קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לעולם המדיה

איך מודפסים ספרים? כיצד מאוחסן המידע ומתועד? מה פירוש "תקשורת"? כיצד נוצרו עולמות וירטואליים? מה קורה מאחורי הקלעים באולפני הטלוויזיה? מה חשוב בעיצוב האריזות וכיצד הפרסום אכן עובד? הסטודנטים בהוקשולה דר מדין עוסקים בשאלות אלו ובשאלה רבה.

111634_ScreenShot2019-03-07at4.24.13PM.png

מאז 1 בספטמבר 2001, Hochschule der Medien הפגיש את הידע המשולב של אוניברסיטת הדפוס לשעבר מדיה, מוסד חינוכי עם מעל 100 שנים של מסורת, ואת אוניברסיטת הספרנות ומידע אשר ההיסטוריה מגיעה חזרה 1942. עם 16 תוכניות לתואר ראשון ו 6 תוכניות לתואר שני, במשרה חלקית במנהל עסקים ובתוכנית דוקטורט, Hochschule der Medien מכסה מגוון רחב של מומחיות בתקשורת: מן התקשורת המודפסת לתקשורת האלקטרונית, מן התקשורת ההמונית תורת התקשורת לייצור מדיה, מ עיצוב מדיה עושה מדיה זמין.

111633_ScreenShot2019-03-07at4.24.25PM.png

ב Hochschule der Medien , התלמידים לומדים בבתי הקולנוע המודרניים, כמו גם בסדנאות ובסטודיו, במכונות דפוס או מאחורי המצלמה. פרויקטים מעשיים מרגשים במעבדות האוניברסיטה או בשיתוף פעולה עם חברות שותפות משלימים ידע תיאורטי ושיטות עבודה מדעיות. במקור באוניברסיטה היו שני קמפוסים. מאז 2014 האוניברסיטה מורכבת קמפוס אחד מרכזי בשטוטגרט Vaihingen עם בניין סגל חדש, המסמל "עולם התקשורת אחד".

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

זה תואר ראשון בהנדסה מספקת חינוך טכני בגרמניה, בעוד התלמידים יהיו חמושים עם המקצועי, יצירתי חוצה כישורים הדרושים כדי לשגשג בבית ובחו"ל. ... [+]

זה תואר ראשון בהנדסה מספקת חינוך טכני בגרמניה, בעוד התלמידים יהיו חמושים עם המקצועי, יצירתי חוצה כישורים הדרושים כדי לשגשג בבית ובחו"ל.

בגרמניה, הדפס מדיה טכנולוגיות הוא הראשון והיחיד הבינלאומי לתואר ראשון בהנדסה המוקדש התקשורת, אשר באופן בלעדי לימד באנגלית ו מיועד לסטודנטים מכל רחבי העולם. זהו נושא ייחודי המשלב יצירתיות, מדע, טכנולוגיה, לימודי בין-תרבותיים, ניהול חברות ושפות.

... [-]
גרמניה Stuttgart
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Hochschule der Medien
Nobelstrasse 10

Stuttgart, Baden-Württemberg, 70569 DE