University of Applied Sciences Europe - English Programs

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על האוניברסיטה שלנו

מה מיוחד לנו

האוניברסיטה למדעים יישומיים אירופה - איסרלון, ברלין, המבורג מחנכת את המעצבים ומקבלי ההחלטות של מחר בתחומי

 • עֵסֶק,
 • פְּסִיכוֹלוֹגִיָה,
 • מדיה ותקשורת,
 • ספורט,
 • אומנות ועיצוב.

האוניברסיטה למדעים יישומיים אירופה היא חלק ממערכות האוניברסיטה הגלובלית. האוניברסיטה מקדמת פיתוח עתידי של מיומנויות ותבניות הוראה בין-תחומיות, בהתאם לתרגול בפועל ולפי הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר במיקומים ב Iserlohn, Berlin, והמבורג.

באמצעות האינטראקציה בין חשיבה יצירתית, יזמית ודיגיטלית, כמו גם פרספקטיבה בינלאומית, תחומי הלימוד השונים מעשירים זה את זה ומציעים גישות חדשות בהוראה ובמחקר המותאמות לדרישות של Job Market 4.0.

BiTS נוסדה לראשונה בשנת 2000 כאוניברסיטה עצמאית. כיום הוא חלק מהאוניברסיטה למדעים יישומיים באירופה ומקום מפגש לכשרונות עסקיים צעירים, חברי סגל, יזמים וחברות ברחבי העולם. כאן אנו מספקים סביבה שבה סטודנטים ופרופסורים מעודדים לפתח רעיונות חדשים ולגלות את הפוטנציאל היזמי המלא שלהם.

הניח את היסודות לקריירה מרגשת עם תואר ראשון ותואר שני בברלין, המבורג או איסרלוון (צפון הריין וסטפליה).

רשת בינלאומית ייחודית

להפוך את העולם בקמפוס שלך! באוניברסיטה למדעים יישומיים אירופה, אתה לומד ברשת גלובלית . אנו מעודדים אותך לנסות דברים במהלך הלימודים, להיות בהשראת חוויות חדשות ולהרחיב את האופקים האישיים והמקצועיים שלך. תוכל להפיק תועלת מ:

 • סמסטר משולב בחו"ל באוניברסיטה בעלת שם
 • סגל בינלאומי ומצליח
 • הרצאות גלובליות ופרוייקטים מעשיים חוצי גבולות באמצעות שיטות הוראה חדשניות
 • חילופי בין-תרבותיים - כמעט וקמפוס - למעלה מ -100 מדינות ייצגו בקמפוס שלנו
פיתוח פרטני ולמידה בין-תחומית

האוניברסיטה למדעים יישומיים אירופה מציעה לך סביבה אקדמית שבה אתה נהנה ללמד בסטנדרטים הבינלאומיים הטובים ביותר, מבלי לאבד את האינדיבידואליות שלך.

מעבר לעתיד, פתרונות מאתגרים וממוקדים דורשים יותר ויותר שילוב של נקודות מבט שונות, טכנולוגיות חדשות, יצירתיות ושיטות מבוססות מחקר. על מנת להבטיח את ההתפתחות האישית שלך ואת ההתמצאות המוקדמת בקריירה, אתה עובד כמעט באופן מהותי מההתחלה ומעודד אותך לחשוב מעבר לגבולות עם מגוון רחב של נושאים. באוניברסיטה למדעים יישומיים באירופה, יש לך הזדמנות נוספת לעסוק ביוזמות סטודנטים בינתחומיות בין-תחומיות, כדי ללטש את הפרופיל המקצועי שלך ולהפוך את עצמך לאטרקטיבי בשוק העבודה.

תעודה נוספת ומעורבות לצד לימודיך

יתר על כן, התפתחות הספירות האישיות שלך: התלמידים מעודדים להכיר בפרוייקטים שלהם ביוזמתם ביוזמות סטודנטים ולחקור פעילויות מחוץ לבית . אתה תוענק תעודה נוספת ייחודית לתואר שלך, אשר מפרטת את הפיתוח של מיומנויות הליבה. אלה זוהה על ידי לוריטה במחקר שהוזמן למעלה מ -5,000 שותפים ויותר מ -20,000 סטודנטים, אנשי סגל, עובדים ובוגרים. זוהי הזדמנות נוספת עבור התלמידים והבוגרים כדי לקבל יתרון על פני מועמדים לעבודה אחרים.

יתר על כן, תוכל להצטרף לאחד מאתרי הסטודנטים הרבים שלנו במהלך הלימודים ולפתח את כישוריך מחוץ לתוכנית הלימודים. כמה דוגמאות:

 • קמפוסמגזין
 • BiTS.fm
 • חזון BiTS
 • רובייקון
מעשיות מקסימלית

ניסיון מקצועי אמיתי מהיום הראשון: באוניברסיטה למדעים יישומיים אירופה יש לך הזדמנות לבחון את מה שלמדת מיד אחרי הכיתה ולהשיג תובנה לגבי העבודה היומיומית של המגזר במהלך הלימודים. כל התוכניות מתוכננות, בתוכן ובלוח זמנים, כדי לאפשר לך ליישם תיאוריה ישירות אל הפועל.

