קרא את התיאור הרשמי

58599_IMG_0040.jpg

ה- HDPK היא אוניברסיטה פרטית מובילה לתעשיות היצירתיות, הממוקמת באחד ממרכזי היצירה של גרמניה: בברלין. תכניות הלימודים כוללות הן היבטים אמנותיים והן היבטים טכנולוגיים, כמו גם נושאים מעשיים בתחום הניהול ותיאוריית התקשורת. תכנית הלימודים מתמקדת בענפי המוסיקה והמדיה (מלבד סרטים וטלוויזיה).

הן האוניברסיטה עצמה והן המרצים מעורבים בשווקי המוסיקה והמדיה, והניסיון שלהם זורם לתוכניות.

ה- HDpk נפתח באפריל 2010 כאוניברסיטה פרטית למדעים יישומיים ואושר על ידי מחלקת הסנאט לחינוך, מדע ומחקר בברלין.

מרכז ההוראה באוניברסיטה הוא שזה קשור לפרקטיקה, המשתקף בפרויקטים הבין-תחומיים המבוצעים בכל תכניות הלימוד ומשלים תוכניות לימודים מוכווני מדע. תכנון התכנון מבוסס על המציאות של עולם מקצועי המשתנה במהירות, ומבטיח שתכניות הלימודים יותאמו ללא הרף בהתאם לדרישות החדשות. הן אנשי הצוות והן חברי חבר הנאמנים מעורבים בענף, המחזק גישה זו.

מה שמבדיל אותנו

תנאי מחקר מעולים

קבענו סטנדרטים גבוהים עבור עצמנו. קבוצות קטנות, פרופסורים בעלי רקע חזק בשדותיהם, ומצב הציוד באולפני הצליל והצלמים שלנו, כמו גם בסביבות העבודה הדיגיטליות, מספקים לתלמידים שלנו סביבת עבודה מקצועית באמת.

58613_IMG_9987.jpg

גישה בעולם האמיתי

מבחינת ההיבטים הניהוליים והכלכליים של המקצועות העתידיים של התלמידים, ניהול הפרויקטים, דיני התקשורת ועסקי המדיה הם חלק מתכנית הלימודים כמו הכשרה טכנית וטכנית. אנו מקיימים קשרים הדוקים עם שחקנים חשובים בתעשייה כדי לשמור על התוכן של התוכניות שלנו רלוונטי בכל עת, מכוון את ההזדמנויות המקצועיות המשתנות ללא הרף.

למידה לכל החיים

התלמידים מטופלים בכבוד כאנשים שלמים. המטרה היא לעודד גישה, המעניקה אוריינטציה בסביבה משתנה ומתפתחת ותומכת בלמידה לאורך החיים. לכן אנו מתמקדים במיומנויות תקשורתיות וחברתיות ופרויקטים מעשיים, כמו גם בנושאים אקדמיים טהורים.

שותפות

עם כ -600 סטודנטים של כ -20 מדינות (נכון למאי 2016), 24 מרצים, כ -74 מרצים, 6 בוגרי תואר שני ושני מאסטר-אוניברסיטאות ו -2 אוניברסיטאות אחיות בברלין (המייצגות יחד 2.000 תלמידים ו -28 תכניות), hdpk אחת האוניברסיטאות הפרטיות המוצלחות באמת בגרמניה, וחלק מקבוצת SRH עם 12.000 סטודנטים ו -10 אוניברסיטאות.

58600_hdpk_DACH.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

התעשיות התרבותיות והיצירתיות משגשגות בעולם וברלין היא מקום חם לתעשיות היצירתיות - מה שהופך אותו למקום המושלם ללימודים. ראשי קריאייטיב צריכים מנהיגים יצירתיים ותלמדו לתמוך ... [+]

התעשיות התרבותיות והיצירתיות משגשגות בעולם וברלין היא מקום חם לתעשיות היצירתיות - מה שהופך אותו למקום המושלם ללימודים. ראשי קריאייטיב צריכים מנהיגים יצירתיים ותלמדו לתמוך, לשווק ולנהל הצלחה בתעשיות היצירתיות. התואר גם להכין לך להתחיל את העסק שלך, או לעבוד בתעשייה מסורתית יותר שבה חברות יותר ויותר לחפש גישות חדשניות לניהול.

תוכן, אובייקטיביות ומבנה הקורס

BA Creative תעשיות ניהול מספק לך חינוך זה יהיה לצייד אותך עם ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות ויכולות ליצור ערך עסקי באמצעות ניהול אסטרטגי, חדשנות ועיצוב בתחום רחב של תעשיות יצירתיים ותרבותיים ומעבר.... [-]

גרמניה Berlin
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

עיצוב אודיו מקיפה הרבה יותר מאשר הקלטת קול ו dubbing עבור סרטים, או את ההרכב של ג 'ינגלים קליט לשידורי רדיו וטלוויזיה, צ' רלי שין בסגנון. התלמידים שלנו מאומנים לעיצוב אוד ... [+]

עיצוב אודיו מקיפה הרבה יותר מאשר הקלטת קול ו dubbing עבור סרטים, או את ההרכב של ג 'ינגלים קליט לשידורי רדיו וטלוויזיה, צ' רלי שין בסגנון. התלמידים שלנו מאומנים לעיצוב אודיו על מכשירים ומחשבים, לייצר ולהקליט צלילים, דיבור או מוסיקה, ובכך ליצור אווירה שמיעתית.

תוכן, אובייקטיביות ומבנה הקורס

עיצוב אודיו: ללמוד קול, להקשיב ולהקשיב

במסגרת קורס הרווקים עיצוב אודיו ב HDpk סטודנטים בברלין תיצור עולמות immersive של קול, 3D אקוסטיקה עבור משחקים soundlogs (מיתוג קול). הם ילמדו כיצד לייצג אקוסטי נתונים (sonifier), וכן להשתמש במחשבים כלומר תוכנה כגון Pro כלים כמו פלטפורמות להרכב והסדר, וככלי דיגיטלי.... [-]

גרמניה Berlin
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

עם B.Mus. מוסיקה פופולארית תוכלו לשלוט על הסדר ההלחנה ו אינסטרומנטלי / ווקאלי של כותרות מוסיקה, כמו גם את ההבנה שלהם כמו מוסיקאי ביצוע. אתה יודע איך ליישם רעיונות יצירתיי ... [+]

עם B.Mus. מוסיקה פופולארית תוכלו לשלוט על הסדר ההלחנה ו אינסטרומנטלי / ווקאלי של כותרות מוסיקה, כמו גם את ההבנה שלהם כמו מוסיקאי ביצוע. אתה יודע איך ליישם רעיונות יצירתיים שלך, כל הדרך מן ההשראה הראשונה ביצועים או הקלטה. הדגש של הקורס הוא על כתיבת שירים, מכשיר / שירה ואנסמבל.

תוכן, אובייקטיביות ומבנה הקורס

המוזיקאי הפופולרי היצירתי: מלחין, תזמורת ומוזיקאי הלהקה

קורס הבוגרים מוסיקה פופולארית ב HDPK בברלין מכינה מוסיקאים צעירים ומוכשרים לביצוע מקצועי של מוסיקה בקונצרטים ובהפקות, על ידי לימוד מיומנויות ביצוע / כתיבת שירים יחד עם הבנה של הנדסת קול, ידע ארגוני וחינוכי.... [-]

גרמניה Berlin
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

hdpk Festival 2017

Moving - Refugees Welcome (Songs for Refugees by hdpk)

B.A. Creative Industries Management at hdpk - Make it a career