Point Blank Electronic Music School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Point Blank ספר למוסיקה אלקטרוני

סקירה אשר נוסד בלונדון בשנת '94 והצביע "אסכולת ההפקה & DJ Best Music 'בעולם על ידי קוראי Mag DJ, Point Blank מלמד את תהליך היצירה של עשיית מוסיקה ברמה הגבוהה ביותר. באמצעות מדריכים מומחים, המדינה- of-the-art מתקנים והסמכה להכרה בינלאומית, בוגרים מצליחין רבים עברו דרך הדלתות שלהם כולל קלוד VonStroke, גולדי, ניקול Moudaber, ליאונה לואיס, AlunaGeorge, פטריק לציפוי, ג'מה Cairney, Monki, פליקס Jaehn - והרשימה עוד ארוכה ...

בית הספר מבוסס בלונדון ובלוס אנג'לס, וכן מציע קורסים מקוונים חדשניים. קמפוס לונדון שורדיץ מציע קורסי מוסיקת ייצור, הנדסת קול, בתעשיית המוזיקה, שירה, הפקה של רדיו וקורסי DJ - כל למד על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב מכל אזור של תעשיית המוזיקה, כולל מפיקי מוסיקה פעילים וכותבים הזוכים גראמי פרסים.

מדריכים הם כל מומחי תעשיית המוזיקה עבדו עם אמנים כמו פארל וויליאמס, מאסיב אטאק, בוב מארלי ו - דפש מוד. התלמידים לומדים המדינה- of-the-art אולפני אשר יש להם גישה בלתי מוגבלת. זה כולל 48 ערוץ SSL דואלי דלתא ושולחנות Audient, הציוד העדכני ביותר ממכשירי ילידים ו חלוץ ועוד.

Point Blank מציע HE וקורסים תואר. תואר ראשון (בהצטיינות) ב מוסיקה הפקה וקול הנדסה זמין ללמוד בלונדון, תוך CertHE וקורסים DipHE נערכות באופן מקוון באמצעות למידה מרחוק, כל מוכר על ידי אוניברסיטת מידלסקס.

לבית הספר יש תלמידים מכל רחבי העולם לומד איתם, כולל ארה"ב, הודו, צרפת, ספרד, ברזיל, אפריקה ואוסטרליה. הקורסים באינטרנט גם אומרים כי תלמידים יכולים להשיג הסמכה בעלת הכרה תוך לימוד מכל מקום בעולם.

  1. סיכויי עבודת Point Blank עושה שימוש מלא קישורים המצוינים שלה עם תעשיית המוזיקה. באמצעות הסטודנטים קשרים של בית הספר לקבל גישה התמחות ומשרות בארגונים בעלי שם עולמי כולל ערק, יוניברסל, BBC, לשטוף, NTS, השתק ועוד רבים. בתוך קורסי הרדיו של Point Blank זה נפוץ 100% של מעמד למצוא תעסוקה בענף. סטודנטים הלכו על מנת למצוא תעסוקה ב- BBC, נשיקה, לשטוף ואף להתחיל תחנות משלהם, כגון רדיו מכ"ם. חברת התקליטים ללא צורך במיקור חוץ מופצת על ידי iTunes, Spotify, YouTube, Beatport ועוד, עם סטודנטים יוכלו להגיש את עקביהם לשחרורו אם נרצה בכך. סטודנטים יכולים גם למצוא עבודתם קדמה בערוץ היוטיוב של הספר ורשתות חברתיות ליותר מ -1.5 מיליון מעריצים. נשיא יוניברסל רקורדס אומר, "יוניברסל תומך מה בלנק פוינט עושה והוא ישמח לספק נתיבי התקדמות לתלמידים המגלים אמיתי כישרון ונחישות".

  2. קורס מרצים פוינט שותפים בלנק עם אוניברסיטת מידלסקס לאמת קורס לתואר שלהם בלונדון וכן כישורים להשכלה גבוהה שלהם אשר מועברים באינטרנט. נקודת תוכניות של בלנק מוענקות ואיכות מובטח על ידי אוניברסיטת מידלסקס. כל הסטודנטים הלומדים בקורס לתואר בלונדון יש גישה למצב של אולפני אמנות אשר יש להם גישה בלתי מוגבלת. זה כולל דלתא הדואליות SSL, Audient 48 ערוץ, TLAudio ואת אורם ערבוב שולחנות ועוד. The / Cert באינטרנט DipHe שווה אחד או שתיים שנתי תואר בהצטיינות. תלמידים יש הזדמנות לצבור ידיים על ניסיון בתעשיית המוסיקה תוך השגת הסמכה בעלת הכרה. הקרדיטים שנצברו סיומו המוצלח של הקורסים מוכרים על ידי HE מוסדות ברחבי העולם - המאפשרים לתלמידים להתקדם על השנה האחרונה של תואר בהצטיינות. תלמידים גם יכולים לנצל Point Blank של מדריכים מומחים, מתקני מצטיינים וידות מעשיות על סגנון הוראה מבלי לקחת את המסלול האקדמי. אתה עדיין יהיה להשיג את הצבע בבית הדיפלומה בלנק על השלמה מוצלחת של הקורס.

  3. מתחם Uni Point Blank הוא בית ספר היחיד בבריטניה עם קונסולת ™ 48-ערוץ SSL הדואלי דלתא SuperAnalogue. המתקנים כוללים 12 דירות סטודיו מקצועיות שבו אתה לומד, כמו גם 5 אולפני הזדמנות נוספים לתרגל עם מגוון רחב של ציוד הקלטה שהתלמידים מסוגלים להזמין מחוץ לשעות לימוד לעבוד על המוזיקה שלהם. אזור צומת מרכזי גם מבטיח כי תלמידים יכולים ליצור קשרים עם אלה שמחוץ הכיתות המיידיות שלהם, המאפשרים ייצור מוסיקה, רדיו וסטודנטי לשיר יכולים לשתף פעולה באתר תועלת הדדית. הדי-ג'יי סטודיו בחסות Pioneer DJ, המאובזרים בציוד כולל CDJ2000nxs, DJM2000nxs, בקרי DDJ-SX, PLX-1000 פטיפונים ועוד. לחיות סטודנטים להנדסת סאונד לשים את הידיים על ניסיון בעבודה על חמש הופעות חיות על מגוון רחב של מקומות בלונדון וכן התנסות מעשית באקדמיה O2 של איזלינגטון. ניתן להצטרף לסיור תמונות כאן (להוסיף קישור סיור תמונות) 4. City Life מבוסס Hoxton, Point Blank הוא במרכז הירך במזרח לונדון. יש שיא ואופנה רבות עצמאי חנויות פלוס מועדונים, פאבים, בתי קפה וסצנת מוסיקת חיה ומשגשגת. התחנה הקרובה ביותר היא overground Hoxton תוך הרחוב עתיק נמצא במרחק של 10 דקות הליכה משם עם קשר תחבורה מעולה.

  4. יש תמיכת הסטודנט Point Blank חבר מיועד של צוות כדי לסייע לתלמידי תמיכה במציאת לינה, מתן ניירת וחיבור תלמידים לפני קורס.

  5. כניסת דרישות קורס תואר בדרך כלל דורשים 160 נקודות UCAS או ניסיון שווה ערך.

The Music Production והופעות חי סאונד הנדסת הדיפלומה דורשת GCSE 4 עובר לכל פחה של כיתת ג (מוסיקה ואנגלית העדיפה).

עבור דיפלומת שידורי הרדיו, דרישות כניסת מינימום נורמליות הן 1 א 'הרמה מתמטיקה ואנגלית שפת בחינות בגרות ב הכיתה' ג 'ומעלה.

מיקומים

לונדון

כתובת
לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

לוס אנג'לס

כתובת
לוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית