Wrexham Glyndwr University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

Wrexham Glyndŵr אוניברסיטת החלה בשנת 2008 אז אנחנו עדיין אחת האוניברסיטאות הצעירות ביותר בבריטניה. זהו מקום תוסס וידידותי שבו לכל תלמיד ולעתיד ניתנת תשומת לב אישית.

ההשראה שלנו

השם שלנו מגיע מן החוקר הוולשי והגיבור אוווין גלינדר, ואנו שואפים לאלוף כמה מהפילוסופיות כמוהו.

אנו גאים לתת שם לאוניברסיטה שלנו אחרי אדם אשר אהב ללמוד, אהב את ארצו, אימץ השקפה בינלאומית, וכל הזמן הפגין גישה מעוררת השראה ומפתה לחיים.

רוחו שוכנת בלב אוניברסיטת וורקסהם גלינדר, שם יצאנו להיות נועזים, יוזמים ופתוחים לכל דבר שאנחנו עושים.

אנחנו כבר מתן חינוך בקמפוס הראשי שלנו Wrexham מאז 1887 כאשר היינו ידועים כמו Wrexham הספר למדע ואמנות. התחלנו להציע תארים בשנת 1924, אבל עברנו כברת דרך ארוכה מאז.

הקשרים שלנו

כיום, קורסים מובילים בתעשייה נמצאים בלב ההצעה שלנו. אנו גאים על הקישורים שלנו עם מעסיקים מקומיים ואזוריים מובילים, כגון איירבוס, קלוגס, JCB ו- BBC. הידע והמומחיות שלהם מוזנים חזרה לקורסים שלנו, ומבטיחים לתלמידים שלנו רק את הכישורים הרלוונטיים ביותר לקריירה העתידית שלהם.

הקהילה שלנו

אנו גאים מאוד על ההזדמנויות שאנו מספקים עבור אלה שאינם רקע מסורתי להיכנס השכלה גבוהה. יותר ממחצית התלמידים שלנו לומדים במשרה חלקית ואנחנו אחד האוניברסיטאות המובילות בבריטניה לתמיכה תלמידים מרקע חברתי-כלכלי נמוך יותר באמצעות האוניברסיטה הודות לתוכנית מקיפה שלנו הרחבת גישה בקהילה המקומית. האוניברסיטה היא גם המוסד הראשון he בצפון ווילס להיות אלוף גיוון Stonewall.

המיקום שלנו

התחלנו עם שני הקמפוסים שלנו בוורקסהם (פלאס קוץ 'ורחוב ריג'נט), אבל מאז גדלנו לקמפוסים בסנט אסף ובנורתופ בצפון ווילס, כמו גם בקמפוס לווין בקיינגסטון-על התמזה בלונדון. אנחנו אוניברסיטה קטנה לעומת רבים אחרים, אבל עם זה מגיע תחושה גדולה של הקהילה עם רשת תמיכה פנטסטית עבור כל התלמידים שלנו ואת הצוות.

אם אתה מעוניין ללמוד Wrexham Glyndwr, או שאתה עסק מקומי זה רוצה להיות מעורב, תסתכל מסביב לאתר שלנו כדי לראות מה יש לנו להציע.

הצהרת המשימה שלנו

המשימה שלנו היא לעבוד בשותפות כדי לעורר ולחנך את התלמידים שלנו ולאפשר הצלחה חברתית וכלכלית.

החזון שלנו

החזון כולל שבעה התחייבויות המבוצעות בגוף הראשי של מסמך החזון והאסטרטגיה 2025 ונתמכות במספר פעולות.

הפעילות שלנו ...

מבוססת על הערכים שלנו:

  • נגיש בלמידה שאנו מספקים לתלמידים, לצוות ולקהילה שלנו, להיות פעיל בקידום שווי ההשכלה הגבוהה. זה מעוגן בהקדשה להיות כוללני והוגן איך אנחנו מספקים את השירותים שלנו
  • תמיכה של הלומדים שלנו ואת הצוות, כמו גם את האזור, לעזור לכולם כדי להשיג ביטחון ולהשיג את הפוטנציאל שלהם. משמעות הדבר היא מיקוד לשותפות כדי להוסיף ערך ולהבין את ההבנה - אנו עובדים טוב יותר ויעיל יותר, בין אם זה עם סטודנטים, צוות, תעשייה או בעלי עניין אחרים
  • חדשנית באספקה ובניהול של שירותים אקדמיים ומקצועיים, ובמערכות היחסים שלנו עם שותפים משותפים ורגולטוריים. זה מאפשר לתרבות, למבנה, למדיניות ולאנשים שלנו לנהוג למצוינות, להגיב על הצרכים ולספק את מה שאנו מציבים להשיג.
  • שאפתנית במה שאנו מבקשים לספק לתלמידים, לצוות ולשותפים שלנו וכיצד אנו עושים זאת, מתוך הכרה בכך שאין גבולות ללמידה וידע. משמעות הדבר היא גישה חדשנית, יוזמת וגמישה; להיטות לחקור רעיונות חדשים.

יש מיקוד ממוקד

מצויינות נהיגה, באמצעות מסירת המעסיק ותיק הקורס מובילים בתעשייה, כדי לספק אנשי מקצוע מוכשרים לקריירה לתמוך ולספק את הצרכים של הכלכלה האזורית, הלאומית והבינלאומית.

מקומות סטודנטים בלב של מה שאנחנו עושים

מתן קהילה תוססת, ידידותית ותומכת, המתמקדת בהשראת כל אדם באמצעות מורים אישיים, לתמיכה ועמידה בצרכים אינדיווידואלים, על מנת להגיע לפוטנציאל שלהם באמצעות מצוינות אקדמית.

איך אנחנו עובדים

  • אנו עוסקים ומקשיבים לתלמידים בכל מה שאנחנו עושים
  • אנו בונים שותפויות מועילות הדדית
  • אנו מספקים את מה שאנו מבטיחים
  • אנו שומרים על תהליכים פשוטים ויעילים
  • אנו צופים ומפעילים
  • אנו מתקשרים בגלוי ובקביעות

מיקומים

ורקסאם

כתובת
Wrexham Glyndwr University,
Mold Road

LL11 2AW ורקסאם, ויילס, הממלכה המאוחדת