קרא את התיאור הרשמי

היכרות עם קופנהגן Business College, שהיא חלק נילס ברוק. ההיסטוריה של נילס ברוק חוזרת ליותר מ -130 שנה. למד על הסיפור, הערכים, הארגון, ואת החינוך המוצעים על ידי המוסד החינוכי הגדול ביותר בדנמרק.

115397_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_204.jpg

על קופנהגן Business College

בקיצור…

נילס ברוק נמצא כבר שנים רבות, אבל זה לא מונע מאיתנו לשפר ולחדש את בית הספר לעסקים. אנחנו פשוט מסרבים להרפות ולרוץ בשגרה. במקום זאת, אנו שואפים להמשיך ולפתח ולכלול את הידע והטכנולוגיות העדכניים ביותר בשיטות החינוכיות שלנו. שילוב מסורות שנבנו במשך עשרות שנים בשיטות חדשות, מוביל לחינוך מוצק ועכשווי שמכין את התלמידים לשלב הבא בקריירות שלהם ומספק להם את הכישורים המתאימים לעולם העסקים.

ערכי ליבה

בנילס ברוק אנו שואפים ליצור אקלים לצמיחה אינטלקטואלית ולימונית. גיוון והכללה הם מפתחות כדי להבטיח שאנו מציעים חינוך עסקי ברמה הגבוהה ביותר. נילס ברוק מחויבת לגיוון בכל ממדיו, כולל ייצוג מגוון באוניברסיטה, קהילה מגוונת של נקודות מבט ורקעים, וקבלת הזהויות המורכבות בכל האנשים הקשורים לאוניברסיטה. נילס ברוק סבור כי המוסד יהיה חזק יותר כתוצאה מאוכלוסייה מגוונת של סטודנטים, סגל, סגל וחברי דירקטוריון. נילס ברוק מעריך את כל הפרטים המבקשים להשתתף ולהשתפר בקהילת ההשכלה הגבוהה שלנו, ללא תלות במוצא הלאומי, מגדר, גיל, מעמד סוציו-אקונומי, מוצא אתני, אמונה דתית, נטייה מינית ונכות.

משימה וחזון

נילס ברוק שואפת להציע הזדמנויות חינוכיות רלוונטיות, המספקות את עולם העסקים הדני עם יכולות תחרותיות הכרחיות.

משימה

בנילס ברוק, אנו מתחייבים להיות שאפתניים ומתמידים כאשר מפתחים ומציעים הזדמנויות חינוכיות רלוונטיות, אשר:

  • לספק את העולם העסקי הדני עם הכישורים הנכונים
  • ממטב את ההזדמנויות עבור תלמידים בודדים.

זהו תרומתו של נילס ברוק לכוח התחרותי הדני.

115401_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_146.jpg

חָזוֹן

השאיפה של נילס ברוק היא להיות המכללה העסקית הבינלאומית והחדשנית ביותר בדנמרק - מוכרת לעובדינו שמייעלים ומקלים על תהליך הלמידה של התלמידים.

מעמד משפטי והסמכה

Niels Brock Copenhagen Business College הוא מוכר רשמית דנית מקצועי המכללה מציעה מקצועי השכלה על תיכונית ותוכניות הכשרה מוכר על ידי המדינה על פי חוק איחוד על חינוך מקצועי הכשרה לא. 1269 של נובמבר 29, 2017.

נילס ברוק פועלת כבית ספר בינלאומי המציע תוכניות על-תיכוניות על בסיס

  • הסכם זיכיון עם דה מונפורט אוניברסיטת, לסטר, בריטניה
  • הסכם זיכיון עם אוניברסיטת מידלסקס, לונדון, אנגליה
  • הסמכה על ידי המועצה האמריקאית הסמכה של מכללות עצמאיות ובתי ספר (ACICS)

תוכנית הלימודים האמריקאית; BSc במינהל עסקים, מוכר כדי להשוות את תואר ראשון דנית בתוך מנהל עסקים. כתוצאה מכך, בוגרי תואר ראשון במינהל עסקים זכאים להגיש מועמדות ללימודים לתואר שני במוסדות דניים. קרא עוד כאן:

יש לשים לב כי החלת נקודות זכות שנצברו במסגרת תכנית BSc של נילס ברוק (מאושרת על ידי ACICS) לצורך קבלה למוסד אחר הינה החלטה שנתקבלה באופן בלעדי על ידי האוניברסיטה או המכללה שאליה מועמד הסטודנט. נילס ברוק אינה מייצגת כלל את יכולת ההעברה של זיכויים שנצברו בתוכנית BSc.

נילס ברוק - קופנהגן Business College מספק מדי שנה מספר הערכות ומסמכי הסמכה. אנו רוצים להבטיח שתלמידים יקבלו את החינוך וההדרכה הטובים ביותר. קרא עוד על ההסמכה שלנו.

חבר מוכר, ACICS

Niels Brock Copenhagen Business College הוא מוכר על ידי המועצה Accrediting עבור מכללות עצמאיות ובתי ספר כדי להעניק את תואר ראשון אמריקאי למדעים במנהל עסקים. המועצה Accrediting עבור מכללות עצמאיות ובתי ספר (ACICS) מופיע בתור הסוכנות הלאומית מוכר (אמריקאי) מוכר על ידי המועצה האמריקאית להשכלה גבוהה ההסמכה ואת מחלקת החינוך האמריקאי *. כאן אתה יכול למצוא את ההערכות שלנו, קטלוג, רכב עבור תוכניות ACICS מוכר.

* מחלקת החינוך הפסיק את ההכרה של ACICS מ דצמבר 2016 עד אפריל 2018.

115400_NielsBrock_SunnyCopenhagen035.jpg

הסגל

קופנהגן ביזנס קולג '(Copenhagen Business College) ממוקם ממש בלב קופנהגן, במרחק צעדים ספורים מהתחנה המרכזית נוררפורט (Nørreport), רחובות הקניות העיקריים והנמל המפורסם "ניהאבן" (Nyhavn). בניין הסגל הוא בבניין אוניברסיטאי קלאסי ששופץ לאחרונה.

נוסף על היותם מובילים בתחום האקדמי שלהם, רבים מחברי הסגל שלנו הינם בעלי ניסיון מעשי בתחום העסקי כמו אנליסטים, מנהלים, יועצים, יזמים, משקיעים, יועצים, דירקטורים, מחברים ומנהלים.

חדרי ישיבות

אם ברצונכם להזמין חדר ישיבות לעבודה קבוצתית, פנו למשרד הקדמי.

ספריה ומרכז הלמידה הפתוח

הספרייה ומרכז הלמידה הפתוחה לסטודנטים בין-לאומיים ממוקמים בבספטורט, 1-3 בקומת הקרקע של הבניין.

הספרייה מתמחה בחומרים המשמשים או קשורים לקורסים הנלמדים בקופנהגן Business College. האוסף כולל ספרי לימוד שונים, עיתונים, ספרות אקדמית, כתבי עת ומאגרי מידע. כל התלמידים, הצוות והסגל מוזמנים להשתמש בספריה.

בספרייה יש מחשבים וגישה לאינטרנט, כמו גם מקומות ללמוד ולעבוד בקבוצות.

אינטרנט והדפסה

חיבורים לאינטרנט אלחוטי מסופקים בפקולטה כך שתלמידים יוכלו לגשת לאינטרנט מהמחשבים הניידים שלהם ומהטלפונים החכמים.

מכונות צילום ומדפסות ממוקמות במרתף ומאפשר לתלמידים להדפיס, להעתיק ולסרוק מסמכים.

115399_NielsBrock_SunnyCopenhagen096.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Niels Brock Copenhagen Business College

Middlesex University, לונדון, בריטניה, Niels Brock Copenhagen Business College , מציעים את זה בבריטניה למעלה BA ב הבינלאומי אירוח וניהול תיירות. התכנית מיועדת לתואר שני ש ... [+]

סקירה כללית

Middlesex University, לונדון, בריטניה, Niels Brock Copenhagen Business College , מציעים את זה בבריטניה למעלה BA ב הבינלאומי אירוח וניהול תיירות. התכנית מיועדת לתואר שני של תארים להשכלה גבוהה או דיפלומות במסגרת אירוח ותיירות או מחקרים קשורים.

קבל בבריטניה מוסמך BA

זו שנה אחת למעלה BA למעלה מאפשר לך להתחיל לבעוט את הקריירה העסקית הבינלאומית שלך עם בריטניה תואר ראשון מוסמך הבינלאומי אירוח ותיירות ניהול.... [-]

דנמרק Copenhagen
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Niels Brock Copenhagen Business College

אוניברסיטת דה מונטפור ו Niels Brock Copenhagen Business College מציעים שלושה זרמים התמחות של בריטי למעלה BA (Hons) במנהל עסקים. תוכנית זו מתוכננת כמו למעלה למעלה של שנתיי ... [+]

אוניברסיטת דה מונטפור ו Niels Brock Copenhagen Business College מציעים שלושה זרמים התמחות של בריטי למעלה BA (Hons) במנהל עסקים. תוכנית זו מתוכננת כמו למעלה למעלה של שנתיים של השכלה גבוהה תארים או דיפלומות. שלושת הזרמים הם האוצר, שיווק ואסטרטגיה

קבל בבריטניה מוסמך BA

זה שנה אחת למעלה BA מאפשר לך להתחיל לבעוט הקריירה העסקית הבינלאומית שלך עם בריטניה תואר ראשון מוסמך במינהל עסקים.

למה לקחת תואר ראשון למעלה?לחיות, לעבוד וללמוד בקופנהגן, דנמרקלמעלה למעלה שלך שנתיים תואר עם תוכנית בבריטניה מוכרלבעוט את הקריירה הגלובלית שלך עם תואר BA מוכרבחר בין 3 זרמים: שיווק, אסטרטגיהמחקר בבית הספר Niels Brock Copenhagen Business College , Niels Brock Copenhagen Business College של דנמרק... [-]
דנמרק Copenhagen
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BSc

Niels Brock Copenhagen Business College

אוניברסיטת דה מונטפור, לסטר, בריטניה, Niels Brock Copenhagen Business College , שמחים להציע את זה 3 שנים התוכנית. ... [+]

סקירה כללית

אוניברסיטת דה מונטפור, לסטר, בריטניה, Niels Brock Copenhagen Business College , שמחים להציע את זה 3 שנים תוכנית

קח תואר ראשון בבריטניה מוכר מוכר של מדעי עסקים מחקרים

זה שלוש שנות תואר ראשון במדע מאפשר לך לבעוט להתחיל את הקריירה העסקית הבינלאומית שלך עם התמחות או חשבונאות

למה לקחת BSc (Hons) עסקים מחקרים בקופנהגןלחיות, לעבוד וללמוד בקופנהגן, דנמרקקבל תואר תואר בבריטניה תוכנית מוכרKickstart הקריירה הגלובלית שלך עם BSc מוכר (Hons)בחר בין שלושה זרמים: חשבונאותמחקר בבית הספר Niels Brock Copenhagen Business College , Niels Brock Copenhagen Business College של דנמרק... [-]
דנמרק Copenhagen
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Welcome to Copenhagen Business College