קרא את התיאור הרשמי

הסטודנטים נמצאים בלב כל מה שאנחנו עושים ב University Centre Reaseheath .

הפקולטה לחקלאות וטרינרית היא מקום שבו מצוינות אקדמית ושביעות רצון של סטודנטים הולכים יד ביד כדי לספק לתלמידים שלנו חוויה ייחודית להשכלה גבוהה.

פורטפוליו התוכניות שלנו תוכנן בהתייעצות עם התעשייה, תוך הבטחת התארים שלנו לספק ידע אקדמי ומיומנויות מעשיות המעסיקים רוצים ורוצים. זה מבטיח כי הבוגרים שלנו הם מצליחים מאוד בשוק העבודה, עם רבים הולך לעבוד עבור שבבי כחול חברות.

בשנים האחרונות, ראה הקמפוס מעל 50 מיליון ליש"ט בשווי השקעה במתקני הוראה מתקדמים ומשאבים לסטודנטים, כגון לינה באתר עם תכננו יותר בשנים הקרובות.

בסקירה האחרונה שלנו על איכות ההשכלה הגבוהה ב Reaseheath, הסוכנות לאבטחת איכות ההשכלה הגבוהה (QAA) שיבחה את איכות ושיפור הזדמנויות הלמידה של התלמידים. הם לא מצאו שום תחומים לשיפור וזיהו רבים של תרגול טוב.

"חווית Reaseheath" היא משהו שרבים מתלמידינו לשעבר סיפרו לנו היה הזמן המהנה ביותר בחייהם. אנו רוצים שהתלמידים שלנו יצליחו בקריירה הנבחרת שלהם ואנו מכירים בכך שמבצעים גבוהים לומדים באמצעות ניסיון וכן באמצעות למידה פורמלית.

למה University Centre Reaseheath ?

ממוקם באזור כפרי Cheshire, הקמפוס שלנו יש בכיתה העליונה, תקן התעשייה, מתקני הוראה, אך עדיין שומרת על אווירה ידידותית, תומכת שלה - שילוב אשר מספק הן מצוינות אקדמית שביעות רצון התלמידים.

 • תוכניות תואר שלנו לספק לך את ההזדמנות ללמוד מגוון של הכישורים המשניים מוכרים בתעשייה.
 • 87% מהתלמידים שלנו אומרים שהצוות מתלהב ממה שהם מלמדים. סקר חוויית סטודנטים
 • קבל תובנות בתעשייה באמצעות מיקומי עבודה, מחקר מדעי, באמצעות טיולים בשטח וסיורים לימודיים בבריטניה ובחו"ל.
 • בשנה שעברה 1 מתוך 5 סטודנטים Reaseheath השיגו תואר ראשון בהצטיינות או הבחנה.
 • "תוכניות ההשכלה הגבוהה של Reaseheath מצטיינות והאיכות וההשכלה של הזדמנויות הלמידה של התלמידים חרגו מהציפיות של בריטניה".
 • סוכנות הבטחת איכות (QAA) לבחינת ההשכלה הגבוהה
 • בסך הכל שביעות רצון הסטודנטים עבור קורסים ההשכלה הגבוהה שלנו הוא 83%. סקר חוויית סטודנטים

המתקנים שלנו

במהלך השנים האחרונות הושקעו 50 מיליון ליש"ט במתקני קמפוס, כולל מרכז רכיבה על סוסים, מרכז מזון מוביל בתעשייה, מתקני ספורט, מתקן גינון מדעי, ייחודי לאנגליה ומרכז לבעלי חיים וגן החיות.

השקעה נוספת של 31 מיליון ליש"ט באכסניית הסטודנטים שלנו, במרכז הטכנולוגיה של אגרי ובמתקני הספורט מתוכננת בארבע השנים הקרובות.

חוויית הלמידה שלך

Reaseheath מציעה סביבת למידה תומכת תוך התמקדות בהוראה המקצועית. הקורסים שלנו להבטיח כי בוגרי לעזוב עם הידע, הכישורים והכישורים המעסיקים מחפשים.

אנו תומכים בתלמידינו עם:

 • הוראה קבוצתית קטנה עם רמות גבוהות של תמיכה אישית
 • מרצים בעלי ניסיון רב בתעשייה
 • מספר גבוה של שעות הוראה עם מורים
 • מתקני מומחה
 • הזדמנויות לטיולים בחו"ל
 • קשרים חזקים עם מעסיקים
 • תוכניות רלוונטיות לתעשייה שמציעות מיומנויות ניתנות להעברה
 • כישורים נוספים כדי לשפר את סיכויי הקריירה שלך.

כישורים נוספים

תוכניות תואר שלנו לספק לך את ההזדמנות ללמוד מגוון של כישורים משניים. הכישורים הספציפיים הללו נלקחים לצד הקורס שלך ומספקים הזדמנות לזכות בכישורים המוכרים בתעשייה.

כישורים נוספים הם ספציפיים לכל תחום נושא. במידת האפשר אנו שואפים לספק אלה כחלק מתוכנית הלימודים שלך, אבל עלות מסובסד עשוי להיות מחויב עבור חלק.

מעסיקים לעתים קרובות דורשים הכשרה ספציפית לתעשייה בנוסף לתואר, ולכן אלה הכישורים המעשיים יכולים לשפר את סיכויי הקריירה העסקיות. הם מציעים מיומנויות רלוונטיות בתעשייה הכשרה כי המעסיקים מחפשים ומציעים בוגרי עמדה מובילה בשוק עבודה תחרותי.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

University Centre Reaseheath

הקורס כולל מודולים מיוחדים וניסיון מעשי עם מגוון של מינים ביתיים ומלווים, המאפשר לתלמידים להבין את התנהגותם ורווחתם של בעלי חיים שונים, הן בשבי והן בטבע. ... [+]

את תואר ראשון בהתנהגות בעלי חיים ורווחה ניתן לעקוב אחר לימודי המשך לתואר שני או לחילופין להיות מועסקים בתוך התעשייה.

הקורס כולל מודולים מיוחדים וניסיון מעשי עם מגוון של מינים ביתיים ומלווים, המאפשר לתלמידים להבין את התנהגותם ורווחתם של בעלי חיים שונים, הן בשבי והן בטבע. התלמידים נלמדים ב Reaseheath לאורך כל השנה 1 ניצול מתקני הרישיון בגן החיות בקמפוס, עם המחקר הבאים בשנים 2 ו -3 מתבצעים באופן בלעדי באוניברסיטת צ'סטר.... [-]

הממלכה המאוחדת Nantwich
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Centre Reaseheath

התוכנית מטביעה מודולים מדעיים וטרינריים מרכזיים כגון ביוכימיה ממלמית וטרינולוגיה מיקרוביולוגית ואימונולוגיה וטרינארית, המאפשרת לבוגרי הגישה לכניסה למגוון רחב של קורסים פר ... [+]

הקורס מתמקד במדע שמאחורי ההתפתחויות האחרונות בתעשיית הסוסים.

התוכנית מטביעה מודולים מדעיים וטרינריים מרכזיים כגון ביוכימיה ממלמית וטרינולוגיה מיקרוביולוגית ואימונולוגיה וטרינארית, המאפשרת לבוגרי הגישה לכניסה למגוון רחב של קורסים פרה-פוטרינריים לתארים מתקדמים והזדמנויות תעסוקה. המודולים משלבים מיומנויות מעבדה מפתח אשר מפותחים במהלך הקורס תואר ו לשיא התלמידים שיש הזדמנות לעסוק בפרויקטים משותפים עם שותפים בתעשייה.... [-]

הממלכה המאוחדת Nantwich
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Centre Reaseheath

תוכנית זו פותחה עם קלט בתעשייה נרחבת על מנת להבטיח כי הבוגרים יהיו השילוב הדרוש של ידע, מיומנויות וניסיון כדי להיות מסוגל לתרום להצלחה וצמיחה של תעשיית הביצועים רכיבה על ... [+]

קורס זה מתמקד בביצועים הספורטיביים של הסוס ורוכב, הכנת תלמידים לקריירה בביצועי רכיבה על סוסים, אימון או ניהול צוותים.

תוכנית זו פותחה עם קלט בתעשייה נרחבת על מנת להבטיח כי הבוגרים יהיו השילוב הדרוש של ידע, מיומנויות וניסיון כדי להיות מסוגל לתרום להצלחה וצמיחה של תעשיית הביצועים רכיבה על סוסים.

הקורס מתמקד בגורמים הבסיסיים המשפיעים על הביצועים, מאמצת שיטות כמותיות על מנת להעריך את הביצועים ולאחר מכן מעריך מגוון של טכניקות כדי לשפר את הביצועים ולהעריך את ההשפעה של גורמים חיצוניים על ההצלחה.... [-]

הממלכה המאוחדת Nantwich
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Centre Reaseheath

הקורס כולל מודולים מיוחדים וניסיון מעשי שבו התלמידים ירכשו מיומנויות וידע בתחומים כמו זיהוי מינים, טכניקות השמנה חיות, ניהול אוכלוסיות ואסטרטגיות שבאמצעותן ניתן לשמר ביעי ... [+]

תואר ראשון בתחום שימור חיות הבר ואקולוגיה מיועד לאלו המעוניינים לפתח קריירה בתחום שימור חיות הבר ומספק שילוב ייחודי של מחקר אקדמי עם הכשרה מעשית וניסיון בשימור, אקולוגיה וחיות בר.

הקורס כולל מודולים מיוחדים וניסיון מעשי שבו התלמידים ירכשו מיומנויות וידע בתחומים כמו זיהוי מינים, טכניקות השמנה חיות, ניהול אוכלוסיות ואסטרטגיות שבאמצעותן ניתן לשמר ביעילות מינים ומגוון ביולוגי.

... [-]
הממלכה המאוחדת Nantwich
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Centre Reaseheath
Website
טלפון
(+44)1270 613284