QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המלכה אוניברסיטת בלפסט היא אחת האוניברסיטאות המובילות בבריטניה ואירלנד עם מורשת היסטורית מכובדת.

נוסדה בשנת 1845 כמו המלכה קולג 'בלפסט, הפכנו לאוניברסיטה עצמאית בשנת 1908. היום, אנחנו מדורגים ב 180 האוניברסיטאות המובילות בעולם (QS World Rankings 2019), וחבר בקבוצת ראסל של אוניברסיטאות בבריטניה מחקר אינטנסיבי, שילוב של מצוינות במחקר וחינוך עם אתוס ממוקד סטודנטים.

הפקולטה להנדסה ומדעי הפיזיקה

הנוחות והביטחון של העולם המודרני שלנו ניתנים על ידי התקדמות מדהימה במדע וטכנולוגיה, התמקדו בשיפור חיינו.

הפקולטה להנדסה ומדעי הפיסיקה משתרעת על תחומי חיים המשפיעים על חיי היום ומעצבת את עתידנו. התמהיל הבינלאומי שלנו של צוות וסטודנטים מהווים קהילה תוססת, כי הוא ביתם של כמה מחקר חדשני ביותר בעולם ובעולם הוראה. זה עובד שם בתעשייה ובמחקר נפגשים, לספק את הפלטפורמה כדי לסובב את המחקר הזדמנויות עסקיות ולעסוק בתעשייה על מחקר חדשני עם פרויקטים בעולם האמיתי כגון עבודה עם Wrightbus לייצר את הטכנולוגיה היברידית האוטובוס הנקי כי סמכויות בלונדון Routemaster , או את העבודה החלוצית של המכון של אלקטרוניקה, תקשורת טכנולוגיית המידע, הבטחת העתיד הדיגיטלי שלנו באמצעות המרכז שלהם עבור טכנולוגיות מידע מאובטחת.

עם כוח בתחום ההנדסה המסורתי, הפקולטה מפגיש נושאים מגוונים, כגון היכרויות פחמן ואסטרופיזיקה, כדי ליצור סביבה רב-תחומית דינמית לסטודנטים ולאקדמאים לשגשג. ביסודו של המחקר שלנו עומדת הדרישה לפתור את האתגרים הגדולים הניצבים בפני החברה, בין אם היא מבינה את תפיסת המוח האנושי לסיוע לחולי פרקינסון או ייצור אנרגיה נקייה באמצעות CenTACat, המחקר שלנו מוביל את העולם בסביבה המושרשת באידיאלים של אתנה סוואן שבו אנו לקדם באופן פעיל נשים במדע והנדסה.

ההנהגה שמספקת האקדמיה שלנו יוצרת הזדמנויות לכל התלמידים לספק את שאיפותיהם באמצעות תוכניות לימוד ומחקר. בואו להצטרף אלינו, ולעזור לשנות את העולם!

פרופסור מארק פרייס

סמנכ"ל פרו-סמנכ"ל

הפקולטה להנדסה ומדעי הפיזיקה

חינוך ברמה עולמית וחוויית סטודנטים

בוגרי ההשראה שלנו כוללים מלומדים מצטיינים, זוכי פרס נובל - כגון Seamus Heaneey ו- David Trimble - ומנהיגים בעלי השפעה שמשפיעים בצפון אירלנד וברחבי העולם.

התלמידים שלנו נהנים מחונכים על ידי אקדמאים מובילים בעולם העובדים בחוד החנית של הדיסציפלינות שלהם והשקעה משמעותית בחוויית התלמידים הביאה לרמות גבוהות של שביעות רצון התלמידים.

מעל 94% מהבוגרים של המלכה נמצאים בעבודה או להמשיך ללמוד שישה חודשים לאחר סיום הלימודים; בוגרינו שולטים בעמדות מנהיגות בכירות ב -80 של 100 החברות המובילות באירלנד ומביאות לשינוי בלמעלה מ -120 מדינות.

מנהיגים חדשנות והשפעה

אנחנו מנהיגים השפעה מסחרית נמצאים העליון חמש אוניברסיטאות בבריטניה עבור הכנסות שנוצר ממסחור מחקר - £ 71,000,000. באמצעות QUBIS Ltd, הזרוע המסחרית שלנו, יצרנו יותר מ -70 חברות מפוצלות, וכתוצאה מכך כ -1,880 משרות במגזר הפרטי המבוססות על ידע. שלוש חברות אלה (Kainos, אנדור טכנולוגיה נוגדנים היתוך) נרשמו לציבור בבורסה בלונדון.

אנחנו מספר אחד בבריטניה על השתתפותנו בשותפויות העברת ידע (KTP). מאז 1993, יש לנו תמיכה 100 עסקים ברחבי צפון אירלנד, עוזרים להם לייצר גידול ברווחים השנתיים של 65 מיליון ליש"ט.

קהילה אוניברסיטאית גלובלית ומקיפה

כיום יש לנו צוות וסטודנטים מ -80 מדינות, המסייעים ליצור קמפוס רב תרבותי ותוסס. הם מצטרפים לאוניברסיטה המחויבת למשוך, לשמור ולפתח את הכישרון הגלובלי הטוב ביותר בסביבה המאפשרת להם לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

מקום חדשני, מסביר פנים ומקיף לעבודה וללמוד, המלכה היא מובילה בתחום השוויון המגדרי ומגוון. אנחנו אחד האוניברסיטאות המוצלחות ביותר של בריטניה ביוזמת אתונה סאן אשר מקדם שוויון בין המינים ואת התקדמות הקריירה. כיום יש לנו שני זהב, שמונה כסף וחמישה פרסים למחלקת ברונזה, וכן כסף מוסדי.

השקעה בעתיד

ההשקעה שלנו ב -700 מיליון ליש"ט במתקנים הופכת את הקמפוס של האוניברסיטה, מרחיבה סביבה הממריצה, מאפשרת ותומכת בחינוך ובמחקר ברמה עולמית.

זה כלל את הפיתוח של המדינה- of-the-art בוגר בית הספר, אשר הביתה של קהילה משגשגת לתואר ראשון; את עטורת הפרסים McClay הספריה; בניין מדעי המחשב החדש; בית ספר למשפטים; ואת וולקום וולפסון המכון לרפואה ניסיונית.

האוניברסיטה השקיעה גם במתקני ספורט, חדרי אירוח חדשים לסטודנטים במרכז העיר בלפסט והודיעה על תוכניות לפיתוח מרכז סטודנטים ברמה עולמית, כולל מתקן חדש של התאחדות הסטודנטים.

בחזית ההתמודדות עם אתגרים גלובליים

יחד אנו משנים חיים ברחבי צפון אירלנד וממשיכים הלאה: לגילוי שלנו של מולקולה חדשה יש פוטנציאל להאריך את חייהם של אנשים החיים עם סיסטיק פיברוזיס; אנו נמצאים בחוד החנית של פריצת דרך גדולה במאבק נגד סרטן המעי, ואנחנו שואפים לעזור לאנשים עם טרשת נפוצה לשחזר את תפקוד העצבים.

אנו נמצאים בחוד החנית של פיתוח חשיבה וטכנולוגיות חדשות בתחומים מרכזיים כגון בריאות, פיוס, שלום וצדק, טכנולוגיית מידע, ביטחון תזונתי ואנרגיה.

מדורגת 8 בבריטניה עבור עוצמת המחקר

הערך הכולל של מענקי מחקר חדשים וחוזים שהוענקו לקווין במהלך השנים 2016-2017 היה 101.6 מיליון ליש"ט, הפעם הראשונה שהנתון השנתי הגיע ל -100 מיליון ליש"ט. המלכה של היה גם לא 1 AHRC במימון האוניברסיטה בבריטניה.

אנו מדורגים במקום ה -8 בבריטניה עבור אינטנסיביות המחקר עם למעלה מ 75% של המחקר שלנו מוערך כמו "המובילים בעולם" או "בינלאומי מעולה" (REF 2014).

היופי האגדי של צפון אירלנד

עיר עם חדשנות בלב, התקדמות טכנולוגית לחדור כל מגזר עוזר לבנות את התחרותיות שלנו על הבמה העולמית. יש כמעט 900 חברות בינלאומיות הממוקם בצפון אירלנד, מה שהופך את בלפסט לעיר השנייה המוצלחת ביותר בבריטניה (אחרי לונדון) על משיכת הסחר בארה"ב.

יש הרבה מה קורה מחוץ לעיר, כולל מיקומי הצילומים המפורסמים של סדרת משחקי ה- HBO של ה- HBO, הענק הענק של ההרפתקה הענקית, הצביעו על מיטב אתרי המורשת של בריטניה, ועל הרי מורן, אזור של יופי טבעי יוצא דופן, נרניה.

* לונלי פלאנט, 2017

מיקומים

בלפסט

כתובת
University Road, Belfast,
BT7 1NN, Northern Ireland

בלפסט, אירלנד הצפונית, הממלכה המאוחדת