קרא את התיאור הרשמי

מבוא מרכזי מהמנהלת.

פרופ גאווין


הנדרסון, CBE
עיקרי

המרכז עומד בחוד החנית של הכשרה ומחקר לאמנויות הבמה. נתוני התעסוקה בוגר הם מהגבוהים במגזר שלנו, והמחקר שלנו כבר העריכו לאחרונה 'ביותר בעולם "- והוא ייחודי בתחום conservatoires דרמה. יחס היישומים הראשונים למקומות הוא הגבוה ביותר מבין כל אוניברסיטות בבריטניה.

בעוד השחקנים שלנו לנצח רבים של הפרסים הנחשקים ביותר, ברחבי עולם, ותכופות שבחים בתקשורת, מגוון רחב של ארגונים בתעשייה לדרג מרכזי כתקן זהב נהגת עבודה טכנית ועיצוב. כך גם, מרכזי ממשיך להוות כוח חלוץ ביישום של מיומנויות דרמטיות בהקשרים חברתיים רבים.

אנו מקווים כי תוכלו רוצים לחקור את מגוון קורסים, הן לתואר ראשון ו שלאחר התואר, המפורטים באתר זה. האם לבקר במשך יום פתוח, או לבוא ההפקות הציבוריות הסדירות שלנו - התמקדו סביב תיאטרון השגרירות ההסטורי.

המתקנים שלנו נחשבים נרחב כדי להיות למופת עם אולפנים וחללי ביצועים מיוחדים נוספים שיתווסף כחלק התפתחות חדשה דינמית.

הערה קצרה על ידי פרופ 'סיימון שפרד, פרופסור אמריטוס של תיאטרון.

אלזי Fogerty ייסד את בית הספר המרכזי של הדרכת דיבור לאמנות הדרמה באולם הרויאל אלברט בשנת 1906. Fogerty היה מומחה באימון הדיבור. הייתה לה גם חברת אמונה בחשיבות החברתית של חינוך. תלמידי בית הספר שלה במהירות התפרסמו למסירה שלהם בתחרויות דוברי פסוק, המראה שלהם בבתי קולנוע, ועבודתם עם ילדים בתחומי משולל בלונדון. בעוד מרכזי פתח שם לאימוני שחקן, מייסדה היה בעת ובעונה אחת הפועלת לקידום המחקר של תיאטרון כדיסציפלינה אקדמית.

הרבה לפני קום מחלקת הדרמה האוניברסיטה הראשונה בבריטניה, Fogerty טען שהתיאטרון צריך להילמד באוניברסיטה, וכי הכשרה תיאטרון צריך להיות מוענק מעלות.

בשנת 1937 Fogerty הוצע שטח באתר באותה עת המיועדים לבניין התיאטרון הלאומי, עם המכללה לצד התיאטרון. אבל זה תוכנית, כמו רבים של תוכניות התיאטרון הלאומי, לא יצאה אל הפועל. בשנת 1957 בית הספר סוף סוף עברה מן אלברט הול, לאחר שרכש את החכירה של תיאטרון שגרירות קוטג' שוויצרי ומבנים הקשורים אליו.

השגרירות הייתה מוניטין, מ -1930, עבור תיאטרון ניסיוני ופוליטית שמאל. בשנת 1957 מוניטין זה דהה. כאשר מרכזי הגיע זה היה הן הצלת תיאטרון ישן ואריגה אותו לתוך הבד של בנייני מכללה חדשים. לפחות זו היתה התוכנית: בהכרח קרנות היו צריכים להעלות. בהזדמנות זו האלופה הייתה סר ג'ון דיוויס. עבודתו קדשים רודפים הקימה את המשאבים כדי לבנות בניין חדש. זה נפתח בשנת 1961 על ידי הוד מעלתה המלכותית הדוכסית מקנט, שהיה אז הפטרון של המרכז.

עד 1961 שלוש מחלקות נפרדות הוקמו בתוך המרכז. מח' שלב רץ הלימודים במשך שלוש השנים שלה עבור שחקנים, עם בוגרים להבדיל כאדון אוליבייה ודיים פגי אשקרופט כבר חלק מההיסטוריה שלה, ומסלול לשנים עבור מנהלים במה. האגף להכשרת מורים התכונן סטודנטים דיפלומה משלה, אז ההסמכה להוראה מוכרת, ועבור דיפלומה מאוניברסיטת לונדון לאמנות הדרמה. ההסמכה כי זה הונהג בשנת 1912 דווקא כתוצאת הקמפיין של Fogerty להכרת דרמה והוראת דרמת כסובייקטים ראויים למחקר אקדמי ראוי. בשלב זה המכללה הייתה מפורסמת כמו עבור מח' קלינאות התקשורת שלה ובאשר עבודתה שחקני אימון.

עבודת המשך בנייה. ביוני 1972 אולפן חדש נבנה בפינה בקלנד הסהר ופתח באופן רשמי על ידי הפטרון החדש של בית הספר, אלכסנדרה נסיכת הוד מעלתה המלכותית. המרכזי הפך-גרנט נעזר מנהל החינוך בלונדון הפנימי בשנת 1972. בשנת 1989 'משולב' כמכללה להשכלה גבוהה בזכות עצמה וממומן ישירות על ידי הממשלה. זה היה ויציע תואר מאז 1986, קודם כל תוקף על ידי מועצת הפרסים אקדמיים הלאומיים. מ -1992 המעלות שלה אומתו על ידי האוניברסיטה הפתוחה.

מ תחילת 1990 ואילך, עבודות בנייה נרחבות שקרו: מתקן סדנה חדש נפתח בשנת 1991. בקיץ 1993 שלוחה נוספה תיאטרון השגרירות - תיאטרון הסטודיו, סטודיו לעיצוב ומתקני מלתחה. בשנת 1997 במכללה השלימה בלוק חמש קומות מהמזרח לקמפוס, מתן ספרייה חדשה, מתקני מרכז ומחשוב משאבי למידה, חדר לתלמידי משותף, בר סטודנט ומשרדי צוות. תיאטרון שגרירות שופץ נפתח בשנת 2002 ועקב אחר בשנת 2005 על ידי הבלוק המערבי, עם הרצפות שלה כמה המדינה- of-the-art רווחים גבוהים וחדרי חזרות.

בשנת 2005 מועצת המלכה העניקה מכללת הכח להעניק תארים למדו משלה. באותה תלמידי שנה מהאקדמיה וובר דאגלס לאמנות הדרמה הועבר המרכזית, והביאו עמם את 100 שנות ההיסטוריה של האקדמיה של תרומה משמעותית הבמה ועל המסך. באותה שנה בית הספר היה מוסד התיאטרון מומחה רק כדי לזכות בפרס של המרכז למצוינות למידה והוראה, להפוך את המועצה להשכלה גבוהה מימון עבור מרכז המיועד של אנגליה להצטיינות הדרכה לתיאטרון. מטרתו בתור מרכז למצוינות היא לספק משאב לאומי להכשרת אמנויות במה מקצועיות ולמידה, מוקד למחקר תיאטרון מלגה, ואתר לשיתוף פעולה לאומית ובינלאומית.

עם אפקט מחודש ספטמבר 2005 המרכזי הפך קולג 'באונ' לונדון בשינה ובכך הגשימו השאיפות המקוריות של אלסי Fogerty. ואז בשנת 2012 הגיעו להכרה חדש ... Fogerty נהג לומר כי בעוד המנהלת של האקדמיה לאמנות דרמה חפשה תואר מלכותי עבור המוסד שלו, היא הייתה עסוקה מדי בעבודה עם ילדים בשכונות העוני לעשות דברים כאלה. אבל כעבור מאה שנים, ההישג של מכללת הקימה קבל ההכרה שלו כראוי כאשר בנובמבר 2012 הוד מלכותה המלכה נתונות כותרת רויאל מרכזית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

על ידי התמקדות חקירה והתנסות קריטיות עם מתודולוגיות חדשות, לתלמידים לפתח צורות ביצועים חדשות ומאתגרים מושרש אירוסין קפדניים עם מיומנויות, התיאוריות ההסטוריות של תיאטרון ו ... [+]

תואר ראשון (בהצטיינות) לאמנויות ביצועים

סקירה

לפתח את זהותך כעושת אמנות מייצגת ומפיק על מסלול מעודד בפועל יצירתי עצמאית ושיתופיים. על ידי התמקדות חקירה והתנסות קריטיות עם מתודולוגיות חדשות, לתלמידים לפתח צורות ביצועים חדשות ומאתגרים מושרש אירוסין קפדניים עם מיומנויות, התיאוריות ההסטוריות של תיאטרון ואמנות ביצועים אחרים.

אודות הקורס

שילוב של קורס זה של התפתחות אמנותית עם מיומנויות ביצועים וייצור מכין את תלמידים להיות מתרגלים עצמאיים ו / או לעבוד מפתח עמדות ארגוניות, מנהליות אמנותיות ברחבי האומנויות.... [-]

הממלכה המאוחדת London
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

מרכז חלוץ התואר בבריטניה הראשון בתיאטרון בובות וממשיך להיות אחד המוסדות המובילים בעולם להכשרת בובנאים, למשוך סטודנטים לאומיים ובינלאומיים. קורס זה מאמץ את עשיית השלושה מו ... [+]

תואר ראשון (בהצטיינות) בובטרון: עיצוב וביצועים

סקירה

מרכז חלוץ התואר בבריטניה הראשון בתיאטרון בובות וממשיך להיות אחד המוסדות המובילים בעולם להכשרת בובנאים, למשוך סטודנטים לאומיים ובינלאומיים. קורס זה מאמץ את עשיית השלושה מושגים של עיצוב, ביצועים ותיאטרון.

אודות הקורס

תלמידי מפתחי עשיית בובות ספציפיות, מיומנויות מניפולציה וביצועים, וגם לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מעצבים וסטודנטי אמנויות ביצועים על פרויקטים משותפים לחקור עבודה רבה-תחומית בה בובות וצורות אנימציה לבצע לצד scenography, כתיבה חדשה, תנועה ושיטות ביצועים ניסיוניות.... [-]

הממלכה המאוחדת London
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

למד לתכנן ולבנות מערכות, ולפתח מיומנויות כגון נגרות, העיצוב המבני, עבודות מסגרות מכני הנדסי. הדרכה יהיה בעיקר בתיאטרון, אבל למדו מיומנויות ניתנות להעברה בקלות לסביבות מדי ... [+]

תואר ראשון (בהצטיינות) בנייה סניק

סקירה

למד לתכנן ולבנות מערכות, ולפתח מיומנויות כגון נגרות, העיצוב המבני, עבודות מסגרות מכני הנדסי. הדרכה יהיה בעיקר בתיאטרון, אבל למדו מיומנויות ניתנות להעברה בקלות לסביבות מדיה שונים, כולל סרטים, טלוויזיה ופרסום.

אודות הקורס

constructers סניק צריך להיות פותרי בעיות יצירתי אשר משתמשים רעיונות ופתרונות כי נמשכים מכל הבחינות של הנדסה בפועל תעשייתי כדי לסייע ביצירת קבוצות או בבמה. התלמידים ילמדו להיות אוטונומי ובעל תושייה, לפתח מיומנויות ספציפיות ברמה המקצועית הגבוהה הנדרשת על ידי התעשייה.... [-]

הממלכה המאוחדת London
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

קורס זה בוחן ביצועים המתרחשת מחוץ מבני תיאטרון מסורתיים, אשר יכול להביא לשינוי וטרנספורמציה עם המשתתפים ליצור אותו. ... [+]

תואר ראשון (בהצטיינות) דרמה, אפלייד תיאטרון וחינוך

סקירה

קורס זה בוחן ביצועים המתרחשת מחוץ מבני תיאטרון מסורתיים, אשר יכול להביא לשינוי וטרנספורמציה עם המשתתפים ליצור אותו.

אודות הקורס

סטודנטים על דרמה, אפלייד תיאטרון וחינוך (DATE BA) כמובן ללמוד לעשות תיאטרון ולרכוש ידע מעשי והבנה של איך קבלת התיאטרון ניתן לרתום לשנות את חייהם ולהשפיע על אפשרויות חדשות.

התמקדות במגוון רחב של שיטות המתרחשות במסגרות רבות ומגוונות - כגון בתי ספר, בתי חולים, בתי סוהר, יחידות הפנית תלמיד, מחנות פליטים, מרכזים קהילתיים, מגרשי משחקים, פרקים, בתי אבות, בבריטניה ובעולם - הקורס יש מורשת ארוכה של מחקר חדשני חדשני בפועל. בוגרי DATE BA הם תעסוקה מאוד ולהוביל בתחום בתיאטרון שימושי בינלאומית.... [-]

הממלכה המאוחדת London
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

למד ניהול במה, וידע מומחה ומיומנויות בכל ההיבטים של ייצור תיאטרון. באמצעות קרוב בעבודה עם תלמידים ואנשי מקצוע מתחומי תיאטרון אחרים, סטודנטים בקורס הזה לפתח הבנה כוללת של ... [+]

תואר ראשון ניהול שלב (בהצטיינות)

סקירה

למד ניהול במה, וידע מומחה ומיומנויות בכל ההיבטים של ייצור תיאטרון. באמצעות קרוב בעבודה עם תלמידים ואנשי מקצוע מתחומי תיאטרון אחרים, סטודנטים בקורס הזה לפתח הבנה כוללת של איך כל תורם לחיות ביצועים, מה שהופך אותם התעסוקה מאוד עם תום לימודים.

אודות הקורס

קורס זה נועד לייצר מנהלים במה שמסוגל להסתגל לכל הגדרת ייצור החל התיאטרון בווסט אנד לאירועים חיצוניים בקנה מידה גדולה. מנהלי במה הם כצינור בין הבמאית צוות ההפקה לאורך כל תהליך החזרות ואת הנהלת הביצועים עצמה, לרבות רכישת רהיטים ואביזרים.... [-]

הממלכה המאוחדת London
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

אימון שחקן קלאסי ועכשווי מקיף, כמובן בדרישה זו מטפחת את התלמידים באמצעות מסע ששינתה את חייה, שבו הם מאותגרים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם כשחקנים ולרכוש מיומנויות לעבודה ב ... [+]

תואר ראשון (בהצטיינות) ממלא מקום

סקירה

אימון שחקן קלאסי ועכשווי מקיף, כמובן בדרישה זו מטפחת את התלמידים באמצעות מסע ששינתה את חייה, שבו הם מאותגרים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם כשחקנים ולרכוש מיומנויות לעבודה בטווח מלא של הקשרים המשחק.

אודות הקורס

הפילוסופיה של הקורס ניתן לסכם את המילים, 'התגלמות', 'דמיון' ו 'אינטראקציה'. האימון מפתח את הגוף של השחקן קול כמו בתקשורת חזקה ויעילה של מחשבה, רגש וכוונה, ופותח את הדמיון, כך השחקן יכול ליצור ולקיים עולמות תלת-ממדיים של טקסט המחזאי. תהליכים אלו מתקיימים תמיד בהקשר אינטראקטיבי כך השחקן לומד כל הזמן כדי להגיב לגירויים חיצוניים - אם אנשים, חפצים או אווירה - באופן פתוח ולא מצונזר.... [-]

הממלכה המאוחדת London
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

The Royal Central School of Speech and Drama - Trailer video