קרא את התיאור הרשמי

WELCOME TO DAYANANDA סאגר UNIVERSITY

Dayananda סאגר מוסדות נוסדה בשנות ה -60 על ידי חזון אחד כזה, בסוף סרי Dayananda סאגר מחויבת לקחת את הידע אל העם, הופך הסטודנטים של היום לתוך אזרחים אחראיים ומנהיגים מקצועי של מחר. Dayananda סאגר האוניברסיטה טופלה על ידי חוק של מדינת קרנטקה בשנת 2014, נבנה על מורשה מקסימה בהשראת אבן הדרך משלה, מתן מענה לצרכימים של השכלה גבוהה איכות בחלק זה של העולם.

חשיפת LEGACY

אוניברסיטאות של מורשת גדולה ברחבי העולם הם תרומה רבת ערך של חוזים מסוימים לעולם. אוניברסיטות לא מייצרות מוצרים עם שימוש ספציפי ואת מחזור חיים נחוש. הם חולקים & להקנות המוני זרמים של ידע ליצור בני אדם נפלאים - למדו מתרגל & מפיצי הידע להפוך את העולם למקום טוב יותר להיות בו. אוניברסיטות אלה משמעות רבה חיו דרך מרכזי בניין מאות שנים של ידע ובוגרים גדולים של אוניברסיטות כאלה.

גאה להיות חלק DSU

DSU גאה להיות חבר של המשפחה מוסדות Dayananda סאגר. נוסדה על ידי מאוחרת סרי Dayananda סאגר בשנות השישים המוקדמות (עם רק ארבעה תלמידים), DSI שינה צורה לבית הכוח החינוך הגלובלי, משתרע על פני חמישה קמפוסים, דואגת לצרכים חינוך של למעלה מ -17,000 סטודנטים. הפועלים תחת חסותו של אמון מהטמה גנדי Vidya Peetha ב בנגלור, DSI אפשרה את הטרנספורמציה של עשרות אלפי אזרחים הודים צעירים ובינלאומיים לתוך מקצוע התמחויות מגוונות.

BEST מסוגם מתקנים

מלבד צוות המורים האיכותי שלנו, הסטודנטים מקבלים סביבת לימודים מאתגרת עם באולמות הרצאות מאובזרות, מעבדות, ספריות ואת מתקנים המחוברים לרשת תקשורת. כמו כן, יש DSU תשתית יוצאת דופן לסטודנטים בעלי תשוקה ספורט ומשחקים. מתקני האכסניה, מקיף צרכימי תרבות ופנאי, לספק הם לתלמידים מקומיים ובינלאומיים.

בהשראת מחדשים

מחקר, חדשנות דגירה (להתפשט למעלה מ -25,000 SFT של מעבדות איכות בתעשייה) מהווים את הליבה של DSU. לכן אין זה מפתיע כי DSU נקטה את הצעד ההגיוני הבא: נחת היסוד כדי להפוך את החלום היזמי של כל אזרח הודי והעולמי צעיר למציאות. הפעלת השינוי הזה היא התמיכה הפעילה של חברות מובילות בתעשייה, גופים בתעשייה וכן ייעודיים 4 lakh מטרים רבועים מודרני מוכן מהלך-בתשתיות !.

ביצועים מהממים - פעם אחר פעם

מוסדות Dayananda סאגר (DSI) יש עקביות במצעד אקדמי בכל תחומי הידע עומד לצאת מן, בתוך ים של מוסדות בעלי מוניטין. ההישגים שלו הם ללא תחרות. בעבר הלא רחוק, DSI מאובטח 58 שורות מן Visvesvaraya טכנולוגית האוניברסיטה בקרב 220 מכללות להנדסה קרנטקה (בשנת 2014).

קורסים שונים ללהט שונים

החל שנת הלימודים 2015-16, Dayananda סאגר אוניברסיטת תציע קורסים בהנדסה, יישומי מחשב, מדעי, אומנויות וניהול של ראשון, תואר שני ורמות Ph.D. תמיכה בפעילויות האקדמיות הם מרכזיים מצוינות ב- ICT, בריאות, אנרגית מדעי חיים, בין מהר אחרים בתחומים מתפתחים של מחקר.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BBA

Dayananda Sagar University

הקורס נועד לשפר אישיות הוליסטי בוגרים ובכך לאפשר להם להצליח כאנשי מקצוע. תוכנית BBA ב Dayananda סאגר אוניברסיטת שואפת להיות מובילה עולמית בין B-ספר על ידי הקניית הלימודים ... [+]

תואר ראשון במנהל עסקים (BBA)

הקורס נועד לשפר אישיות הוליסטי בוגרים ובכך לאפשר להם להצליח כאנשי מקצוע.

סקירה:

תוכנית BBA ב Dayananda סאגר אוניברסיטת שואפת להיות מובילה עולמית בין B-ספר על ידי הקניית הלימודים המנהלת הרלבנטית התעשייה והחברה.

תכנית BBA ב Dayananda סאגר האוניברסיטה מקנה הכשרה הטובה ביותר המנהלים היעילים בעתיד עם תערובת מודרנית של הוראה, מחקר אינטראקציה בתעשייה. התכנית מספקת סביבה אתית, מוכשרת, אורינטצית חדשנות אינטלקטואלית עם דגש חד על מנהיגות המשתנה טכנולוגית בשוק העולמי המאתגר.... [-]

הודו Bengaluru
יולי 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

Dayananda Sagar University

המחלקה למדעי המחשב והנדסה מציעה מערכת אקולוגית דינמית עבור לימוד, מחקר צמיחה מקצועית עבור הסגל והסטודנטים. היא שואפת לטפח את תלמידיו להיות מומחי IT מוסמכים, חוקרים ויזמים ... [+]

בוגר בטכנולוגיה (B.Tech)

הרווק של טכנולוגיה (B.Tech) בשעת Dayananda סאגר האוניברסיטה מוצע עם מבחר של ההתמחויות הבאות:

מדע והנדסה 1.Computer

המחלקה למדעי המחשב והנדסה מציעה מערכת אקולוגית דינמית עבור לימוד, מחקר צמיחה מקצועית עבור הסגל והסטודנטים. היא שואפת לטפח את תלמידיו להיות מומחי IT מוסמכים, חוקרים ויזמים.

סקירה:

המחלקה יש חברי סגל מוסמך גם עם תואר דוקטור ממכוני נחשב כגון IIT / כינים, עובד בקפידה כדי להעביר את הידע לתלמידים להשיג את מטרותיה. התוכניות המוצעות על ידי במקלט מחלקת בכל הדיסציפלינות ומפעלים רוחני של מדעי המחשב במחוז הנדסה. המחלקה מציעה B-טק ב CS & E, תכנית לתואר שני תחת, אשר מכינה תלמידים עבור הדרישות הנוכחיות ועתידיות של התעשייה בעולם המחקר. שתי תכניות M-טק הן incepted בתחומים החשובים של נתונים גדולים / אינטרנט של דברים, ו Cloud Computing כדי לענות על הדרישה של התעשיות. המחלקה מציעה גם תוכנית Ph.D ואת חברי הסגל במחלקה פעילים מאוד בתחומי המחקר של רשתות אלחוטיות, רשתות נתונים, Big Data, Analytics נתונים, מחשוב ענן, עיבוד תמונה, אחזור מידע, וכו '... [-]

הודו Bengaluru
יולי 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Dayananda Sagar University

רווק המסחר (B.Com) תכנית Dayananda סאגר האוניברסיטה נועד לגשר על הפער בין למידה מושגית ויישום מעשי להשריש מומחיות ארגונית מקצועית. ... [+]

בוגר תואר ראשון במסחר (B.Com)

הקורס נועד לשפר אישיות הוליסטי בוגרים ובכך לאפשר להם להצליח כאנשי מקצוע.

סקירה:

רווק המסחר (B.Com) תכנית Dayananda סאגר האוניברסיטה נועד לגשר על הפער בין למידה מושגית ויישום מעשי להשריש מומחיות ארגונית מקצועית.

תכנית הלימודים הוכנו כראוי כדי לענות על הצרכים המאתגר של התאגידים ההודיים. מידה מסוימת של גמישות כבר מובנה בתוך המערכת החדשה, המאפשרת לתלמידים לעשות את הבחירה שלהם של נושאים מקשת רחבה של קורסים. SCMS מקנה מיומנויות עסקיות ומספק קרקע ידע והכשרה כי מתברר איכותי, מוכשר, מקצוע צדדי.... [-]

הודו Bengaluru
יולי 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Dayananda Sagar University

תכנית BCA מבקשת להקנות ידע מפתח סטודנטים בתחום מדעי המחשב בעיקר היישומים של הידע התיאורטי המכוסה במהלך התכנית. ... [+]

ראשון של יישומי מחשב (BCA)

המחלקה למדעי המחשב והנדסה מציעה מערכת אקולוגית דינמית עבור לימוד, מחקר צמיחה מקצועית עבור הסגל והסטודנטים. היא שואפת לטפח את תלמידיו להיות מומחי IT מוסמכים, חוקרים ויזמים.

סקירה:

בי"ס יישומי מחשב הוקם כדי לטפח כשרונות צעירים בתחום טכנולוגיית המידע לאבזר אותם עם שפע של מיומנויות לבחור תחום העניין בגיל צעיר. המחלקה מאמינה כי ידע תיאורטי נתמך על ידי חשיפה מעשית מעמיקה מספיק נדרשים לעמוד באתגרים של פעם שדה זה משתנה. ככל שהעולם מביט לעבר הודו עבור כשרונות חדשים ואנרגטיים בתחום ה- IT, המשימה של המחלקה היא לעצב את אנשי IT הדור הבא עם יסודות בטון, מיומנויות תעסוקה יחד עם נגיעות של ערכים מוסריים אדם ..... [-]

הודו Bengaluru
יולי 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית