Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר למדעי חברה ב נוטינגהאם טרנט האוניברסיטה הוא קהילה אקדמית גדולה ותוססת המציעה מגוון רחב של כישורים בתחומים מגוונים כגון פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, סוציולוגי, נוער, בריאות וחברה, פוליטיקה, יחסים בינלאומיים, חינוך ועבודה סוציאלית. אנחנו קהילה מגובשת עם המון דרכים שבהן אתה יכול להיות מעורב בחיי בית הספר, מתוך השתתפות בסמינרים מחקר הצטרפותו בחברות פסיכולוגיה או קרימינולוגיה.

הוראה מצטיינת

מטרתנו היא לספק את החינוך באיכות הגבוהה ביותר כדי לצייד אותך עם הכישורים שיעזרו לך להפוך את ההצלחה של הקריירה שלך. הסטודנטים שלנו מועברים על ידי צוות נלהב, עוסק ומומחה, רבים שמעורבים במחקר חדשני או מתפרסמים המחברים בתחומים המיוחדים שלהם. תלמד באמצעות שילוב של הרצאות מסורתיות וסמינרי קבוצה; ו תלוי כמובן שלך, אתה יכול להיות גם הזדמנות לקחת חלק בדיונים, מצגות ודיונים קבוצתיים. כמו כן, אנו באופן קבוע להזמין מומחים בעלי שם ואנשי מקצוע בתחומים קרובים לבוא ולדבר לתלמידינו.

המחקר שלנו נותן לך יתרון

יש לנו מוניטין מבוסס באיכות גבוהה ומחקרים רלוונטיים מבחינה חברתית. מחקר מודיע התוכן של הקורסים שלנו ומבטיח כי הם עד עדכני ורלוונטי המשך דרכם של התלמיד שלנו.

בקורסים מוכרים מבחינה מקצועית

רבי הקורסים שלנו מוכרים, תוקף או מוכר על ידי הגוף המקצועי הקשורים בם. הקורסים בפסיכולוגית ראשון רבנן בקמפוס העיר שלנו הוסמכו על ידי אגודת הפסיכולוגים הבריטית (BPS), ומהלכים לעבודה הסוציאלית שלנו הוא אושרו על ידי בריאות טיפוח מקצועות המועצה, לספק לך עם תואר מוכר ומעבידים עתידיים עם בוגרים בטוחים ובעל יכולת.

מתקנים פנטסטיים

בית הספר למדעי החברה ממוקם במרכז קמפוס עיר של NTU, עם מגוון רחב של מתקנים שנועדו לעזור לך להצטיין. מחשבי הגישה הפתוחים שלנו זמינים עבורך לעבוד בין ההרצאות, תלוי כמובן שלך אתה עלול גם להיות מסוגל לנצל את חבילת התקשורת שלנו ומגרשי חוק. מעבדות הפסיכולוגיה המסורות שלנו כוללות מעבדת הוראה לתואר ראשונה, ומעבדות מחקר מומחה כולל עקב עין, מעבדות לכידות תנועה ומערכת £ 80,000 EEG.

לימודים בחו"ל

אנו מספקים מגוון של הזדמנויות לתלמידים שלנו ללמוד בחו"ל ולצבור ניסיון בינלאומי רב ערך, לשפר את כישורי החיים שלהם, ממש לבלוט למעסיקים פוטנציאליים. אנו מציעים מגוון של תוכניות בינלאומיות המשתנות אורך, הן באירופה והן מעבר לים.

להצליח עם מדעי החברה

יש בוגרינו ורקורד מעורר קנאה של קורה להשיג קריירה מוצלחת, ואנחנו מציעים ייעוץ קריירה מומחה לתלמידינו ברחבי זמנם NTU. אנו תומכים תלמידינו לפתח כישורי התעסוקה שלהם ולתכנן את צעדיהם הבאים על מנת למקסם את הפוטנציאל שלהם ולהשיג את יעדי הקריירה שלהם.

למה לבחור נוטינגהאם ללמוד מדעי החברה?

נוטינגהאם היא באמת עיר סטודנט; עם שתי אוניברסיטות גדולות ו -60,000 סטודנטים בוחרים לעשות אותו לביתם. מקניות מוזיאונים, בתי קפה, ספורט, מוסיקה המקומות וחיי הלילה; נוטינגהאם מציעה משהו לכל אחד.

אנו גאים של קשרים חזקים אנחנו נהנים עם קבוצות וארגונים בתוך ומסביב נוטינגהם; מ HMP וואטון כדי האגודה והשיכון Framework, לצד מרכזי מחקר משלנו כמו מרכז נוטינגהאם לילדים, צעירים ומשפחות. לא רק קישורים אלו מעשירים את חווית הלמידה שלך, הם גם נותנים לך את ההזדמנות להיות מעורבים ולהשפיע על חייהם של יחידים וקבוצות בקהילה המקומית שלנו.

מחלקות אקדמיות:

פוליטיקה ויחסים בינלאומיים הצוות במחלקה שלנו של פוליטיקה ויחסים בינלאומיים מוכרים הלאומית והן ברמה הבינלאומית לפעילות המחקר שלהם, התקשורת תרומה וייעוץ העבודה, והם נלהבים תרגום המומחיות הזו לתוך הכיתה.

פְּסִיכוֹלוֹגִיָה פסיכולוגיה הוכרה על ההצטיינות בהוראה שלו, בעוד גם בעלי פרופיל מחקר לאומי ובינלאומי חזק.

קורסים לתואר ראשון רבנן בקמפוס סיטי, קורסי גיור פסיכולוגיה לתואר שני בפסיכולוגיה משפטית MSc שלנו כל מוכר על ידי אגודת הפסיכולוגים הבריטית.

עבודה סוציאלית ובריאות המחלקה לעבודה סוציאלית ובריאות מפגיש קבוצה של צוות מתוך מגוון רחב של רקע אקדמי ומקצועי בתחומי עבודה סוציאלית, בריאות הציבור וטיפול חברתי.

צוות שואף למצוינות בהוראה ובמחקר, תוך שמירה על יחסי עבודה הדוקים עם ארגונים.

סוֹצִיוֹלוֹגִיָה המחלקה לסוציולוגיה מציעה קורסים בתחומי סוציולוגי, קרימינולוגיה, נוער והדרכת קריירה.

תחומים אלה הם כל הנוגעים בדבר בחשיבה ביקורתית על העולם החברתי בו אנו חיים ותמיכה והגנה על בני אדם והסביבה על פני ובתוך הקשרים מורכבים ומגוונים.

מיקומים

נוטינגהם

כתובת
Nottingham Trent University
50 Shakespeare Street

NG1 4FQ נוטינגהם, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת