קרא את התיאור הרשמי

אנחנו מלמדים את התלמידים על 40,000 קורסי מידלסקס בקמפוסים שלנו בלונדון, דובאי, מאוריציוס ומלטה ועם שותפים אקדמיים יוקרתיים ברחבי העולם. יש לנו מוניטין של הוראה באיכות גבוהה, מחקר שעושה את הבדל לחייהם של אנשים וגישה מעשית, חדשנית לעבודה עם עסקים לפתח את פוטנציאל צוות ולספק פתרונות לבעיות עסקיות. המומחיות שלנו היא רחבה היקף, מהאמנות ועיצוב, עסקים ובריאות וחינוך; לחוק, תקשורת ואמנויות במה ומדע וטכנולוגיה.

למה אנחנו כאן המטרה שלנו היא לגדול הקהילה שלנו ברחבי העולם של בוגרי מידלסקס המוצלחים שעושים תרומות חיוניות לחברות שבה הם חיים ועבודה, ולהיות השותף באוניברסיטה העדיף לעסקים. החזון שלנו הוא להיות בעולם מצוין בכל מה שאנחנו עושים, בהוראה, מחקר והעברת ידע. אנחנו נהיה מוכרים למצוינות במחקר, הוראה מצטיינת, ההישג של התלמידים שלנו והמחויבות שלנו לחוויה סטודנט באיכות גבוהה.

מה אנחנו עושים אנחנו שמים את התלמידים שלנו ראשון ההצלחה של התלמידים שלנו היא בלב לבו של מה שאנחנו עושים. השקענו בצוות שלנו המומחה והמצב של למידת האמנות ומתקני מחקר. החוקרים שלנו מלמדים והמורים שלנו מחקר, יישום נושאי מחקר וחיים אמיתיים המדורגים בינלאומי לכיתה, על מנת להבטיח למידה הוא מעשי ורלוונטי. אנחנו כבר מותאמים תכנית הלימודים שלנו על מנת להבטיח הבוגרים שלנו בצורה מושלמת מצוידים להתחרות בשווקים תחרותיים עבודה. יש לנו אפילו שירות תעסוקה ייעודי כדי לסייע לתלמידים שלנו לתכנן את המסלול שלהם לתעסוקה בעתיד. מתקני קמפוס ולמידה מדהימים המתקנים שלנו הם בין הטובים ביותר בכל מקום, עם יותר מ -200 מיליון שהושקע ביצירה אחד הקמפוסים הגדולים ביותר והטובים ביותר בלונדון £ - חלק מהמחויבות שלנו לספק חוויה תלמיד מצוינת. יצרנו סביבות למידה מצטיינת להוראה ולמחקר, כולל מעבדות המדינה של האמנות, סדנאות ואולמי הרצאות מודרניות. הוספנו גם חללי מותג חדשים שבו אתה יכול להירגע, לשתות ולאכול עם חברים. קמפוס המדינה של האמנות שלנו כבר המועמדים לפרס מתחם האוניברסיטה בפרסי אוניברסיטת גרדיאן השנתי. מחקר עם מוקד חיצוני המחקר שלנו עושה את הבדל אמיתי בעולם. העבודה שלנו לא עוצרת בגבולות הקמפוס שלנו. הם עודדו את תלמידים וצוות לשתף פעולה עם שותפים בתעשייה, גופים מקצועיים וארגונים אחרים. יש לנו חוקרי מומחה עובדים במגוון הרחב של תחומים מחיסונים לסרטן לחקירות של הפרות זכויות אדם, התנהגות אנושית ובינה מלאכותית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
כרגע אין תוכניות לתצוגה

צמצם את החיפוש לעיל, לבדוק את הקטגוריות הפופולריות שלנו מתחת או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח.


... or simply by choosing your degree: