Plymouth College of Art

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו

נוסדה בשנת 1856, Plymouth College of Art היא בית ספר לאמנות המנוהל על ידי אמנים ומעצבים לאמנים ומעצבים.

אנו מהווים בית לקהילה דינאמית, חוצה תחומים של יצרנים והוגים שעבורם חשיבותם של קריאה וכתיבה, והמטרה של הלמידה אינה ניתנת להפרדה מזו של לחיות את חייך. מקום לעשות דברים, ולגרום לדברים לקרות. בשביל לעשות את ההבדל.

במה אנו מאמינים: לחיות. עשה. המשיכו ליצור

אנו מאמינים כי חינוך איכותי לחיים בפרקטיקה של אמנות עכשווית הוא הזרז היצירתי לשינוי אישי, מקצועי ותרבותי.

צדק חברתי, דרך השפעה קהילתית וניידות חברתית, ולמידה יצירתית, דרך חדשנות פדגוגית, הם חלק מה- DNA שלנו וליבה של כל מה שאנחנו עושים.

אנו מספקים פלטפורמה, כור היתוך, מרחב בו אנשים מתכנסים, בוחנים אופקים חדשים ודוחפים את גבולות התרגול היצירתי.

יחד, אנו מדמיינים, מתנסים, חושבים, לומדים, גורמים לדברים וגורמים לדברים לקרות. לא משנה מה תרצו לעשות, לאן שלא תרצו להגיע, המסע מתחיל כאן ולעולם לא מפסיק.

עשר הצעות

  • עשייה חשובה לא פחות מקריאה וכתיבה, כמו מדע ומתמטיקה.
  • עשייה באה לפני הידיעה.
  • אמנות אינה "על החיים", היא על החיים.
  • מטרת הלימוד אינה ניתנת להפרדה מזו של לחיות את חייך.
  • בחינוך לאמנות אין ללומד שום 'נושא' להסתתר מאחור.
  • למידה תכליתית יוצרת סוכנות, ולא תלות, אצל הלומד.
  • מרחב הלמידה מציע, או נסוג, את האפשרות של למידה.
  • המרחב אינו יכול להכיל אנרגיה, אנרגיה יוצרת מרחב.
  • כלומד, כאמן, זהותך תגיע מהאופק, ולא מקו הגבול.
  • מה ההצעה שלך?

מרחבים להכין

סביבת העבודה שלנו נחשבת לאחת המערכות האקולוגיות העשירות והמגוונות ביותר של חומרים, טכנולוגיות, תהליכים, פרקטיקות, צורות אמנות ורעיונות שתמצאו בצורה של מכללה לאמנות.

בתקופה בה אחרים מצמצמים את הטווח והאקולוגיה של סביבות הלמידה שלהם, השקענו רבות במימדים דיגיטליים ואנלוגיים כאחד - מכיוון שאנחנו מאמינים שמרחב הלמידה מציע, או נסוג, את האפשרות של למידה.

עושה שינוי

אנו מחויבים לחולל שינוי בכל מה שאנחנו עושים.

בתגובה לדחף המתמשך לשוליים של אומנויות היצירה בחינוך המיינסטרים בבריטניה, הקמנו את בית הספר לאמנויות יצירה של פלימות ובנינו את הבית האדום באזור עירוני פנימי של חסך חברתי וכלכלי משמעותי. יחד, אנו בונים רצף פרוגרסיבי של למידה ותרגול יצירתי המשתרע משנים מוקדמות ללימודי תואר שני, מחקר ופרקטיקה מקצועית.

בשנת 2016 דורג Plymouth College of Art בחמישים-עשרה מוסדות ההשכלה הגבוהה במדינה כיוון שיש להם את הרמה הגבוהה ביותר של חברות נשית בגופי ממשל.

"כל מטרת החינוך האמיתי היא לגרום לאנשים ... לא רק למודים, אלא לאהוב ידע - לא סתם, אלא רק רעב וצמא אחרי צדק."

- ג'ון רוסקין, כתר הזית הבר: ארבעה הרצאות על תעשיה ומלחמה (1882)

בשנת 2016/17 היה Plymouth College of Art בשיעור הגבוה ביותר מרחבי דרום מזרח, דרום מערב ולונדון, של מתמודדים במשרה מלאה מתחת לגיל 21 שנכנסים לראשונה להשכלה גבוהה משכונות עם נמוך השתתפות בהשכלה גבוהה.

בשנת 2017 הוענק לנו סימן הזהב של החברה החברתית על המחויבות המערכתית שלנו למעורבות בקהילה ויצירת שינוי חברתי חיובי. ובשנת 2018 דורגנו במקום החמישי מתוך מוסדות ההשכלה הגבוהה בבריטניה בנושא שוויון מעמדות וגישה להשכלה גבוהה.

בשנת 2018 הקמנו עסק לייצור אופנה, HQ Makers, כחברת אינטרסים קהילתיים (CIC) בשיתוף עם אמון מילפילדס, כדי להניע התחדשות קהילתית, להגדיל את שימורם של בוגרי מיומנות גבוהה ולהרכיב מחדש את תחום ייצור האופנה בדרום. מַעֲרָב.

138563_pexels-photo-2559741.jpeg

פלימות ': עיר של יצירתיות

ממוקם בחוף דבון בדרום מערב אנגליה, פלימות 'היא אוקיינוס סיטי הבריטית. עם חוף ים יפהפה ונמל הכולל ארט דקו לידו משוחזר באהבה משנת 1935, ושפע של נוף כפרי מהמם סביב, העיר המשגשגת שלנו מציעה שפע של השראה לצד תרבות תוססת ואירועים ברמה עולמית למעל 35,000 סטודנטים.

יש משהו מיוחד באופן שבו מוזיקה, אמנות וסרט משתלבים בפלימות '. ואנחנו מעורבים באופן פעיל בפרוייקט של שרטוט בין-דורי שהופך את העיר לבירה האזורית של אמנות חזותית - שבאה לידי ביטוי בהשקעות של מועצת האמנות אנגליה.

אתרי אמנות עכשווית כמו KARST מאכלסים תערוכות ומגורים חדשניים באמנות עכשווית, ואילו המכללה מכילה גלריה מבוססת היטב שלנו וקולנוע אמנויות פלימות, בית קולנוע עצמאי של בית הארכיאוס.

תוכלו למצוא מקומות מוזיקה חיה בהם תוכלו לתפוס להקות מקומיות וסיורים, כמו גם קהילות יצירתיות של עשה זאת בעצמך וחברות מעניינות קהילתיות המופיעות בכל רחבי העיר. פרויקט התחדשות השוק באולם של 7.2 מיליון ליש"ט, שאותו הובל על ידי ארגון הרעיונות האמיתיים, נועד ליצור מרכז דיגיטלי לאמנויות, פעילות קהילתית וארגונים, ויצירת מקומות עבודה והזדמנויות.

העיר מארחת תערוכות מרכזיות, כולל מופע האמנות הבריטי 7 (כאשר מופע האמנות הבריטי 9 אמור לחזור לפלימות 'בשנת 2021), We The People Are The Work, Festival Rebel Film and the Project Project, ומביא אמנים בעלי שם בינלאומי כולל Ryoji Ikeda. , קולקטיב לאחר לינה, סיארה פיליפס ומאט סטוקס לעיר עם התקנות שהוזמנו במיוחד וספציפיות לאתר.

לצד מרחבי היצירה האהובים בעיר, נפתחו לאחרונה שורה של מרכזים שפותחו לאחרונה לאמנויות ומפעלים.

The Box הוא הבית החדש של המוזיאון וארכיוני העיר של פלימות ', עם בנייה מחדש של 40 מיליון ליש"ט שהוקמה בשנת 2020, עם שבעה גלריות קבועות בקנה מידה גדול, כולל אוספים מארכיון הסרטים והטלוויזיה הדרום-מערביים.

בתוך כך, אולפני אושן ברויאל ויליאם יארד המלכותי של פלימות 'מציעים מתקני שיתוף פעולה, מגורים וסדנאות בחלל הפתוח, וכבר מהווה בית לשפע של עסקים יצירתיים ועצמאיים - מסדנאות להדפסת מסך ועד תכשיטנים עכשוויים.

הרוח האמנותית של פלימות 'מאירה גם בתיאטרון רויאל, התיאטרון ההפקתי האזורי הגדול והמוזמן ביותר בבריטניה. מערכת היחסים שלנו עם התיאטרון מספקת הזדמנויות לשיתופי פעולה ולחוויה בתעשייה - זה כרגע המקום לטקס הסיום שלנו.

ביתני פלימות 'שואבים את השמות הגדולים ביותר במוזיקה וקומדיה, והעיר כולה מסתבכת עם MTV Presents את Ocean City Sounds, פסטיבל מוזיקה שנתי שמושך את החביב כמו Clean Bandit, Rudimental ו- Charli XCX - אם נזכיר כמה.

מעבר לפלימות '

רק במרחק של זריקת אבן נמצא כמה מקווי החוף היפים ביותר בדרום מערב, בורים ושיער פרהיסטוריים, כמו גם רכזות יצירתיות מרגשות בהן תוכלו לגלות חנויות ובתי קפה עצמאיים, חללי תצוגה ועוד.

עיירת השוק הסמוכה טוטנס (Theatnes) היא ביתם של חנויות וינטאג 'יוצאת דופן וחנויות תקליטים אקלקטיות - היעד המושלם ליום של גלישה בשווקים, גלריות וקניות.

הצלם עטור הפרסים, ניקולס ווייט, חיבק את דרטמור במהלך לימודיו במכללת Plymouth College of Art .

פחות משעה משם, פרויקט עדן הוא יער הגשם המקורה הגדול בעולם ומשחק מארחים את מושבי עדן בכל קיץ, שם אמנים כולל ביורק, מוזה, מאסיב אטאק ו- PJ הארווי שיחקו מופעים אינטימיים בסגנון עוצר נשימה זה.

קצת רחוק יותר לקורנוול ותמצאו את העיר הקטנה סנט איבס. שוכן בסמוך לגבעה ומשקיף אל האוקיאנוס האטלנטי, St Ives הוא ביתם של טייט סנט אייבס, וחוגג את הקשרים האמנותיים של העיירה שהייתה יעד לאמנים מאז ימי הוויקטוריאני. שמות ידועים הקשורים לעיירה נעים בין מארק רותקו לברברה הפוורת '- ביקור חובה בזמן שאתה לומד במכללת Plymouth College of Art .

תמיד אהבנו את העיר שלנו, אבל בזמן האחרון יש באזז עוד יותר מקום מהרגיל. בואו לגלות בעצמכם.

מיקומים

פלימות '

כתובת
Plymouth College of Art,
Tavistock Place

PL4 8AT פלימות ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת