיר ייחודית המספקת את ההזדמנות ללמוד את האמנות ומלאכת תסריטאות בקצב מואץ.

במהלך השנה שתי סטודנטים לתואר זה מקבל הוראת מומחה מעבודת תסריטאים תעשייה וגם לראות את העבודה שהם כתבו שחזרות וירו.

לאחר פיתוח כישורי התסריטאות שלך על ידי עובד על תרגילים, סצנות וסרטים קצרים, תלמידים ואז ללכת על להתמקד בכתיבת סרטים עלילתיים שהם מקבלים תמיכת פיתוח תסריט מקצועית לפני התנדנדות בישיבות בלעדיות עם סוכנים ספרותיים בבריטניה.... [-]

הממלכה המאוחדת London
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BA Show Reel

We Play War

Central Film School London - The Birds Fly South For The Winter - 35mm Alexa Workshop

Central Film School London - Iwo Jima (16mm Film Workshop)

Central Film School London - Patch Film

Central Film School London - Noose

Industry Filmmaking Diploma - Graduation Film Promo - 2014

Central Film School London 2014