קרא את התיאור הרשמי

בינלאומי כנפיים

לימודים מקצועיים

אנו מודים לך על התעניינותך מחקרים במשרה חלקית ותוכניות השתלמות ב Wismar אוניברסיטת אפלייד למדעים (גרמניה). Wismar האוניברסיטה היא מוסד חינוך ומחקר מתקדם וחדשני עם למעלה מ -100 שנתי מצוינות אקדמיות. זוהי אוניברסיטה בינלאומית הוא נוהג אוריינטציה עסקית עם מעל 8,500 סטודנטים הלומדים הן בקמפוס ודרך זמן באינטרנט או חלק.

כנפיים - Wismar בינלאומי שירותי Graduation חברה נוסדה בשנת 2004 - מציעה באינטרנט חוץ בעיסוק ותוכניות במשרה חלקית וכן השתלמות מוסמכת עבור אנשי מקצוע עובדים. התחומים שלה כוללים עסקים, טכנולוגיה ועיצוב עם מכללת מצב תעודת השתלמות. עם כ -4,500 סטודנטים במשרה חלקית ו -650 המשתתפים השתלמות בעשר מיקומים ברחבי הארץ, כמו גם בברלין ובמינכן, כנפיים היא אחת מספקיות למידה מרחוק המדינה המובילה בגרמניה. כנפיים עכשיו גם מציעות חלק בינלאומי מחקרי זמן לאנשי מקצוע במרכזי הלימוד בקייפטאון, בנגקוק, סינגפור סורבאיה.

בשל הקשר מספר באירופה, באזור הבלטי, אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה בדרום-מזרח-אסיה בפרט, מגוון מאפיינים תרבותי להיות יכול למצוא במובהק בשיטות מחקר והוראה שלנו. כיום ישנם תלמידים מכל רחבי העולם להשתתף במחקרים במשרה חלקית שלנו לאנשי מקצוע.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • גֶרמָנִיָת
כרגע אין תוכניות לתצוגה

צמצם את החיפוש לעיל, לבדוק את הקטגוריות הפופולריות שלנו מתחת או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח.


... or simply by choosing your degree:

Hochschule Wismar - Mit allen Wassern gewaschen.