The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מבוא מרכזי מהמנהלת.

פרופ גאווין


הנדרסון, CBE
עיקרי

המרכז עומד בחוד החנית של הכשרה ומחקר לאמנויות הבמה. נתוני התעסוקה בוגר הם מהגבוהים במגזר שלנו, והמחקר שלנו כבר העריכו לאחרונה 'ביותר בעולם "- והוא ייחודי בתחום conservatoires דרמה. יחס היישומים הראשונים למקומות הוא הגבוה ביותר מבין כל אוניברסיטות בבריטניה.

בעוד השחקנים שלנו לנצח רבים של הפרסים הנחשקים ביותר, ברחבי עולם, ותכופות שבחים בתקשורת, מגוון רחב של ארגונים בתעשייה לדרג מרכזי כתקן זהב נהגת עבודה טכנית ועיצוב. כך גם, מרכזי ממשיך להוות כוח חלוץ ביישום של מיומנויות דרמטיות בהקשרים חברתיים רבים.

אנו מקווים כי תוכלו רוצים לחקור את מגוון קורסים, הן לתואר ראשון ו שלאחר התואר, המפורטים באתר זה. האם לבקר במשך יום פתוח, או לבוא ההפקות הציבוריות הסדירות שלנו - התמקדו סביב תיאטרון השגרירות ההסטורי.

המתקנים שלנו נחשבים נרחב כדי להיות למופת עם אולפנים וחללי ביצועים מיוחדים נוספים שיתווסף כחלק התפתחות חדשה דינמית.

הערה קצרה על ידי פרופ 'סיימון שפרד, פרופסור אמריטוס של תיאטרון.

אלזי Fogerty ייסד את בית הספר המרכזי של הדרכת דיבור לאמנות הדרמה באולם הרויאל אלברט בשנת 1906. Fogerty היה מומחה באימון הדיבור. הייתה לה גם חברת אמונה בחשיבות החברתית של חינוך. תלמידי בית הספר שלה במהירות התפרסמו למסירה שלהם בתחרויות דוברי פסוק, המראה שלהם בבתי קולנוע, ועבודתם עם ילדים בתחומי משולל בלונדון. בעוד מרכזי פתח שם לאימוני שחקן, מייסדה היה בעת ובעונה אחת הפועלת לקידום המחקר של תיאטרון כדיסציפלינה אקדמית.

הרבה לפני קום מחלקת הדרמה האוניברסיטה הראשונה בבריטניה, Fogerty טען שהתיאטרון צריך להילמד באוניברסיטה, וכי הכשרה תיאטרון צריך להיות מוענק מעלות.

בשנת 1937 Fogerty הוצע שטח באתר באותה עת המיועדים לבניין התיאטרון הלאומי, עם המכללה לצד התיאטרון. אבל זה תוכנית, כמו רבים של תוכניות התיאטרון הלאומי, לא יצאה אל הפועל. בשנת 1957 בית הספר סוף סוף עברה מן אלברט הול, לאחר שרכש את החכירה של תיאטרון שגרירות קוטג' שוויצרי ומבנים הקשורים אליו.

השגרירות הייתה מוניטין, מ -1930, עבור תיאטרון ניסיוני ופוליטית שמאל. בשנת 1957 מוניטין זה דהה. כאשר מרכזי הגיע זה היה הן הצלת תיאטרון ישן ואריגה אותו לתוך הבד של בנייני מכללה חדשים. לפחות זו היתה התוכנית: בהכרח קרנות היו צריכים להעלות. בהזדמנות זו האלופה הייתה סר ג'ון דיוויס. עבודתו קדשים רודפים הקימה את המשאבים כדי לבנות בניין חדש. זה נפתח בשנת 1961 על ידי הוד מעלתה המלכותית הדוכסית מקנט, שהיה אז הפטרון של המרכז.

עד 1961 שלוש מחלקות נפרדות הוקמו בתוך המרכז. מח' שלב רץ הלימודים במשך שלוש השנים שלה עבור שחקנים, עם בוגרים להבדיל כאדון אוליבייה ודיים פגי אשקרופט כבר חלק מההיסטוריה שלה, ומסלול לשנים עבור מנהלים במה. האגף להכשרת מורים התכונן סטודנטים דיפלומה משלה, אז ההסמכה להוראה מוכרת, ועבור דיפלומה מאוניברסיטת לונדון לאמנות הדרמה. ההסמכה כי זה הונהג בשנת 1912 דווקא כתוצאת הקמפיין של Fogerty להכרת דרמה והוראת דרמת כסובייקטים ראויים למחקר אקדמי ראוי. בשלב זה המכללה הייתה מפורסמת כמו עבור מח' קלינאות התקשורת שלה ובאשר עבודתה שחקני אימון.

עבודת המשך בנייה. ביוני 1972 אולפן חדש נבנה בפינה בקלנד הסהר ופתח באופן רשמי על ידי הפטרון החדש של בית הספר, אלכסנדרה נסיכת הוד מעלתה המלכותית. המרכזי הפך-גרנט נעזר מנהל החינוך בלונדון הפנימי בשנת 1972. בשנת 1989 'משולב' כמכללה להשכלה גבוהה בזכות עצמה וממומן ישירות על ידי הממשלה. זה היה ויציע תואר מאז 1986, קודם כל תוקף על ידי מועצת הפרסים אקדמיים הלאומיים. מ -1992 המעלות שלה אומתו על ידי האוניברסיטה הפתוחה.

מ תחילת 1990 ואילך, עבודות בנייה נרחבות שקרו: מתקן סדנה חדש נפתח בשנת 1991. בקיץ 1993 שלוחה נוספה תיאטרון השגרירות - תיאטרון הסטודיו, סטודיו לעיצוב ומתקני מלתחה. בשנת 1997 במכללה השלימה בלוק חמש קומות מהמזרח לקמפוס, מתן ספרייה חדשה, מתקני מרכז ומחשוב משאבי למידה, חדר לתלמידי משותף, בר סטודנט ומשרדי צוות. תיאטרון שגרירות שופץ נפתח בשנת 2002 ועקב אחר בשנת 2005 על ידי הבלוק המערבי, עם הרצפות שלה כמה המדינה- of-the-art רווחים גבוהים וחדרי חזרות.

בשנת 2005 מועצת המלכה העניקה מכללת הכח להעניק תארים למדו משלה. באותה תלמידי שנה מהאקדמיה וובר דאגלס לאמנות הדרמה הועבר המרכזית, והביאו עמם את 100 שנות ההיסטוריה של האקדמיה של תרומה משמעותית הבמה ועל המסך. באותה שנה בית הספר היה מוסד התיאטרון מומחה רק כדי לזכות בפרס של המרכז למצוינות למידה והוראה, להפוך את המועצה להשכלה גבוהה מימון עבור מרכז המיועד של אנגליה להצטיינות הדרכה לתיאטרון. מטרתו בתור מרכז למצוינות היא לספק משאב לאומי להכשרת אמנויות במה מקצועיות ולמידה, מוקד למחקר תיאטרון מלגה, ואתר לשיתוף פעולה לאומית ובינלאומית.

עם אפקט מחודש ספטמבר 2005 המרכזי הפך קולג 'באונ' לונדון בשינה ובכך הגשימו השאיפות המקוריות של אלסי Fogerty. ואז בשנת 2012 הגיעו להכרה חדש ... Fogerty נהג לומר כי בעוד המנהלת של האקדמיה לאמנות דרמה חפשה תואר מלכותי עבור המוסד שלו, היא הייתה עסוקה מדי בעבודה עם ילדים בשכונות העוני לעשות דברים כאלה. אבל כעבור מאה שנים, ההישג של מכללת הקימה קבל ההכרה שלו כראוי כאשר בנובמבר 2012 הוד מלכותה המלכה נתונות כותרת רויאל מרכזית.

מיקומים

לונדון

The Royal Central School of Speech and Drama

כתובת
The Royal Central School of Speech and Drama, Eton Avenue
NW3 3HY לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
אתר אינטרנט
טלפון
+44 20 7722 8183