קרא את התיאור הרשמי

סקירה כללית:

אוניברסיטת למשפטים (ULaw) הוא אחד הארוך ביותר של בריטניה הוקמה ספקי מומחה של חינוך משפטי. למעשה, אנחנו כבר מאומן יותר מתרגלים עורכי דין בבריטניה מאשר כל אחד אחר.

ועם קשרים קרובים כל כך בין החוק לעסקים, זה הגיוני כי מומחה בחינוך המשפטי מצויד היטב לפתח בית ספר עסקי מעולה, בית הספר The University of Law Business School .

עם התמקדות מוצקה בלמידה מעשית, בית הספר העסקי שלנו שואף להפוך את התלמידים לעובדים ומוכנים להצליח במקום העבודה. אנו גאים על יצירת סביבת למידה נכונה בשבילך כדי להשיג את שאיפות העסק שלך. בגלל זה יש לנו הסתגלו טכניקות בשימוש על קורסים משפטיים שלנו במטרה לפתח חוויית הלמידה מומחה מרתק כי יכין אותך לקריירה בעולם העסקים.

אוניברסיטת המשפט זכתה בדירוג כסף במסגרת מסגרת מצוינות ההוראה ותוצאות הסטודנטים (TEF) ביוני 2019. נמצא כי אנו מספקים הוראה, למידה ותוצאות באיכות גבוהה עבור הסטודנטים שלנו לתארים מתקדמים ועולים באופן עקבי על דרישות האיכות הלאומיות המחמירות עבור בריטניה השכלה גבוהה.

מיקומים:

בית הספר לעסקים שלנו פועל בקמפוסים של אוניברסיטת משפט בלונדון בלומסברי, בירמינגהם, לידס, מנצ'סטר ונוטינגהאם לקורסים לתואר ראשון. קורסים לתארים מתקדמים מועברים בקמפוס מורגייט בלונדון או בברלין באמצעות השותפות שלנו עם בית הספר לעסקים GISMA. כל אחד מהם הוא מרכז מסחרי משגשג, ממוקם אידיאלי בכדי להעניק לך גישה נהדרת לאולמות מוזיקה, תיאטראות, בתי קולנוע, ברים ומסעדות. חלק מקורסי התואר הראשון שלנו זמינים גם הם באופן מקוון 100%.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

קורס עיצוב:

עם התמקדות מוצקה בלמידה מעשית, בית הספר העסקי שלנו שואף להפוך את התלמידים לעובדים ומוכנים להצליח במקום העבודה. אנו גאים על יצירת סביבת למידה נכונה בשבילך כדי להשיג את שאיפות העסק שלך. בגלל זה יש לנו הסתגלו טכניקות בשימוש על קורסים משפטיים שלנו במטרה לפתח חוויית הלמידה מומחה מרתק כי יכין אותך לקריירה בעולם העסקים. כל המורים שלנו עסקים הספר יש ניסיון עסקי בעולם האמיתי.

הצעת מאסטרים חינם (לתואר ראשון בלבד)

The University of Law Business School מחויבת לתמוך בך בכל שלב בדרך ליעד הקריירה שלך. אנו שואפים להבטיח כי אתה מצויד באופן מלא במונחים של כישורים, מיומנויות ואנשי קשר בתעשייה כדי צעד ישר לתוך הקריירה שבחרת. לכן אנו שמחים להציע לכל התלמידים להתחיל תואר ראשון בבית הספר עסקים איתנו בספטמבר 2019 או 2020 את ההזדמנות להתקדם על קורס מאסטרס עסקים על סיום מוצלח של תואר ראשון שלהם ללא עלות נוספת. לקבלת מידע נוסף על הקורסים הזמינים ואת הקריטריונים זכאות בקר www.law.ac.uk/business/freemasters

קריירה ותחזוקה:

העיסוק הוא בלב כל מה שאנחנו עושים בבית הספר לעסקים. צוות המעסיקים שלנו יספק לך ייעוץ אחד על אחד על איך להתמודד בהצלחה עם אנשי הקשר העסקיים של המגייסים הגדולים בבריטניה כגון IBM, לוידס של לונדון ופריסה ווטרהאוס קופרס (PwC), אשר תוכלו לפגוש דרך אירועים, סדנאות וביקורים לארגונים, המאפשרים לך לראות ממקור ראשון איך העסק פועל בעולם האמיתי. כמו כן, אנו מפעילים אירועי יזמות הכוללים מומחים ורמקולים אורחים לתמיכה בתלמידינו בהפעלת עסקיהם ופיתוח חשיבה יזמית. התמיכה שתקבל, הוביל והודיע על ידי המעסיק בפועל, יהיה למקסם את היכולת שלך להגיש בקשות עבודה מוצלחת, התמחויות מאובטח לחדד את הראיון שלך מיומנויות במרכז מדומה הבדיקה שלנו.

בית הספר הבינלאומי למנהיגות קיץ (לסטודנטים לתואר ראשון):

כחלק מהמחויבות המתמשכת שלנו לתמוך בשאיפות שלך, אנו מציעים לסטודנטים שלנו 2019 לסטודנטים הזדמנות להשתתף בבית הספר למנהיגות הקיץ הבינלאומי שלנו בברלין, שבו אתה יכול לפתח מיומנויות רכות מפתח ולחקור את העיר מרגש עם התלמידים שלך ULaw בחור. מידע נוסף על אתר האוניברסיטה למשפטים בכתובת: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/

מכון ניהול מוסמך (CMI):

מכיוון שקורסים מסוימים בבית הספר למינהל עסקים מאושרים על ידי המכון לניהול Chartered (CMI), סטודנטים בקורסים מסוימים אלה יכולים לזכות בחברות אוטומטית בחינם למשך הקורס שלהם ולמשך שנה לאחר סיום הלימודים.

היתרונות כוללים גישה ManagementDirect; ספריית הניהול הגדולה ביותר בבריטניה יחד עם גישה לפורטל המשאבים המקוון, כולל כתבי עת אלקטרוניים, דו"חות חברה ותעשייה וכן ייעוץ מ -300 מנהלי גיוס באמצעות מרכז פיתוח קריירה.

תקבל גישה לרשימות משרות עדכניות באמצעות מסד הנתונים של JobSearch ושלל סרטונים, הדרכות ומאמרים לפיתוח הקריירה והמיומנויות העסקיות שלך. קהילת ההדרכה המקוונת של CMI מונה למעלה מ -120,000 חברים בהם ניתן להתאים לך לפי הכישורים, הניסיון והתעשייה המעניינים אותם וכן לברר אודות אירועי רשת CMI שאתה יכול לקחת בהם חלק.

בסיום מוצלח של אחד מהקורסים המוסמכים שלנו ב- CMI, תקבל גם הסמכה מ- CMI בנוסף לתואר שלך.

סביבה תומכת:

אנו שואפים לתמוך יותר תלמידים מכל רחבי מגוון רחב של רקע מאשר אי פעם בעבר כדי להשיג את שאיפות הקריירה שלהם, ולכן אנו מציעים מגוון מלגות ומלגות.

לכל התלמידים ניתנת הזדמנות לנצל את כל המתקנים והשירותים שלנו. שירות התמיכה בנכות מוקדש לניהול כל הדרישות שיש לך במהלך הלימודים, כולל סיוע זמני עקב פציעה או מחלה.

מתקני ספורט:

יש הרבה הזדמנויות לקום ולקבל בכושר בכל הקמפוסים שלנו, אם אתה רוצה לממש את הגוף שלך, כמו גם את דעתך. פעילויות פופולריות כוללות זומבה, פוטבול, כדור רשת, רוגבי וטניס.

מועדונים וחברות:

עם מגוון של חברות, קבוצות ספורט ואירועים חברתיים זמין בכל אחד הקמפוסים שלנו, אתה חייב למצוא הרבה כדי לשמור אותך עסוק וליהנות בין הרצאות. ובתחילת הקורס שלך, אתה יכול להצטרף לחברה, מועדון או אירוע על פי בחירתך, או ליצור אחד משלך באמצעות אגודת הסטודנטים.

קורסים:

The University of Law Business School מציע מגוון תוכניות לתארים מתקדמים ותארים מתקדמים ברחבי בריטניה. חלק מקורסי התואר הראשון שלנו זמינים גם הם באופן מקוון 100%.

כמו בית הספר העסקי הוא מוכר על ידי Chartered Management Institute (CMI), התלמידים מקבלים אוטומטית חינם לחברות למשך הקורס שלהם במשך שנה אחת לאחר השלמת.

רבים מהקורסים שלנו הוסמכו על ידי המוסד לניהול Chartered (CMI), הגוף המקצועי היחיד בבריטניה המציע את מעמד הנחשק מנהל (CMgr) הנחשק מאוד. על סיום מוצלח של אחד הקורסים שלנו, תקבל גם הסמכה מ CMI בנוסף התואר שלך.

קורסים עסקיים מקוונים:

אנו מספקים למידה מקוונת ברמה עולמית לקורסי התואר הראשון שלנו:

• שיטות לימוד עבור כל סוגי הלמידה: יש שיטת מחקר שיתאימה לסגנון שלך, עם ספרים אלקטרוניים, i-Tutorials, webinars, מקרי מבחן, כרטיסיות, קבצי אודיו, גרפיקה בתנועה, בזמן אמת סטודנטים חדרי צ'אט, הערכות מקוונות, ועוד.

• מורה ייעודי תמיכה: תקבל תמיכה שוטפת משוב על העבודה שלך מתוך מורה תוכנית ייעודי לאורך הקורס שלך.

דרישות כניסה ואגרות:

דרישות כניסה ושכר טרחה משתנות בהתאם לקורס - לקבלת מידע נוסף על דרישות כניסה, שכר טרחה, אפשרויות מימון וכן, מלגות ועמלות, בקר באתר אוניברסיטת המשפט.

סטודנטים בינלאומיים:

אתה תצטרף לסטודנטים מ -120 לאומים שונים, התורמים לקהילה בינלאומית משגשגת בכל הקמפוסים.

יש לנו צוות של שירותי תמיכה לסטודנטים אשר נמצאים כאן כדי לספק ייעוץ בנושא רווחה והדרכה.

מידע על דרישות ויזה ניתן למצוא באתר האוניברסיטה למשפטים.

דִיוּר:

לסטודנטים לתואר ראשון שלנו, יש לנו סידור לינה עם מומחה בבריטניה ספקי לינה, כדי להבטיח לך מקום נוח לחיות בזמן שאתה לומד איתנו. לינה היא בדרך כלל דירות משותפות, או במקרים מסוימים אולפנים עצמאיים.

עבור סטודנטים לתואר ראשון, אנו מבטיחים לך הצעה של לינה בשנה הראשונה של התואר שלך, אם קיבלת אותנו כמו הבחירה שלך המשרד והגשת לינה עד 30 במרץ בשנת הכניסה * (* T

לסטודנטים לתואר שני, אם תבחר בקמפוס מחוץ לבית, מסד הנתונים שלנו יכול לעזור לך למצוא מקום מגורים, עם אפשרות למצוא נכס שכור פרטי או לינה משותפת עם תלמידים אחרים ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

פתח ימים ואירועים:

הימים הפתוחים שלנו הם דרך מצוינת ללמוד על הקורסים העסקיים שלנו, לבדוק את המתקנים שלנו, ולפגוש את המורים והסטודנטים שלנו. יהיו שיחות, מפגשים טסטר סיורים, ואתה תהיה הזדמנות לשאול את השאלות שלך. אנו נעשה את היום שלך מעניין ו אינטראקטיבי ככל האפשר.

אם אתה לא יכול לעשות את זה לאחד ימי הפתיחה בקמפוס שלנו, אז מפעם לפעם, אנחנו גם מציעים באינטרנט ימי פתיחה לקורסים שלנו - כך שיש לך עדיין את ההזדמנות כדי לברר איך זה ללמוד בבית The University of Law Business School , ולשאול את השאלות שלך באינטרנט.

לסטודנטים בינלאומיים, מומלץ לברר פרטים נוספים על הלימודים אצלנו, על ידי ביקור אותנו באירוע בחו"ל.

The University of Law Business School :

קורסים זמינים משתנים לפי מיקום. פרטים נוספים על מיקומנו מופיעים באתר האוניברסיטה למשפטים, דף מיקומים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

The University of Law Business School

BA (Hons) תוכנית ניהול עסקי יש להתמקד חזק על employability ו יספק לך את הידע ואת הכישורים הדרושים כדי להצטיין בחלק העליון של התעשייה שבחרת. ... [+]

BA (Hons) ניהול עסקים

התוכנית לניהול עסקי BA (Hons) ממוקדת חזק במידת העסקה ותצייד אתכם בידע ובכישורים הנדרשים בכדי להצטיין בראש הענף שבחרתם. תואר זה מוסמך על ידי המכון לניהול Chartered (CMI), שמשמעותו שכבוגרת תקבל תואר כמו גם תעודת דרגה 5 בניהול ומנהיגות מטעם ה- CMI. אתה יכול לבחור ללמוד את הקורס באופן מקוון או בקמפוס בקמפוסים בלומסברי בלונדון, בירמינגהם או לידס.

קורס זה מיועד לסטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה בעסקים או בניהול. תוכלו לפתח את הקריטריונים שיוצרים התנהגות ניהולית יעילה בתוך ארגונים שונים בסביבה המשתנה של היום עסקים. תוכלו להרוויח גם את הידע והמיומנויות המעסיקים מחפשים כולל מחקר, מצגת, ניתוח קריטי, פתרון בעיות, צוות עבודה ויזמות.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון מנצ'סטר לידס בירמינגהם נוטינגהם  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

התוכנית לניהול עסקים (שיווק) לתואר ראשון (BA) ממוקדת חזק ביכולת התעסוקה ותצייד אתכם בידע ובכישורים הנדרשים בכדי להצטיין בעסקים ושיווק. Pathway השיווק מכוון לתלמידים עם אי ... [+]

BA (Hons) ניהול עסקים (שיווק)

התוכנית לניהול עסקים (שיווק) לתואר ראשון (BA) ממוקדת חזק ביכולת התעסוקה ותצייד אתכם בידע ובכישורים הנדרשים בכדי להצטיין בעסקים ושיווק. Pathway השיווק מכוון לתלמידים עם אינטרס להמשיך בקריירה בתחום השיווק או הניהול העסקי ומציעה קרקע בשני התחומים. תלמד על האופי היחסי של שיווק וכיצד תכנון ותקשורת אסטרטגית שיווקית תורמים להצלחת ארגונים בינלאומיים. קורס זה יפתח את כישוריכם בתכנון, הצגת, תקשורת ועבודת צוות.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון מנצ'סטר לידס בירמינגהם נוטינגהם  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

BA (Hons) עסקים ניהול (שיווק) עם שנת קרן מיועד לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של ניהול עסקי ושיווק, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך קריירה בתחום זה ... [+]

BA (Hons) ניהול עסקים (שיווק) עם שנת הקרן

BA (Hons) עסקים ניהול (שיווק) עם שנת קרן מיועד לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של ניהול עסקי ושיווק, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך קריירה בתחום זה שדה.

שנת הקרן היא חלק בלתי נפרד מהתוכנית העסקית לתואר ראשון. זה יספק לך את הכישורים הנדרשים ללמוד וידע כדי להכין אותך ללימודים לתואר ראשון ולעזור לך להבין טוב יותר את ההיבטים העיקריים של ניהול עסקי ושיווק. לאחר ההשלמה המוצלחת של שנת הקרן, השנה הראשונה תכסה את התחומים העיקריים של ניהול עסקים. שנים 2 ו 3 יחקור נושאים אלה בפירוט רב יותר יחד עם אפשרויות בחירה בשיווק.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון מנצ'סטר לידס בירמינגהם נוטינגהם  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

BA (Hons) עסקים ניהול (חוק) עם שנת הקרן מיועד לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של ניהול עסקים ומשפט, ובמיוחד, מי מחפשים להמשיך בקריירה בתחום זה ש ... [+]

BA (Hons) ניהול עסקים עם חוק עם שנת קרן

BA (Hons) עסקים ניהול (חוק) עם שנת הקרן מיועד לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של ניהול עסקים ומשפט, ובמיוחד, מי מחפשים להמשיך בקריירה בתחום זה שדה.

שנת הקרן היא חלק בלתי נפרד מהתוכנית העסקית לתואר ראשון. זה יספק לך את הכישורים הנדרשים ללמוד וידע כדי להכין אותך ללימודים לתואר ראשון ולעזור לך להבין טוב יותר את ההיבטים העיקריים של ניהול עסקי ושיווק. לאחר ההשלמה המוצלחת של שנת הקרן, השנה הראשונה תכסה את התחומים העיקריים של ניהול עסקים. שנים 2 ו 3 יחקור נושאים אלה בפירוט רב יותר יחד עם אפשרויות בחירה בשיווק.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון מנצ'סטר בירמינגהם
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

BA (Hons) ניהול עסקים עם שנת הקרן מיועד לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של עסקים וניהול, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך בקריירה בתחום זה. ... [+]

BA (Hons) ניהול עסקים עם שנת קרן

BA (Hons) ניהול עסקים עם שנת הקרן מיועד לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של עסקים וניהול, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך בקריירה בתחום זה.

שנת הקרן היא חלק בלתי נפרד מהתוכנית העסקית לתואר ראשון. זה יספק לך את הכישורים הנדרשים ללמוד וידע כדי להכין אותך ללימודים לתואר ראשון ולעזור לך להבין טוב יותר את התחומים העיקריים של העסק. לאחר ההשלמה המוצלחת של שנת הקרן, השנה הראשונה תכסה את המרכיבים העיקריים של ניהול עסקים. שנים 2 ו 3 יחקרו נושאים אלה בפירוט רב יותר יחד עם אפשרויות בחירה המאפשר לך להתמקד בתחומים ספציפיים של עניין.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון מנצ'סטר לידס בירמינגהם נוטינגהם  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

הקורס מיועד לסטודנטים בינלאומיים שיש להם עניין בפיתוח הידע שלהם על ניהול עסקים. עם התמקדות חזקה על התעסוקה, תוכנית זו מספקת את היסודות האינטלקטואליים הנדרשים לקריירה בסבי ... [+]

ניהול עסקים בינלאומיים (למעלה)

קורס זה נועד לתואר ראשון במעלה לסטודנטים בינלאומיים שיש להם עניין בפיתוח הידע שלהם על ניהול עסקים. עם התמקדות חזקה על התעסוקה, תוכנית זו מספקת את היסודות האינטלקטואליים הנדרשים לקריירה בסביבת עבודה המשתנה במהירות, כמו גם גישה קפדנית מודעות עצמית ופיתוח אישי. כמו כן, תהיה לך חשיפה לעולם העבודה ולדרישות הנוכחיות שלו באמצעות הזדמנויות עבודה בעבודה עם גופים מקצועיים ומעסיקים, וכן פעילות יזמית.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

התוכנית לניהול עסקי עם תואר ראשון בהונ (BA) מיועדת לסטודנטים המחפשים לפתח את הידע העסקי שלהם בניהול יחד עם הבנת המסגרת המשפטית שארגונים פועלים במסגרתה. ... [+]

תואר ראשון (בהצטיינות) ניהול עסקים עם חוק

התוכנית לניהול עסקי עם תואר ראשון בהונ (BA) מיועדת לסטודנטים המחפשים לפתח את הידע העסקי שלהם בניהול יחד עם הבנת המסגרת המשפטית שארגונים פועלים במסגרתה.

לאחר כיסוי תחומי חיוני של ניהול עסקים במהלך השנה הראשונה שלך, תמשיך לפתח אזורים אלה לעומק רב יותר בשנים 2 ו 3 יחד עם תחומי נושא החוק.

לאחר סיום הלימודים יהיה לך מגוון של אפשרויות קריירה זמין לך, כולל תפקידים כגון יועץ ניהול, אנליסט עסקי, מנהל תפעול, או יזם.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון בירמינגהם
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BSc

The University of Law Business School

BSc (Hons) חשבונאות ומימון מיועד לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של חשבונאות ופיננסים, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך בקריירה מקצועית בתחום החשבונאו ... [+]

BSc (Hons) חשבונאות וכספים

BSc (Hons) חשבונאות ומימון מיועד לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של חשבונאות ופיננסים, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך בקריירה מקצועית בתחום החשבונאות והפיננסים. היא מבקשת לתת לתלמידים חווית למידה המאפשרת להם לפתח מקצועות שיוצרים מקצועני חשבונאות יעילים בסביבה המשתנה של היום. תכנית הלימודים ואסטרטגית הלמידה וההוראה משלימים הרצאות אורח וסדנאות "חיות" לקידום למידה עצמאית והגברת מיומנויות ההעסקה שלהם לעתיד... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון לידס מנצ'סטר בירמינגהם נוטינגהם  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

BSc (Hons) חשבונאות ומימון עם שנת הקרן מיועד לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של חשבונאות ופיננסים, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך בקריירה מקצועית בת ... [+]

