Media Design School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית ספר לעיצוב ומדיה - מכון

בית הספר לעיצוב מדיה היא אחת האוניברסיטאות המובילות עבור מדיה ועיצוב בגרמניה. זה יוצר בכל התחומים הרלוונטיים של מדיה מן הנוער של מחר. סטודנטים ליהנות מן הקרבה המיוחדת של אוניברסיטת עיצוב מדיה לכלכלה.

MD.H שומרת קרוב מגעים עם ארגונים עסקיים עם דגש בתקשורת והוא חבר של איגוד האוניברסיטאות פרטי (התג"ם). בשנת VPH למעלה מ -40 אוניברסיטות פרטיות גרמניות מובילות מאורגנות.

MD.H אחד הספקים הפרטיים הגדולים ביותר של קורסים והכשרות בתחום המדיה החדשה, משחקים, אופנה, מדיה וניהול תקשורת ו- IT. החברה רואה עצמה ככוח המניע. בפיתוח מכרזים, האוניברסיטה תמיד נחשב ביקוש נוכחי ועתידי בשוק העבודה, וכל העסקות הקיימות מותאמות באופן שוטף דרישות חדשות.

תמיכה

בית הספר לעיצוב מדיה של GmbH מדע העיצוב ומחשב הוא חסות בית הספר לעיצוב מדיה, בית הספר לעיצוב מדיה לעיצוב ומדעי המחשב יש שלושה אתרי מחקר: ברלין, מינכן דיסלדורף והמפקדות שלהם בברלין. רקטור בית הספר לעיצוב מדיה הוא הרטמוט בודה, קאנצלר MD.H הוא ארנים Zubke.

חברת בת האקדמיה לעיצוב מדיה עבור GmbH החינוך וההכשרה היא הנושא, נוסד בשנת 2014 עיצוב פרטי מדיה העיצוב Fachoberschule (Md.A-FOS)

באופן רשמי מוכר מוכר

מאז 01. באפריל 2004 הוא הספר לעיצוב מדיה הפרטי לעיצוב ומדעי מחשב בהתאם סעיף § 123. 1 חוק חינוך ברלין הגבוה בשילוב עם § 70 פסקה. 1 לחוק להשכלה הגבוהה אושרה על ידי המדינה מאז 10/05/2010 גם מוסמך במדע מוסדי. Reaccreditation ידי המדע שהתקיים ביום 2015/10/19.

כדי להקל על ההשוואה הבינלאומית של מעלות נשאו מחדש ההסמכה הקבועה של קורסים של MD.H ידי הערכת מרכז הסמכת הסוכנות (ZEvA). כל הקורסים של MD.H הם מוכרים בהצלחה.

בראש בית הספר לעיצוב מדיה

Closer לחברה

מינכן, דיסלדורף וברלין הם בין בירות התקשורת והעיצוב של גרמניה. בפרויקטים משותפים עם שותפים מובילים, סוכנויות, חברות הפקה וחברות אחרות, התלמידים ללמוד את הפרקטיקה.

קרוב יותר את הדופק של תקשורת, עיצוב ומדעי מחשב

כמעט כל התעשייה משתנה מהר ככל התקשורת, העיצוב והתעשייה מדעי המחשב. לכן MD.H תוכניות הלימודים והתוכניות שלהם לדרישות החדשות של השוק מתאים ברציפות.

קרוב יותר בפועל

הפרופסורים והמרצים של MD.H עבדו ולעבוד בהצלחה בפועל. הדבר מבטיח כי תלמידים רוכשים ידע עדכניות ורלוונטי המאפשר להם הצלחה מקצועית.

קרוב יותר הפרופסורים

באותו MD.H אין הרצאות המוניות. קבוצות הסמינר הקטנות ואת הנגישות הקלה של הפקולטה ליצור קשר ישיר בין תלמידים ומורים בטוחים.

קרוב יותר משרות

קרבה לעסק הוא גם קרוב מעסיקים פוטנציאליים. MD.H ומסייעת לתלמידים בנפרד על שירות הקריירה שלהם.

לומד בבית MD.H

בית הספר לעיצוב מדיה יש בסך הכל שש תכניות התואר הראשון ל. הקורסים מדיה עיצוב, מדיה וניהול תקשורת, ניהול אופנה, עיצוב אופנה ועיצוב סרטים דיגיטליים - אנימציה / VFX בוגר עם תואר ראשון. התוכנית מסתיימת עם ראשון עיצוב משחק המדע.

השלושה לימודי תואר שני עיצוב מדיה, משחק עיצוב ומדיה וניהול תקשורת ולסגור כל עם תואר שני.

כל נוכחות של קורסי ספר לעיצוב מדיה מוכרת על ידי הערכת מרכז הסמכת הסוכנות (ZEvA).

אילוף וחינוך

את החינוך הטוב ביותר - בדיוק טענה זו יש MD.H. בנוסף להוראה אקדמית של אוניברסיטת עיצוב מדיה לוקח מאוד מוצלח הדרכה עם סיום לימודי IHK עבור מעצב מדיה דיגיטלית ולהדפיס דרך.

שיעורי ערב לאנשי עבודה המתרחשת במהלך חופשת קיץ מדיה המחנה לכל צעירה בלב שרוצה לבדוק ותכונתם אנשי תקשורת, משלים את מגוון MD.H.

העתיד שלך - המשימה שלנו

אתה ולתכנן את העתיד שלך בעולם העיצוב והמדיה? טוב מאוד! אנו גם. במשך למעלה מ -25 שנים, יש לנו תלמידים עם המומחיות והניסיון שלנו באחד הענפים הכי המרגשים של ההווה - ועתיד. וזה בדיוק איפה זה ביזנס, תקשורת נפגש עיצוב: ב ממעוזי יצירתי מינכן, ברלין ודיסלדורף.

האימונים יתקיימו בהקשר קרוב המרצה. פרויקטי תרגול קבועים ו סטאז כדי להתחבר החברה כבר במהלך הכשרתם כאן ולקדם את עבודת הצוות של המשתתפים שלנו. בסך הכל, אוניברסיטת עיצוב מדיה מעסיקה 43 פרופסורים. המעבר לעולם המקצועיים מלווה בכל אתר של שירות הקריירה של MD.H.

מחקרים לצד העסקתם

אז אם אתם מחפשים אורינטציה מקצועית חדשה או השכלה קולית עבור מהלך הקריירה הבא שלהם, אנחנו האנשים הנכונים. אנו מציעים את השריון התיאורטי ומעשי הטוב ביותר האפשרי. הפלוס שלנו: קשרים חשובים בעולם העבודה שמחכים המלצות מאתנו; , הרצון הניע תלמידים להתקדם מקצועית ואישית; וכדי לסטודנטים שאינם מרוצים קורסי המחקר הראשונים הזמינים, אבל עם הטובים ביותר.

מקומות

בית הספר לעיצוב מדיה מיוצג ברלין, מינכן דיסלדורף עם מרכז הכשרה משלהם בשטח כולל של 12,000 מ"ר. האתרים מצוידים בטכנולוגיה תקשורתית נרחבת, באיכות גבוהה, u. . בברלין ובמינכן דרך מקצועית מצויד אולפני הסרטה והקלטה. מספר המקומות הינו בסך של 1400 (WS2014 / 2015). שלבי הנוכחות של קורסים בעיסוק נערכים שבראשונה.

מיקומים

מינכן

כתובת
Claudius-Keller-Straße 7
81669 מינכן, בוואריה, גרמניה

דיסלדורף

כתובת
Werdener Straße 4
40227 דיסלדורף, נורדריין-וסטפאליה, גרמניה

ברלין

כתובת
Lindenstraße 20-25
10969 ברלין, ברלין, גרמניה