קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת גלילאו היא מוסד חינוכי מעולה, מוצר של 40 שנות עבודה ומאמץ מתמיד של קבוצה נבחרת של אנשי מקצוע בראשות ד"ר אדוארדו סוגר קופיניו, מייסד ורקטור, שהצליח לעצב הצעה חינוכית שונה לחלוטין המסורתי המונע על ידי המוטו הברור ביותר: "לחנך זה לשנות חזיונות ולהפוך חיים".

הוא אושר על ידי המועצה להשכלה גבוהה של גואטמלה, הגוף המנהל של האוניברסיטאות הפרטיות במדינה באוקטובר 2000, מה שהופך אותו לאוניברסיטה הראשונה בגואטמלה עם מוקד טכנולוגי.

"אנחנו רוצים שתמשיך בתשוקה שלך, לתת לך את ההזדמנות לגלות, ליצור, לשנות, להפוך את הבלתי אפשרי ואת יכולה ללכת מעבר למקום שבו רבים לא."

ד"ר אדוארדו Suger Cofiño Ph.D.

מייסד ורקטור מאוניברסיטת גלילאו

פילוסופיה מוסדית

אוניברסיטת גלילאו מבססת את פעילותה על הפרט כאדם; מכיר בצורך לתמוך בפיתוח של גואטמלים באופן כללי ומודע לחלוטין כי החינוך הוא הכלי העיקרי לצמיחת אנשים.

מאמינה בהוראת עקרונות אתיים, משפטיים וכלכליים עבור חברה של אנשים חופשיים ואחראים, בדו-קיום בשלום של אנשים ללא חשיבות לאמונות דתיות, או גזעים או מדיניות.

מאמינה במורים כגורם החשוב ביותר של שינוי בחברה שלנו, ומבינה את הצורך הדחוף להציע אפשרויות חינוכיות לקבל ולהשתתף בתהליכי ההשתנות מחדש של החינוך, וכן בהכשרה יעילה לדורות חדשים.

מאמינה בצורך הדחוף להעמיד לרשות הקהילה החינוכית במדינה, את הכלים הטכנולוגיים הדרושים להכשרה טובה יותר.

מאמין בצורך הדחוף לשפר את תנאי הסביבה שלנו, ליצור סביבה אקולוגית מתאימה לדורות הבאים, גורם לנו לחשוב על פרויקטים של השפעה לאומית בתחום זה. הוא גם מאמין כי התנאים האקולוגיים של המדינה שלנו ואת המיקום הגיאוגרפי שלנו מזמין אותנו להניח מנהיגות באמריקה הלטינית.book, read, studentgeralt / Pixabay

המשימה

הכשרה של אנשי מקצוע בעלי מצוינות אקדמית ברמה עולמית, רוח צדק גבוהה וערכים אנושיים ומוסריים, בשירות החברה שלנו, המשלבת מדע וטכנולוגיה עכשוויים.

אנו מחויבים למדינה שלנו לתת לך את ההזדמנות לגשת ללימודים באוניברסיטה לכל האנשים ללא הבדל גזע, מעמד חברתי או מיקום גיאוגרפי.

נוף

אנו מקדמים את התפתחות החשיבה האנושית, מהפיכה את ההשכלה הגבוהה.

מטרה

היווצרותם של המשתתפים האמיתיים בפתרון בעיות ההתפתחות החברתית של הקהילה הגוואטמלית. אנחנו ישות חינוכית המקדמת את השימוש במדע ובטכנולוגיה לפתרון בעיות לאומיות.

התוכניות מועברות ב:
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Universidad Galileo de Guatemala

להיות אינטרנציונליסטים ולהצטרף למוסדות חשובים ובינלאומיים חשובים בתחומי שיתוף הפעולה הבינלאומי ויחסי הציבור. ... [+]

התואר בדיפלומטיה וביחסים בינלאומיים נובע מהצורך להכשיר מומחים בתחום הניהול הבין-לאומי והבין-לאומי, בעל ידע רב בתחום המשפט והפרקטיקות הבינלאומיות, תוך הכשרה אקדמית ומעשית המאפשרת יצירה וניצול של הזדמנויות פיתוח בתחומים של שיתוף פעולה, דיפלומטיה, פוליטיקה, מסחר, תעשייה ותרבות לטובת גואטמלה וגוואטמלה.

מטרות

הכן אנשי מקצוע עם הכישורים הדרושים כדי להשתתף בהצלחה בכל פעילות הכוללת ארגונים עסקיים, מוסדיים, ממלכתיים וארגונים בינלאומיים ונגזרותיהם בתחום הפרוטוקול וניהול השירות הבינלאומי.... [-]

גואטמלה Guatemala City
ספטמבר 2019
ספרדית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Universidad Galileo de Guatemala

הוא עובד עם אנשי ציבור ומדיה ידועה, מפתח תוכניות אסטרטגיות, מייעץ ומנתח תמונות ותקשורת בעל פה ובכתב. ... [+]

הקריירה בתדמית הציבורית מבקשת לתרום ליצירתם של אנשי מקצוע בעלי הכשרה גבוהה שפותחו באופן מקיף ותחרותי בתחום הייעוץ, התכנון האסטרטגי, פיתוח ויישום פרויקטים ציבוריים, ברמה האישית, המוסדית והארגונית. ניהול יחסי ציבור עמוקים, תדמית ארגונית, אסטרטגיות חברתיות ופוליטיות כמו גם אסטרטגיות תקשורת.

מטרות

לתרום להכשרת אנשי מקצוע בעלי הכשרה גבוהה, המתפתחים באופן מקיף ותחרותי בתחום התכנון האסטרטגי וביצוע פרויקטים ציבוריים לתאגידים פרטיים, מוסדות וחברות בעלי ידע מעמיק בניהול יחסי ציבור, הדמיה ומדיה של תקשורת.Pixabay / Pexels... [-]

גואטמלה Guatemala City
ספטמבר 2019
ספרדית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Universidad Galileo de Guatemala

להיות מהנדס של פתרונות לבעיות טכניות בענף לומד הנדסת אלקטרוניקה. ... [+]

הקריירה ההנדסית אלקטרונית יש קריירה של יותר מ -20 שנה, אשר מאופיין על ידי הוראת התלמידים שלה את הטכנולוגיה העדכנית ביותר. המטרה הבסיסית הייתה הכשרה של אנשי מקצוע ברמה גבוהה בתחום האלקטרוניקה, עם יכולות מגוונות שמובילות את המהנדס לייצר טכנולוגיה לעיצוב, תכנון, פיתוח, שילוב, חדשנות ותחזוקה בתפעול המערכות האלקטרוניות של מגזרים שונים כגון החשמל, התקשורת, הבריאות, התחבורה, התעשייה והשירותים. בדרך זו, רמות גבוהות של איכות תמיד יישמרו, על מנת להעלות את הפרודוקטיביות ואת התחרותיות של חברות.... [-]

גואטמלה Guatemala City
ספטמבר 2019
ספרדית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Universidad Galileo de Guatemala

הוא למד הנדסת תעשייה, אחת הקריירות עם שדה הגדול ביותר של היצע עבודה בעולם. ... [+]

הוא מתמקד בעיצוב של מערכות ייצור. המהנדס התעשייתי מכוון לניתוח מרכיבי המערכת היצרנית, ליצירת מערכות יעילות ויעילות עם רמות גבוהות של פרודוקטיביות, הן במוצרים והן בשירותים. היא גם משיגה את התכנון, היישום והשיפור של התהליכים לייצור מוצרים, שירותים ומוצרים המגיבים בצורה נאותה לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מקצוענים שהוכשרו לתכנון, תכנות, פיתוח, ביצוע, תפעול ובקרה של מערכות ייצור של מוצרים ו / או שירותים, תוך גישה מודרנית ועכשווית בשילוב מערכות משאבי אנוש, חומר ומשאבים כספיים.... [-]

גואטמלה Guatemala City
ספטמבר 2019
ספרדית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Universidad Galileo de Guatemala

להיות מקצועי לומד באוניברסיטת גלילאו. אנחנו היחידה האקדמית של אוניברסיטת גלילאו האחראית על הכשרת מורים ברמה הראשונית, טרום-יסודי, יסודי, משני ואוניברסיטאי; פסיכולוגים חינ ... [+]

המשימה

אנחנו היחידה האקדמית של אוניברסיטת גלילאו האחראית על הכשרת מורים ברמה הראשונית, טרום-יסודי, יסודי, משני ואוניברסיטאי; פסיכולוגים חינוכיים, מתכננים ומנהלים, בסביבה המעודדת את החיפוש הקבוע אחר מצוינות אקדמית.

נוף

הבוגרים, הטכנאים, המורים, התואר הראשון, המאסטרים והדוקטורט בחינוך ובתיירות המוצעים על ידי הפקולטה מהווים התייחסות לאלה המבקשים לתרום להתפתחות לאומית באמצעות מחקר והפקת ידע חדש התורם להתפתחותה ולרווחתה של האוכלוסייה.... [-]

גואטמלה Guatemala City
ספטמבר 2019
ספרדית
תכנית חלקית
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Universidad Galileo - Miembro de edX

40 AÑOS FISICC