קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לאקדמית TRUEMAX

3D CGI ואנימציה הוא שילוב בין אמנות וטכנולוגיה שדורש איזון עדין. הוא משמש גם בסרט והמשחק בתעשייה, כמו גם בפרסום ובתעשיות רבות אחרות. מאז 1998 TRUEMAX אקדמיה מתמחה בהוראת CGI והאנימציה 3D בשני קורסים קצרים כמו גם חינוך 3 שנים אשר מטרות הצרכים של התעשייה לעובדים משכילים - עכשיו ובעתיד. האקדמיה TRUEMAX של 3D CGI ואנימציה נוסדה בשנת 1998 ומאז איכות ברמה גבוהה אז פיתחה תוכניות חינוך וקורסים.

אנו מקבלים תלמידים מכל רחבי העולם. על מנת לוודא שהרמה המקצועית של החינוך היא גבוהה ככל האפשר, אנו משתפים פעולה עם בית הספר לקולנוע הלאומי של דנמרק, DADIU, EUCROMA כמו גם כמה בתי ספר ואנשי מקצוע אחרים. האקדמיה TRUEMAX גם מציעה מספר קורסים בגרפיקת 3D, כמו גם בציור וקורסים מותאמים לצרכי אישיים.

אנו מציעים את מיטב מדריכים ומורים, מומחים וגורואים יצירתי, ש-- וחייב להיות - בחוד החנית של הפיתוח. מרצים ומדריכי אירוח כוללים כמה מהאמנים הטובים בעולם 3D ומומחים מייצור חברות בינלאומיות כגון פיקסאר, דרימוורקס, ILM, EA וחברת וולט דיסני

תוכניות לטווח ארוך וקורסים קצרים

המבוסס בדנמרק, האקדמיה TRUEMAX מפתחת ומציעה תוכניות לטווח ארוך של חינוך, כמו גם קורסים קצרים בגרפיקה הממוחשבת 3D ואנימציה על מנת לעמוד בדרישות של התעשייה והעולם העסקי לעובדים מאומנים כראוי, גם עכשיו וגם בעתיד .

בשיתוף פעולה עם תעשיית 3D

קורסים ותוכניות ייחודיים נמצאים בפיתוח מתמיד בשיתוף פעולה הדוק עם ועדת חינוך פורמאלית המורכבת מנציגים מהעולם של טלוויזיה, קולנוע, משחק ופיתוח עסקי.

התוכניות וקורסים שלנו שיוכרו כחלק מהטוב ביותר באירופה. כתוצאה מזה, אנחנו ממשיכים למשוך יותר ויותר סטודנטים בינלאומיים. בנוסף, אנו שומרים החינוך שלנו עד-כדי-מועד בעזרת סמכות ועדת החינוך שלנו והרשת המקצועית הרחבה שלנו בתוך 3D בתעשייה. כל זה משקף שאנו שואפים לספק את החינוך הטוב ביותר לסטודנטים שלנו.

TRUEMAX academys משימה וחזון

לשלב ולאזן בין אמנות וטכנולוגיה, ולספק הזדמנויות קריירה לסטודנטי יצירתיים ואמנותיים. כדי לשמור ולפתח את שיתוף הפעולה ההדוק עם ועדת החינוך כל הזמן. כדי להמשיך למשוך ולהשתמש היוצרים ומקצועיים הבינלאומיים הטובים ביותר 3D כמדריכים. כדי למלא את השאיפה ליצור גרפיקה ממוחשבת 3D ואנימציה באיכות הגבוהה ביותר.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע: