Kalinga University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על קלינגה

Kalinga University , מוסד ראשוני להוראה ומחקר במדינה, הוקם במסגרת חוק האוניברסיטאות הפרטיות של צ'אטיסגארה (Actation and Operations) 2005 ובמסגרת סעיף 2 (ו) לחוק UGC 1956.

הלימודים האקדמיים שלך יהיו מאתגרים. אנו מציעים את החוויה האקדמית באיכות הגבוהה ביותר ומצפים לך להצטיין עם דגש על מקוריות. שירותי התמיכה הבולטים והיענים שלנו יהיו זמינים עבורך באופן פעיל כבר מתחילת המעבר לחיי האוניברסיטה עד לתום התואר.

הסטנדרטים האקדמיים שלנו גבוהים. קמפוס עלים המפואר שלנו, אשר, ניתן לטעון, שאין כמוהו בארץ, מספק רקע לחיי היום יום שלך ללמוד. התוכניות של האוניברסיטה מתמקדות בבניית עומק הבנה, יכולת למידה ומחקר בין תחומי, מיומנויות אנליטיות, חשיבה ביקורתית ותקשורת באווירה של חופש אקדמי ושלמות.

משימה

המטרה העיקרית של Kalinga University היא לספק סביבת למידה בה יכולים אנשי סגל, סגל וסטודנטים לגלות, לבחון באופן ביקורתי, לשמר ולהעביר את הידע, החוכמה והערכים שיבטיחו את הישרדות הדורות הבאים וישפרו את איכות החיים לכל . האוניברסיטה מבקשת לסייע לתלמידים לפתח הבנה והערכה לעולמות התרבותיים והגופניים המורכבים בהם הם חיים ולהגשים את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלהם להתפתחות אינטלקטואלית, פיזית ואנושית.

חָזוֹן

Kalinga University שואפת להיות מוסד מצטיין לפיתוח כישרונות ויצירת ידע עבור חברה תוססת ומקיפה.

למה Kalinga University ?

תַשׁתִית

 • משתרע 35 דונם קמפוס Wi-Fi
 • מאובזר IT, הנדסה, מדע, מדעי המחשב מעבדות
 • ספרייה מצוידת היטב
 • חדרי כיתת מולטימדיה
 • חניה מרווחת
 • הוסטל
 • חדרים משותפים נפרדים לבנים ולבנים

מתקני סטודנטים

 • קַנטִינָה
 • בתוך הבית משחקים בחוץ
 • Web and Mobile מופעלים מידע אקדמי
 • תחבורה אוניברסיטאית128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

מעבר לכיתה

לקראת צמיחה הוליסטית - הולך לאוניברסיטה הוא לא רק מקבל תואר. זה על לנסות דברים חדשים וללמוד מיומנויות חדשות גם כן.

KU מאמינה בצמיחה הכוללת של תלמידיה. הוא מציע אינספור מתקנים מחוץ לבית ומספק פלטפורמות מגוונות לתלמידים ללמוד, להתאמן, לשעשע, ליהנות, לבצע, להתחרות לנצל את הזמן שלהם באופן פורה. בקלינגה למידה היא שיחה, לא סתם הרצאה. הניסיון שלך באוניברסיטה כולל הרבה יותר מאשר התואר שלך.

אנו מציעים הרבה הזדמנויות לפתח מיומנויות ולאמץ חוויות חדשות ואתגרים מחוץ לקורס שלך. התלמידים יכולים להיות מעורבים בקבוצות, חברות ופעילויות התנדבות כדי ליהנות, להשיג משהו ולעשות את ההבדל. יש גם יתרונות נוספים להצטרף לקבוצות והתנדבות, שרבים מהם יכולים לשפר את קורות החיים שלך. חוויות המשלימות את המחקר האקדמי שלך יוסיף ערך להישגים האקדמיים שלך, לשפר את סיכויי התעסוקה שלך ולפתח מיומנויות שיהיו שימושיים לאורך כל החיים שלך.

יתרון Kallea

החיים והלמידה קשורים זה בזה בקלינגה. פעילויות משותפות, הופעות, כנסים, סדנאות, ימי עיון, אירועי ספורט הם חלק בלתי נפרד מחיי התלמידים. אנו מספקים לתלמידים חופש שאין כמוהו לחצות גבולות מחלקתיים ולגלות תשוקה אינטלקטואלית ואישית. החשיבה היצירתית, פתרון הבעיות והמחקר הם מרכזיים בתוכניות האקדמיות.

אנו פועלים בשיתוף פעולה על מנת להבטיח שכל תלמיד יקבל את החינוך הטוב ביותר ואנו נוקטים יוזמות מתמשכות ומספקים משאבים המעשירים את חוויות התלמידים בקלינגה, מקדמים גיוון, מכינים מנהיגים וממקמים את קלינגה בחזית החדשנות בחינוך באוניברסיטה.

אנחנו דוחפים את גבולות הידע

 • אנו מעצבים את העתיד: אנו מציעים הרבה הזדמנויות לפתח מיומנויות ולאמץ חוויות חדשות ואתגרים מחוץ הקורס שלך כדי להפוך אותך מוכן לתעשייה. אתם תקבלו כאן חווית למידה יוצאת דופן.
 • אנו מציעים את מיטב ההוראה: הרצאות שבהן תוכלו להאזין מומחים שיתוף הידע שלהם ותגליות בדרכים מאתגרות מחשבה מחשבה. כתלמידת KU, אתה תהיה חלק מן האליטה האקדמית ותלמד מהמומחים המובילים. הלימודים שלך יהיו מאתגרים ומעוררי השראה. הפקולטות שלנו מוודאות שלמידה היא שיחה, לא סתם הרצאה.
 • אנו מספקים הזדמנויות למוחות הטובים ביותר: אנו מקדמים בברכה תלמידים ממגוון רחב של רקע חברתי ותרבותי ומאמינים בקידום הוגים מקוריים, טיפוח וטיפוח מוחות סקרניים ליצירת תלמידים עם רעיונות חדשניים, פרספקטיבות וגישות.

מיקומים

נאיה רייפור

כתובת
Kalinga University Kotni Near Mantralaya
SLT Water Front First Floor 301-303
Naya Raipur– 492101 (CG) India

נאיה רייפור, צ'אטיסגאר, הודו