בין היתר, תוכניות מוכוונת-תרגול ב- UE מציעות לך:

 • חברי סגל בעלי מקצועות חופשיים בתחום המקצועי ומקצועיים בתחום העסקי .
 • התמחויות משולבות, אשר אתה יכול, למשל, להשלים באחד העסקים השותפים שלנו רבים.
 • שיתופי פעולה עם ענקים עסקיים מובילים, כגון SAP.
לימוד עם אנשי מקצוע בסביבה חדשנית

אנשי עסקים מצליחים הם לא רק אנשי מקצוע מצוינים, אלא גם בעלי כישורי מנהיגות אחרים. ברצוננו לקחת את זה ללב במהלך הלימודים שלך למטרה זו להביא אותך יחד עם אנשים שיודעים הכי טוב.

על ידי הבטחת שיעורים קטנים קבוצות סמינר , אנו יוצרים סביבת לימוד ייחודית לחלוטין שבו אתה יכול לפתח אינטנסיבית בנפרד . בפרויקטי הלימוד שלכם, כמו גם בסמינרים מיוחדים למיומנויות רכות, אנו מכירים את היכולות הבסיסיות כמו ניהול צוות, ארגון עצמי ותכנון אסטרטגי, להשלים את פרופיל המיומנויות שלכם ולטפח חשיבה יזמית.

להיות חלק מהצוות שלנו ולעשות את ההבדל - ברחבי העולם.113445_pexels-photo-1326947.jpeg

תוכניות בפקולטה העסקית שלנו

אנו מציעים תוכניות שונות, כגון:

 • תואר ראשון
 • תואר שני כפול
 • מספר רב של תארים

חלק מתוכניות אלה מוצעות באנגלית.

בחר מתוך שלושה מיקומים

אוניברסיטת יישומי מדעי אירופה יש שלושה מקומות במרכזי היצירה ברלין, המבורג, ו Iserlohn.

 • ברלין - מרכז יזמות, מגמות, הון אורח חיים, אינקובטור רעיון - כמה ערים זכו לשבחים ברחבי העולם על המגוון שלהם כמו הבירה הגרמנית. בקמפוס שלנו בברלין, אתה לומד ליד הנקודה הכלכלית Potsdamer Platz.
 • המבורג - בעיר התקשורת מס '1, לצד שפיגל, שטרן, די זית, גוגל, טוויטר, פייסבוק ועוד! קמפוס המבורג שלנו קרוב לסצנות השכונה האלטרנטיבית כמו גם למרכז העיר היוקרתי.
 • Iserlohn - בצפון הריין וסטפליה על ידי Seilersee שוכנת הקמפוס שלנו Iserlohn, עשיר במסורת הקמפוס השלישי היפה ביותר בגרמניה על פי סקר של המגזין Unicum. מרכזי התעשייה של צפון הריין וסטפליה - דורטמונד וקלן - מגיעים משם בקלות.
ציוד מודרני

אנו מציעים תוכנית שבה אתה מכיר את הציוד שבו תשתמש מאוחר יותר. לפיכך, בהתאם לקמפוס, מתקנים החל בריכות MAC לאולפני צילום סדנאות הדפסה המסך זמינים.

עבור הפרויקטים שלך, אתה יכול לשאול מחשבים ניידים, מצלמות, ואביזרים אחרים בכל עת.

המדינה נבדקה ומוכרת

האוניברסיטה למדעים יישומיים אירופה מוכרת ומוכרת על ידי נורת 'ריין וסטפליה והמועצה הגרמנית למדעים ולמדעי המדינה הן על ידי המדינה והן כמוסד, וזאת במשך 10 שנים, כאחת האוניברסיטאות הבודדות למשך התקופה הארוכה ביותר גרמניה. כל התוכניות שלנו מוסמכות על ידי FIBAA, אחת הסוכנויות הרלוונטיות ביותר באירופה ובינלאומית לאבטחת איכות ופיתוח בחינוך האקדמי.

הקריירה שלך אחרי סיום הלימודים

תואר ראשון באוניברסיטה למדעים יישומיים באירופה הוא הבסיס האופטימלי לעתיד מקצועי מוצלח - בין אם מדובר בעסקים, בתקשורת, בספורט, ב- IT ובטכנולוגיה, בתעסוקה, כמנהל או ביזם.

תוכניות המאסטר שלנו מעניקות לך הזדמנות נוספת לבסס את עצמך באופן מקצועי, לבנות על הכישורים האישיים שלך, ולעבור לשלב הבא בקריירה שלך. מרכז הקריירה הבינלאומי שלנו מנצל את אנשי הקשר בתוך החברה שלנו ואת רשת הבוגרים באופן אישי לתמוך בך בתכנון נתיב המוביל הפרט שלנו במהלך שלב היישום.

הפוך את אוניברסיטת מדעי יישומי אירופה אבן דריכה עבור הקריירה שלך ולשים משהו גדול בתנועה!115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

החזון שלנו

באוניברסיטה למדעים יישומיים אירופה, אנו מחויבים לספק לבוגרים שלנו מחקרים ארוכי טווח ומוצלחים והכשרה למשרות בעידן הדיגיטלי. כאוניברסיטה מוכרת של המדינה למדעים יישומיים בבעלות פרטית, אנו מקדמים במיוחד חשיבה עצמאית יזמית-יצירתית ומשחק. אנו מספקים את המומחה הרלוונטי, את קבלת ההחלטות ואת הכישורים החברתיים באמצעות מושגים פדגוגיים מודרניים בתוכניות לימוד גמישות. כאוניברסיטה קוסמופוליטית, אירופאית, אנו מטפחים הן נקודות מבט מקומיות והן עולמיות ומקדמות באופן פעיל את הניידות הבינלאומית של תלמידינו.

אנו רודפים יחסים בינאישיים מכובדים המניעים את התלמידים והעובדים שלנו לתרום לעיצוב ופיתוח נוסף של האוניברסיטה. בכל קמפוס, אנו מטפחים אווירה אישית על ידי התייחסות אינדיבידואלית ומלווה באופן אקטיבי את עוצמות ייחודיות, מצבים חיים ודרכי התפתחות של התלמידים שלנו.

השילוב העקבי בין הדרישות התיאורטיות לבין יישום מעשי מקדם סקרנות מקצועית ומספק אוריינטציה בפיתוח פרופיל ייחודי. לשם כך, אנו רואים מושגים פדגוגיים ממוקדים-דיאלוג אינטראקטיביים בקבוצות קטנות כדרך האופטימלית לרכוש יכולות מוכווני תוצאה. יתר על כן, שיתוף הפעולה הבינתחומי בין המחלקות השונות מציע לתלמידים ערך מוסף משמעותי.

מטרות אלו נחקקות ונפגשו על ידי פרופסורה שהיא עצמה מדעית ופעיל כמעט, והוא מכיר באופן מלא את האתגרים הנוכחיים בתחום המומחיות שלה. אנו מבצעים את המשימה החינוכית שלנו באחריות שווה כלפי הדרישות המקצועיות והחברתיות הנדרשות מאיתנו. בסופו של דבר, האוניברסיטה שלנו רואה את עצמה כפלטפורמה מזמינה להקניית ידע ומחקר בתהליך המנחה את תלמידינו להיות אישיות עצמאית, רפלקטיבית ואחראית.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

המטרות שלנו

המטרה החשובה ביותר שלנו היא ההצלחה שלך. אנחנו שם כדי לראות את זה שאתה מוכן באופן אידיאלי להשיק את הקריירה המקצועית שלך כדי להפוך את הדרך שלך. עם זאת, אנו מחנכים את התלמידים שלנו להיות אנשי מקצוע צעירים עם רוח וגישה יוזמה.

כיצד מלמדים ידע ומיומנויות

היום, אתה צריך שילוב של יכולות כדי ליצור קריירה מוצלחת. ידע מהותי וכישורים חברתיים, ידע בניהול ואמון ברמה בינלאומית הם הבסיס לקריירה ניהולית במשק החופשי. בימים אלה, מנהלים צעירים בעלי השכלה תיאורטית טובה, אשר רכשו ניסיון מעשי רלוונטי הן בבית והן בחו ל "במהלך לימודיהם מבוקשים בכל תחומי העסקים. אנו לצייד אותך כדי לעמוד בדרישות אלה.

התוצאות מדברות בעד עצמן: בוגרי האוניברסיטה למדעים יישומיים נכנסים לתעסוקה מהר מאוד.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

מה שאנו מציעים

מחוץ לאולם ההרצאות, יוזמות סטודנטים שונות באוניברסיטה למדעים יישומיים באירופה מעניקים לך ניסיון מעשי רב ערך. אנו מצפים ומעודדים אתכם לקחת חלק בפעילויות אלו. הם מראים כמה מוטיבציה גבוהה לתלמידים, ומדגישים את הגישה המעשית של האוניברסיטה. היוזמות מגוונות כמו קורסי הלימוד.

הגדרה, רדיפה והשגת מטרות שאפתניות

כנראה היוזמה הידועה ביותר היא "סימפוזיון הקמפוס". דמויות מפורסמות כמו ביל קלינטון, קופי אנאן וגרהרד שרדר קיבלו בעבר הזמנה לדבר בכנס הכלכלי הבינלאומי הנודע. אירוע זה מאורגן באופן בלעדי על ידי סטודנטים - אירוח אירוח, קייטרינג ומכירת כרטיסים ליחסי ציבור, נותני חסות ודוברים. יוזמות אחרות כרוכות, למשל, בייעוץ לחברות כיצד לפתור בעיות עסקיות, ייצור עצמאי של תוכנית טלוויזיה או רדיו או פרויקטים חברתיים. עם זאת אתה מקבל מעורבים באוניברסיטת יישומי מדעי אירופה, תוכלו להרוויח ניסיון מעשי יקר.113991_pexels-photo-933964.jpeg

מיקומים

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: