קרא את התיאור הרשמי

סקירה

מכללת האוניברסיטה של ​​האיים הקאריביים היא קורסים מציעים מכללת האוניברסיטה פרטית שנערכו בדיפלומה, עמית, התואר הראשון, תואר שני ורמות השכלה. תחומי הליבה שלנו של התמקדות הם בלימודי עסקים, טכנולוגיית מידע ומשפט.

היסטוריה

ב2002, המכון למדעי ניהול (IMS - הערכה ינואר 1992), רכש את המכון לניהול והפקה, (IMP - בהערכה ינואר 1976) ליצירת קונסורציום להשכלה גבוהה הפרטי הגדול ביותר בג'מייקה. המיזוג יצר את מכללת אוניברסיטה של ​​האיים הקאריביים (UCC). UCC הפך ארגון ההורים ב2004. הישות החדשה בשותפות עם אוניברסיטת פלורידה אינטרנשיונל (FIU), אוניברסיטת פלורידה (UF), ואוניברסיטה של ​​מדינת פלורידה (ברית המועצות לשעבר) ולאחר מכן יצאה ליוזמה מרכזית להשיק מספר התוכניות עסקיות, טכנולוגיות מידע חדשות והכשרה ההנדסית בג'מייקה , שהחל ביוני 2005. בחודש מאי 2008 UCC קיבל אישור להציע את דיפלומה בחוק בשיתוף עם אוניברסיטת לונדון. כיום, האוניברסיטה הראשון בלונדון של חוקים, בוגר במדעים בבנקאות ופיננסים והבוגר במדעים בבנקאות ופיננסים הם גם מועברים / מוצעים בUCC.

המטרה העיקרית של UCC מתמקדת במוכנות נוספות של מסיימי תיכון ואנשי מקצוע ברמה באמצע במידה מסוימת של אימונים שיישונים לכניסה, או לניידות כלפי מעלה לבית העסק או תעשייה. מאז הקמתה (UCC / IMS / IMP), כ 65,000 אנשים סיימו את לימודיהם בהצלחה מכמה תוכניות שלה. נכון לעכשיו, יש לארגון במשרה חלקי שנתית ואוכלוסיית סטודנטים במשרה מלאה (אנשי מקצוע בעיקר עבודה) של כ -4,000 וסגל מנהלי ואקדמי מוסמך ומנוסה של 192 ו250 בהתאמה לתמוך בכל התוכניות שהוזכרו לעיל.

הרשמה

מכללת האוניברסיטה של ​​האיים הקאריביים רשומה ומוכרת וכמה מהתוכניות שלה מוכרים על ידי מועצת אוניברסיטת ג'מייקה (UCJ), גוף ההסמכה הרשמי להשכלה גבוהה בג'מייקה, והוא חבר של חבר העמים הבריטי וקונסורציומים OAS של אוניברסיטאות, מועצה האמריקנית לחינוך (ACE) והאיגוד הבינלאומי של נשיאי אוניברסיטה (IAUP).

מודל עסקי

UCC שבסיסה ב17 השדרה וורטינגטון עם קמפוסים לווין במקומות הישן Hope Road ואוקספורד טרסה בקינגסטון וחמישה קמפוסים אזוריים מקומות במונטגו ביי, מנדוויל, Ocho Rios, Savanna-la-מרץ ומאי פן ב. UCC החל הרחבתו לאזור מזרח האיים הקאריביים באמצעות משלוח של התוכניות המקוונות שלה, במיוחד באנטיגואה וברבודה, סנט וינסנט והגרנדינים, גרנדה, דומיניקה והטורקים וקאיקוס.

UCC, באמצעות חברת הבת שלה, ה-IMS, הוקמה כמרכז האזורי באיים הקריביים בעיקר ליבוא והיצוא של שירותי חינוך גבוהים ותוכניות (כלומר התואר ראשון ושני בלבד) המוצעים על ידי שני השותפים העיקריים שלה בחו"ל, האוניברסיטה הבינלאומית בפלורידה ו אוניברסיטת לונדון. UCC דרך IMP הוא הגוף אחראי על הפיתוח והאספקה ​​של תעודות מקומיות, ילידים מקצועיים, עמית ותואר ראשון לשוק ג'מייקה המקומי.

ממשל

UCC פועל תחת נשיאותו של ד"ר וינסטון אדמס ומנכ"ל, הגב 'ג'רלדין אדמס ומנוהל על ידי משנה לנשיא וצוות של סגני נשיא, דירקטורים ומנהלי, כולל אנשי המקצוע בעלי תואר דוקטורט אשר מוסמכים במגוון רחב של תחומים. UCC גם מעסיק ברציפות מפתחת מערכת ניהול לפי יעדים על מנת להבטיח את איכות תוצריה הוא השתפר כמוסד גדל על מנת להבטיח את תוצאות סטודנט ובעלי העניין אופטימליות.

יתרון תחרותי

קונספט מכללת האוניברסיטה מושרש היטב בפילוסופיה של חינוך המבוססת על גמישות, סטנדרטים מקצועיים וחשיפה במקום העבודה. UCC הוא מכובד עוד יותר על ידי המגוון שלה הרחב של תוכניות ורמות, את הגמישות של הסמכת כניסה, יציאת סטנדרטים מוגדרות וברורים אשר השוותה נגד פרקטיקה מקצועית, יכולת הייחודית של בוגרים; רלוונטי; גישה שוויונית; כדאיות כלכלית; גיוון של אנשי סגל ותוכניות ; תוכניות מקומיות ובחו"ל באיכות גבוהה; הסדרי שותפות בינלאומיים וממשל למופת.

עם מעמדו כאוניברסיטת קולג', UCC מקנה לתלמידים את היתרונות הטובים ביותר של שני המערכות עם מבחר של מידה מחמירה ובמועד ילידי גרות ותוכניות תעודת השלמת צפחה רלוונטית באותה מידה של בגרות ותוכניות לתואר שני מוצעות בשם של שותפיה מעבר לים, אוניברסיטת פלורידה אינטרנשיונל ואוניברסיטת לונדון.

UCC יש גם בתוך התחומה שלה מכללת אוניברסיטה של ​​קרן הקריביים כי הוא מואשם באחריות להציע ולנהל את מלגות לסטודנטים של UCC. בכך היא מציעה מגוון רחב של מלגות, למקסם את ההזדמנויות להשכלה גבוהה לתלמידים ברחבי ג'מייקה.

קרן UCC מואשמת גם בביצוע פעילויות התרמה לUCC לתמוך לא רק בתוכניות שלה מלגה, אלא גם פעילות לשדרוג מתקניה ולהרחיב את ההיצע שלה בתכנית. קרן UCC (US) Incorporated רשום במדינת פלורידה, כצדקה ציבורית 502 ג 3.

גודל שוק ותיאור

אוכלוסיית הסטודנטים ליבה של UCC נמשכת ממגוון רחב של תעשיות. הם מועסקים בדרך כלל בשורות פקידות, פיקוח וניהול הבכירים ובעיקרי הם בגילים וב30s 40s שלהם. עם התרחבותה למציעה תוכניות במשרה מלאה בקמפוס השדרה וורטינגטון בניו קינגסטון, UCC עכשיו גם חותרת לצרכיהם של בוגרי התיכון האחרונים במידה רבה מהאזור של החברה, בגילים בעיקר משנתי העשרה המאוחרות שלהם לתחילת שנות העשרים והאמצע.

באמצע 2012, UCC הקים משרד בינלאומי אשר יציע תמיכת מפתח ליוזמה ינאום של האוניברסיטה. יוזמה זו כרוכה, בין היתר, למשוך סטודנטים מכל רחבי העולם שלא רק לתרום את הידע שלהם לקהילת UCC, אלא גם לחוות את התרבות הג'מייקנית באמצעות תכנית הלימודים האקדמיות UCC.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BBA

University College Of The Caribbean

התכנית במנהל עסקים נותנת סקירה רחבה של ניהול ארגוני ומספקת לסטודנטים ידע תיאורטי ומעשי. ... [+]

בוגר במדעים במנהל עסקים

התכנית במנהל עסקים נותנת סקירה רחבה של ניהול ארגוני ומספקת לסטודנטים ידע תיאורטי ומעשי בתחומים כגון התנהגות ארגונית, יחסי עבודה ועובדים, ניהול ייצור ותפעול, ניהול אסטרטגי ויזמות לעסקים קטנים. תכנית זו תאפשר לבוגרים כדי לספק את דרישות תעסוקה למגוון רחב של אפשרויות קריירת para-מקצועי ובכך לתרום לקיימות של גופים עסקיים.

[-]
ג'מייקה קינגסטון
בקשת מידע
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 - 5 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

BSc

University College Of The Caribbean

תואר זה נועד לספק לתלמידים הבנה של האופן שבו מתווכים ומוסדות פיננסיים פועלים, ואת המבנה ותפקוד של שווקים פיננסיים. ... [+]

בוגר במדעים, בנקאות ופיננסים (אוניברסיטת לונדון) תואר זה נועד להקנות לתלמידי הבנה של האופן שבו מתווכים ומוסדות פיננסיים לפעול, ואת המבנה והתפקוד של שווקים פיננסיים; התמחור של נכסים פיננסיים ומה ואיך לבחור תאגידים ולהנפיק סוגים שונים של נכסים.

[-]
ג'מייקה קינגסטון
בקשת מידע
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 4 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University College Of The Caribbean

תואר זה נועד לצייד את התלמידים בידע מספק של יחסים בינלאומיים כדי להבין את הממדים הבינלאומיים של תחום הנבחר שלהם. ... [+]

בוגר תואר ראשון במדע המדינה, יחסים בינלאומיים (אוניברסיטת לונדון)

תואר זה נועד לצייד את התלמידים בידע מספק של יחסים בינלאומיים כדי להבין את הממדים הבינלאומיים של תחום הנבחר שלהם, לספק מסגרת להבנת ההיבטים הבינלאומיים של בעיות כגון הידרדרות סביבה וגלובליזציה כלכלית, ולסייע לתלמידים להגיע להבנה ביקורתית של ספרות ליבה וסוגיות תיאורטיות מרכזיות בתחום יחסים בינלאומיים.

[-]
ג'מייקה קינגסטון
בקשת מידע
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 4 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University College Of The Caribbean

תכנית זו מציגה את התלמידים לפעילות והניהול של מפעל במלון וענף השירות הכללי ומכינה את הבוגרים לקריירה במגזר התיירות ואירוח. ... [+]

בוגר במדעים בניהול תיירות ואירוח

תכנית זו מציגה את התלמידים לפעילות והניהול של מפעל במלון וענף השירות הכללי ומכינה את הבוגרים לקריירה במגזר התיירות ואירוח.

תלמידים נחשפים לסוגים השונים של בתי מלון, אתרי נופש, ופעולות מרכז שירות אחרות. העקרונות של ניהול קשרי לקוחות והשפעתה על שימור לקוחות וחזור על פעולה בסביבת שוק תחרותית גם מכוסים. מרכיב ההתמחות של התכנית מבטיח כי כל התלמידים מטופחים בתרבות העבודה של התעשייה. בעוד רכיב מחקר מפתחת חשיבה ביקורתית ויכולת ניתוח הדרושה לקבלת החלטות ופתרונות בעיה בענף. ... [-]

ג'מייקה קינגסטון
בקשת מידע
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University College Of The Caribbean

התכנית נועדה לייצר אנשי IT שהם מסוגלים ליישם את הידע הרחב שלהם בטכנולוגיות מידע ובנושאים עסקיים לתכנון והבנייה של רשתות, מסדי נתונים או אתרי אינטרנט כדי לפתור בעיות ארגונ ... [+]

בוגר במדעים בטכנולוגיית המידע

התכנית נועדה לייצר אנשי IT שהם מסוגלים ליישם את הידע הרחב שלהם בטכנולוגיות מידע ובנושאים עסקיים לתכנון והבנייה של רשתות, מסדי נתונים או אתרי אינטרנט כדי לפתור בעיות ארגוניות. התואר גם מכין את התלמידים להיות מסוגלים להבין את ההשפעה של מערכות מידע בארגונים ומספקים תמיכת מידע לקבלת החלטות.

[-]
ג'מייקה קינגסטון
בקשת מידע
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 - 5 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית