Richmond The American International University in London

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

חינוך ברמה הגבוהה ביותר

ריצ'מונד היא אוניברסיטה אמריקאית בינלאומית, שנוסדה בשנת 1972 וממוקמת במערב לונדון עם שני קמפוסים בריצ'מונד היל וקרוב לרחוב קנסינגטון היי. מאז 1981, האוניברסיטה כבר מעניקה ארה"ב מעלות מוסמך על ידי ועדת ארצות הברית על השכלה גבוהה. אחד ההישגים האחרונים כי ריצ 'מונד גאה להודיע, הוא העניק את הכוח להעניק לתלמידים עם מעלות בבריטניה משלה החל אוגוסט 2018, כתוצאה מכך הוענק לאחרונה הוענק תואר סמכויות מענק (TDAP) על ידי המועצה פרייבי.

האוניברסיטה היא האוניברסיטה הראשונה והיחידה בבריטניה, אשר קיבלה את הסמכות להעניק תואר כפול ללימודים, כלומר סטודנטים יקבלו תואר באנגליה ובארה"ב שישפיע בצורה משמעותית על בוגרינו, תוך חיפוש הזדמנויות תעסוקה וגורמים להם להתבלט מהקהל.

מאז פתיחתו בשנת 1978, בנייני הקמפוס של קנסינגטון על סנט אלבנס גרוב ואנסדל סטריט להכיל את תלמידי השנה השלישית והרביעית, כמו גם את כל הסטודנטים לתואר ראשון. במארס 1988 ראה קמפוס קנסינגטון הרחבה נוספת ברחוב יאנג ולאחרונה, רחוב קנסינגטון.

האוניברסיטה ייחודית לסטנדרטים האקדמיים של המוסדות הפרטיים שלה, בגישת ההוראה שלה המשלבת את מערכת האמנויות הליברליות האמריקאיות עם תקני ההשכלה הגבוהה של בריטניה, המעצימה את הבוגרים שלנו עם יתרון תחרותי ופותחת הזדמנויות רבות יותר למצוא עבודה גם בבריטניה או ארצות הברית

תארים לתואר ראשון אנו מציעים לחקור מגוון רחב של נושאים ותוכניות המאפשר חינוך מבוסס רחב, ואילו תוכניות לתואר שני כוללים את האפשרות לקחת ספציפיים electives כי יהיה להגדיר תואר קטין / גדול. היתרונות העיקריים שמציעה האוניברסיטה הפרטית, בין היתר, הם חונכות אקדמית יותר וזמן הוראה (15 שעות בשבוע בממוצע) מאשר בכל אוניברסיטה אחרת בבריטניה, תוך התמקדות חזקה בקידום הזדמנויות בינלאומיות באמצעות מגוון רחב של אשראי התמחות משולבת, וכן ללמוד בחו"ל תוכניות במרכזי ההוראה שלנו באיטליה (רומא ופירנצה).

אנו מספקים מצוינות בהוראה ומציעים תמיכה כספית עם המלגות שלנו באנגליה ובבריטניה על בסיס הישגיות והישגים אקדמיים, והשיקנו לאחרונה מלגה חדשה של קנצלר פלוס בסתיו 2018, אשר תורמת להפחתת חובות שכר הלימוד של הסטודנטים באופן משמעותי לאחר סיום התואר. ניתן לשלב את המלגות שלנו עם מימון בריטניה וארצות אחרות ומענק אופציות זמינות, שאנו מייעצים לסטודנטים שלנו להגיש בקשה לעמידה בדרישות הכניסה.

ברוק קייגל /

למעלה 5 סיבות לבחור Richmond

  1. D בבריטניה מוכר
  2. מלגות כי יכול להפחית את החוב התלמיד
  3. מערכת אמריקאית ליברלית גמישה, שעות מגע נרחבות וחונכות (ממוצע של 15 שעות בשבוע)
  4. התמחות משולבת (בבריטניה ובחו"ל)
  5. שתי חוויות קמפוס בלונדון (ב ריצ'מונד

פרספקטיבה בינלאומית

חיים ו לומדים יחד, התלמידים שלנו מ -100 מדינות מוכנים לעולם שבו היכולת לתקשר בצורה יעילה על פני גבולות לאומיים ותרבותיים הוא בעל ערך כמו הישג אקדמי מסורתי. חינוך של ריצ'מונד מציע נקודת מבט גלובלית וסביבת לימוד אינטראקטיבית המקדמת מגוון, עבודת צוות ומנהיגות. בהיותה אוניברסיטה ליברלית אמריקאית בינלאומית, היא מתמקדת בהעשרת חוויית הלימוד של התלמידים במסגרת בינלאומית, תוך התחשבות בהיבטים הבין-תרבותיים מרובים. היא מעודדת את התלמידים ליצור את דעותיהם שלהם ולהתחשב באחרים תוך כדי קבלת החלטות או עבודה על פרויקטי הקורסים, כמו גם פיתוח החוזקות האישיות והכישורים המקצועיים שלהם כמנהיגים עתידיים של צוותים בינלאומיים.

בקה Tapert / Unsplash

שתי חוויות בקמפוס בלונדון

כמו גם את ההתרגשות של החיים באחת הערים תוסס ביותר בעולם קוסמופוליטית, לונדון ללא ספק מציע משאבים מרהיבים הזדמנויות ללמוד מחוץ לכיתה. עם זאת, קורסים ריצ'מונד גם להביא את חיי העיר - העם שלה, מוסדות, פוליטיקה, בעיות והיסטוריה לתוך הרצאות ופרויקטים כמובן. הוסף לכל זה סגל בינלאומי תומך, תוכנית גמישה המאפשר לך לחקור נושאים מחוץ ההתמחות העיקרית שלך, שיעורים קטנים בקמפוסים בשני שכונות היפות של לונדון תמצאו ריצ'מונד מקום מצוין להרוויח תואר שני או תואר שני מוכר בבריטניה ובארה"ב

קמפוס ריצ'מונד היל

תלמידי שנה א 'ושני לומדים בקמפוס של ריצ'מונד היל. הקמפוס ממוקם באתר נפלא של שישה דונמים בראש ריצ'מונד היל, אחד האזורים המבוקשים ביותר בלונדון. בניין ניאו-גותי מרשים שנבנה ב -1843 וספרייה מודרנית בת חמש קומות, כיתות לימוד, מעבדות מחשבים ומדעים, אולפני אמנות וצילום ואודיטוריום.

הקמפוס מתאים גם למגורי סטודנטים, חדר אוכל, חדר משותף לסטודנטים ומשרדי סגל ומנהל. יש גם מגרש ספורט רב תכליתי של טניס, כדורעף, כדורסל ומיני כדורגל (כדורגל). לאחר שסיים שנתיים בקמפוס ריצ'מונד היל שלנו, הסטודנטים עוברים לקמפוס שלנו ברובע קנסינגטון הלונדוני בשנתיים האחרונות ללימודיהם.

קמפוס קנסינגטון

תלמידי שנה ג ', שנה ד' וסטודנטים לתואר שני מגיעים לקמפוס במרכז לונדון שלנו בקנסינגטון, אחד האזורים היפים ביותר בלונדון. הבניינים שלה במרחק 2 דקות הליכה מן הבית האטלנטי הראשי על רחוב סנט אלבנס יש את כל המתקנים הדרושים מן הכיתות הבית, מעבדות PC, ספרייה, חדר אוכל ומשרדי האוניברסיטה.

קמפוס קנסינגטון מארח גם מספר סטודנטים מביקור מארצות הברית וממדינות אחרות, אשר מבלים סמסטר או שנה בלונדון. סטודנטים יכולים לבחור לגור בבנייני אוניברסיטה או בדיור מחוץ לקמפוס על פי בחירתם. במרחק הליכה קצר נמצאים רויאל אלברט הול, המפורסם על הקונצרטים שלו, המכללות המלכותיות למוסיקה ואמנות, אימפריאל קולג 'למדע וטכנולוגיה, מוזיאון ויקטוריה ואלברט, המוזיאון להיסטוריה של הטבע, המוזיאון הגיאולוגי ובתי קולנוע רבים, האיקוני הייד פארק ורחוב גבוה עם המון בתי קפה, מסעדות, מועדונים וחנויות כלבו.

רכבות התחתית של מחוז ופיקדילי ריצ'מונד או קנסינגטון עם שאר חלקי העיר. שירות רכבת תכופים לתחנות ויקטוריה, פדינגטון ווטרלו מקשר אתכם לשאר בריטניה ולאירופה. גם שדות התעופה הית'רו וגטוויק הינם נגישים בקלות.

מיקומים

קנסינגטון

Kensington Campus

ריצ'מונד

Richmond Hill Campus