קרא את התיאור הרשמי

בית הספר למינהל עסקים, טכנולוגיה ותרבות היא פרטית, המדינה אישרה המוכרים על ידי אוניברסיטת המדע מבוסס בברלין במחקר אחר בבאדן-באדן. לאחר הקמתה בשנת 2011, המחקר פעל על 1. נוסף בחודש אוקטובר 2012. כחברת בת של F + U הקבוצה, HTWK של יותר משלושים שנות ניסיון של הטבות Konzernes החינוך הגרמני הנודע.

מחקר

HTWK רואה תחומי המחקר שלה במחקר יישומי ו כמובן הקשורות בתחומי עסקים, טכנולוגיה ולימודי תרבות. מטרת המחקר היא לצבור ידע חדש ומיקומו על התוכניות לתואר המוצעים והעביר גישות מחקר חדשות לשימוש על ידי התלמידים.

פרסומים

בתוצאות סדרת מאמרים HTWK דיון מן המחקר המתמשך של בני אוניברסיטת HTWK להיות הציג מאז, 2015. מסמכי דיון HTWK יכול להופיע גם מאמרים בכתבי עת מקצועיים, כמו תרומות באנתולוגיות או מונוגרפיות. הם מכוונים מדענים / חוקרים וסטודנטים, אלא גם ברמה לאומית והן ברמה בינלאומית מעוניין במשק, בחברה, בפוליטיקה ובתרבות ונועדו לעודד אנשים להצית מחדש את השיח המקצועי ולהמשיך.

התוכניות מועברות ב:
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:


hwtk University of Applied Sciences

אתם מכירים בכך שחברות מודרניות מחוברות יותר ויותר בינלאומית וחייבות לפעול בין-תרבותיים? כמו כן, האם אתה מעוניין בסביבה עבודה גלובלית עם מימד בינלאומי? לאחר מכן, תכנית הלי ... [+]

לתוכנית תואר

אתם מכירים בכך שחברות מודרניות מחוברות יותר ויותר בינלאומית וחייבות לפעול בין-תרבותיים? כמו כן, האם אתה מעוניין בסביבה עבודה גלובלית עם מימד בינלאומי? לאחר מכן, תכנית הלימודים "בינלאומי לניהול" מכינה אותך לעבודה בחברות בין-לאומיות, באמצעות חינוך פסיכולוגי, סוציולוגי, בין-תרבותי ובלשוני. ב 6 סמסטרים , הכוללים סמסטר בחו ל ", ניתן ללמוד במודל הלימוד במשרה מלאה, במודל המחקר הכפול או בלמידה מרחוק ולפתוח פרספקטיבות קריירה ומשכורת מצויינות באמצעות הוראה מעשית. בנוסף לקמפוס הבינלאומי בברלין , הזדמנות ללמוד שפות זרות נוספות וסמסטר בחו ל ", ההתכנסות הבינלאומית ההוליסטית של התכנית תעוגל. את הסמסטר בחו"ל ניתן להשלים באחת מהאוניברסיטאות הבינלאומיות השותפות שלנו, למשל בניו יורק או במסגרת ארסמוס, והוא נכלל בשכר הלימוד החודשי.... [-]

גרמניה Berlin Baden-Baden
אפריל 2020
אנגלית,גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
תכנית חלקית
6 - 9 סמסטרים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית