Bard College Berlin

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על Bard College Berlin

Bard College Berlin היא אוניברסיטה גרמנית-אמריקאית מוסמכת המציעה חינוך אינטנסיבי, תחומי מדעי הרוח והחברה. גוף הסטודנטים הוא בינלאומי ומגוון ביותר מבחינת הגיאוגרפיה, התרבות, הכיתה והרקע הכלכלי ונפגש עם סגל ההשתלמות בסמינרים קטנים הנלמדים באנגלית. דגש על חשיבה ביקורתית, שאפתנות אינטלקטואלית, יצירתיות והחיבור בין החיים בכיתה ומחוצה לה הוא מאפיין בסיסי. סטודנטים מתאימים יכולים להרוויח תואר ראשון אמריקאי וגם תואר גרמני.

119436_GermanClass_IrinaStelea.jpg

על ידי הצבת "השאלות הגדולות" שהדהדו לאורך זמן, ועל ידי מתן לאנשים צעירים את הכישורים הדרושים להבנתם ולענות עליהן בדיאלוג ובהתייחסות לאתגרים עכשוויים, Bard College Berlin מאפשרת פריחה אישית ומכינה את תלמידיה לתרום לעתיד גלובלי משותף.

ממוקם במרכז הפוליטי, הכלכלי והאמנותי של אירופה, בו מתלבטים ומבחנים מדיניות כלכלית גלובלית ואמצעים בנושא הגירה וביטחון, ובמקום בו האמנויות מוצאות את הביטוי המגוון והניסוי ביותר שלה, Bard College Berlin היא בעמדה ייחודית להציע את שלה התלמידים מכוונים את החשיפה להתפתחויות פוליטיות, חברתיות ותרבותיות עכשוויות באמצעות סמינרים ופעילויות המושרשים בעיר. תוכנית סטאז 'מספקת הזדמנויות לצבור ניסיון בעבודה במגוון רחב של תחומים, כמו אומנויות, זכויות אדם, פרסום, תכנון עירוני, סטארט-אפים טכנולוגיים וחינוך.

המוקד הבדלי הכפול הזה של לימוד מתמחה במורשת אינטלקטואלית בעלת רלוונטיות מתמשכת, ויישום רעיונות ב"חיים האמיתיים "באמצעות חקר מקומי, פרקטיקה אמנותית, דיון ציבורי ותכניות למעורבות אזרחית, הכין את בוגרי בר- Bard College Berlin ליצירתיות פיתרון בעיות ושיתופי פעולה מוצלחים במגזר הציבורי והפרטי ברמה המקומית, הלאומית והבינלאומית. כתוצאה מכך הם הצליחו להמשיך בקריירה בתחומים כמו יחסים בינלאומיים, מדיניות ציבורית, חינוך, עיתונות ואומנויות וכן לימודי תואר שני באוניברסיטאות הנחשבות בעולם.

משלחת חינוכית

Bard College Berlin הוקמה במטרה להחזיר הוראה סמינריונית בקבוצות קטנות וחינוך בין-תחומי לתואר ראשון באומנויות הליברליות לרמות הגבוהות ביותר בהקשר האוניברסיטאי האירופי שמקורו לראשונה. התוכניות הדו- Bard College Berlin שמציע Bard College Berlin מבוססות על העיקרון שלמידה מתמחים בתחומי הפרט צריכים להתקיים על בסיס ידע נרחב ויסודי של מסורות אינטלקטואליות והוויכוחים, העבודות והטרנספורמציות הגדולות שהניבו אותם. השושלת האקדמית של 'מחשבה חברתית', אשר שורשיה בגרמניה שלאחר המלחמה ובארצות הברית, מחויבת לבחון את החידושים העיקריים של חיי אדם ותרבות במסגרת קביעותיהם החברתיות והפוליטיות. קורסי הליבה של Bard College Berlin בהיסטוריה אינטלקטואלית משקפים ישירות מחויבות זו, אך זהו גם אידיאל מנחה של התוכניות בכללותן.

119438_Screenshot_1.png

מדעי הרוח, האמנויות והמחשבה החברתית

תואר BA של Bard College Berlin במדעי הרוח, האמנויות והמחשבה החברתית בוחן את התחומים העיקריים של מדעי הרוח (פילוסופיה, ספרות, לימודי קולנוע, תיאוריה פוליטית, היסטוריה של אמנות) ביחס להתפתחותם הבינתחומית. התואר מקיף את ההזדמנות לחבר בין אומנויות העוסקות באמנויות (תיאטרון וסטודיו) לבין התיאוריזציה הפילוסופית של האמנות, ולשקול את הקשר ההיסטורי הכללי בין ידע, מלאכה ותחום מומחה.

כלכלה, פוליטיקה ומחשבה חברתית

התואר הראשון של Bard College Berlin בכלכלה, פוליטיקה ומחשבה חברתית מעניק הכשרה במדעי החברה המושתתת בתולדות השינוי וההשתקפות התרבותית האנושית. השיטות והמודלים הבסיסיים של כלכלה עכשווית נלמדים בדיאלוג עם תנועת ההיסטוריה האינטלקטואלית, ובקשר עם תיאוריות של פוליטיקה, ומודלים של תפקוד חברתי.

מעורבות אזרחית

בהתאם לאמונה של המכללה במתן חינוך מושכל, יצירתי ומעורב, לימוד מדעי החברה כרוך בהזדמנות לעבוד באומנויות העוסקות בעבודה, פרויקטים אסתטיים כמו גם בונים חברתית. סטודנטים בכל תכניות Bard College Berlin ' Bard College Berlin מעודדים ותומכים בעבודות סטאז' ובמעורבות אזרחית. המכללה שמה לה למטרה להבטיח כי חינוך לאומנויות ליברליות יטפח אזרחות פעילה ויצרנית.

119437_Campus_InasaBibic.jpg

היסטוריית ההסמכה

Bard College Berlin : אוניברסיטה לאומנויות ליברליות מוסמכת ברמה הלאומית בגרמניה על ידי הוויסנשפטרט החל מה 20- בינואר 2017.

המכללה קיבלה לראשונה הכרה ממלכתית מהמחלקה לסנאט בברלין לחינוך, נוער ומדע (Senatsverwaltung für Bildung, Jugend und Wissenschaft) בהתאם לסעיף. 123, פסקה. 1 לחוק ההשכלה הגבוהה של המדינה הפדרלית בברלין (Berliner Hochschulgesetz - BerlHG) בשנת 2011.

הסמכת תכנית לתואר ראשון במדעי הרוח, האמנויות והמחשבה החברתית ניתנה על ידי סוכנות ההסמכה ACQUIN בסתיו 2013. בשנת 2015 קיבלה התואר הראשון בכלכלה, פוליטיקה ומחשבה חברתית הסמכה מ- ACQUIN.

מכללת בארד מוסמכת על ידי ועדת מדינות התיכון להשכלה גבוהה (ארה"ב) ומעניקה תואר BA לסטודנטים המסיימים את לימודי התואר הראשון Bard College Berlin במדעי הרוח, האמנויות והמחשבה החברתית או תואר ראשון בכלכלה, פוליטיקה ומחשבה חברתית תחת סמכות שניתנה. על ידי מועצת החינוך של מדינת ניו יורק.

מיקומים

ברלין

Bard College Berlin

כתובת
Platanenstrasse 24
13156 ברלין, ברלין, גרמניה
טלפון
+49 30 437330