קרא את התיאור הרשמי

בית ספר לעיצוב ומדיה - מכון

בית הספר לעיצוב מדיה היא אחת האוניברסיטאות המובילות עבור מדיה ועיצוב בגרמניה. זה יוצר בכל התחומים הרלוונטיים של מדיה מן הנוער של מחר. סטודנטים ליהנות מן הקרבה המיוחדת של אוניברסיטת עיצוב מדיה לכלכלה.

MD.H שומרת קרוב מגעים עם ארגונים עסקיים עם דגש בתקשורת והוא חבר של איגוד האוניברסיטאות פרטי (התג"ם). בשנת VPH למעלה מ -40 אוניברסיטות פרטיות גרמניות מובילות מאורגנות.

MD.H אחד הספקים הפרטיים הגדולים ביותר של קורסים והכשרות בתחום המדיה החדשה, משחקים, אופנה, מדיה וניהול תקשורת ו- IT. החברה רואה עצמה ככוח המניע. בפיתוח מכרזים, האוניברסיטה תמיד נחשב ביקוש נוכחי ועתידי בשוק העבודה, וכל העסקות הקיימות מותאמות באופן שוטף דרישות חדשות.

תמיכה

בית הספר לעיצוב מדיה של GmbH מדע העיצוב ומחשב הוא חסות בית הספר לעיצוב מדיה, בית הספר לעיצוב מדיה לעיצוב ומדעי המחשב יש שלושה אתרי מחקר: ברלין, מינכן דיסלדורף והמפקדות שלהם בברלין. רקטור בית הספר לעיצוב מדיה הוא הרטמוט בודה, קאנצלר MD.H הוא ארנים Zubke.

חברת בת האקדמיה לעיצוב מדיה עבור GmbH החינוך וההכשרה היא הנושא, נוסד בשנת 2014 עיצוב פרטי מדיה העיצוב Fachoberschule (Md.A-FOS)

באופן רשמי מוכר מוכר

מאז 01. באפריל 2004 הוא הספר לעיצוב מדיה הפרטי לעיצוב ומדעי מחשב בהתאם סעיף § 123. 1 חוק חינוך ברלין הגבוה בשילוב עם § 70 פסקה. 1 לחוק להשכלה הגבוהה אושרה על ידי המדינה מאז 10/05/2010 גם מוסמך במדע מוסדי. Reaccreditation ידי המדע שהתקיים ביום 2015/10/19.

כדי להקל על ההשוואה הבינלאומית של מעלות נשאו מחדש ההסמכה הקבועה של קורסים של MD.H ידי הערכת מרכז הסמכת הסוכנות (ZEvA). כל הקורסים של MD.H הם מוכרים בהצלחה.

בראש בית הספר לעיצוב מדיה

Closer לחברה

מינכן, דיסלדורף וברלין הם בין בירות התקשורת והעיצוב של גרמניה. בפרויקטים משותפים עם שותפים מובילים, סוכנויות, חברות הפקה וחברות אחרות, התלמידים ללמוד את הפרקטיקה.

קרוב יותר את הדופק של תקשורת, עיצוב ומדעי מחשב

כמעט כל התעשייה משתנה מהר ככל התקשורת, העיצוב והתעשייה מדעי המחשב. לכן MD.H תוכניות הלימודים והתוכניות שלהם לדרישות החדשות של השוק מתאים ברציפות.

קרוב יותר בפועל

הפרופסורים והמרצים של MD.H עבדו ולעבוד בהצלחה בפועל. הדבר מבטיח כי תלמידים רוכשים ידע עדכניות ורלוונטי המאפשר להם הצלחה מקצועית.

קרוב יותר הפרופסורים

באותו MD.H אין הרצאות המוניות. קבוצות הסמינר הקטנות ואת הנגישות הקלה של הפקולטה ליצור קשר ישיר בין תלמידים ומורים בטוחים.

קרוב יותר משרות

קרבה לעסק הוא גם קרוב מעסיקים פוטנציאליים. MD.H ומסייעת לתלמידים בנפרד על שירות הקריירה שלהם.

לומד בבית MD.H

בית הספר לעיצוב מדיה יש בסך הכל שש תכניות התואר הראשון ל. הקורסים מדיה עיצוב, מדיה וניהול תקשורת, ניהול אופנה, עיצוב אופנה ועיצוב סרטים דיגיטליים - אנימציה / VFX בוגר עם תואר ראשון. התוכנית מסתיימת עם ראשון עיצוב משחק המדע.

השלושה לימודי תואר שני עיצוב מדיה, משחק עיצוב ומדיה וניהול תקשורת ולסגור כל עם תואר שני.

כל נוכחות של קורסי ספר לעיצוב מדיה מוכרת על ידי הערכת מרכז הסמכת הסוכנות (ZEvA).

אילוף וחינוך

את החינוך הטוב ביותר - בדיוק טענה זו יש MD.H. בנוסף להוראה אקדמית של אוניברסיטת עיצוב מדיה לוקח מאוד מוצלח הדרכה עם סיום לימודי IHK עבור מעצב מדיה דיגיטלית ולהדפיס דרך.

שיעורי ערב לאנשי עבודה המתרחשת במהלך חופשת קיץ מדיה המחנה לכל צעירה בלב שרוצה לבדוק ותכונתם אנשי תקשורת, משלים את מגוון MD.H.

העתיד שלך - המשימה שלנו

אתה ולתכנן את העתיד שלך בעולם העיצוב והמדיה? טוב מאוד! אנו גם. במשך למעלה מ -25 שנים, יש לנו תלמידים עם המומחיות והניסיון שלנו באחד הענפים הכי המרגשים של ההווה - ועתיד. וזה בדיוק איפה זה ביזנס, תקשורת נפגש עיצוב: ב ממעוזי יצירתי מינכן, ברלין ודיסלדורף.

האימונים יתקיימו בהקשר קרוב המרצה. פרויקטי תרגול קבועים ו סטאז כדי להתחבר החברה כבר במהלך הכשרתם כאן ולקדם את עבודת הצוות של המשתתפים שלנו. בסך הכל, אוניברסיטת עיצוב מדיה מעסיקה 43 פרופסורים. המעבר לעולם המקצועיים מלווה בכל אתר של שירות הקריירה של MD.H.

מחקרים לצד העסקתם

אז אם אתם מחפשים אורינטציה מקצועית חדשה או השכלה קולית עבור מהלך הקריירה הבא שלהם, אנחנו האנשים הנכונים. אנו מציעים את השריון התיאורטי ומעשי הטוב ביותר האפשרי. הפלוס שלנו: קשרים חשובים בעולם העבודה שמחכים המלצות מאתנו; , הרצון הניע תלמידים להתקדם מקצועית ואישית; וכדי לסטודנטים שאינם מרוצים קורסי המחקר הראשונים הזמינים, אבל עם הטובים ביותר.

מקומות

בית הספר לעיצוב מדיה מיוצג ברלין, מינכן דיסלדורף עם מרכז הכשרה משלהם בשטח כולל של 12,000 מ"ר. האתרים מצוידים בטכנולוגיה תקשורתית נרחבת, באיכות גבוהה, u. . בברלין ובמינכן דרך מקצועית מצויד אולפני הסרטה והקלטה. מספר המקומות הינו בסך של 1400 (WS2014 / 2015). שלבי הנוכחות של קורסים בעיסוק נערכים שבראשונה.

התוכניות מועברות ב:
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Media Design School

בית הספר לעיצוב מדיה יש 25 שנות ניסיון בחינוך. בכל מדיה ושטחי עיצוב, שהיא מציעה קורסי המדינה- of-מוכרים. בחירה בין שלושה מוקדים מעוזי התקשורת והאופנה ברלין, דיסלדורף ומינ ... [+]

לכן MD.H!

בית הספר לעיצוב מדיה יש 25 שנות ניסיון בחינוך. בכל מדיה ושטחי עיצוב, שהיא מציעה קורסי המדינה- of-מוכרים. בחירה בין שלושה מוקדים מעוזי התקשורת והאופנה ברלין, דיסלדורף ומינכן. זה משלב מיקום עיר טוב, נוחיות מודרנית הרבה דרכים לעשות את המחקר של גמישות.

עובדות משך הפעילות: 7 סמסטרים סוג: משרה מלאה נקודות זכות: 210 ECTS תואר: תואר ראשון (BA) תאריכי שחרור: 1 אוקטובר מיקומים: מינכן, דיסלדורף, ברלין בעוד כמה צעדים המחקר ... [-]
גרמניה מינכן דיסלדורף ברלין
בקשת מידע
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Media Design School

"האופנה לא לברוח לך." - כך שהוא מביא קרל לגרפלד עד לנקודה. אופנה היא ביטוי של הרוח הזמן, ודורשת ידי מעצבי מעצבי תודעה חברתית-תרבותית ואקולוגית גבוהה. ... [+]

כיצד בנוי הקורס?

הקורס כולל 7 סמסטרים. הסמסטר 5 הוא סמסטר.

מה עושה את MD.H?

"האופנה לא לברוח לך." - כך שהוא מביא קרל לגרפלד עד לנקודה. אופנה היא ביטוי של הרוח הזמן, ודורשת ידי מעצבי מעצבי תודעה חברתית-תרבותית ואקולוגית גבוהה.

ב קורס עיצוב אופנה מושם על תהליכי טרנספורמציה המדיאלי של אופנה בנוסף חילופי מעשית ושיטתית של פיתוח אב טיפוס ועיצוב אוסף, דגש מיוחד. תלמידים מפתחים את הבסיס המתודולוגי לעיבוד מדעי רעיוני, וידע קשר נרחב באופנת טווח תיאורטי עיצוב שיווק וניהול אופנה. זה יעסוק בהקניית ידעו לטכנולוגיות חדשות בעיצוב הממשק, עיצוב בגדים תעשייתי, ייצור טקסטיל ותקשורת חזותית והשפיעו על תהליך הייצור של בגדים ואת הבגדים עצמו. דגש מיוחד הוא על פיתוח מודעות אחריות סביבתית וחברתית העיצוב, תהליך הייצור והתקשורת של אופנה.... [-]

גרמניה מינכן דיסלדורף ברלין
בקשת מידע
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Media Design School

בשבעה סמסטרי המורים הזכאים ניצני מנהלי אופנה ומנהלי אופנה לספק מומחיות ורחבה בניהול עסק, מוצר וניהול מותג עם הסט במוקד טקסטיל תעשיית האופנה לאומי ובינלאומי. ... [+]

מה עושה את MD.H?

בשבעה סמסטרי המורים הזכאים ללמד ניצנים מנהלי אופנה ומנהלי אופנה מומחיות נרחבת רחבה ניהולמוצרים, ו ניהול מותג עם לאומיים ובינלאומיים טקסטיל תעשיית האופנה מוקד סט. כמו כן חשובות מיומנויות מחקרים לשוניים ותרבותיים נלמדות. את הידיים על הפרויקטים Praktikumssemester לשמש כדי להרחיב ולהעמיק את הכישורים וניסיון חיוניים המובילה בתחום ניהול אופנה.

תלמידי MD.H לקבל גישה חופשית לרשת מידע המגמה העולמית WGSN בזמן הלימודים.... [-]

גרמניה מינכן דיסלדורף ברלין
בקשת מידע
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Media Design School

חזותיים, אנימציות VFX מהווים חלק בלתי נפרד של הסרט, תעשיות הטלוויזיה והפרסום. ב פרסום בטלוויזיה ובעיתונות כמעט כל המוצרים המוצגים במחשב. תעשיית המשחקים היא מתקשרת כל זמן, ... [+]

פרספקטיבות

חזותיים, אנימציות VFX מהווים חלק בלתי נפרד של הסרט, תעשיות הטלוויזיה והפרסום. ב פרסום בטלוויזיה ובעיתונות כמעט כל המוצרים המוצגים במחשב. תעשיית המשחקים מתכווצת ללא הרף את ההיקף מעצב סרטים דיגיטלי / בתוך. תחומי יישום עבור אנימציה ו VFX תמיד לכבוש תעשיות חדשות. הביקוש לאנשי מקצוע מיומנים נהדר - עולה!

טענה נוספת לבחירת המחקר, הם הזדמנויות טובות מאוד כדי לצבור ניסיון בחו"ל. לונדון, לוס אנג'לס, ונקובר ושנחאי נמצא כאן האתרים הפופולריים ביותר, המיקומים מתאימים הצעות עתידך MD.H התכנית לתואר עיצוב סרטים דיגיטליים - אנימציה / VFX בברלין ובמינכן.... [-]

גרמניה מינכן דיסלדורף ברלין
בקשת מידע
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Media Design School

עם טיפול נמרץ ידי המורים בקבוצות לימוד קטנות, אבל בעיקר באמצעות החלת מה שהם למדו אתגרים אמיתיים של חברות. פרופסורים / פרופסורים ומרצים / מרצים מנוסים שלנו מהפרקטיקה יעזור ... [+]

כיצד ניתן ללמוד על MD.H?

עם טיפול נמרץ על ידי המורים קבוצות לימוד קטנותאבל בעיקר על ידי יישום של למידה על אתגרים ספציפיים העומדים בפני חברות. הפרופסורים / הפרופסורים ומרצים / מרצים המנוסים שלנו מפרקטיקה יעזרו הידע והכישורים שלך הקשורים להתאמן ו ברציפות לפתח:

בסמינרים עם מקרים בפועל, תפקיד-הצגות, תרגילים, דיונים ומצגות. בשנת מודולים פרויקט מעשיים. אלה נעות בין תפיסה דרך עיצוב וייצור של אתרי אינטרנט, קמפיינים במדיה חברתיים, פרסומות טלביזיה, רדיו כתם וחוברות בסדנאות בינלאומיות עם מומחים מכל ענפי המדיה. עובדות משך הפעילות: 7 סמסטרים סוג: משרה מלאה נקודות זכות: 210 ECTS תואר: תואר ראשון (BA) תאריכי שחרור: 1 אוקטובר מיקומים: מינכן, דיסלדורף, ברלין איך אני MD.H סטודנט / ב? ... [-]
גרמניה מינכן דיסלדורף ברלין
בקשת מידע
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BSc

Media Design School

עם השריון טכני ויצירתית דרושי הקשרים הנכונים לעשות את זה באולפני הפיתוח הטובים ביותר. שניהם מציעים את MD.H. ועוד הרבה יותר. אז הוא על תכנות בינה מלאכותית על "לוח זמנים". ... [+]

כדי לשלב הבא!

עם השריון טכני ויצירתית דרושי הקשרים הנכונים לעשות את זה באולפני הפיתוח הטובים ביותר. שניהם מציעים את MD.H. ועוד הרבה יותר. אז הוא על מודיעין תכנות מלאכותי על "לוח זמנים". זה יכניס אותך בחברה כמה מהר אל רמות גבוהות יותר (משחק).

עובדות משך הפעילות: 7 סמסטרים סוג: משרה מלאה נקודות זכות: 210 ECTS תואר: בוגר במדעים (B.Sc) תאריכי שחרור: 1 באפריל (2016 דיסלדורף) | באוקטובר 1 מיקומים: מינכן, דיסלדורף, ברלין הזדמנויות לכן! ... [-]
גרמניה מינכן דיסלדורף ברלין
בקשת מידע
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית