קרא את התיאור הרשמי

כדי לראות את תוכניות מאסטרס באוניברסיטת Avans

ללמוד באוניברסיטת אוונס למדעים יישומיים בהולנד היא אופציה מצוינת אם אתה שוקל ללמוד בחו"ל. ללמוד איתנו פירושו ללמוד בסביבה נעימה ושאפתנית עם מרצים וסגל ייעודיים, סטודנטים מבריקים, אינספור תכניות לימוד באנגלית וקשרים טובים עם הקהילה העסקית. המרצים שלנו ואת הצוות לעשות כל מאמץ כדי להבטיח לך לרכוש את הידע שלהם ככל האפשר.

Avans tops הולנדית האוניברסיטאות של מדעים יישומים מוחלטים בפעם החמישית Avans אוניברסיטת מדעי יישומי הוא מדורגת שוב את האוניברסיטה הגדולה העליון של המדעים להחיל בהולנד על ידי Keuzegids HBO 2017. Avans כבר העליון 3 במשך 8 שנים ותופס את הדף בפעם החמישית. Keuzegids Hbo הוא אחד המדריכים המובילים להשכלה גבוהה בהולנד. דירוגים של Kuzegids HBO מבוססים על אינדיקטורים הכוללים את תוצאות סקר הסטודנטים הלאומי ההולנדי (NSS). הפעם השתתפו בסקר זה למעלה מ -300 אלף סטודנטים ברחבי הולנד. למעלה מ -13,000 סטודנטים משכו את שאלון NSS.

ציוני ה- NSS של Avans גבוהים מהממוצע הארצי כמעט בכל התחומים, כגון מבנה תוכנית הלימודים ותוכנית הלימודים, מחקר מבוסס-פרקטיקה, ייעוץ ומרצים למחקר. Avans בכל זאת שואפת לבצע שיפורים נוספים בתחומים שונים, כגון תזמון וייעוץ מיקום העבודה. למרות סיפוק ביחס אלה הוא החל מהשנה שעברה, Avans מחויבת להבטיח שביעות הרצון עולה נוספת.

תרגיש בבית

ומה עוד, אנחנו מבטיחים כי בתור סטודנט זר אתה מרגיש ממש בבית בהולנד. אחת הדרכים שבהן אנו עושים זאת היא לארגן לינה באיכות גבוהה ולעזור לך עם ניירת ויזה שלך (סוכנות ההגירה ההולנדית התאזרחות). אנו מעניקים לכם קבלת פנים חמה, דואגת ואישית. כשתגיעו, תקבלו מבוא נרחב לאוונס ולעיר. אתה מקבל לפגוש סטודנטים זרים אחרים. אנו מציעים לכם גם הזדמנות להצטרף אל חיי הסטודנטים התוססים.

תמיכה

Avans מציעה צוות מקצועי של יועצים סטודנט לתמוך בך עם כל השאלות הקשורות ללימוד שלך ואת חיי התלמיד. אנחנו עושים את זה כי אנחנו משוכנעים שאתה יכול לבצע רק אקדמי היטב אם אתה מרגיש בנוח בסביבה שלך.

אתה בידיים טובות

סטודנטים נוכחים ותלמידים לשעבר רואים את אוניברסיטת אוונס למדעים יישומיים כאוניברסיטה הטובה ביותר מסוגה בהולנד. אנו גאים מאוד בהישג זה ואנו נעשה כל שביכולתנו כדי להבטיח שזה ימשיך להיות כך.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

עסקים בינלאומיים, בעבר עסקים בינלאומיים שפות, מכין אותך לקריירה בסביבה גלובלית. אתה תהפוך למומחה לעשות עסקים במסגרות חוצות-תרבותיות. ... [+]

בוגר עסקים בינלאומיים

חברה הולנדית מייצרת דגנים לאנשים עם אלרגיות למזון ומייצאת את מוצריה למדינות שונות באירופה. למרבה הצער נתח השוק שלה במזרח אירופה לא גדל כמתוכנן. כפי קצין מודיעין בשוק הבינלאומי לך לנתח את השוק הנוכחי, תעשיית דגני בוקר ואת הסביבה הכלכלית כדי לזהות גורמים שעלולים להגביל את הצמיחה של החברה שלך.

אתה

בתור אדם יוזמה, אתה רוצה להגדיר מטרות הלמידה שלך. אתם פתוחים, עצמאיים והרפתקנים, אזרח עולמי להוטים לגלות דרכים אחרות לעבוד, לחיות ולעשות עסקים. העבודה שלך עושה השפעה תוך כיבוד אנשים וכוכב לכת. Discerning ויצירתי, אתה יליד Communicator ו נלהב השפה. אתה לאמץ אתגרים וליהנות לעבוד כצוות.... [-]

הולנד 's Hertogenbosch
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

אתה מסתכל מעבר לגבולות ומעוניינים בכלכלה, בשיווק ובעסקים. תוכנית הלימודים העסקית הבינלאומית תכין אותך לתפקיד ניהולי בארגון בינלאומי ... [+]

בוגר עסקים בינלאומיים

אתה מסתכל מעבר לגבולות ומעוניינים בכלכלה, בשיווק ובעסקים. תוכנית הלימודים העסקית הבינלאומית מכינה אותך לתפקיד ניהולי בארגון בינלאומי.

רב לאומי רב רוצה לנצל לשוק חדש בברזיל. אתה נותן את ייעוץ וניהול על שיווק. או יצרן הטלפון הנייד רוצה להעביר חלק הייצור שלה למזרח אירופה. אתה לחקור את האפשרויות ולכתוב תוכנית עסקית.

כמנהל עסקים בינלאומיים אתה יכול לייעץ על כל מיני עניינים עסקיים. כמו תקשורת, שיווק, מסחר, מכירות או כספים. אתה מתקרב לנושאים עסקיים בינלאומיים מנקודות מבט שונות ולפתור אותם.... [-]

הולנד Breda
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

נושאים כמו התחממות כדור הארץ, זיהום ועריסה לעריסה מעניינת אותך. המדע הסביבתי לאנרגיה בת קיימא ותכנית הטכנולוגיה תהפוך אתכם למקצועי סביבתי ... [+]

ראשון במדעי הסביבה אנרגיה וטכנולוגיה קיימא

נושאים כמו התחממות כדור הארץ, זיהום ועריסה לעריסה מעניינת אותך. המדע הסביבתי בר קיימא אנרגיה ותכנית הטכנולוגיה יהפוך אתכם למקצועי סביבתי. הרשות המקומית בעיר רוצה להיות ניטראלי CO2 עד שנת 2040. אתה חלק מצוות ייעוץ. לך למצוא דרכים להפחית את צריכת האנרגיה ולנצל מקורות אנרגיה בת קיימא מתאים. אתה לחקור את הזמינות של אנרגיה סולארית, אנרגיית מים, אנרגיה גיאותרמית, אנרגית הרוח וביומסה. הפתרון שלך הוא בת קיימא והתקבל על ידי התעשייה והן בציבור מבחינה כלכלית. אתה לוקח בחשבון התפתחויות, טכניקות ומדיניות עתידיות.... [-]

הולנד Breda 's Hertogenbosch
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

כספים ובקרה (בינלאומי) מלמד אותך לארגן, ליישם ולפקח על הפעילות הפיננסית של ארגונים בינלאומיים ... [+]

תואר ראשון במימון ובקרה (בינלאומי)

כספים ובקרה מלמד אותך לארגן, ליישם ולפקח על הפעילות הפיננסית של ארגונים בינלאומיים.

המעסיק שלך מייצר אופניים ורוצה להקים מתקן ייצור בטייוואן. זה המשימה שלך כדי לחשב זרמי עתיד הכנסות, עלויות ייצור ואת הערך הנוכחי הנקי של הפרויקט.

או החברה שלך רוצה להשתלט על אחת ממתחרותיה, וזה המשימה שלך כדי לחקור את המאזן כדי לקבוע את הערך של חברה זו.

כבקר בינלאומי, אתה יודע הכל על תכנון ומעקב אחר כסף זורם בסביבת עבודה בינלאומית.... [-]

הולנד Breda 's Hertogenbosch
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

אתה חושב גדול, גדול יותר, הגדול ביותר. רוצה לעבוד במתקנים טכניים אדירים. לשמור על כלי ממותה. מטוסי תיקון. התכנית להנדסת התעשייה וניהול היא מושלמת בשבילך ... [+]

תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול

אתה חושב גדול, גדול יותר, הגדול ביותר. רוצה לעבוד במתקנים טכניים אדירים. לשמור על כלי ממותה. מטוסי תיקון. התכנית להנדסת התעשייה וניהול היא מושלמת בשבילך.

בכל יום, מאות אנשים לעלות מטוסים. אתה לוודא מטוסים אלה הם במצב תקין. או שאתה אחראי לשמירת ספינות גדולות. או מתקני ייצור. תחזוקה חיונית גם בענפי הטיפול ואנרגיה.

אתה

יש לך כשרון לטכנולוגיה. אתה ממהרים לראות איך מכונות או תהליכי העבודה. אתה מבין מה צעדים שצריך לנקוט. באיזה סדר. לך לפתור את בעיות טכניות. או למנוע אותם. אתה גם להוט להסתכל מעבר לגבולות. אתה לא אדם מפחיד. יש לך אמונה עצמית. ואתה מתקרב המשימות שלך באופן אחראי.... [-]

הולנד Breda 's Hertogenbosch
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215 

's Hertogenbosch, North Brabant, 5223 DE NL
מדיה חברתית
כתובת מיקום
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1

Breda, North Brabant, 4818 CR NL
מדיה חברתית
כתובת מיקום
Avans University of Applied Sciences
Tilburg Campus
Professor Cobbenhagenlaan 13

Tilburg, North Brabant, 5037 DA NL