קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת Aschaffenburg

אונ' Aschaffenburg מאופיינת הקשורים משק, בעיקר קורסים בין-תחומיים וחדשניים. במחקר שדות כלכלה ומדעי החוק וההנדסה, האוניברסיטה מציעה כרגע עשר ראשון וחמש תוכניות לתואר שני ברציפות, שאחד מהם נועדו על berufsbelgeitend.

שיתוף פעולה הדוק עם חברות ושותפויות רבות עם אוניברסיטאות זרות להבטיח לתלמידים כי הם רוכשים ידע מעשי כי הוא הכרחי עבור עבודה מוצלחת מקום עבודה יותר ויותר גלובלי.

איכות הכשרה אקדמית באקדמיה יש קו תחתי על ידי תוכניות מחקר הוסמכו משרות בכירות בדירוג אוניברסיטות רלוונטי. מומחיות נוכחית יחד עם מיומנויות מפתח יכולה להיות בוגרי המקצוע והמנהלים בקש להפוך אונ' Aschaffenburg.

מודל

אוניברסיטת Aschaffenburg היא אוניברסיטת אפלייד מדעי. הנהלת וחברי האוניברסיטה - פרופסור (אכסניה) s, העובד (ים) וסטודנטים - מבוססים על הערכים והמטרות הבאים:

סטודנטים במרכז

שמנו את התלמידים במוקד המעשים ורואים בו המשימה שלנו כדי לאפשר להם להיות ב קריירה מצליחה.

הוראה מעולה

יש מתממש הנפקת מחקר כי הוא מכוון לדרישות של שוק העבודה והאתגרים חברתיים עתידיים. הוא מאופיין על ידי:

שירותיות מעשית מוטיבציה של מורים Internationality

מחקר ופיתוח מומחיות

האוניברסיטה מפעילה מחקר לנוהג ויישום מונחה. שיתופי פעולה עם חברות ומוסדות מובילים העברת ידע עקבי בין האוניברסיטאות לבין התעשייה.

ידידותי שוויון ומש'

אנו מקדמים שוויון בין נשים וגברים וליצור המחקר מיועד לילדים ובני משפחה ידידותי ותנאי עבודה.

שיתוף הפעולה אמון ודיאלוג פתוח

העקרונות של דו-קיום טוב ויחס של כבוד יכובדו. תהליכי קבלת החלטות הם שקופים, על ידי טיעונים ואינטרסים להוביל להחלטות הנקבעות על ידי תקשורת פתוחה בין כל הצדדים.

מעלות: ראשון ותואר שני

אוניברסיטת Aschaffenburg מציעה תוכניות תואר ראשון ותואר שני בלבד. כל התוכניות לתואר הראשונות הן כשירות מקצועי ויש לי תקופה נורמלית של 7 סמסטרים. הנה סמסטר אחד יהיה מחייב ביצע כפי התמחות בחברה. לאחר 7 סמסטרים, תואר ראשון, תואר ראשון במשפטים או תואר ראשון בהנדסת יוענק בהתאם לקורס. בהתאם התאמת והריבית של התואר השני ניתן לרכוש 3 סמסטרים אחרים.

יתרונות של מערכת-master ראשון

מערכת דו-שלבית מציע את היתרונות הבאים:

הרווק מסוגל עיסוק

התכנית הראשונה מובילה תקופה נורמלית של 7 סמסטרים במידת אונ' מקצועית ראשונה. מטרת מחקר היא רכישת ידע ומיומנויות בסיסיים לקריירה מהר תעסוקה ממוקדת. ראשון מעלות יכולות להיות מחקר יישום מונחה כהשלמת תואר שני או.

האדון מעמיק את ההכשרה האקדמית

התכנית לתואר השני שמובילה תקופה נורמלית של שלושה סמסטרים בכל מחקר או תואר שני מיושם. זה דורש השלמת תואר אקדמי ראשון. תנאי הכשירות בפירוט נקבעים על ידי האוניברסיטה. מחקר נועדה להגדיל, התמחות או הרחבה של עגל", מחקרים שנעשו לאחרונה, במידת הצורך, בפועל מקצועי - רכשה ידע ומיומנויות. תואר שני באוניברסיטה של ​​המדע היישומי לספק גישה לשירות המדינה גבוה כאשר התוכנית הוא מוכר. תואר שני מזכה עקרונית לימודי הדוקטורט באוניברסיטה. תוכניות מאסטר מקצועיות ממוקדות על לקוחות פוטנציאלים מחיים מקצועיים עם תואר ראשון ( "ללימודי המשך").

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

BBA

University of Applied Sciences Aschaffenburg

של תכנית BA במנהל עסקים מספקת הזדמנויות לתעסוקה מקצועית ופיתוח מגוון מדהים של מגזרים ופונקציות. מטרת תכנית זו היא להכשיר מומחים לניהול שמסוגל להשתמש נהלים מיוחדים, שפותחו ... [+]

של תכנית BA במנהל עסקים מספקת הזדמנויות לתעסוקה מקצועית ופיתוח מגוון מדהים של מגזרים ופונקציות. מטרת תכנית זו היא להכשיר מומחים לניהול שמסוגל להשתמש נהלים מיוחדים, שפותחו באופן מדעי לאורך זמן עבור כל הפונקציות הכלכליות ומנהליות, כדי לפתור בעיות מעשיות. בוגרי התכנית מסוגלים לתמוך בניהול בתחומים שונים של מינהל עסקים להשתלט משימות ניהול עצמם.

רבים מבוגרינו להיכנס לעולם של עסקים פרטיים, שבו הם יכולים להיות פעילים בייעוץ פונקציות (למשל לרואי חשבון ציבור, יועצי מס, יועצים עסקיים ויועצי פרסום) וגם כעובדים בכירים בתעשייה ובחברות מסחר. התלמידים שלנו הם גם ביקוש בענפי הבנקאות וניהול אשראי. בפרט, קיימת דרישה למנהלי מוסמך בשירות המדינה (למשל הרשויות הפדרליות, וגופים מנהליים אזוריים ומחלקות ביטוח לאומיות). ... [-]

גרמניה Aschaffenburg Munich
אוקטובר 2019
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

University of Applied Sciences Aschaffenburg

הטכנולוגיה האלקטרונית והמידע יש השפעה כמעט על כל תחומי חיי היומיום. בלי זה, לא רק את השימוש הטבעי של מחשבים, טלוויזיות, טאבלטים או טלפונים חכמים יעלה על הדעת. הם יכולים ל ... [+]

הטכנולוגיה האלקטרונית והמידע יש השפעה כמעט על כל תחומי חיי היומיום. בלי זה, לא רק את השימוש הטבעי של מחשבים, טלוויזיות, טאבלטים או טלפונים חכמים יעלה על הדעת. הם יכולים להימצא גם בכלי הרכב מורכבים יותר ויותר שוב, משחק בזמן תנועה על מסילה, במים ובאוויר תפקיד הולך וגובר והוא חיוני לייצור תעשייתי של מוצרי השקעה ומוצרי צריכה מכל הסוגים. המחקר של טכנולוגיית הנדסה ומידע חשמל מקנה ידע, מיומנויות ויכולת לעשות ולהבין מערכות אלקטרוניות מספק לך את הסיכויים הטובים ביותר בשוק העבודה.... [-]

גרמניה Munich Aschaffenburg
בקשת מידע
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Hochschule Aschaffenburg - Infofilm