קרא את התיאור הרשמי

עיסוק - בתיאוריה - כשירות

ניהול ספורט, ניהול תרבות, בתי מלון וניהול תיירות וניהול בינלאומי הלימוד בבית הספר לעסקים של פרייבורג STI ISW

פרייבורג הספר לעסקי STI ISW מציע מחקרים עם מוקד עולמי. כאן אתה יכול ללמוד ניהול תרבות סביבת למידה מקצועית, ספורט ניהול, אירוח וניהול תיירות וניהול הבינלאומי בפרייבורג. פרייבורג הספר לעסקים ISW הוא מכון העברה של אוניברסיטת ברלין Steinbeis להכרה רשמית.

תוכנית הלימודים של המכונים העברת באוניברסיטה Steinbeis ISW הספר לעסקים פרייבורג SHB כולל "ניהול פנאי" עם דגש על:

  • ניהול תרבות עמים
  • ניהול הספורט הבינלאומי
  • ניהול מלונות ותיירות

ו Studiengäng במנהל עסקים:

  • ניהול בינלאומי התרבותי Competences (משרה חלקית)
  • ניהול בינלאומי התרבותי Competences (במשרה מלאה)

ניהול תרבות העמים: קלאסי האוונגרד בעת ובעונה אחת

ללמוד ניהול תרבות בינלאומי פירושו ללמוד את המורכבות של תרבות, כלכלה וחברה ולהוביל פעילות בתוך ערכי משמעות אורינטצית התרבות והמטרות. כאן, הרעיון של תיווך תרבותי הוא תמיד ראשון. אם ללמוד ניהול תרבות איתנו, אנו להכין אותך בצורה אופטימלית למקצוע העתיד שלך.

ISW 1998 היה המכון הראשון באירופה עם ההצעה "ניהול התרבות הבינלאומי" כפי ראשוני. המגובים על ידי ניסיון שלה ואת רשת הבוגרים שלה ברחבי העולם ISW לכן בראש של נותן תוכנית כזו תואר.

קורסים לתואר במלון ותיירות: עדיין ביקוש גבוה

מי שמעוניין תוכנית תואר ניהול מלונות ותיירות, יתקיים ביום תנאים מושלמים פרייבורג הספר לעסקים STI ISW. מלבד קשרים כלכליים לימודי ניהול תיירות נלמדים תכני נושא ספציפי בפרייבורג במלון כגון ניהול מסעדה, ניהול מזון ומשקאות, תיירות שיווק וקיים. תוכניות התיירות גם דורשים מומחיות בתחום תקשורת בין-תרבותית ומיומנויות שפה זרה. חלק הסמינרים לכן - גם בכל התוכניות העדיפות האחרות בבית ISW - בשפה האנגליה, ולפחות אחד שפה זרה אחרת היא חובה.

מחקר ניהול הספורט הבינלאומי: הרבה יותר מסתם ספורט

תעשיית הספורט והפנאי היא תעשייה עם סיכויי קריירה מעולים תחזיות צמיחה מאובטחות. כבוגר בניהול ספורט עם ראשון, יש לך דלתות רבות פתוחים, למשל פדרציות ספורט, סוכנויות ספורט, אגודות ספורט פרטיות וציבוריות או ההנהלה הוגנת כנס הסחר. ההצלחה מדברת בעד עצמה: כמעט כל בוגרי הלומדים ניהול ספורט בינלאומי איתנו, למצוא מבטיח משרות ברחבי העולם.

אם תבחר תוכנית אקדמית ניהול מלונות ותיירות, ניהול ספורט או רוצה לבצע ניהול תרבותי כמקרה או מעוניינים בלימודי מנהל עסקים שלנו: הבנייה הייחודית, חדשנית, כמו מחקר פרויקט כשירות מאפשרת שילוב אופטימלי של התאוריה ברמה הגבוהה ביותר עם הלימוד מתמיד יישום מעשי מקביל עסקים וארגונים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

STI ISW Business School Freiburg

התואר הראשון במנהל עסקים - הניהול הבינלאומי Competences התרבותי יש ההתמקדות העיקרית שלה בנושאים בכלכלת עסקים יושמה לגבי פעילות בינלאומית בחברה. ... [+]

תואר ראשון במנהל עסקים - ניהול בינלאומי: לימודים למי שאוהב לחשוב עמוק

התואר הראשון במנהל עסקים - הניהול הבינלאומי Competences התרבותי יש ההתמקדות העיקרית שלה בנושאים בכלכלת עסקים יושמה לגבי פעילות בינלאומית בחברה. מהלך המחקר מכין תלמידים לקראת קריירה וניהול בהפעלה בינלאומית או בינלאומי אורינטצית חברות, ללא קשר למגזר שלהם. אתה תוסמך כמומחה בעסקים בינלאומיים, מקצוע שהוא הרבה ביקוש.

ISW ספר לעסקים פרייבורג, כחלק ממערכת ניהול איכות שלה, מחויב ללמד תלמידי מומחה ידע, מתודולוגיה, יכולות חברתיות, ואת היכולת להעביר את הידע הזה כדי בסביבה מקצועית.... [-]

גרמניה פרייבורג
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
6 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית