Macromedia University of Applied Sciences

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוך הבא לאוניברסיטת מקרומדיה - האוניברסיטה לשינוי דיגיטלי

בחירת אוניברסיטה היא החלטה חשובה לחיים. זה המקום בו אתה מניח את הבסיס לרשת הקריירה העתידית שלך ומגלה את תחום העבודה הנבחר שלך ומתחיל לעצב את הזהות המקצועית שלך. אנו שמחים שהתעניינת במקרומדיה, אוניברסיטה פרטית גרמנית מוכרת, וברצונך לספר לך עוד כיצד אנו יכולים לעזור לעצב את עתידך.

109589_029-Macomedia-Erstsemesterstart-II-Causalux-Fotograf-Potsdam.jpg


התוכניות שלנו - העתיד שלך
באוניברסיטת מקרומדיה המוקד שלנו הוא על הסטודנטים שלנו. אנו שואפים ליצור מרחב בו הם יכולים להתפתח. אנו מקדמים מיומנויות מפתח כמו מיומנויות תקשורת והלך רוח יזמי. חלק גדול מהקורסים שלנו מבוסס על פרויקטים מעשיים הנוהגים בצורה של אימון אישי. טרנספורמציה דיגיטלית משנה באופן מהותי את מבנה עולמנו המקצועי ואנחנו זקוקים לאנשים שנמצאים בלב השינויים הללו המסוגלים לחשוב על פני תחומים ולקבל אחריות אישית. אלה האנשים שאנחנו מחנכים. כאוניברסיטה לשינוי דיגיטלי, אנו רואים את תפקידנו כמאפשרים: אנו מאפשרים לסטודנטים שלנו להבין ולעצב את השינוי. התהליך והתוצאה ניתנים לכמוס בתמציתיות: אתה משתנה. absolvia_Mafaldanews.jpg

תכניות הלימוד שלנו הן תערובת של הרצאות תיאורטיות ועבודות פרויקט מעשיות. הסטודנטים מוזמנים לקחת אחריות על לימודיהם ומתקבלת האפשרות לעסוק באנשי תקשורת מובילים ובשחקני מפתח מארגונים בינלאומיים העובדים בצמוד לאוניברסיטה כמרצים אורחים וכספונסרים לפרויקטים. אנו מציעים קורסים לתואר ראשון במשרה מלאה וקורסי תואר שני לתואר שני למסלול קריירה בינלאומי בתחום התקשורת והתקשורת. כל התוכניות מוסמכות על ידי FIBAA ומובילות לתואר מוכר בינלאומי. שיתוף פעולה עם שותפינו בבריטניה, אוניברסיטת ווסטמינסטר, מאפשר לנו להציע תארים נוספים בתכניות לתואר הראשון.

הקמפוס שלנו - מחובר לשחקני התעשייה המובילים בגרמניה

הקמפוסים שלנו מבוססים בכמה מהערים התוססות ביותר בגרמניה: מינכן, שטוטגרט, קלן, המבורג, פרייבורג, לייפציג וברלין. הסטודנטים שלנו נהנים מחיבור הקשר המצוין שלנו עם התעשייה המקומית בכל מיקום בקמפוס. באוניברסיטה מועסקים כמאה פרופסורים ומדענים ידועים ומומחים מחברות מדיה, חברות רב-לאומיות, אוניברסיטאות וסוכנויות תקשורת. כ -3,000 סטודנטים נרשמו עד כה, כולל מספר גדל והולך של סטודנטים בינלאומיים שבחרו ללמוד במקרומדיה כדי לעזור לחזק את התרבות הקוסמופוליטית המשגשגת כבר באוניברסיטת מקרומדיה.

תוכנית לימודים לתואר שני - עיצוב העתיד הדיגיטלי בתפקידים גבוהים יותר

באופן עקרוני, תכניות המאסטר של מקרומדיה מתאימות בקפידה לדרישות המקצועיות של תעשיית המדיה והתקשורת. עיקרון זה בא לידי ביטוי בתהליכי ההוראה של האוניברסיטה. כל ההרצאות מתקיימות באנגלית ומועברות בצורה מעוררת ומעשית בשיעורים קטנים.

תיאורי מקרה, הדמיות ועבודות פרויקט - לרוב בשיתוף פעולה עם ארגוני מדיה - עוזרים לתלמידים לפתח מומחיות שתקל על הגישה לקריירות הנחשקות. עם שיעורים קטנים והשגחה אינטנסיבית, סביבת הלמידה של מקרומדיה משקפת את תרבות התואר האנגלו-סקסי, כולל אימון אישי על ידי מרצים מוסמכים. בית הספר לתארים מתקדמים שלנו יצייד אתכם בשיטות ובכלים הרלוונטיים לעיצוב פעיל של השינוי הקבוע של החברה והכלכלה כמקצוען, ויכין אתכם לקריירה מצליחה עם סיכויים עתידיים מצוינים.

היתרונות של בחירת Macromedia University

 • מיקום מוביל בדירוג CHE 2014/15
 • כיתות קטנות עם פיקוח אישי אינטנסיבי
 • תארים מוכרים ברחבי העולם, שאושרו על ידי המדינה
 • קמפוסים בברלין, מינכן וקלן; ברלין ומינכן נמצאים בדירוג 10 "ערי הסטודנטים הטובות ביותר 2017" על ידי אוניברסיטאות מובילות
 • פרויקטים אותנטיים, מוכווני תרגול עם למעלה מ -500 חברות ידועות
 • פרופסורים בעלי הכשרה גבוהה ומובילים בתעשייה כמרצים
 • מעבדות מדיה מאובזרות
 • סיכויי קריירה חזקים בגרמניה: אשרת 18 חודשים לאחר סיום הלימודים המוצלח
 • שיעורי תואר שני מתקיימים שלושה ימים בשבוע
 • תכניות לימוד כולן באנגלית
 • קמפוסים הממוקמים בערי התעשייה המובילות בגרמניה
 • רשת עולמית של אוניברסיטאות שותפים

107660_Studentinnen_drei_Projektion_790_445.jpg

מיקומים

מינכן

כתובת
Macromedia University of Applied Sciences
Sandstrasse 9

80335 מינכן, בוואריה, גרמניה

ברלין

כתובת
Macromedia University of Applied Sciences
Mehringdamm 33

10961 ברלין, ברלין, גרמניה

קלן

כתובת
Macromedia University of Applied Sciences
Brüderstraße 17

50667 קלן, נורדריין-וסטפאליה, גרמניה

המבורג

כתובת
Macromedia University of Applied Sciences
Gertrudenstraße 3

20095 המבורג, המבורג, גרמניה

Freiburg

כתובת
Haslacher Straße 15
21729 Freiburg, סקסוניה התחתונה, גרמניה