BSc (Hons) חשבונאות ומימון עם שנת קרן

BSc (Hons) חשבונאות ומימון עם שנת הקרן מיועד לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של חשבונאות ופיננסים, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך בקריירה מקצועית בתחום החשבונאות והפיננסים. היא מבקשת לתת לתלמידים חווית למידה המאפשרת להם לפתח מקצועות שיוצרים מקצועני חשבונאות יעילים בסביבה המשתנה של היום. תכנית הלימודים ואסטרטגית הלמידה וההוראה משלימים הרצאות אורח וסדנאות "חי" לקידום למידה עצמאית והגברת מיומנויות ההעסקה שלהם לעתיד. ידע ומיומנויות אלו יפותחו ויורחבו בשנים שלאחר סיום מוצלח של שנת הקרן.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון לידס מנצ'סטר בירמינגהם נוטינגהם  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

BSc הבינלאומי עסקים מיועד לסטודנטים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של עסקים וניהול, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך קריירה בינלאומית לניהול עסקים. ... [+]

BSc (Hons) ניהול עסקי בינלאומי

BSc הבינלאומי עסקים מיועד לסטודנטים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של עסקים וניהול, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך קריירה בינלאומית לניהול עסקים.

השנה הראשונה מכסה את יסודות היסוד של ניהול עסקים. שנה 2 הוא בילה עבודה בינלאומית באחד מארגוני גאס בדבלין סינגפור, טורונטו, ונקובר או ברלין. שנים 3 מכסה משמעת וניהול, אשר מצאת מעניין במיוחד במהלך ניסיון העבודה שלך לעומק יותר ובמיוחד נוסף מפתחת מיומנויות workability שלך. התוכנית מספקת את התשתית האינטלקטואלית הנדרשת לקריירה בסביבת עבודה המשתנה במהירות, גישה קפדנית למודעות עצמית ופיתוח אישי וחשיפה משמעותית לעולם העבודה ולדרישותיה הנוכחיות באמצעות הזדמנויות של ניסיון בעבודה.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון לידס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

BSc עסקים בינלאומיים עם קרן השנה מכוונת לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של עסקים וניהול, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך קריירה בינלאומית לניהול עסקי ... [+]

BSc (Hons) ניהול עסקים בינלאומי עם שנת קרן

BSc עסקים בינלאומיים עם קרן השנה מכוונת לתלמידים שיש להם עניין בפיתוח ידע והבנה של היבטים מרכזיים של עסקים וניהול, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך קריירה בינלאומית לניהול עסקים.

תכנית התואר מיועדת כך שתקופת הקרן תהיה שנת יסוד, שתכלול גם לימודים אקדמיים וגם עבודה מקצועית / מקצועית, עבור המועמדים הזקוקים לשיפור הידע והבנה של העסק ושל כישוריו. השנה מספק לתלמידים ידע והבנה של היבטים מרכזיים של ניהול עסקים יחד עם הכישורים הדרושים הדרושים כדי להשתתף בתכנית הלימודים לתואר ראשון ברמות 4, 5 ו - 6.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון לידס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

BSc Digital Business Management מיועד לאלו המעוניינים בתחום המשתנה של ניהול עסקי דיגיטלי. התלמידים יפתחו את הכישורים הדרושים כדי לנתח את התפקיד של מודלים עסקיים דיגיטליים ... [+]

BSc Digital Business Management עם שנת יסוד

BSc Digital Business Management מיועד לאלו המעוניינים בתחום המשתנה של ניהול עסקי דיגיטלי. התלמידים יפתחו את הכישורים הדרושים כדי לנתח את התפקיד של מודלים עסקיים דיגיטליים המבוססים על טכנולוגיות משבשות, שיווק מדיה דיגיטלית וחברתית, טרנספורמציה דיגיטלית, ניהול פרויקטים ומערכות מידע.

דרישות הקורס32 נקודות UCAS מקביל ל A רמה אחת או 40 נקודות UCAS מקביל לשתי רמות5 GCSE ב AC (9-4) כולל אנגלית, ו כיתה ד (4) ומעלה במתמטיקה או כישורים מקביליםרמת שפה אנגלית שווה ל- IELTS 5.5 ומעלה, עם מינימום של 5.5 בכל רכיב... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון לידס מנצ'סטר בירמינגהם נוטינגהם  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

BSc Digital Business Management מיועד לאלו המעוניינים בתחום המשתנה של ניהול עסקי דיגיטלי. התלמידים יפתחו את הכישורים הדרושים כדי לנתח את התפקיד של מודלים עסקיים דיגיטליים ... [+]

BSc ניהול עסקי דיגיטלי

BSc Digital Business Management מיועד לאלו המעוניינים בתחום המשתנה של ניהול עסקי דיגיטלי. התלמידים יפתחו את הכישורים הדרושים כדי לנתח את התפקיד של מודלים עסקיים דיגיטליים המבוססים על טכנולוגיות משבשות, שיווק מדיה דיגיטלית וחברתית, טרנספורמציה דיגיטלית, ניהול פרויקטים ומערכות מידע.

דרישות הקורסBBC ברמה A ו C כיתה או כיתה 4 ומעלה ב GCSE מתמטיקה ושפה אנגלית, או כישורים שווי ערך.בנוסף, הסטודנטים הבינלאומיים דורשים רמה המקבילה לאנגלית של IELTS 6.0 ומעלה עם מינימום של 5.5 בכל רכיב.... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון לידס מנצ'סטר בירמינגהם נוטינגהם  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

השיווק הדיגיטלי של BSc עם שנת הקרן מיועד לאלו המעוניינים בתחום השיווק הדיגיטלי וגם מחפש לפתח הבנה של היבטים מרכזיים של עסקים וניהול. הסטודנטים יפתחו הערכה של התקדמות טכנו ... [+]

BSc שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי BSc עם שנת יסוד מיועד לאלו המעוניינים בתחום השיווק הדיגיטלי וגם מחפשים לפתח הבנה של היבטים מרכזיים של עסקים וניהול. הסטודנטים יפתחו הערכה של התקדמות טכנולוגית ודיגיטציה בעולם העסקים. תלמד על טכניקות שיווק דיגיטלי מושגים שיאפשרו לך לפתח אסטרטגיות שיווק דיגיטלי יעיל באמצעות פלטפורמות מדיה דיגיטלית וחברתית.

בנוסף הידע שתצבור, תוכלו גם לפתח את המעסיקים מיומנויות מחפשים כולל מחקר, מצגת, ניתוח קריטי, פתרון בעיות, בניית צוות ויזמות.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון לידס מנצ'סטר בירמינגהם נוטינגהם  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Law Business School

השיווק הדיגיטלי של BSc עם שנת הקרן מיועד לאלו המעוניינים בתחום השיווק הדיגיטלי וגם מחפש לפתח הבנה של היבטים מרכזיים של עסקים וניהול. הסטודנטים יפתחו הערכה של התקדמות טכנו ... [+]

BSc שיווק דיגיטלי עם שנת יסוד

שיווק דיגיטלי BSc עם שנת יסוד מיועד לאלו המעוניינים בתחום השיווק הדיגיטלי וגם מחפשים לפתח הבנה של היבטים מרכזיים של עסקים וניהול. הסטודנטים יפתחו הערכה של התקדמות טכנולוגית ודיגיטציה בעולם העסקים. תלמד על טכניקות שיווק דיגיטלי מושגים שיאפשרו לך לפתח אסטרטגיות שיווק דיגיטלי יעיל באמצעות פלטפורמות מדיה דיגיטלית וחברתית.

בנוסף הידע שתצבור, תוכלו גם לפתח את המעסיקים מיומנויות מחפשים כולל מחקר, מצגת, ניתוח קריטי, פתרון בעיות, בניית צוות ויזמות.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון לידס מנצ'סטר בירמינגהם נוטינגהם  + 2 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

The University of Law Business School: We’re in Business

James Walters, student at The University of Law Business School

Connecting you to the real world of Business: Events at The University of Law Business School

Jo Lozinska, Employability Manager at The University of Law Business School

כתובת מיקום
The University of Law
14 Store Street

London, אַנְגלִיָה, WC1E 7DE GB
כתובת מיקום
The University of Law
15-16 Park Row

Leeds, אַנְגלִיָה, LS1 5HD GB
כתובת מיקום
The University of Law
2 New York Street

Manchester, אַנְגלִיָה, M1 4HJ GB
כתובת מיקום
The University of Law
133 Great Hampton Street

Birmingham, אַנְגלִיָה, GB